NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

tareizo
Kontakt:

PostPostao/la tareizo » 14 maj 2018, 22:10

jagamu WroteColonMa bolje da se mi brinemo sami o sebi i o tome kako cemo izgurat sljedecu sezonu.
Nikakvih vijesti iz kluba niko se ne oglasava, a treba sto prije sklopit ekipu za sljedecu sezonu ako se mislimo vratit iduce godine..
Neka se Sloboda brine o sebi ljudi su izborili posteno opstanak te tako se nadam i da ce naci te pare!!

upravo tako ljudi bolji izborili opstanak i nek igraju i sljedece godine u eliti ,a mi se trebamo sebi posvetiti
Crveno crno je srce crveno crna je dusa crveno crno je radost i tuga opet te bodre robovi sa juga

SAMO CELIK

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 14 maj 2018, 22:19

tareizo WroteColon
jagamu WroteColonMa bolje da se mi brinemo sami o sebi i o tome kako cemo izgurat sljedecu sezonu.
Nikakvih vijesti iz kluba niko se ne oglasava, a treba sto prije sklopit ekipu za sljedecu sezonu ako se mislimo vratit iduce godine..
Neka se Sloboda brine o sebi ljudi su izborili posteno opstanak te tako se nadam i da ce naci te pare!!

upravo tako ljudi bolji izborili opstanak i nek igraju i sljedece godine u eliti ,a mi se trebamo sebi posvetiti

Ne mi sebi, mego Turci nama :D
REPROGRAM !!!

RoB_Do_BaGrO
Kontakt:

PostPostao/la RoB_Do_BaGrO » 15 maj 2018, 15:43

Kako sam cuo Wwin ne zeli vise da nam bude sponzor,pored Slobode bit ce neki drugi klub sa njihovim Logom.Aydin tjera kladionice :rol:
Zenica is one of the most beautiful cities in the Balkans briefly commented for our portal English football referee Howard Webb.....

jagamu
Kontakt:

PostPostao/la jagamu » 15 maj 2018, 15:59

Idi Pandza i ne vracaj se vise ziv bio nikad u svom zivotu.
Nadam se samo da ce i ovaj Karamatic letit ovo je nevidjena rupa. Dva najgora stopera u istoriji kluba..
FK.ČELIK

RoB_Do_BaGrO
Kontakt:

PostPostao/la RoB_Do_BaGrO » 16 maj 2018, 13:30

Zenica is one of the most beautiful cities in the Balkans briefly commented for our portal English football referee Howard Webb.....

MrHc
Kontakt:

PostPostao/la MrHc » 16 maj 2018, 16:23

Bio nekad Celik.
Celika nece vise biti.
Ugasi se jos jedan prepoznatljivi brend grada Zenice.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 16 maj 2018, 18:45

MrHc WroteColonBio nekad Celik.
Celika nece vise biti.

Celik ce uvjek biti i nikad se ugasit nece :bih:

MrHc
Kontakt:

PostPostao/la MrHc » 17 maj 2018, 00:09

samoposteno WroteColon
MrHc WroteColonBio nekad Celik.
Celika nece vise biti.

Celik ce uvjek biti i nikad se ugasit nece :bih:

U nasim srcima hoce.

Do izbora Celika vise nema. ;)

Pitajte ove nase koliko ih je jucer bilo na treningu. Radnike koliko su Turci cesto na stadionu ;)
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 17 maj 2018, 13:04

Hajde pravnici kakva se ovo presuda pojavila da smo dobili protiv Matka ili sta vec, moze li nama laicima prava neko pojasniti sta je ovo..
Izetbegović : Općina Centar Sarajevo je važnija od desetak drugih općina!

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 17 maj 2018, 13:29

avenija WroteColonHajde pravnici kakva se ovo presuda pojavila da smo dobili protiv Matka ili sta vec, moze li nama laicima prava neko pojasniti sta je ovo..

Gdje se pojavila? Link?
REPROGRAM !!!

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 17 maj 2018, 13:31

prisonbreak WroteColon
avenija WroteColonHajde pravnici kakva se ovo presuda pojavila da smo dobili protiv Matka ili sta vec, moze li nama laicima prava neko pojasniti sta je ovo..

Gdje se pojavila? Link?

Kod onog salivenog onela na fb

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 17 maj 2018, 13:42

avenija WroteColon
prisonbreak WroteColon

Gdje se pojavila? Link?

Kod onog salivenog onela na fb

Ovaj dokumenr je iz 2010 godine, i nije presuda vec prijedlog za presudu, ovaj dokument nista ne znaci, gleda Ubelha koji glas pokupiti..
REPROGRAM !!!

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 17 maj 2018, 14:09

prisonbreak WroteColon
Ovaj dokumenr je iz 2010 godine, i nije presuda vec prijedlog za presudu, ovaj dokument nista ne znaci, gleda Ubelha koji glas pokupiti..

ubleha znaci

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 17 maj 2018, 14:22

avenija WroteColon
prisonbreak WroteColon

ubleha znaci

Moje misljenje, valjda neki pravnik objasni :D
REPROGRAM !!!

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 17 maj 2018, 14:41

prisonbreak WroteColon
avenija WroteColon
prisonbreak WroteColon

ubleha znaci

Moje misljenje, valjda neki pravnik objasni :D

A ti nisi pravnik :o
HOĆEMO REPROGRAM!

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 17 maj 2018, 18:28

Trojica nogometaša iz Turske, koja su u zimskom prelaznom roku stigla na Bilino polje, Akgun, Celik i Okoli, te pomoćni trener Sonkan morali su napustiti BiH, jer im je istekla boravišna dozvola i oni neće biti s ekipom u subotu u posljednjoj utakmici prvenstva.

Gasi Fuade, gasiii
U Z A V R E L I G R A D !

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 17 maj 2018, 21:09

DragI TOFA nek ga ugasi jbo ga Celik pa nije nas Celik nas ovdje 30 sa foruma i na fb sto nas ima pa Celik je je od 120 000 zenicana .Ako ce sutit svi zenicani na evuntualno gasenje nek ga ugasi onda je stvarno Fudo kralj a mi debili teski zenicani ..Nazalost nas nema i to ne mozemo sprecit mi samo ,to samo ako svi se dignu zenicani politicari,doktori,nastavnici,rudari,postari,konobari,trgovci,zeljezarci,penzioneri,ucenici,Znaci bukvalno sva Zenica a ne nas samo 30 sa foruma i sa fb..On ak ugasi Celik pored nas 120 000 treba mu spomenik dignit i nappisat na spomeniku jbm ti mater i svu familiju i sve iz tvoje stranke .Mi bi se svakako ugasili il onako il ovako ako imaju taj cilj...Sad nesto kontam te podjele Sejo, Benjo.Zuban i ostali kontra NGG ,mene ne moze nko ubijedit da oni ne vole Celik al ga vole na drugi nacin i ne vjerujem da bi takvi ljudi sutili na eventualno gasenje .Oni vole Celik al ne vole NGG..
E sad u sta ko vjeruje ,ja licno ne vjerujem da ce se ugasit Celik il sam ja stvarno totalno lud al et vrijeme ce pokazat sve ...Nevjerujem u gasenje Celika al stvarno vise ne znam kako ce funkcionisat opcija nemas il ovaj turcin il tonit dalje.Navijaci ne mogu ,NGG ne moze ..Stvarno ne znam onako realno kako bi mogo bez Aydina u ovakvom okruzenju politickom,sa dugovima ,bez ikakve podrske iodkog,bez novca i blokiran i bez price trebo je ovo trebo je ono.
CELIK IZNAD SVIH

AllGunsBlazing
Kontakt:

PostPostao/la AllGunsBlazing » 17 maj 2018, 22:14

NGG je mogao, ali im mi nismo pomogli. A I Fuad je odigrao tu kljucnu ulogu.

I svi su ti ovo rekli, ali ti po svom. Toliko o tvojoj ljubavi prema Celiku.
Celik!3,2,2.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 17 maj 2018, 22:23

AllGunsBlazing WroteColonNGG je mogao, ali im mi nismo pomogli. A I Fuad je odigrao tu kljucnu ulogu.

I svi su ti ovo rekli, ali ti po svom. Toliko o tvojoj ljubavi prema Celiku.

Ti stvarno ne razumijes drug sta pisem ,ja jedno pisem a ti meni kontra odgovaras ----Jel ti citas sta sam napiso ko je glavni krivac..Ja znam sve al objasni ostalim 119 700 zenicana ,Ja jedno pisem ti drugo pises ..Dobro procitaj sta sam napiso i procitaj 5 puta

BlaBlaTron
Kontakt:

PostPostao/la BlaBlaTron » 18 maj 2018, 00:34

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Hardzavi, nickiZe88 i 12 gostiju.