NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Alipasino
Postovi: 7892
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alipasino » 21 avg 2018, 09:03

Bajrambarecula navijacima Celika od starog Zeljovca.

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 21 avg 2018, 09:06

Bajram Šerif Mubarek Olsun crno crvena braćo :)

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 21 avg 2018, 09:25

Bajram Šerif Mubarek Olsun svima koji slave
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 21 avg 2018, 09:52

Bajram Serif Mubarek Olsun braco!

Svi u Kakanj :bih:

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 21 avg 2018, 10:18

Bajram Serif Mubarek Olsun
SVI U KAKANJ
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Petroley
Postovi: 35
Pridružen/a: 28 jun 2018, 18:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Petroley » 21 avg 2018, 10:20

Pustite te gluposti oko izdaja, ljudi su profesionalci idu trbuhom za kruhom nisu humanitarci ili borci za ljudska prava. Nek ide dje ce kome biti bolje, sto je Čelik bio u rukama levata i bande nije kriv ji Zaha ni Marin.

Samo Čelik!!

BSMO!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 21 avg 2018, 10:25

Svako moze doci na jug i navijati,jsul to bitno godine,jel se to neko osjeca ponizeno sto ima trideset ili cetrdeset plus i navija sa momcicem od petnest ili dvadeset i kusur.Svi smo bili dijeca i svi volimo celik i jug i ne vidim razlog zasto se konstantno povlaci tema jug brojnost.Pogledajte horde,manijake,pa evo i ultrase ove godine sve je to veliki pad brojnosti,zasicenost tekmi ligs nam je realno **** i nas celik da je u zadnjih par godina u vrhu i da igra pretkola mozda bi se i kod nas osjetila zasicenost jer relano sts mozes bit prvak osvojit ligu otic u dva tri pretkola lige europe ili lige prvaka,naklanfa te estonac ili gruzijac i ocekujes nesto.Svi smo se mi zasitili samo sto kod nas zenicans je malo obratna stvar dugo dugo je celik lezao uspavan u ligi i dugo smo ponizavani i losi bili pa su se ljudi pozelili svega,evo ja grantujem da ako dobar rezultat bude u kaknju eto poprilicno pun jug al kakva garancija kad je to razlog sto smo gladni pobijeda i plus sarajevo dolazi,zato ljudi lakapo oko rasprava i juga,svako ima pravo da ide ili ne na tekmu da ide ili ne na jug ili gdje vec i svako je od svakog veci navijac al to je zenica,kad si dobar svi te vole jednom nevaljaj svi ce te sutat,nasa stvarnost i realnost Zenice,Bajram Šerif Mubarek Olsun braco i sestre

Svi u Doboj kod Kaknja haha !!!
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 21 avg 2018, 13:28

Bayram Serif Aydin Olgun svima.

Pregled kola:


Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 avg 2018, 14:16

Sto se tice juga i Robije svi mi mislimo isto VELIKI RESPEKT SADASNJIM MOMCIMA A IZ UTAKMIE U UTAKMICU U KAKO BUDE ČELIK BOLJI ICE TA BROJNOST SIGRURNO KA GORE I VRATIT SE STARI SJAJ JUG I ROBIJE a sto se tice igraca tih stvarno mi je to smijesno nisu oni Merhamet idu ljudi dje im je bolje kao u svakom poslu svako ide dje mu je lakse dje veca plata i ko god ode bilo gdje nema tu ljutnje sretno mu a ko god dodje dobro doso a gdje igro odakle to nije bitno..
BAJRAM SHERIF BUBAREK OLSUN SVIM ROBIJASIMA SIROM SVIJETA I SVIM SIMPATIZERIMA ČELIKA MA GDJE GOD BILI I SVIM OSTALIM NAVIJACIMA U NASOJ LIJEPOJ BOSINI I HERCEGOVINI ...
.............................SVI U KAKANJ I NESMIJEMO IZGUBIT I TU TAKVOM RASPOLOZENO DOCEKAT SARAJEVO PRED PUNIM STADIONOM I PRVO UZIVAT U TOJ UTAKMICI I AMBIJENTU JER NISMO DUGO GODINA UZIVALI a rezultat kakav godd bude nece mi bit zao.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 21 avg 2018, 16:36

Citam stanje u Hajduku jer i njega su navijaci kupili na onaj fazon ko i mi sto smo pokusali lose brate ne moze bit jadnije i losije jos imaju clanova 50.000 al dzaba svaka cast sto je Fuad doveo Ajdina i stvari sto se polako slazu Fudo i Ajdin kakvi god bili lopovi bolje nego bezvlasce i bez parica i lijepo je citat da je sad zasad najveci problem crveni dresovi Ajdin polako ali sigurno slaze klub sve na svoje istina da nije bilo navijaca i pritiska velikog na gradonacelnika pitanje je bil se ovako ovo zavrsilo jer ja vjerujem da je on ovo uradio i radi svog interesa takvi nikad ne rade za interese samog naroda sve u svemu blizi se jedan kraj sa sretnim krajem kako vidim i shvatio sam da ovi na forumu nemaju veze o fudbalu manje vise popljuvali ste sve redom vrhovca, livaju ,bevaba, jamaka,salkana a ljudi odigrase na terenu svaku marku zaradise onda Adnana Orneka onaj opra nakon sirokog zalosno je sto pljujemo a da nismo im ni dali priliku

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 21 avg 2018, 16:57

OdmutNicaze1988 je napisao/la:Svako moze doci na jug i navijati,jsul to bitno godine,jel se to neko osjeca ponizeno sto ima trideset ili cetrdeset plus i navija sa momcicem od petnest ili dvadeset i kusur.
To je kod nas skroz cudna stvar. Valjda smo iskompleksirani, umisljeni da smo neko i nesto i drzimo do imaginarnog rejtinga.

Cudno je da lik od 30-35 godina o sebi govori kao o nekakvoj staroj generaciji, o nekakvom svom vremenu... Covjek od 30-35 je itekako mlad, u naponu snage, osim ako nije umislio da je star. U tim godinama covjek moze dosta dobrog napraviti.

Izgovori sa 'zenom i djecom', zaposlenjem, vrijedjaju grupu. Ako si ozenjen i imas posao, ne mozes doci na jug i navijati sa rajom?

Na ovaj nacin se degradira navijacka skupina. Robijasi su klosari, alkosi i narkomani, balavci od kojih se treba drzati podalje kako se ne bi ugasila reputacija. Ti si zreo covjek, sta ces sa njima. Taj fol, kompleksi.

Pogledajte navijacke skupine u Evropi. Na tribini mahom ljudi od 30-50 godina. Medju njima fizickih radnika, doktora, advokata itd. I svi uzivaju zajedno u onom sto vole. Kod nas se covjek 30 se zatvori u kuci ili mahala po stanovima. U carsiji sve sami klinci, kao da odrasli ne izlaze napolje. U kafanama navece sve klinci. Pa zive li odrasli u ovom gradu ili zivot prestaje u tridesetoj?

Velika je steta sto Robijasi predstavljaju mladju populaciju nezaposlenih momaka, kojima je zivot piva i joint. Za to smo mi krivi, tako smo grupu napravili. Nisu krivi mladi momci sto mi ne dolazimo na jug. A bilo bi lijepo vidjeti jug sa ljudima od 30-50, sa doktorima, advokatima itd., kako svi navijamo zajedno sa novim klincima.

Na svakoj tribini evropskih klubova, nebitno na drzavu i rang takmicenja, preovladavaju ljudi u zrelom dobu. Zasto je kod nas drugacije? Mi smo starci vec sa 25?

slika

slika

slika

slika
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
avenija
Postovi: 13633
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 avg 2018, 17:04

@stativa
Pa sta ako imaju 36 000 clanova po 25 KM clanska to je godisnja plata jednog dinamovog igraca..
Al **** to bilo proslo mi smo se presaltali na novi sistem 1 vlasnika preko socios modela i to je to.

I oni ce brzo..

A jedino nisam jbg zadovoljan igrom u dva segmenta i to sutevi van 16, velika nula

I igra na centarfora sa krila.

To se mora uigrati da se tacno zna gdje ko stoji kada se lopta centrira i ko jos iz veznog puni sesnaesterac sa CF i ko mu otvara prostor.

U ta dva segmenta smo slabi to se mora prije mladosti uvjezbati.

Sve je dobro dok lopta dodje do krila ide to tecno ali nemamo zavrsni pas sa krila zato sto centarfor nije uvjezban gdje sta kako a ko mu pomaze..

I vidi se odmah taj problem jer sve i jedan go dadose krilni igraci i sredina jer napad nema lopti.

Pa i protiv Zvijezde oba gola preko krila lijepo to izgleda ali za 90 minuta da nemas pas na centarfora sa strane je lose.

Ako budemo imali jos ta dva segmenta protiv Mladosti sut i povratnu na pozicioniranog napadaca ne sumnjam u pobjedu iako nam oni ne leze nikako jer se naloze i idu ostro tako da je bitno i kakav ce sudija biti..

I naravno idemo svi u Kakanj.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 21 avg 2018, 18:10

Valencia je napisao/la:
OdmutNicaze1988 je napisao/la:Svako moze doci na jug i navijati,jsul to bitno godine,jel se to neko osjeca ponizeno sto ima trideset ili cetrdeset plus i navija sa momcicem od petnest ili dvadeset i kusur.
To je kod nas skroz cudna stvar. Valjda smo iskompleksirani, umisljeni da smo neko i nesto i drzimo do imaginarnog rejtinga.

Cudno je da lik od 30-35 godina o sebi govori kao o nekakvoj staroj generaciji, o nekakvom svom vremenu... Covjek od 30-35 je itekako mlad, u naponu snage, osim ako nije umislio da je star. U tim godinama covjek moze dosta dobrog napraviti.

Izgovori sa 'zenom i djecom', zaposlenjem, vrijedjaju grupu. Ako si ozenjen i imas posao, ne mozes doci na jug i navijati sa rajom?

Na ovaj nacin se degradira navijacka skupina. Robijasi su klosari, alkosi i narkomani, balavci od kojih se treba drzati podalje kako se ne bi ugasila reputacija. Ti si zreo covjek, sta ces sa njima. Taj fol, kompleksi.

Pogledajte navijacke skupine u Evropi. Na tribini mahom ljudi od 30-50 godina. Medju njima fizickih radnika, doktora, advokata itd. I svi uzivaju zajedno u onom sto vole. Kod nas se covjek 30 se zatvori u kuci ili mahala po stanovima. U carsiji sve sami klinci, kao da odrasli ne izlaze napolje. U kafanama navece sve klinci. Pa zive li odrasli u ovom gradu ili zivot prestaje u tridesetoj?

Velika je steta sto Robijasi predstavljaju mladju populaciju nezaposlenih momaka, kojima je zivot piva i joint. Za to smo mi krivi, tako smo grupu napravili. Nisu krivi mladi momci sto mi ne dolazimo na jug. A bilo bi lijepo vidjeti jug sa ljudima od 30-50, sa doktorima, advokatima itd., kako svi navijamo zajedno sa novim klincima.

Na svakoj tribini evropskih klubova, nebitno na drzavu i rang takmicenja, preovladavaju ljudi u zrelom dobu. Zasto je kod nas drugacije? Mi smo starci vec sa 25?

slika

slika

slika

slika
Svu si istinu rekao care :bow: :opaopa:

To ti je kod nas strah, strah od onog šta će drugi ljudi reći ako me vide na navijačkoj tribini kako ja Bože navijam za svoj klub, i uživam u trenutku koji me čini presretnim. Što ti kažeš kompleks, al malo žešći . Nikakve veze nema to što ti imaš posao, ženu ili dijete, imaš 30, 35,40,45 g. itd. Sve su to izgovori zbog tog nekog "straha" i kompleksa.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 21 avg 2018, 18:16

Koliko ste samo pizdili za Popovicem, a on skroz propao, u svakom slucaju ponavljam onu svoju raniju vezano za njega " daleko mu kuca" bolje sto nije dosao :wave:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 21 avg 2018, 19:08

Valencia je napisao/la:
OdmutNicaze1988 je napisao/la:Svako moze doci na jug i navijati,jsul to bitno godine,jel se to neko osjeca ponizeno sto ima trideset ili cetrdeset plus i navija sa momcicem od petnest ili dvadeset i kusur.
To je kod nas skroz cudna stvar. Valjda smo iskompleksirani, umisljeni da smo neko i nesto i drzimo do imaginarnog rejtinga.

Cudno je da lik od 30-35 godina o sebi govori kao o nekakvoj staroj generaciji, o nekakvom svom vremenu... Covjek od 30-35 je itekako mlad, u naponu snage, osim ako nije umislio da je star. U tim godinama covjek moze dosta dobrog napraviti.

Izgovori sa 'zenom i djecom', zaposlenjem, vrijedjaju grupu. Ako si ozenjen i imas posao, ne mozes doci na jug i navijati sa rajom?

Na ovaj nacin se degradira navijacka skupina. Robijasi su klosari, alkosi i narkomani, balavci od kojih se treba drzati podalje kako se ne bi ugasila reputacija. Ti si zreo covjek, sta ces sa njima. Taj fol, kompleksi.

Pogledajte navijacke skupine u Evropi. Na tribini mahom ljudi od 30-50 godina. Medju njima fizickih radnika, doktora, advokata itd. I svi uzivaju zajedno u onom sto vole. Kod nas se covjek 30 se zatvori u kuci ili mahala po stanovima. U carsiji sve sami klinci, kao da odrasli ne izlaze napolje. U kafanama navece sve klinci. Pa zive li odrasli u ovom gradu ili zivot prestaje u tridesetoj?

Velika je steta sto Robijasi predstavljaju mladju populaciju nezaposlenih momaka, kojima je zivot piva i joint. Za to smo mi krivi, tako smo grupu napravili. Nisu krivi mladi momci sto mi ne dolazimo na jug. A bilo bi lijepo vidjeti jug sa ljudima od 30-50, sa doktorima, advokatima itd., kako svi navijamo zajedno sa novim klincima.

Na svakoj tribini evropskih klubova, nebitno na drzavu i rang takmicenja, preovladavaju ljudi u zrelom dobu. Zasto je kod nas drugacije? Mi smo starci vec sa 25?

slika

slika

slika

slika

Jebg brate i ja imađ trideset i kusur pa sam na jugu,a ja znam jedno 100 ljudi mojih godina malo starije ili mladje od mene i nece na jug iz razloga ma proslo je mene to nije to za mene ima djece ma to nije vise zs mene zena djeca ljubavnica a od tih istih stotinjak pola ih ode na gostovanje u toku godinu,to je vise nego smijesno al et kao sto sam gore rekao nisu bitne price bitan je nacin prostupka tom jugu i pristupa a vecinom je lose to sve jer ipak kod nas su Momcine u gradu i gdje ce on doc na jug i da ga pijesma vodi 90 min i vecini je bitno ko je na ogradi umijesni da pustis da te pijesma vodi 90 min i ludog juga.I kako su stariji dolazili na jug prije 15 godina ne mozes mi rec da imas godina i da jug nije za tebe hahaha
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 21 avg 2018, 19:10

avenija je napisao/la:@stativa
Pa sta ako imaju 36 000 clanova po 25 KM clanska to je godisnja plata jednog dinamovog igraca..
Al **** to bilo proslo mi smo se presaltali na novi sistem 1 vlasnika preko socios modela i to je to.

I oni ce brzo..
Cilj članskog modela nije broj članova, već da navijači odlučuju o sudbini kluba. Isto tako broj članova Reala,Barce,Bayerna ne mogu isplatiti jednu godišnju platu neke njihove "zvijezde" ali je zato tu marketing,. Da će Torcida tako lahko predati Hajduk u tuđe ruke,teško... Kao sto kažeš bilo i prošlo,reprogram je tu, a naše je da idemo na utakmice.
Svi u Kakanj! :)

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 21 avg 2018, 19:12

Bronson je napisao/la:Koliko ste samo pizdili za Popovicem, a on skroz propao, u svakom slucaju ponavljam onu svoju raniju vezano za njega " daleko mu kuca" bolje sto nije dosao :wave:

Ne mozes tako pricat o igracu koji je iskreno suze pustio za klub.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 21 avg 2018, 19:18

BatistutA19 je napisao/la: Nemam ja drug sa kopom nista ja sam bio prije 15 godina u kopu ,ja sam uzivo u svakoj utakmici i kod kuce i na straniuvijek, nego ti kazem sad trebas privuc momke mladje neces prviuc nikog od 35 god i staarije jer mora brojnost veca bit ,na ovoliki grad,za ovakav klub ovo je premalo uz svaki respekt ovim trenutnm momcima koji su tu i koji nisu odustali,,Nemoj me pogresno shvatit oo dobronamjerno pusem jer volim Celik volim Robijase jer sam sam bio Robijas i uvijek s osijecam tako a uziaat ce mo mi zajedno i u pobjedama i reprogramu i boljem Celiku onakvog kakavog ga svi zelimo ..Poz ti i zdrav ti meni i ziv bio i uzivo u pobjedam Celika :)
Sve je to uredu, ali nemoj mlatiti gluposti kao sto su da neko nekoga tjera s tribine i slične priče. Momci pozivaju svaku tekmu, ne zahtijevaju puno (navijanje 90 minuta i odjeću boje kluba/crna).

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 21 avg 2018, 20:10

kinder_jaje je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:
kinder_jaje je napisao/la:Nekad Zahirovic sada Popovic i bit ce toga uvijek samo ne vjerujem vise u tu zenicku djecu i zavrseno.
Zasto popovic ?
Pa prvo je Zahirovic kao kapiten kao izdao nas i otisao u Zelju pa sad i Popovic u Siroki.
Bajram Serif Mubarek Olsun svim Robijasima.
Marin je imao ponude zelje i sarajva, nikad nije otisao. U Celik se nije vratio jer su mu nudili mizerne pare, dok mu je sarajvo nudila duplo vise, opet nije otiso ni u jedan Sarajevski klub.
BSMO
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 21 avg 2018, 20:14

Kako samo palamudite. Svašta.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.