NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13640
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 jan 2018, 11:46

[PRIPREME]
Yusuf Cihat Celik se priključio pripremama i postao je novi igrač Čelika. Takođe su stigla i dva Nigerijca koji su profesionalni igrači Burse i provesti će par dana na probi, te ako zadovolje klupsko rukovodstvo će stupiti u kontakt s Bursom kako bi dogovorili uslove njihovog prelaska u Čelik. Radi se o jednom napadaču i veznom igraču. Večeras se očekuje i dolazak reprezentativca Paname na poziciji napadača koji će potpisati za Čelik.
SAMO ČELIK!

Retro dresovi iz 96 godine, sta kazete ? :roll:

Koliko stranaca smijemo imati ? 6 ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 25 jan 2018, 11:49

avenija je napisao/la:[PRIPREME]
Yusuf Cihat Celik se priključio pripremama i postao je novi igrač Čelika. Takođe su stigla i dva Nigerijca koji su profesionalni igrači Burse i provesti će par dana na probi, te ako zadovolje klupsko rukovodstvo će stupiti u kontakt s Bursom kako bi dogovorili uslove njihovog prelaska u Čelik. Radi se o jednom napadaču i veznom igraču. Večeras se očekuje i dolazak reprezentativca Paname na poziciji napadača koji će potpisati za Čelik.
SAMO ČELIK!

Retro dresovi iz 96 godine, sta kazete ? :roll:

Koliko stranaca smijemo imati ? 6 ?
Prvo gdje su igraci, lik doveo. Sad dresovi krivi, dusmani na aparatima :D

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 25 jan 2018, 11:50

FliX je napisao/la:Celik napreduje iz dana u dan i osjecam se bas ponosno.
@Steelman nisam skonto ovo za foru sa batijevim avatarom?
Nema fore, ne zajebavam čovjeka već mi je dao inspiraciju za ljepši ugođaj na forumu, ono kad ti Bati napiše i objasni kako stvari stoje, a onda ti pogledaš gore u lijevi ćošak i vidiš idola u crnocrvenom dresu sa Čelikovim grbom spremnog da pogodi rašlje. Pobjednik u startu! Zar može bolja mala pobjeda?!

Ovo je sad veliki test za Batija, jel raja ili nije. Do njega je, nek mu je sa srećom, jer treba mu, ali od Pashe sam očekivao anketu da poguramo čovjeka. Međutim, to su te birokrate, jel to ima malo moći, odmah se bahati ali hajde kad mu se može i kad mu je tako grah pao. Doći će dan kad će i Pasha biti samo jedan od nas malih pod zvijezdama na ovom dunjaluku, a Bati će i tad biti idol, jer je čovjek i raja. Ipak, da ne zaspamavamo više temu, sad se odlučuje, Bati - ili jesi ili nisi!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 jan 2018, 12:00

Dresovi odlicni! Podsjeca na sampionski Celik, ne kazem da je sada vec samo da podsjeca na fin period.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 25 jan 2018, 12:01

avenija je napisao/la:[PRIPREME]
Yusuf Cihat Celik se priključio pripremama i postao je novi igrač Čelika. Takođe su stigla i dva Nigerijca koji su profesionalni igrači Burse i provesti će par dana na probi, te ako zadovolje klupsko rukovodstvo će stupiti u kontakt s Bursom kako bi dogovorili uslove njihovog prelaska u Čelik. Radi se o jednom napadaču i veznom igraču. Večeras se očekuje i dolazak reprezentativca Paname na poziciji napadača koji će potpisati za Čelik.
SAMO ČELIK!

Retro dresovi iz 96 godine, sta kazete ? :roll:

Koliko stranaca smijemo imati ? 6 ?
Evo nas zastupljeni i u Rusiji na svjetskom prventsvu :rol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Konzerva » 25 jan 2018, 12:10

S-Y-L-A-R je napisao/la:
avenija je napisao/la:[PRIPREME]
Yusuf Cihat Celik se priključio pripremama i postao je novi igrač Čelika. Takođe su stigla i dva Nigerijca koji su profesionalni igrači Burse i provesti će par dana na probi, te ako zadovolje klupsko rukovodstvo će stupiti u kontakt s Bursom kako bi dogovorili uslove njihovog prelaska u Čelik. Radi se o jednom napadaču i veznom igraču. Večeras se očekuje i dolazak reprezentativca Paname na poziciji napadača koji će potpisati za Čelik.
SAMO ČELIK!

Retro dresovi iz 96 godine, sta kazete ? :roll:

Koliko stranaca smijemo imati ? 6 ?
Evo nas zastupljeni i u Rusiji na svjetskom prventsvu :rol:
ovaj Turcin gazda celika se ne sali ni malo, bas odlucio da onako pregazi premijer ligu ko plitak potok.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 25 jan 2018, 12:14

I tako dodjosmo za 20 dana da nam je najveci problem dresovi nije lose hahaha onaj iz galatasaraya nista izgleda od njega

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 25 jan 2018, 12:33

Vidim dresovi problem. Dakle reprogram riješen svi mogu igrat bla bla
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 25 jan 2018, 12:46

Odlicne stvari se desavaju i dovodi se stvarno velik broj igraca ali nam moze stvarati ogroman problem to sto cemo morati ipak opet dosta igraca "domacih" a u domace ne mogu spadati ni hrvati ni srbi ako nemaju drzavljanstvo bosne tako da ce biti tu mozda malo zeznuto jer od ovih silnih stranaca samo ce ih nekoliko moci istovremeno igrati...
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 25 jan 2018, 12:59

Hoce li Fudo izradit Turcina za reprogram i da ovo sve padne u vodu?
Sumnjam jer mislim da su morali potpisati neke ugovore jer nece Turcin nista na slijepo,dresovi.mi se svidjaju vraca me u period nekih boljih vremena.

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 25 jan 2018, 13:04

kinder_jaje je napisao/la:Hoce li Fudo izradit Turcina za reprogram i da ovo sve padne u vodu?
Sumnjam jer mislim da su morali potpisati neke ugovore jer nece Turcin nista na slijepo,dresovi.mi se svidjaju vraca me u period nekih boljih vremena.
Grad je potpisao ugovor da ce placati reprogram, otpis dugova prema JP, koristenje stadiona... dakle sve je crno na bijelo.

Moze Fudo izradit, al bi ga to kostalo puno puno vise od reprograma + sto se tice politike bi otisao na smetljiste i on i Nezavisni blok...

Iskreno ja ne sumnjam ni malo u vezi reprograma, samo je pitanje dana kad ce to biti rijeseno ;)

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 25 jan 2018, 13:20

amel989 -potpuno se slazem

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 25 jan 2018, 13:27

ima li gdje tekstualni prenos ove utakmice danas ?

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 25 jan 2018, 13:31


Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 25 jan 2018, 13:35

Kad se (ako se) reprogram potpiše žao mi je samo što će Fudo bit krooolj i spasitelj Čelika, a da nije bilo Robijaša i momaka iz NGG-a danas bi se na Bilinom gradio stambeni kompleks, a glavni sportski kolektiv u čaršiji bi bio KF PP klub.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 25 jan 2018, 13:38

Steelman je napisao/la:Ali od Pashe sam očekivao anketu da poguramo čovjeka. Međutim, to su te birokrate, jel to ima malo moći, odmah se bahati ali hajde kad mu se može i kad mu je tako grah pao. Doći će dan kad će i Pasha biti samo jedan od nas malih pod zvijezdama na ovom dunjaluku, a Bati će i tad biti idol, jer je čovjek i raja.
Jesi li ti svjestan kolika je odgovornost na nama birokratama. Valja sve to zavesti u knjige, dati broj, pecat udariti, potpisati potvrdu. Dzaba sto kompjeturizacija preuzima sve, kad se kod nas jos sve mora i "pjeske" provesti. Kad nam umanje obaveze, mozda se i stignem baviti anketama.

Da ti usput objasnim i sta je potrebno da se pokrene anketa. Prvo moram rukom pisano, popuniti obrazac i sa najmanje 100 rijeci objasniti, koja je svrha ankete, da li ce to povecati posjecenost forumu i kako ce konacni rezultati ankete ostaviti dugorocne posljedice na funkcionisanje foruma. A obrazac se radi u tri primjerka. Jedan naravno ide meni, drugi se salje administraciji foruma, a treci koji je najvazniji Agenciji za provodjenje regularnosti anketa na forumima u BiH. Al to se mora slati postom. A vjeruj da i preporucena posta ide iz Njemacke u BiH i obrnuto po najmanje 10 dana. I onda kad administracija kaze da moze i kad Agencija nadje grant za finansiranje svega, oni me obavijeste, postom naravno, da moze. Kao sto vidis, jako je jednostavno, ali kao sto rekoh, od ostalog posla ne stizem

A @Bati je legende za sva vremena. I pitanje da li ce iko ikad doci na taj nivo. Ziv covjek, a vec prakticno mitolosko bice. Da ne napise nekad nesto, ljudi bi vec mislili da je to samo jos jedna zenicka (ne)istinita prica...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 25 jan 2018, 13:42

Hajd ba manite se opet pametovanja i Fude..

Evo sastav za danasnju tekmu

slika

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 25 jan 2018, 13:47

Marsal je napisao/la:Kad se (ako se) reprogram potpiše žao mi je samo što će Fudo bit krooolj i spasitelj Čelika, a da nije bilo Robijaša i momaka iz NGG-a danas bi se na Bilinom gradio stambeni kompleks, a glavni sportski kolektiv u čaršiji bi bio KF PP klub.
Vise mrzis Fudu , nego sto volis Celik.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 25 jan 2018, 13:51

Dresovi su beton :clap:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 jan 2018, 14:08

Dresovi su ekstra lijepo ih vidjet u kompletnoj opremi,**** današnji rezultat bitno je da se proba što više igrača i što više pozicija,rezultst će doći sam.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.