NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 feb 2018, 11:30

Belmin6 je napisao/la:Pa ako je to razlog :lol:

Ti ljudi su sponzori, daju mjesecno ili godisnje pare u klub. Je li onda prima platu od kluba?
Ma mene je odusevio hahahah
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 18 feb 2018, 11:31

Istok ce od sada da bude najprodavanija tribina. Raja kojoj je zapad skup, oni kojima jug nije opcija te standardna domaca istok raja ce da puni tribinu.

Sve u svemu, dobro je bilo. Ekipa u nekom grcu, sto je i ocekivano, ali se vidi da ima nekog slifa. Nije lose bilo. Pisi bodove i spasavaj se ko moze. To treba da bude moto.
Sada je bitno opstati u ligi pa tek onda vidjeti sta i kakvi su planovi rukovodstva za buducnost.

Nama je potrebno samo malo pozitive i stadion ce da bude popunjen. Sto se tice tribine, ma godinama se nije navijalo, treba utakmica i utakmica da se udje u "formu" :D Nasa boljka su nase pjesme. Sve nesto u sebe se mumlja...nemas pjesme da te nosi i da se ori...ali to nije tema ove emisije.
Idemio dalje, donijeti bodove iz GP-a :D
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 18 feb 2018, 11:48

E lako je englezima pjevat piva u ruci uvjek realno, otvoriti tocionicu premingera na svakoj tribini pa ces vidjet kako ori druze.
Igra onako, realizacija problem,molit boga da nekom proradi instikt ubice ovako tesko, patnja do kraja
Gol je neponovljiv gledajuci na jugu.Ma sta neponovljiv nego nisam u zivotu ono vidio ni ocekivao od Babale hehe, hvala za go Sisicu volimo te.....

Avatar
JonSnow
Postovi: 6166
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 18 feb 2018, 11:52

A nije haram primat lovu od braće s arapskog poluotoka koja smrce koku i **** prostitutke na jahtama. :roll:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 18 feb 2018, 11:54

A kad je Šišić dao golčinu sličnu protiv Čelika i radovao se,tad ste svi bili protiv njega.Isto i za Anđušića koji će nam on k a sad nam dobar.Tako bi bilo i za Beganovića iz Želje.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 18 feb 2018, 11:55

JonSnow je napisao/la:A nije haram primat lovu od braće s arapskog poluotoka koja smrce koku i **** prostitutke na jahtama. :roll:
Ko to prima lovu od tih s arapskog poluotoka?

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 18 feb 2018, 11:59

RZ88Adnan je napisao/la:A kad je Šišić dao golčinu sličnu protiv Čelika i radovao se,tad ste svi bili protiv njega.Isto i za Anđušića koji će nam on k a sad nam dobar.Tako bi bilo i za Beganovića iz Želje.
Jel to stigao bager ? :D :D
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 18 feb 2018, 12:02

Convicts1988 je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:A kad je Šišić dao golčinu sličnu protiv Čelika i radovao se,tad ste svi bili protiv njega.Isto i za Anđušića koji će nam on k a sad nam dobar.Tako bi bilo i za Beganovića iz Želje.
Jel to stigao bager ? :D :D
Bio je jučer u odbrani odaziva se na Pandža :D
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 18 feb 2018, 12:07

RZ88Adnan je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:A kad je Šišić dao golčinu sličnu protiv Čelika i radovao se,tad ste svi bili protiv njega.Isto i za Anđušića koji će nam on k a sad nam dobar.Tako bi bilo i za Beganovića iz Želje.
Jel to stigao bager ? :D :D
Bio je jučer u odbrani odaziva se na Pandža :D
:lol: :D

Hej kakva ovo glava uredjuje transfermarkt, H. Adilović 150k(€) :urnebes: , upišati ću se. Cihat Celik isto 150k(€) :tokralju:
bt. Što je s braćom, jel će ih se konačno škartirati i ukloniti parazite i šljam koji šteti klubu ? Jučer ni jedan, ni na klupi :plac:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 18 feb 2018, 12:15

Nek ih vodi babo u KF Zenica Country,kakav je bio Mehić jučer,jedini on ostade od svih i često igra.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 feb 2018, 12:16

Convicts1988 je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:
Jel to stigao bager ? :D :D
Bio je jučer u odbrani odaziva se na Pandža :D
:lol: :D

Hej kakva ovo glava uredjuje transfermarkt, H. Adilović 150k(€) :urnebes: , upišati ću se. Cihat Celik isto 150k(€) :tokralju:
bt. Što je s braćom, jel će ih se konačno škartirati i ukloniti parazite i šljam koji šteti klubu ? Jučer ni jedan, ni na klupi :plac:
Ko jucer bio na klupi?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 18 feb 2018, 12:23


Hej kakva ovo glava uredjuje transfermarkt, H. Adilović 150k(€) :urnebes: , upišati ću se. Cihat Celik isto 150k(€) :tokralju:
bt. Što je s braćom, jel će ih se konačno škartirati i ukloniti parazite i šljam koji šteti klubu ? Jučer ni jedan, ni na klupi :plac:
Mislim da je na forumu ovaj momak sto transfermarkt uredjuje, nick mu je Zukanovic.
Prvo sto ovdje 3-4 igraca uopste vise ne igraju za Celik, a drugo cijene su stvarno smijesne. Jaganjac koji vise nije u klubu skuplji od Santica i Karamatica :plac: sto ga levati ne zadrzase, da su ga prodali sad za 100k €, dobro bi nam dosle te pare

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 feb 2018, 12:25

amel989 je napisao/la:

Hej kakva ovo glava uredjuje transfermarkt, H. Adilović 150k(€) :urnebes: , upišati ću se. Cihat Celik isto 150k(€) :tokralju:
bt. Što je s braćom, jel će ih se konačno škartirati i ukloniti parazite i šljam koji šteti klubu ? Jučer ni jedan, ni na klupi :plac:
Mislim da je na forumu ovaj momak sto transfermarkt uredjuje, nick mu je Zukanovic.
Prvo sto ovdje 3-4 igraca uopste vise ne igraju za Celik, a drugo cijene su stvarno smijesne. Jaganjac koji vise nije u klubu skuplji od Santica i Karamatica :plac: sto ga levati ne zadrzase, da su ga prodali sad za 100k €, dobro bi nam dosle te pare
Takodjer Santic vrijedi 200 k €, mene je odusevio. Takodjer nikako cijene nisu realne na tm.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

IndependenT
Postovi: 309
Pridružen/a: 30 apr 2011, 00:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IndependenT » 18 feb 2018, 14:09

Znal ko sta je sa onim Enesom turcinom?

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 18 feb 2018, 14:11

Pitanje za momke koji su bili u klubu i vodili web stranicu kluba i društvene mreže, da li je sve predato novim ljudima, pa su ovi toliko glupi da ne znaju informaciju postaviti na web stranicu kluba ili ...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 feb 2018, 14:17

IndependenT je napisao/la:Znal ko sta je sa onim Enesom turcinom?
Imao je smrtni slucaj.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lampard8 » 18 feb 2018, 15:13

Istok je bio krcat, malo sam kasnio i ušao u 5. minuti da bih skoro do 10. Minute mjesto trazio, stepenice i ulazi su puni bili.

Imali smo inicijativu, loptu u nogama cijelo vrijeme, nijednu sansu nam nisu stvorili na citavoj utakmici, ja zadovoljan prikazanim za prvu utakmicu.

C. Čelik je ninđa samo takav, imao par dobrih poteza i često višak potez al se bori i ne zamjerim mu.

Pandža sa šorcem do sisa :urnebes: komanduje odbranom i tu nema problema
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 18 feb 2018, 15:27

najveca pobjeda je dolazak navijaca na tribine,igra je okay al mora biti bolja (nadam se vremenom da ce doc na zeljeni nivo)
jos potpis na reprogram i mi smo na konju

inace puno jaci u odnosu na sezonu iza nas

babala :tokralju:
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
avenija
Postovi: 13586
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 feb 2018, 16:00

..........Markovic..........
Livancic Pandza Karamatic Bevab
........Sisic Celik..........
Djelmic Salcinovic Andjusic
..........Jurina..........

Moraju igrati agresivnije mnogo, Nikolic los jucer, preblag, kao da se cuva, Celiku takvi ne trebaju
Mislim da je ovo najjaca ekipa trenutno
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 18 feb 2018, 16:03

avenija je napisao/la:..........Markovic..........
Livancic Pandza Karamatic Bevab
........Sisic Celik..........
Djelmic Salcinovic Andjusic
..........Jurina..........

Moraju igrati agresivnije mnogo, Nikolic los jucer, preblag, kao da se cuva, Celiku takvi ne trebaju
Mislim da je ovo najjaca ekipa trenutno
slazem se ,a imam jedno pitanje jel kazazic ostao u celiku il je otisao nije los igrac
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.