NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2018, 21:35

Ako se bude igralo srijeda, prenosi naa BHT.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 25 feb 2018, 23:05

Dragi Markovicu kakvi su ovo golovi i momenti :facepalm:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2018, 23:10

Dva gola Markovica, s ovim izljetanjima momak mi nikakl nije jasan, od priprema pa do sada, sta radi Goran sa njim :3 Bravo Nikolicu, svi ga kritikovali jedini valjo, Andjusic opet fuli cistu, i takodjer katastrofalne reakcije odbrane.
Mislim da je izjava Fedje nam rekla mnogo tofa za nas koji nismo gledali tekmu.

Edit: napravio bi jedno banalno poredjenje.
Pogledajte Milan kod Montele ( Musa) i kod Gatuza ( Borisa), novi igraci, novo sve. Ko zeli shvatiti ce.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 25 feb 2018, 23:20

prisonbreak je napisao/la:Dva gola Markovica, s ovim izljetanjima momak mi nikakl nije jasan, od priprema pa do sada, sta radi Goran sa njim :3 Bravo Nikolicu, svi ga kritikovali jedini valjo, Andjusic opet fuli cistu, i takodjer katastrofalne reakcije odbrane.
Mislim da je izjava Fedje nam rekla mnogo tofa za nas koji nismo gledali tekmu.

Edit: napravio bi jedno banalno poredjenje.
Pogledajte Milan kod Montele ( Musa) i kod Gatuza ( Borisa), novi igraci, novo sve. Ko zeli shvatiti ce.
Otjeran iz Rudara, nastimane tekme kada je on vodio
. I dalje prosipanje ubleha od pojedinaca. Zna se ko je kriv danas , Musa sigurno nije. :wave:

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HPCompaq » 25 feb 2018, 23:24

Šteta za onu zadnju šansu na pregledu što sam vidio, tik pored stative....Sretno u nastavku.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
avenija
Postovi: 13586
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 feb 2018, 23:32

Jesu li nas prevarili za reprogram ili sta???
Na sva zvona mediji itd Celik dobio sredstva za reprogram itd a evo 10 dana prodje iz Celika se usutili, ni da se nasale da pojasne gdje je zapelo sa reprogramom jer su dobili preko 160 hiljada KM??
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
JonSnow
Postovi: 6167
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 25 feb 2018, 23:40

To ti je to kad se ne pojačaš na vrijeme i nedovoljno. Svi ovi igrači koji su dovedeni ne ulijevaju povjerenje i liga za opstanak će nam biti paklena. Nama su trebali sigurni i provjereni igrači koji će bez problema iznijeti drugu polovicu sezone i iskren da budem, manje vjerujem opstanku ove godine nego što sam vjerovao prošle.
Trebat će želuca da se dalje gleda muka i patnja protiv kojekakvih seoskih klubova.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nepostenaliga » 25 feb 2018, 23:48

Musa je greška to sam rekao i dokazat ce se. Ne mislim da je krivac za današnji poraz, riba smrdi od glave. Đelmic je došao nespreman ali uzeo novac. To se sada pokazuje. Čelik je nažalost izgubio dusu i to je istina bez obzira sto to boli mnoge. Danas bi Gabela bila sa 1.000 robova, ali nije to to. Kakvi turci i ublehe eto vole Čelik oni pa da ga spase. Oni su varalice seoske uz pomoć Kasumovica.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 25 feb 2018, 23:51

Sta reci, sem da ce biti tesko, pretesko u nastavku.
Naredno kolo moramo dobiti Mladost, ako ih ne dobijemo mozemo se komotno uigravat za federalku. Hajd, uzet cemo za primjer da cemo ih dobiti, isto tako Sloboda dobija Borca, a Gosk Vitez. Ja onda "mozda" Borac vidim kao ekipu koju treba "ganjati". Gosk ce biti prvak LZO..

EDIT: Upisa i Gosk historijsku pobjedu nad nama.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2018, 23:58

FliX je napisao/la:Sta reci, sem da ce biti tesko, pretesko u nastavku.
Naredno kolo moramo dobiti Mladost, ako ih ne dobijemo mozemo se komotno uigravat za federalku. Hajd, uzet cemo za primjer da cemo ih dobiti, isto tako Sloboda dobija Borca, a Gosk Vitez. Ja onda "mozda" Borac vidim kao ekipu koju treba "ganjati". Gosk ce biti prvak LZO..

EDIT: Upisa i Gosk historijsku pobjedu nad nama.
Sad sam gledao tabelu od prosle sezone, u ovom trenuku smo imali 7 boba zaostatka, poslije prvog ili drugog kola lzo, imali 8 boba zaostatka, mislim da je ovo vrlo moguce nadoknadit.
Slazem se upotpunosti za mladost, takodjer za Borac, jer ekipa Goska igra odlicno. Takodjer Borac nece uzet bobe do LZO, onda bi bilo dobro prvu protiv njih, a volio bi takodjer da 4-5 kolo u LZO igramo Sloboda pa Mladost.

Edit: kod treceg gola mi nije jasno zato je Andjusic stao, nije udvajao igraca sa Santicem, u nastavku takodjer katastrofalna intervencija Pandze prije tog Karamatica.
Pandza je izgleda kriminalno osigrao, kod sva tri gola mogao je bolje reagovati.
Zadnja izmjena: prisonbreak, dana/u 26 feb 2018, 00:01, ukupno mijenjano 1 put.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 26 feb 2018, 00:00

Ne vjerujem sta sve citam na forumu, kriv Musa a ne vide sta je radio Markovic ( propali Neuer ) . :rol: :urnebes:

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 26 feb 2018, 00:00

FliX je napisao/la:Sta reci, sem da ce biti tesko, pretesko u nastavku.
Naredno kolo moramo dobiti Mladost, ako ih ne dobijemo mozemo se komotno uigravat za federalku. Hajd, uzet cemo za primjer da cemo ih dobiti, isto tako Sloboda dobija Borca, a Gosk Vitez. Ja onda "mozda" Borac vidim kao ekipu koju treba "ganjati". Gosk ce biti prvak LZO..

EDIT: Upisa i Gosk historijsku pobjedu nad nama.
ako se ostvare tvoji rezultati, onda se Mladost i Borac uključuju u borbu za opstanak..jer će biti

Mladost 25
Borac 24
GOŠK 23
Sloboda 22
Čelik 16
:lol: :lol: :lol:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 feb 2018, 00:06

Gledo sam ovaj pregled kola ne znam ta bi reko ,Markovic kriv za 1 gol bespotrebno istrcavnje ,drugi gol mi na brzinu nisam dobro ni vidio a treci nije kriv gol .To moje mislejnje .Sad i srece jbga nismo imali da je bilo 3-3 svi b sad sve hvalili ,tako je kod nas opcenito il si babala Ronaldo il si niko i nista.Imali smo mi sansi valjda ce nam se vratit negdje.A ko je misio et mi smo Celik otic i pobjedit direktnog konkurenta jbga nije ni to realno .Borili su se dali 2 gola al izgubismo i sta ces.Mora se dalje borit ja vjerujem u konacni cilj opstanak da ce se izborit ima jos puno utakmica ..Najgore se pojacat u pola sezone ,nit imas izbora nekog ni nista i ovo slobodnih sto ima vecinom nece potpisat cekaju prvo inostranstvo a mism morali ekipu napravit do Antalije a ne da ti cekas nekog do 3 dana do pocetka lige.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 feb 2018, 00:12

prisonbreak je napisao/la:
FliX je napisao/la:Sta reci, sem da ce biti tesko, pretesko u nastavku.
Naredno kolo moramo dobiti Mladost, ako ih ne dobijemo mozemo se komotno uigravat za federalku. Hajd, uzet cemo za primjer da cemo ih dobiti, isto tako Sloboda dobija Borca, a Gosk Vitez. Ja onda "mozda" Borac vidim kao ekipu koju treba "ganjati". Gosk ce biti prvak LZO..

EDIT: Upisa i Gosk historijsku pobjedu nad nama.
Sad sam gledao tabelu od prosle sezone, u ovom trenuku smo imali 7 boba zaostatka, poslije prvog ili drugog kola lzo, imali 8 boba zaostatka, mislim da je ovo vrlo moguce nadoknadit.
Slazem se upotpunosti za mladost, takodjer za Borac, jer ekipa Goska igra odlicno. Takodjer Borac nece uzet bobe do LZO, onda bi bilo dobro prvu protiv njih, a volio bi takodjer da 4-5 kolo u LZO igramo Sloboda pa Mladost.

Edit: kod treceg gola mi nije jasno zato je Andjusic stao, nije udvajao igraca sa Santicem, u nastavku takodjer katastrofalna intervencija Pandze prije tog Karamatica.
Pandza je izgleda kriminalno osigrao, kod sva tri gola mogao je bolje reagovati.
9 kola do kraja prosla sezona posle Mladosti 2-2 U Zenici mislim da smo imali -12 al nisam siguran .provjeri to i onda dolazi Boris Pavic i sve kupujemo hahahhahaha ..Moze se stic ovo bolan ..Nije ovo odlucjuca utakmica ni blizu..Da je se bod uzeo valajlo bi al nije ni ovo kraj ..Ja vjerujem u opstanak opet

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 feb 2018, 00:21

Imali smo bati 8 bodova najvise zaostatka.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 feb 2018, 00:40

Ne znam ako mozes provjeri nakon utakmice CELIK-MLADOST 2-2, 9 kola do kraja sezone ..Ja mislim vise od -10 cak -12 ,,tad je najvei bio minus --De provjeri ako mozes il bilo ko i nek postavi il bar napise ..Tad smo imali veci zostatak nego pred utakmicu sa Zrinjskim

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 26 feb 2018, 01:25

LuisCarlo je napisao/la:
FliX je napisao/la:Sta reci, sem da ce biti tesko, pretesko u nastavku.
Naredno kolo moramo dobiti Mladost, ako ih ne dobijemo mozemo se komotno uigravat za federalku. Hajd, uzet cemo za primjer da cemo ih dobiti, isto tako Sloboda dobija Borca, a Gosk Vitez. Ja onda "mozda" Borac vidim kao ekipu koju treba "ganjati". Gosk ce biti prvak LZO..

EDIT: Upisa i Gosk historijsku pobjedu nad nama.
ako se ostvare tvoji rezultati, onda se Mladost i Borac uključuju u borbu za opstanak..jer će biti

Mladost 25
Borac 24
GOŠK 23
Sloboda 22
Čelik 16
:lol: :lol: :lol:
Da, to je to bas sto govorim. Usput, dobrodoso na forum ili si neko stari pod novim nickom :D

@prisonbreak valjda cemo uspjeti nekog stici do maja :D

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 26 feb 2018, 06:52

Samo cu jedno napisati 5 minuta Markovic izliječe 30m od gola. Markovic nam uzeo bod najmanje.
Robijasi 1988

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 26 feb 2018, 07:05

A i u svakom napadu mu odbrane i reakcije kao amater.Posebno nepotrebno istrčavanje kod prvog gola,dva igrača idu uporedo za njihovim i on izleče
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 26 feb 2018, 07:46

Malog podhitno zakucat na klupu pa neka čeka, a Dujković na gol. Od onako dobrog golmana u prvom dijelu sad postaje jedan od najgorih igrača u timu. Bože sačuvaj. O Mladosti ne treba ni pričati, ako ne dobijemo mislim da smo jednom nogom u 1. ligi federacije . Pogotovo što za vikend idemo na Grbavicu gdje se ne možeš nadati nićemu .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.