NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jan 2019, 11:15

Ako Turcin ne izmiruje svoje obaveze imamo po ugovoru pravo trazit da napusti klub eto prilike da ga se rijesimo

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 jan 2019, 11:19

samoposteno je napisao/la:Ako Turcin ne izmiruje svoje obaveze imamo po ugovoru pravo trazit da napusti klub eto prilike da ga se rijesimo
Nikad se mi njega necemo rijesiti, jedino da ja postanem milioner i da ga isplatim. Pa da babuka pravi evropski Čelik. Ja mislim i meni bi je.bavali sve po redu. :urnebes: :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 19 jan 2019, 11:21

Kako Shkupi fino ima snimke sa priprema iz antalije a mi nemamo ni slike kako treba?
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jan 2019, 11:23

redbull93 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Ako Turcin ne izmiruje svoje obaveze imamo po ugovoru pravo trazit da napusti klub eto prilike da ga se rijesimo
Nikad se mi njega necemo rijesiti, jedino da ja postanem milioner i da ga isplatim. Pa da babuka pravi evropski Čelik. Ja mislim i meni bi je.bavali sve po redu. :urnebes: :urnebes:
Ma brate nama milioner ne moze pomoc nama treba miliarder :D

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 19 jan 2019, 11:28

Ja kako sam saznao, pojedinim igracima isplaćeno je sve tj ovom boljim. Ostalim je jedan dio isplaćeno uz obecanje da ce tamo u Turskoj ostatak dobio. Sto se tice Ružica i njemu je dio isplaćen ali je momak je zelio sve da mu isplate i razumijem ga i podrzajem potpuno zasluzio je svaku marku, mada msm da namjerno ne zele da ga isplate jer plan je da ovaj finac bude prvi golman. Sto se Bavaba tice njemu da su sve isplatili on bi opet htio da ide tako da je tu suvisno o njemu pricati.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 jan 2019, 12:00

samoposteno je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Ako Turcin ne izmiruje svoje obaveze imamo po ugovoru pravo trazit da napusti klub eto prilike da ga se rijesimo
Nikad se mi njega necemo rijesiti, jedino da ja postanem milioner i da ga isplatim. Pa da babuka pravi evropski Čelik. Ja mislim i meni bi je.bavali sve po redu. :urnebes: :urnebes:
Ma brate nama milioner ne moze pomoc nama treba miliarder :D
Nista se ti ne sekiraj, plan stvaranja evropskog Čelika stoji u latici. :lol: samo dok ja opalim gdje koji milion i to je to. Svjesni nisu ovi turci koji potencijal ima Čelik i ova liga za zaradu. Kroz 5 godina vise nego duplo ce se vratiti.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jan 2019, 12:09

@redbull93 Nisu ovi Turci svjesni da ova liga i nasa zemlja od miliardera prave milionera u kratkom periodu :urnebes: :urnebes: kad skupis milion javi pa da popola ulozimo :D

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 jan 2019, 12:21

samoposteno je napisao/la:@redbull93 Nisu ovi Turci svjesni da ova liga i nasa zemlja od miliardera prave milionera u kratkom periodu :urnebes: :urnebes: kad skupis milion javi pa da popola ulozimo :D
Ova zemlja od fukare pravi milionera, budi siguran u to. Al ne zajebajem se kad kazem da ova liga i drzava ima ogroman potencijal za zaradu. Prvo nemas konkurenciju, mozes pokupit sve igrace iz drzave u svoju akademiju, isto dinamo sto radi. Drugo nemamo sirok i kvalitetan igracki kadar za reprezentaciju, tu su kao na izlogu ti igraci. Isto sto dinamo radi eto, pa oni su stvorili hrv reprezentaciju jbt. Ti meni, ja tebi. Ajde uvijek ce ovdje biti begica i ala begica kod nas.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jan 2019, 12:25

redbull93 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:@redbull93 Nisu ovi Turci svjesni da ova liga i nasa zemlja od miliardera prave milionera u kratkom periodu :urnebes: :urnebes: kad skupis milion javi pa da popola ulozimo :D
Ova zemlja od fukare pravi milionera, budi siguran u to. Al ne zajebajem se kad kazem da ova liga i drzava ima ogroman potencijal za zaradu. Prvo nemas konkurenciju, mozes pokupit sve igrace iz drzave u svoju akademiju, isto dinamo sto radi. Drugo nemamo sirok i kvalitetan igracki kadar za reprezentaciju, tu su kao na izlogu ti igraci. Isto sto dinamo radi eto, pa oni su stvorili hrv reprezentaciju jbt. Ti meni, ja tebi. Ajde uvijek ce ovdje biti begica i ala begica kod nas.
Sve je to tako drug ali kad neko napravi pare tipa Mamic sa Dinamom vidi se kako zavrsi sad je preuzeo mjesto gospe :D

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 jan 2019, 12:41

@samoposteno kod mamica sve isto ostalo, samo fizicki nije prisutan u dinamu. Milioni i dalje kapaju :D

Nego utakmica danas u 15:00h po lokalnom vremenu, mislim da je to kod nas 14:00h. Nadam se nekom prenosu, pa makar bio i live na instagramu :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 19 jan 2019, 12:52

Javite ako bude prenosa.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

LikcenicaZe
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 jan 2019, 14:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LikcenicaZe » 19 jan 2019, 13:37

Utakmica je otkazana..

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 19 jan 2019, 13:49

LikcenicaZe je napisao/la:Utakmica je otkazana..
Sto to?

LikcenicaZe
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 jan 2019, 14:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LikcenicaZe » 19 jan 2019, 13:52

almir2018 je napisao/la:
LikcenicaZe je napisao/la:Utakmica je otkazana..
Sto to?
Ne znam tako su mi rekli

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 jan 2019, 13:52

Evo google translate, obrazlozenje ovog kluba na fb.

"Sumgayit" - "Celik" utakmica nije održana

Sumgayit-Celik utakmica, koja će se danas održati u Antaliji, nije održana. Dakle, protivnik nije igrao zbog odbijanja da se pojavi u posljednjem trenutku.

Sa nama nikad dosadno, haha.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 jan 2019, 14:01

Il im nisu sve isplatili, ili nisu htkeli stimati tekme :kafa:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 19 jan 2019, 14:08

Svi se razbolili od svjezeg zraka!

BornToBeWild
Postovi: 1
Pridružen/a: 10 jan 2019, 19:26

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BornToBeWild » 19 jan 2019, 14:16

[quote="limvolikce1945"]Onda je sve ovo u tri kurc'a otišlo!
Zasto im se ne isplaćuju plate, šta je u pitanju? Dovode se pojačanja a plate se ne isplaćuju ni starim igračima... Ne znam koja je to logika. Volio bih da neko od novinara, Dino npr. ako ovo čitaš, da istaži to malo detaljnije, intervju sa Đugumom ili na prvoj presici pitati Orneka ili na neki način ovo istražiti, jer prava je enigma da imamo investitora koji ne isplaćuje plate svojim prvotimcima. Hajde da nije Adilovićima platio, čak bi ga i podržao, ali Ružića koji je ove polusezone valj'o ko nikad... to je grehota, naravno, ako je tačna ova inf. od 13.000 km duga prema njemu.[/quote]

Neka pitaju i, kako je moguce dovoditi strane igrace,kada je racun kluba u tri banke jos blokiran??? Klub nije solventan,ne moze se dobiti radna.iI boravisna dozvola za stranca bez toga!
Takodje,svaki novinaar ko se iole bavi istrazivackim novinarstvom moze otici u racunovodstvo koje radi za klub I koje mu moze izlistati dugovanje za svakog igraca poimenicno,pa ce se jedino tako javnosti moci prikazati stvarni, dug prema igracima po osnovu plata.
Da li se radi transparentno,smijesno je I komentarisati o tome!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 jan 2019, 14:20

Cuj da neko ide provjeravat ima li igrac redovnu platu pa koga boli briga .....ima brate otkaz dadnes i ides gdje ti je bolje.....ide li taj igrac da provjerava ima li rudar redovnu platu

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 19 jan 2019, 14:47

Ljudi se zapili i napusili sinoc danas slobodan dan mahmuraju jamak jos nije ustao hahaha

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.