NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 21 mar 2018, 16:04

Njemacka :
slika
Belgija :
slika
Austrija:
slika
Svicarska:
slika
Holandija :
slika
Italija:
slika
Poljska:
slika
Skandinavija
slika

Od prve do pete lige sve isto.A da ne spominjemo Bosnu,Srbiju,Hrvatsku,Sloveniju,Grcku,Tursku,Rusiju.......itd itd itd itd..
Dakle niko ne voli te klubove.Ma hajte molim vas.Svugdje u svijetu je to normalno,cak u nekim drzavama i dozvoljeno radi bolje atmosfere s tim da se ne ubacuje u teren.A hajde sta fali,moze turcin godisnje od miliona odvojit 50 hiljada na kazne,nece ni osjetiti. :tralala:
!

rotirk30
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 mar 2018, 12:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rotirk30 » 21 mar 2018, 16:14

tale07 u suštini kad su tako te bakljade kod nas nigdje te policije da odma uhvati te momke i fino zabrana ili kako si ti naveo i taj primjer.

bambus ti klubovi imaju više para nego naš kanton! Otkad je Čelik u krizi i koliko je do tad platio tih kazni za bakljadu, mogao je jednu finu svotu isplatit za dugove. Uopćenito dobije se ulaz besplatan dođu "robovi" i nabiju 1000 KM kazne.Pa ja ne bi više nikad dao besplatan ulaz.Istina i realnost je da je ovaj grad pun seljaka praznoglavih itd.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 21 mar 2018, 16:29

A ko je nabio dug Čeliku preko 15 mil. ? Jel su i to navijači ?
Smorili ste o navijačima. Dosta preslušat Gabriela svaki drugi dan, sad i neki novi dolaze da spamaju o navijačima .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

rotirk30
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 mar 2018, 12:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rotirk30 » 21 mar 2018, 16:49

Convicts1988 je napisao/la:A ko je nabio dug Čeliku preko 15 mil. ? Jel su i to navijači ?
Smorili ste o navijačima. Dosta preslušat Gabriela svaki drugi dan, sad i neki novi dolaze da spamaju o navijačima .
Ko priča o 15 miliona KM? Pričam o tome želite dobro klubu a i sami mu nabijati istina siću naspram 15 miliona al nabijate kazne po 1000-2000 ili više. Kakva je to logika? Zamisli da tebi neko izbija skoro svako kolo iz džepa koju hiljadu a vamo ti isti ljudi žele da se uradi reprogram.Ma daj smiješno je :lol: . Inače ne bi se nikad javio nego gledam dobiju ljudi džaba ulaz i dođe nabije mu 1000 KM kaznu. I zaslužuju nešto kao? Daj bolan :lol:

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 21 mar 2018, 17:11

Nista druze ti prvo ufati ove koji su nabili 15 miliona duga,tuzi ih i stavi u tvorza,pa tek onda mozes pricat o kaznama navijaca Celika.Dovedi sponzore,aktiviraj fan shop,napucaj ekipu,pocni igrat i zivit fudbal pa tu hiljadu kazne neces ni osjetiti,dapace jedva ces cekat utakmicu i bakljadu. ;) ;) A ti si vjerovatno jedan od pulena Smaje ili Seje tap tap tap tap tap
!

rotirk30
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 mar 2018, 12:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rotirk30 » 21 mar 2018, 17:32

Prvo nisam pulen nikog, i takav je kod nas mentalitet prvo ti ovo pa ću ja onda svoje sredit. Treba pocet od neceg a to je makar ta stvar, ne nabijaj kazne.Inace ne idem na tekme vrlo rijetko al sad zadnji put kad sam otisao, ne znam koliko je bilo navijaca al recemo 4-5 hiljada a od tih 4-5 hiljada 50 robova na jugu napravi kaznu od 1000 KM.Zbog radi cega? Da je odobreno to kod nas pa hajd. Ali ne vrijedi se raspravljat sa takvima kao ti bambus jer si vjerovatno jedan od njih. Inače zasto mi govoris da ja tuzim trazim i dovodim sponzore? Ja uopste ne prigovaram u tom dijelu Čelika nego o pojedinim "robovima" koji zele dobro Čeliku ili reprogram. I taj dug od 15 miliona KM nije mogao nastat preko noci, to su birali ljudi zatucani kao ti prijatelju... Ne znam ni ko je smajo ili sejo ;)

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 mar 2018, 17:33

Eo malo citam vas pa cu to malo opsirno detaljno da ima sta citat onaj MC hahahahhhha..Pisete o Velezu ma nista on nije uradio .malo nasminko i haj zdravo ,bez nvoca nema nista ni Velezu ni bilo kome .Sto se tice opstanka vidjet ce mo al i dalje mislim prije ce mo ispast nego opstat jer sve je ovo kasno .Sada za sad sa investitorm sam ja zadovljan ,jer ovo je kuca koja se rusi ,skoro se srusila, ne mozes ti sve to stic ni zakrpit a kamoli sacuvat .Covjek polahko radi ,sigurno i on ulece placa ove dugove igraca dugove koji pristizu .Apsolutno sam za investitora .
Sto se tice Robije znam po sebi uzivam u bakljadi i uvjek sam uzivo al ne podrzavam bakljade sa slabjim klubovima po imenu ,ok Zeljo Sarajevo i slicni al Krupa,Vitez,Mladost i slicni ne podrzavam i ne podrzavam bacanje baklji u teren i bilo sta nasilnicki od Robije ,lomljenje stolica,il mreze na ogradi ,penjanje na merzu gore ,napadanje navijaca drugih,razbijanja nesto po gradu il auta i tako ..Bakljada DA al zna se kako i kad i skim .bezvezne bakljade i kazne NE

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 21 mar 2018, 18:06

Da li se investiror izjasnio hoće li ostati u klubu i ulagati ako ispadnemo?

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 21 mar 2018, 18:12

BlaBlaTron je napisao/la:Da li se investiror izjasnio hoće li ostati u klubu i ulagati ako ispadnemo?
Mora:
slika
Tek mu tada kreću "obaveze" :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 21 mar 2018, 18:38

@rotirk30

Ne znam zašto se ti toliko brineš oko tih kazni, kad ti nit dolaziš na stadion( došao si sada kada je bilo besplatno, što dosta govori) nit finansiraš klub kupovinom karte, niti šta slično ? Jednu sezonu se nije nikako palilo što se pirotehnike tiće, baš se pazilo na to, al s druge strane klub zadužen i otišao u dubiozu za još nekih 800.000, kako ? Gdje je lova ? Ako će se ići tim putem kažnjavanja koje zagovaraš, prvo treba da se kazne i pozatvaraju ovi što su doveli Čelika u ovakvo stanje. A ko će to da uradi kad, nit ima sudstva i pravosuđa, nit policije, niti države na kraju krajeva, cirkus kolorado ! A vrlo lako se to sve može uraditi što bi Bolić reka', da ima volje. Ae revizija poslovanja druže, i svako ko je učestvovao i oštetio klub, oduzimaj imovinu u tom iznosu i vraćaj dug. Ali nije ovo Njemačka, ovo je BiH. Prvi bi današnji gradonačelnik Zenice "zaglavio" , pa onda dalje ..

@Bati
Ti opet o rz ..
Teško je to vama da shvatite, vjerovatno nemoguće. Niste u tim stvarima i tom načinu života, tako da suvišno je:)
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

zamorano
Postovi: 1352
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 21 mar 2018, 19:53

Teško je da shvate ovi mirniji i umjereniji navijaci zašto se pale baklje i nabijaju kazne,al je isto tako teško da shvate ovi što pale baklje da to ne rade...Da tako štete samo klubu,al da ne objašnjavam jer ne mogu ovi to svakako da shvate...Mladost dobija Goška mi uzimamo bod u TZ,i Čelik ostaje u ligi... :D
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 mar 2018, 20:02

CONWICTIS ma znam ja puno vise neg sto ti mislis i o Robiji sta i kako.Al volio bi tako da je i hajd.jest mi cejf bakljada sa vecim klubovima tj navijackim slupinama al sa onim slabijim jok bakljada i naravno da nisam za belaje nikakve nigdje ni na stadionu ni u gradu ,tako nama al tako svima i svugdje :)-Nego pusti to ,nego ja hocu kop od 2000 Robije ,tako sam vam ja ostavio kop brojnosti :mrgreen: :mrgreen:

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 21 mar 2018, 20:49

Čeliku prvo treba financijsko stabiliziranje, pa je moguće očekivati rezultate.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 21 mar 2018, 22:36

Valjda bismo svi trebali ocekivati ono sto je navedeno u protokolu na posljednjoj Skupstini.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 21 mar 2018, 22:46

S-Y-L-A-R je napisao/la:
BlaBlaTron je napisao/la:Da li se investiror izjasnio hoće li ostati u klubu i ulagati ako ispadnemo?
Mora:
slika
Tek mu tada kreću "obaveze" :kafa:
Kao prvo ovo nije klauzula iz ugovora , kao drugo ovdje se pod prvom ligom misli premijer liga , neko nestrucan je ovo pisao .
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 21 mar 2018, 23:23

Čuj? Ja mrtav ozbiljan postavio.

Neka nama Aydina, eno i transparenti mu se nose po Bilinom, trk djeco oko stadiona da svi vide. :tokralju:
Usput, insajderska informacija, Fudo završava papirologiju oko usvajanja nekog djeteta, dati će mu ime "Reprogram" da i tu stavku ispuni.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 21 mar 2018, 23:51

S-Y-L-A-R je napisao/la:Čuj? Ja mrtav ozbiljan postavio.

Neka nama Aydina, eno i transparenti mu se nose po Bilinom, trk djeco oko stadiona da svi vide. :tokralju:
Usput, insajderska informacija, Fudo završava papirologiju oko usvajanja nekog djeteta, dati će mu ime "Reprogram" da i tu stavku ispuni.
A takvi kao ti su mi najjaci.Sjedite tipkate , pravite se pametni.Sta si ti kao jedinka,osim sto tu tipkas , uradio za reprogram.Mozda si bio na zapadu i kmeco sa onima koji da karta nije free celika bi gledali na bhtu.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 22 mar 2018, 00:34

Jesi li me to i prepoznao? :hmmmm:
Razočarati ću te, nisam bio na zapadu. Dovoljno dugo sam u Zenici da bih znao da ne idem tamo gdje će većina s obzirom da je to sigurno "provalija" prema kojoj ovce obično koračaju(bude par izuzetaka koji se slučajno zateknu) i najlakši put za postati isto. Uvijek idem u potpuno suprotnom pravcu(nažalost, karakteristika koja se vrlo teško pronalazi u današnji vakat, šta ćeš, ljudi postali "lakši" od lišća a vjetar jaka pojava ;) ).
Opusti se, forum nije mjesto gdje se vaga ko je šta(i u kojoj količini) napravio, postoje prava mjesta i vremena gdje se to potencira a od mene podršku ima svako ko pomene reprogram sve dok se ne završi saga oko istog pa makar i sam ostao stajati. :ljepota:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HeraklitMracni » 22 mar 2018, 12:31

Na proljeće kako god završi sezona dolaze vam tri trenera za omladince nisu iz naše zemlje .

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 mar 2018, 12:44

HeraklitMracni je napisao/la:Na proljeće kako god završi sezona dolaze vam tri trenera za omladince nisu iz naše zemlje .
Otkud info? Provjereno? Jos neke info imas li?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.