NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 23 jul 2019, 12:20

Sedam jednostavnih trikova za poboljšanje kapaciteta pluća

Postoji niz faktora koji mogu negativno djelovati na vaš dišni sustav i koji mogu dovesti do smanjenog kapaciteta pluća. Vježbe disanja, fizička aktivnost i vitamin D mogu vam zato pomoći.

https://zivim.gloria.hr/ucim/sedam-jedn ... a/8632298/

Pripremajte se, ima jos 6 dana :D da su cuje do Doboja :mrgreen:



:rol:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 23 jul 2019, 12:20

Sta je s blazevicem zna li se jel povreda uvreda ili .....

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 23 jul 2019, 12:27

totalitare je napisao/la:Sta je s blazevicem zna li se jel povreda uvreda ili .....
Nije dobio radnu dozvolu :?

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 23 jul 2019, 12:31

limvolikce1945 je napisao/la:
totalitare je napisao/la:Sta je s blazevicem zna li se jel povreda uvreda ili .....
Nije dobio radnu dozvolu :?
Ma ja onom papku šupki nista ne vjerujem pogotovo kad igramo s listicom ne zna sta prica

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 23 jul 2019, 12:54

Zar ne bi morao napustit BiH da nije dobio radnu dozvolu?
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 23 jul 2019, 13:16

Poželio sam se uspjeha, euforije u gradu i među navijačima. Poželio sam zbog Čelika noć u kojoj sam od sreće jedva zaspao a ujutro se probudio sa osmijehom na licu sav energičan i sretan. Poželio sam da iščekujem derbi pa na dan istog kada vidim kako se kupuju posljednje karte u žurbi i grupice koje se skupljaju po mahalama prije tekme, na kembridžu i u parku kod muzičke škole. Novi transparenti koji su se radili, očevi sa sinovima, od kojih neki idu prvi put u životu na tekmu sa ocem. Korteo do stadiona...buka sa zvučnika iz skoro svakog kafića odakle grme navijačke pjesme. Poželio sam i gužvu na ulazu u stadion, novine pod guzicom i kikiriki košpice, sokovi...ne smijem ni spomenuti ludilo ako se pobijedi.

I tako...zamislim se nekada kao sad i shvatim koliko je nama u ovome gradu malo potrebno pa da provale sve brane emocija i da budemo barem na tren sretni, onako svi skupa...


Čelik Šampion! :ljepota: :bih:

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 23 jul 2019, 13:19

BlaBlaTron je napisao/la:Poželio sam se uspjeha, euforije u gradu i među navijačima. Poželio sam zbog Čelika noć u kojoj sam od sreće jedva zaspao a ujutro se probudio sa osmijehom na licu sav energičan i sretan. Poželio sam da iščekujem derbi pa na dan istog kada vidim kako se kupuju posljednje karte u žurbi i grupice koje se skupljaju po mahalama prije tekme, na kembridžu i u parku kod muzičke škole. Novi transparenti koji su se radili, očevi sa sinovima, od kojih neki idu prvi put u životu na tekmu sa ocem. Korteo do stadiona...buka sa zvučnika iz skoro svakog kafića odakle grme navijačke pjesme. Poželio sam i gužvu na ulazu u stadion, novine pod guzicom i kikiriki košpice, sokovi...ne smijem ni spomenuti ludilo ako se pobijedi.

I tako...zamislim se nekada kao sad i shvatim koliko je nama u ovome gradu malo potrebno pa da provale sve brane emocija i da budemo barem na tren sretni, onako svi skupa...


Čelik Šampion! :ljepota: :bih:
:clap: :thumbup:

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 23 jul 2019, 13:23

totalitare je napisao/la:
limvolikce1945 je napisao/la:
totalitare je napisao/la:Sta je s blazevicem zna li se jel povreda uvreda ili .....
Nije dobio radnu dozvolu :?
Ma ja onom papku šupki nista ne vjerujem pogotovo kad igramo s listicom ne zna sta prica
Tacno je za Blazevica, nadam se da ce se to rijesiti ove sedmice, pozitivan rezultat iz listice mi daje nadu da ce Olgun odrijesiti kesu i rijesiti sve ove zackoljice kojih se nazalost nakupilo..

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 23 jul 2019, 13:23

BlaBlaTron je napisao/la:Poželio sam se uspjeha, euforije u gradu i među navijačima. Poželio sam zbog Čelika noć u kojoj sam od sreće jedva zaspao a ujutro se probudio sa osmijehom na licu sav energičan i sretan. Poželio sam da iščekujem derbi pa na dan istog kada vidim kako se kupuju posljednje karte u žurbi i grupice koje se skupljaju po mahalama prije tekme, na kembridžu i u parku kod muzičke škole. Novi transparenti koji su se radili, očevi sa sinovima, od kojih neki idu prvi put u životu na tekmu sa ocem. Korteo do stadiona...buka sa zvučnika iz skoro svakog kafića odakle grme navijačke pjesme. Poželio sam i gužvu na ulazu u stadion, novine pod guzicom i kikiriki košpice, sokovi...ne smijem ni spomenuti ludilo ako se pobijedi.

I tako...zamislim se nekada kao sad i shvatim koliko je nama u ovome gradu malo potrebno pa da provale sve brane emocija i da budemo barem na tren sretni, onako svi skupa...


Čelik Šampion! :ljepota: :bih:
Odlicno napisano :tokralju:

Emocije jako jako brzo prorade barem kod nas Zenicana kad je u pitanju Celik jer je to jedina stvar koja nas okupi u tolikom broju i da svi disemo kao jedan. Treba nam vise ovakvih momenata kad treba probuditi zelju kod mladjih da ne propustaju tekme, da vide kako je to bilo nekad. Oni nisu imali priliku da vide koliko se ovdje voli Celik bas zbog svih desavanja proteklih godina kao i bojkota. Nije bilo te navike, a sad se to mora probuditi :bih:

Volim te likCe :ljepota:

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 23 jul 2019, 14:05

Jajce :ljepota:

Nek se vidi i nek se zna :bih:

slika

slika

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 23 jul 2019, 16:26

Ne znam sta da napisem. Jedva cekam nedelju. Ludilo ce da bude. Naprijed Celik samo naprijed..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 jul 2019, 16:51

Sta rec za sinoc nego odlicno presretan sam nakon pobjede i dobre borbene igre i pametne taktike.ROBIJI KAPA DO PODA I VELIKI RESPEKT I CISTA DESETKA za navijanje svih 90 minuta i spomen Vedran Puljic
Sad Sarajevo karte os Srijede treba odmah lagano u prodaju jer vjerujem da ce stadion bit pun ko sibica vise nego prosele sezone.Bez brige na tekmu uzivat u ambijentu i nek pobjedi bolji al ja mislim da mi Sarajevo mozemo pobijedit uz paklenu atmosferu.Ja bi sa bodom bio zadovoljan opet a ndeaj boze poraz i to nije sramota..Prizeljkujem lijepo vrijeme.pun jug kao nekad da svi stoje da se cuje pjesma i da je bude sav u crno crvenoj boj i naravno volio bi vidjet pun zapad i istok i pun sjever i nek sve gori i da ne bude nijednog incindenta nekih sacekusa, to nikom ne treba ..Nek bude fer i sportski i na terenu i tribinama i nek pobjedi bolji.Bar ne moram razmisljat o karti sezonska spremna...Malo nama treba za radost a to je dobar Celik ..

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 23 jul 2019, 17:15

Ja bi volio da pobjedimo 5:0, a ako bude i 2:0 nije sramota :-D

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 23 jul 2019, 17:18

Nek raja uziva u fudbalu i atmosferi.Nek prikazu dobru igru i to je to. :opaopa:
!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 23 jul 2019, 17:25

I kolo PLBiH gkedalo ukupno 21 700 gledalaca. Vec u II kolu se rusi rekord :opaopa: :opaopa:

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 23 jul 2019, 17:25

Nije odavno kafa bolje legla. Jos sam uzbudjen sa velika 3 boda i napokon da se osjeti neka euforija oko Celika.

Pobijedili smo, mogli smo izgubit. Sta mi nadu daje je cinjenica da nasi glavni igraci Deda, Dila, Sevko, Jamak su nekako neprimjetno prosli sve ovo pa mozes zamislit kako ce to izgledati kada svi budu u vinklu sa ovogodisnjim osvjezenjima Perisic/Huseinbasic. Nazad smo bili OK. Previse panicno djelujemo kad lopta ide preko bokova. U sustini svaki protivnik mora napraviti nesto na nasoj polovici tako da je i do fortune koje smo imali jucer.
Raduje me siroka klupa gdje svi mogu uskociti u bilo kojem momentu. Grahovac je napravio potez utakmice i mozda jedini igrac u nasem timu koji moze onako hladno uci u 16m. Ne bih vise tusio i da preuvelicavam situaciju ali smo kao ekipa bili OK i kompaktni. Radujem se utakmicama kad bude islo citavu ekipu pa da to bude milina za oci. Sarajevo je najtezi protivnik, prejaki su ali kao sto kolega Gavran kaze nema te ekipe u BiH koja je favorit na BP. Svako svakoga moze pobijediti ali mi smo gazde na BP.

Veliki respekt za Robiju. Savrseno navijanje i brojka sa obzirom na sve okolnosti. A sada spektakl... :opaopa:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 jul 2019, 18:08

Koliko me Perisic fasciniro, odlican momak. Puno bolje se trenutno snalazi od Jamaka, puno vise ga ima nazad, plus momak ima odlicnu tehniku
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 23 jul 2019, 19:40

E jesu mi smijesni ovi kriticari, pobjedis Sirokog u gostima, sto je vrlo malo timova ucinilo u prvenstvenim utakmicama i opet se nadje neko da sere, ma daj ba.

Ovako , ko ne vidi znacajan napredak u Čelikovoj igri on je glup.

Dalje, podsjecam da je u Čelik doslo mnogo novih igraca i da treba dosta vremena da se to uigra, ne moze dakle sve odjednom.

Medjutim kkritikovati ovu igru i pobjedu Čelika protiv za nase prilike velike ekipe Sirokog Brijega je zalosno.

Sto se tice utakmice sa Sarajevom, ja cu biti samo sa pobjedom zadovoljan. Na Bilinom Polju mi smo gazde. I da , realno mozemo pobjediti Sarajevo i to za mene nece biti senzacija.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la keno83 » 23 jul 2019, 19:45

I tako ti je to kad se covjek vrati deset godina nazad, ko bi rekao da ce Sarajevo i Celik postati gotovo bratski klubovi, kao i njihovi navijaci (sto mi je drago) i ko bi rekao citajuci vas zadnjih godinu dana, i sve ono protiv Turaka, da ce isti napravit ovako finu i siroku ekipu, sad samo cekam jos godinu dana, da vidim koliko ce vas jos izdignut, a tu su tek druga godina, a vi ste nakon svih dugova koje su vasi zenicani napravili, ovekivali sve preko noci, eto nije vam puno proslo, i jako ste konkurentni, sad bi valjalo malo od vas podrske za Turke, cesce punit stadion i prodat bar 5000 clanskih karata

Avatar
Generation74
Postovi: 134
Pridružen/a: 14 dec 2016, 18:53

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Generation74 » 23 jul 2019, 21:22

redbull93 je napisao/la:
tilo je napisao/la:Pitanje na koju tribinu je najbolje doci kao navijac sarajeva da se prodje bez neki eventualni belaja
Zapad, stacioniraj se negdje u cosak, nemoj sad u sredinu uci haha

Budi neutralan i nece te niko dirat budi siguran. Nemoj sad doci u dresu sarajeva i skakat i navijat za sarajevo. U miru odgledaj nece te niko ni pogledati.

P.s. samo se moras radovati kad Čelik da gol :mrgreen:
Vjerujem brate, a u to ću se ako Bog da uvjeriti u nedjelju, da je došlo vrijeme normalno pogledati utakmicu Čelika i Sarajeva na bilo kojoj tribini. Nemam potrebu nikome podilaziti jer sam navijač Sarajeva, ali poseban respekt imam prema gradu Zenici i vašem klubu. Prvi ste izašli na ulice kada je Vedran ubijen.

Ne treba se previše lizati jer se ubija navijački rivalitet ali sve u granicama sportskog i ljudskog. Sretno pa nek pobijedi bolji :bih:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.