NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10168
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 feb 2018, 16:10

tareizo je napisao/la:
avenija je napisao/la:..........Markovic..........
Livancic Pandza Karamatic Bevab
........Sisic Celik..........
Djelmic Salcinovic Andjusic
..........Jurina..........

Moraju igrati agresivnije mnogo, Nikolic los jucer, preblag, kao da se cuva, Celiku takvi ne trebaju
Mislim da je ovo najjaca ekipa trenutno
slazem se ,a imam jedno pitanje jel kazazic ostao u celiku il je otisao nije los igrac
Mi ne gledamo isti Celik, s Avenijom se slazem u svemu al Santic mora igrati, mali je destrktivac opasan, cijelo vrijeme trci, presing, bori se, gine na terenu.
A Kazazic je najgori stoper u posljednji 10 godina u Celiku.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Fartall
Postovi: 11
Pridružen/a: 14 jul 2017, 14:08
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Fartall » 18 feb 2018, 16:10

Zmaj88 je napisao/la:Pitanje za momke koji su bili u klubu i vodili web stranicu kluba i društvene mreže, da li je sve predato novim ljudima, pa su ovi toliko glupi da ne znaju informaciju postaviti na web stranicu kluba ili ...

I oficijalna web i facebook stranica su predate novim ljudima, tacnije Ajna vodi oko 90% sve na stranicama, ona skoro sve pise, postavlja, uredjuje, itd. Djevojka se zaista trudi i treba joj cestitati na tome, ali ovo bi moralo biti puno profesionalnije.

tareizo
Postovi: 1669
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 18 feb 2018, 16:12

prisonbreak je napisao/la:
tareizo je napisao/la:
avenija je napisao/la:..........Markovic..........
Livancic Pandza Karamatic Bevab
........Sisic Celik..........
Djelmic Salcinovic Andjusic
..........Jurina..........

Moraju igrati agresivnije mnogo, Nikolic los jucer, preblag, kao da se cuva, Celiku takvi ne trebaju
Mislim da je ovo najjaca ekipa trenutno
slazem se ,a imam jedno pitanje jel kazazic ostao u celiku il je otisao nije los igrac
Mi ne gledamo isti Celik, s Avenijom se slazem u svemu al Santic mora igrati, mali je destrktivac opasan, cijelo vrijeme trci, presing, bori se, gine na terenu.
A Kazazic je najgori stoper u posljednji 10 godina u Celiku.
ne bi se s tobom slozio u vezi kazazica ,al eto svako ima svoje misljenje
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 18 feb 2018, 17:02

Ognjen Djelmic me impresionirao :bow: Sinoc bez greske. Ima sve, kompletan igrac !
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4856
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 feb 2018, 19:24

Citam malo ove postove vase pa da dodam i ja nesto drzeci se vase teme ,necu nikog replicirat nego onako napisat nesto..Sto se tice sinocnje tekme vecinom svi slicno pisu al treba bit strpljiv nije lahko uigrat 9 novih igraca u novi tim za mjesec dana i nesto ,to ne bi mogo ni Morinjo i plus dodas grc igraca,bodovni zaostatak i imperativ pobjeda.pritisak publika. i sad neku ljepotu ocekivat je van svake pameti.Bitan je opstanak i sad zasad apsolutna podrska Musi i treba covjeku dat da radi i nije samo mjenjat trenere nakon 5 kola .Dat mu ugovor i nek radi..Svi bi Pavica i meni je taj covjeg drag puno jos dok igrac bio i jos trener al sad rec da je on neki vrhunski trener iskreno nije ,jer da jest trazili bi svi klubovi .Ja koliko vidim ne trazi ga nikad niko i onaj opstanak sve je ono mutno i cak reko namjesteno da Celik ne ispadne.Treba bit realan i priznat da se ne bi zanosili nesto i cak mi je bolja ovo ekipa nego proslogodisnja ekipa .Samo treba vreme i da se uigraju ..
Sto se tice Robijasa odlicni al to moze i mora bit puno bolje brojnije i jace ,i ja bi vala sve podgrupe ukino i stavio samo samo Robijsi Zenica .Da se ujedine sve mahale i da se imaju sastanci cesci i pokusat one momke sa istoka vratit na jug i jug bi bi krcat i pun ko nekad .Za bakljade brate treba svako za sebe razmisljat i ne bacat u teren .onako mozes vodit 5-0 i prekinit ti utakmicu il te moze izvest i da ti vise neda ni uc na stadion ko pojedincu ..Slazem se za bakljadu kad su derbiji neku organizovanu i to je to.Et moze se opravdat sinoc sve jer je novi neki Celik a za dalje vidjet ce mo ...A to odrzavanje stadiona Alba ne treba nam nek traze bolju alternativu..

Avatar
avenija
Postovi: 13510
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 feb 2018, 19:44

U 22:15 sportski pregled
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 18 feb 2018, 20:30

Ma srce je ko Zenica , idemo samo pozitiva :bih: I razguli za nafakom ahahha :rol:

Sad ozbiljno , bice to bolje , samo strpljenja ! Sljedeca utakmica jedna je od onih , sto cemo ih zvati utamica sezone !
Zadnja izmjena: DdIiNnOo, dana/u 18 feb 2018, 20:32, ukupno mijenjano 1 put.
Čelik do bagro

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2480
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HPCompaq » 18 feb 2018, 20:32

Samo još malo da se uigrate trebalo bi to biti dobro.Borac je tanak, oni i Vitez bi mogli u 2ligu.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 18 feb 2018, 20:41

IDEMO U GABELU, IDEMO U GABELU :opaopa: :opaopa: :bih: :bih:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Hardzavi
Postovi: 302
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Hardzavi » 18 feb 2018, 22:53

avenija je napisao/la:U 22:15 sportski pregled
Imal ko snimak SP?

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 18 feb 2018, 22:59

4500 gledalaca, solidna posjeta, nadam se da će protiv Mladosti biti i više.
Čelik Zenica 1945

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 18 feb 2018, 23:04

Ma kakvih 4.5 hiljade šta su oni gledali
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 18 feb 2018, 23:04

Čuj 4.500 :rol: :rol: :rol: Jesi ti bio na utakmici ? Pusti se saveza smiješnog :urnebes:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 feb 2018, 23:06

Jos onoliko gledalaca, stadion bi bio pun ko šibica. Po ovom izvjestaju, da je bilo 4500 znacilo bi da je kapacitet samo 9000... Neko se malo preracunao

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4856
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 feb 2018, 23:33

Gledam bht sport i Zrinjski-Gosk kako god da je zavrsena namjesteno al mislim da su il pustili prvo i kontali da cE Zeljo izgvubit i kad su vidjeli da Zeljo vode daj pobjedu a stvarno penali su smijesni il je Zrinjski bas toliko los ja ne znam ..Za nasu posjetu bilo je sigurno 6000 gledalaca a 4500 je smjesno al i nebitno nek je pun stadion ubuducce a nek oni napisu 100 gledalaca svedno mi ..Morali smo bar 2 gola dat najmanje ..Da je bar nerjeseno sad jer Gosk igra 2 kod kuce sa nama pa Vitez .Al kako god Celik nece ispast

Avatar
samocelik
Postovi: 5959
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 18 feb 2018, 23:48

4500 možda i vjerovatno je prodatih karata plus dodati žene i djecu.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10168
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 feb 2018, 00:16

Eto rece Musa dosta izmireno prijasnji placa, takodjer kaze sada sve redovno, popravlja se mnogo stvari, moramo biti zadovoljni.

Takodjer Musa fink prokomentarisao utakmicu, mozda se on ipak i pokaze. Koji gol babale tek sad sam visio :tokralju:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4856
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 feb 2018, 00:43

PRISHONBREAK ja sam reko ko nije bio na jugu nece nkad znat kakav je gol bio ,ja nisam onakav gol vidio u Zenici 10 god mozda i vise i sto se sjecam gola dobrog al to je reaka Salihovic protiv Turske na istoj strani iste raslje samo lijevom nogom a babala je cini mi se desnom suto ..
Trebamo i moramo bit zadovoljni ,drugacije je kad su igraci zadovoljni kad sve dobijaju na vreme a bgm drugacije je kad nema ..Neki su podcijenili na pocetku ovog Aydina a sto se tice Muse ne moze niko odmah nista napravit i neki bi odmah mijenjali trenera daj covjeku nek radi neg gradi tim ne samo mijenjat nesto..Ostat ce mo bolan u ligi nemoj se sekirat..Sad ocekivat u ovakvom minusu ljepotu od igre je van svake pamaeti i plus potpuno novi tim a ekipa mi je bolja neg proslogodisnja..Golman bolji bokovi dobri sredina dobra.mozda nam napadac dobar fali .Imamo finih 11 igraca i super Jurinu i Andjusica i ne znam taj turcin Enes kakav je

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 19 feb 2018, 00:52

Upravu si Bati. Ko nije loptu ispratio od samog udarca pa do ulaska u 90tku, zvuk dodira lopte i mreže, ne zna što je propustio :ljepota:
Sex je 0 bodova :bih: Idemooo :kafa:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10168
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 feb 2018, 00:56

Slazem se za napadaca, a s istoka se slabo skroz vidio gol, steta. Potreban nam je napada ko o glavu, steta sto Mahmut nije ostao, on ga je znao uvaliti.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.