NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 24 mar 2018, 17:25

BlaBlaTron je napisao/la:slika

Krupa protiv Osijeka, Sloboda isto trebala imati pripremnu utakmicu,zašto Čelik nije neku pripremnu odigrao protiv nekoga?
A zašto ne bi mogli sutra odigrat :hmmmmm:

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 24 mar 2018, 17:40

BatistutA19 je napisao/la:
hagy je napisao/la:Je li neko gledao gostovanje Bolica kpd Harisa Burine na tv Zenica?
Bilo je price o Celiku, trenutno je repriza na RTVZE
Ma jbo ti Bolica,Hibica i slicne bivse igrace i ljude e takvi su ljudi trebali podrzat NGG i finansijski da podrze i da udju u klub i preuzmu klub ako vole Celik .Tad su sutili ko phicke svi.Sa takvim se ljudima moglo nesto napraavit .A ono obratno samo podrzali NGG oni ljudi koji pheninga nemaju i jedva kupli clansku od 60 maraka.Sta ocekivat ,normalno da ce sve propast
Po njegovoj prici nije plaho bio zainteresovan za takvo sto, kao "ne mogu navijaci birati upravu".
A isto govori, dajte i meni cist klub, tj vracajte dugove kapo turcima i ja cu napraviti dobar posao.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2018, 19:18

hagy je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:
hagy je napisao/la:Je li neko gledao gostovanje Bolica kpd Harisa Burine na tv Zenica?
Bilo je price o Celiku, trenutno je repriza na RTVZE
Ma jbo ti Bolica,Hibica i slicne bivse igrace i ljude e takvi su ljudi trebali podrzat NGG i finansijski da podrze i da udju u klub i preuzmu klub ako vole Celik .Tad su sutili ko phicke svi.Sa takvim se ljudima moglo nesto napraavit .A ono obratno samo podrzali NGG oni ljudi koji pheninga nemaju i jedva kupli clansku od 60 maraka.Sta ocekivat ,normalno da ce sve propast
Po njegovoj prici nije plaho bio zainteresovan za takvo sto, kao "ne mogu navijaci birati upravu".
A isto govori, dajte i meni cist klub, tj vracajte dugove kapo turcima i ja cu napraviti dobar posao.
Ma svi sportisti vecinom ista prica da navijaci ne mogu vodit klub i hajd tj da je njihovo da dodju na utakmicu i navijaju a da se za klub nista ne pitaju .Ne bi Bolic ni cist klub preuzeo ,lakse je njemu zgradu napravit u Sarajevu i iznajmljivat stanove

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2018, 19:29

Ko nije gledo FACE TV sa Senadom centralni nevnik nek pogleda ...NECEMO ISPAST IZ LIGE ,PREUZELI SMO REPROGRAM ..SIGURNO OSTAJEMO U LIGI A NA GODINU EVROPU .........FUAD KASMUMOVIC............haj sto ns laze po tv Zenici al on ovo prica a gleda cijeli svijet ovo..Prizno je da je htio stecaj kluba al odusto i obeco da ce klub ko klub opstat i plus ovo sto me bode u oci NECEMO ISPAST IZ LIGE ........pa kako u pm 8 bodova stic nije mi jasno obecavat ..
Hvala Senade za pitanje o Celiku

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 24 mar 2018, 19:35

BatistutA19 je napisao/la:Ko nije gledo FACE TV sa Senadom centralni nevnik nek pogleda ...NECEMO ISPAST IZ LIGE ,PREUZELI SMO REPROGRAM ..SIGURNO OSTAJEMO U LIGI A NA GODINU EVROPU .........FUAD KASMUMOVIC............haj sto ns laze po tv Zenici al on ovo prica a gleda cijeli svijet ovo..Prizno je da je htio stecaj kluba al odusto i obeco da ce klub ko klub opstat i plus ovo sto me bode u oci NECEMO ISPAST IZ LIGE ........pa kako u pm 8 bodova stic nije mi jasno obecavat ..
Hvala Senade za pitanje o Celiku
Pa rekao je "investitor ima para, i igrači će dobiti po 50.000 KM ako ostanu u ligi". Meni je sa tim odgovorom djelovalo kao da kaže između redova, platit ćemo za ostanak...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2018, 20:45

BlaBlaTron je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Ko nije gledo FACE TV sa Senadom centralni nevnik nek pogleda ...NECEMO ISPAST IZ LIGE ,PREUZELI SMO REPROGRAM ..SIGURNO OSTAJEMO U LIGI A NA GODINU EVROPU .........FUAD KASMUMOVIC............haj sto ns laze po tv Zenici al on ovo prica a gleda cijeli svijet ovo..Prizno je da je htio stecaj kluba al odusto i obeco da ce klub ko klub opstat i plus ovo sto me bode u oci NECEMO ISPAST IZ LIGE ........pa kako u pm 8 bodova stic nije mi jasno obecavat ..
Hvala Senade za pitanje o Celiku
Pa rekao je "investitor ima para, i igrači će dobiti po 50.000 KM ako ostanu u ligi". Meni je sa tim odgovorom djelovalo kao da kaže između redova, platit ćemo za ostanak...
Ne znam sta bi ti reko ,nije to pijaca otic kupit 3 boda ,nemas ti vise ni od koga kupit i da hoces al vidjet ce mo na kraju sta ce bit ..AL jedno je lupetat na Tv Zenica a drugo je na regionalnoj tv .On je reko ostajemo u ligi i reko o reprogramo a prizno da je htio stecaj i da je definitivno odusto od toga

Avatar
Marsal
Postovi: 22673
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 24 mar 2018, 20:52

Evo sad je Fudo na CD-u obećao i garantuje da Čelik neće ispasti. :)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2018, 22:12

Premije za opstanak u ligi svakom stndardnom igracu je po 50 000 maraka .Da li vi u to vjerujete i da li je to realno i ko to placa jel investitor il ko ?

Avatar
avenija
Postovi: 13584
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 mar 2018, 22:34

50 000 KM svakom igracu ako izbore optanak, ja bi pojeo stativu sazvakao je i pljunuo u Bosnu za 90 minuta.
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 24 mar 2018, 22:35, ukupno mijenjano 1 put.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 24 mar 2018, 22:35

Zanimljiva izjava Fude, smije se i kaze Celik ce opstati! A svi smo svjesni da je kod nas sve moguce, ocigledno neka racunica ima. Biti ce tesko, al svakim danom sam sve vise ubjedjen da cemo opstat, a da ce Sloboda letiti nizi rang.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13584
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 mar 2018, 22:38

prisonbreak je napisao/la:Zanimljiva izjava Fude, smije se i kaze Celik ce opstati! A svi smo svjesni da je kod nas sve moguce, ocigledno neka racunica ima. Biti ce tesko, al svakim danom sam sve vise ubjedjen da cemo opstat, a da ce Sloboda letiti nizi rang.
Nece Sloboda oni su po meni vec osigurali opstanak.
Slobodu nemoj racunat sve i da ih pobjedimo, dovoljno ti je pogledaj da samo trebaju pobjediti kuci Vitez Gosk i Mladost i ostali su.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 24 mar 2018, 23:00

avenija je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Zanimljiva izjava Fude, smije se i kaze Celik ce opstati! A svi smo svjesni da je kod nas sve moguce, ocigledno neka racunica ima. Biti ce tesko, al svakim danom sam sve vise ubjedjen da cemo opstat, a da ce Sloboda letiti nizi rang.
Nece Sloboda oni su po meni vec osigurali opstanak.
Slobodu nemoj racunat sve i da ih pobjedimo, dovoljno ti je pogledaj da samo trebaju pobjediti kuci Vitez Gosk i Mladost i ostali su.
Ma to ja vise iz 'srkleta' prema njima. Znam da je tesko, al su pali nisko prozivajuci nas.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2018, 23:17

Ma kakva bolan Sloboda .mozes samo ganjat Gosk u suradnji sa drugim klubovima .Joj ti zakljucujes prozivanje Slobodinih navijaca na osnovu 1 forumasa koji je piso bas ono ruzno.Al stvarno ove premije ja ne znam 50 000 za opstanak u ligi svakom standardnom igracu ,ostaje da vidimo rasplaet desavanja ..Bice ovo ko Alfred Hickok film neki horor i drama na kraju ..Male su nama sanse realno,skoro nikakve kako mi gledamo a matematickisve je moguce

HeraklitMracni
Postovi: 5337
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HeraklitMracni » 25 mar 2018, 00:18

Et sd kad je rekao za premije opet se ovdje pojedinci pitaju odakle pare , ko j ebe Turcina ... Jos da kazem i da se opstane i da krene na bolje opet ce ovdje biti koji ce nesto pricati protiv i td... Kazem bit ce pare ispalo se ili ne Celik ce biti pun ko brod ...

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 25 mar 2018, 11:58

Fuad samo uvjereno rece da necemo ispast jos da vidimo to na djelu hocel ispunit a msm da hoce i to vec od iduceg kola krece kupovina tekmi hahaha nema veze sto ne vrijedimo puno na tereno imamo para kupicemo sirotinja ce ispast otprilike je tako rekao

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 mar 2018, 11:58

Volio bi da Sloboda isppadne da se malo ljudi kod njih uozbilje, jer ovo trenutno je katastrofa neka dodju sebi. Sloboda ko Sloboda volio bi da opstanu al kod njih je hurnebes.

Tako da vjerujem u nas opstanak! :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 25 mar 2018, 12:32

Nađoh nešto :D :cool:

slika

Svi u Tuzlu !
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 25 mar 2018, 12:46

prisonbreak je napisao/la:Volio bi da Sloboda isppadne da se malo ljudi kod njih uozbilje, jer ovo trenutno je katastrofa neka dodju sebi. Sloboda ko Sloboda volio bi da opstanu al kod njih je hurnebes.

Tako da vjerujem u nas opstanak! :urnebes:
podrzavam incijativu nek se malo priberu pa nek za godinu dvije napadnu evropu :urnebes: :urnebes: :urnebes:

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 25 mar 2018, 13:31

Convicts1988 je napisao/la:Nađoh nešto :D :cool:

slika

Svi u Tuzlu !
1 KM :tokralju:
i pitamo se gdje je raja nestala??!!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 25 mar 2018, 15:24

LuisCarlo je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Nađoh nešto :D :cool:

slika

Svi u Tuzlu !
1 KM :tokralju:
i pitamo se gdje je raja nestala??!!
1 KM, al navijaci, a ne penzioneri u cosku :D treba jednom stat ubkrej penzionerima u cosku juga, nek kaeta za jug bude samo za clanove robijasa. Time bi i robijasi prikupili nesto nivca za svoje aktivnosti, a i jug bi bio pravi.

Kaze Fudo:
1. Čelik ostaje u ligi
2. Ako ostane Čelik u ligi, igrači će dobiti po 50 000

:hmmmmm: :hmmmmm:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.