NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 16 apr 2018, 23:41

Elvedin Beganović može biti trener samo ako se uvede bingo u svlačionice, jer se čovjek fizički trese, napade ima ako ne igra bingo sat vremena.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 16 apr 2018, 23:43

prisonbreak je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:Amar Osim, odlican trener, ali sumnjam da bi on ikoga u PL B i H trenirao isim Zelje, da ne pricamo koliko ga raja ovdje ne voli, tesko bi to islo. Druga stvar, na poziv Zelje bi sto posto ostavio Celika na po sezone, isto sto je to uradio Husref Musemic kad je na pola sezone ostavio Celika i otisao u Sarajevo, isto tako i Odovic.

Zasto da trazimo mozak iz drugih gradova ili da idemo po pamet u druge gradove. Ja vjetujem i Zenicu i u nase ljude. Ima potencijala i kod nasi niko ne moze vopljeti vise Celika od Zenicana. Omer Kopic je sa ocjenom 10 diplomirao na visoj trenerskoj skoli u Sarajevu i covjek garantuje top 3 svake godine, pod uslovom da mu se niko ne mijesa. Za Beganovica nisam znao da uzima pare. U tom slucaju normalno otpada. I opet cu se vratiti na Pavica, covjek je pokazao i ljubav i rezultate, a nista nije dobio za uzvrat, cak su ga na kraju i otjerali nasi kerovi
Za Kopica zaista ne znam.
Jedino prema tvojim konstatcijama ostaje on ili Boris, ja se u neku ruku slazem sa Batijem, evo i Prljaca postade trener, a iz Rudara Pavica otjerase. Ja tog covjeka cijena, postujem i volim nenormalno, al vjerovatno bi za par kola na pocetki aezone bio odmah prozivan.
Opet neko moje misljenje invenstitor ce traziti stranog i provjerenog svog trenera jer se sada nakusao svega, od Muse pa do Prljace.
Pavica iz Rudara otjerase, jer je procjenio da trebaju dovesti 5-6 igraca, uprava te zahtjeve nije mogla ispostovati i noga, A sjheti se sta je kod nas sve napravio. Tek kad je dosao, dinara nije bilo, doveo Mahira Karica iz Travnika, koji je u igru ulazio sa klupe, poslije je Mahe bio najbolji igrac ligem, doveo Dedica iz Viteza, Bajraktarevica iz Sarajeva, ma igrali smo za 10-ku, evo jedne od tih utakmica kad je Boris bio trener, kad smo torpedovalio Sirokog Brijega i tada im izbili zadnju sansu za titulu, cesto gledam ovaj klip :clap: :



Tog proljeca smo 4 utakmice dobili u gostima, Radnik je jedva osvojio bod 2:2 u Bijeljini mada smo ih nadigrali, dobili smo tad 2 crvena kartona , Dedic je nabio kantu sa vodom, tad je Radnika vodio Slavko Petrovic. Bod je osvojen nakon nepostojeceg penala
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 apr 2018, 23:45

Iz Zenice jedino kad bi moro najbolji je Omer Kopic ,covjek je igro prvu ligu bivse Jugoslavije,neko je ko ime poznato.Ima on svoje neki red al nije ni on rezultate pokazivo al prije je nije on odredjivo sastav nego drugi .Posten je covjek znam ga licno e sad poznavajuci nasu raju ,svi smo pametni svi smo treneri mi bi sve mijejali.I tako bi Pavica potroslili sad pa sad.I nema vise trenera u Zenici ..
GAVRAN ma puti se ti price sarajlija bla bla to je ljudima poso i svako bi ga podrzo kad bi imo rezultate .Andjusica su svi pljuvali a sad ga svi ljube daj ga kupi ako moze .Ja sam momka gledo na klipovima kad je neki hordas ovdje postavio .Odmah sam piso dobar je igrac kako je jk kako ima korak i sut.Po tome treba gledat a ne odakle je.Ja ne mrzim nikog ,ja imam prijatelja i hordasa jako dobrih momaka i manijaka koji vole Celik a to sto mi sve zakljucujemo na fb zbog 10 nekih budala nije to to.Ne treba gedat odakle je ko nego kako radi poso .
PRISHONBREAK.i ja Pavica volim taj mi covjek i ko igrac bio gotivan i kao trener al et istina je ovdje Ferguson ode uRudar nista otjerase ga a niko ga nigdje ne zove .Sad da ga zovne visocka Bosna pristo bi..Prljaaca ima rezultate a sad jel on trener takvog kvaliteta da ostane ne znam.Al kad bi izborio opstanak ja bi covjeka apsolutno podrzo ,malo je upozno i igrace ,nesto je sklopio nek radi dok ima rezultata a na kraju necemo se mi pitat al opet i vaj investitor slusa oet glas navijaca ..Stranca ne bi nikako..zNmo Robert Jarni u Sarajevu,znmo ovog u Borcu sto ej bio a vodio je Partizan i jos takvih primjera puno.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 16 apr 2018, 23:52

Bati Borac ispada odrekli se ih njihovi ne sikiraj se i jeste mi dobri kad nema teski tema napokon forum kako treba

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 apr 2018, 23:56

Stativa88 je napisao/la:Bati Borac ispada odrekli se ih njihovi ne sikiraj se i jeste mi dobri kad nema teski tema napokon forum kako treba
Ta prica je nesto sto nam najmanje treba prije Borca, prvo sto ce ljudi umisliti da cemo lagano do pobjede a necemo 100% .

Svi na stadion i maximalnim zalaganjem do pobjede.
Ova prica Borac odustao je nepotrebna jer nama donosi kontraefekat i opustanje igraca i zamajavanje publike.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 apr 2018, 00:02

Stativa88 je napisao/la:Bati Borac ispada odrekli se ih njihovi ne sikiraj se i jeste mi dobri kad nema teski tema napokon forum kako treba
I meni se cini da je i kod njih rasulo neki al nista dok ne potvrdimo i onda ljubljenje cak i ovog MRHC ..
Nije to svadja nego neko misli ak neko ne misli ko on da je glup il sta il nepismen.Svako ima svoje misljenje.Ne volim ni ja svadju bezveznu ..ja sam tvrdio CELIK SE UGASIT NECE NIKAD a da onako nece moc i jbga..Al NGG mora nac mjesto za i ovaj uspijeh i naravno ROBIJASI..Kako bi ja recimo volio sad NGG u Celik al ko zna mozda nekad i udju i jedva cekam kop Robije 2000 .Tako sam im ostavio kop a oni se zajbaju hahahhaha,Doce abd sve na svoje mjesto ja vidim tu 3 neka cilja i sad mogu rec klub je osto i Celik se nece nikad ugasit ,,jos ozvanicit reprogram i opstanka i sezona odlicna i onda dignit ljestvicu vise.Bice ljubomore mnogi su investitora podcijelnili al mislim da ce se zajbat mnogi koji to misle

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 17 apr 2018, 00:32

BatistutA19 je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Bati Borac ispada odrekli se ih njihovi ne sikiraj se i jeste mi dobri kad nema teski tema napokon forum kako treba
I meni se cini da je i kod njih rasulo neki al nista dok ne potvrdimo i onda ljubljenje cak i ovog MRHC ..
Nije to svadja nego neko misli ak neko ne misli ko on da je glup il sta il nepismen.Svako ima svoje misljenje.Ne volim ni ja svadju bezveznu ..ja sam tvrdio CELIK SE UGASIT NECE NIKAD a da onako nece moc i jbga..Al NGG mora nac mjesto za i ovaj uspijeh i naravno ROBIJASI..Kako bi ja recimo volio sad NGG u Celik al ko zna mozda nekad i udju i jedva cekam kop Robije 2000 .Tako sam im ostavio kop a oni se zajbaju hahahhaha,Doce abd sve na svoje mjesto ja vidim tu 3 neka cilja i sad mogu rec klub je osto i Celik se nece nikad ugasit ,,jos ozvanicit reprogram i opstanka i sezona odlicna i onda dignit ljestvicu vise.Bice ljubomore mnogi su investitora podcijelnili al mislim da ce se zajbat mnogi koji to misle
Sto bi rekli tuzna prica sa nadamo se veselim krajem :clap: :clap: a msm da ce to doci i sa navijacima na svoje mjesto rezultati ce privuci raju nazad poenta je samo krenit jer razno razni bojkoti onda ekipa koja je igrala proslu polu sezonu su ucinili svoje onda protiv viteza se sabralo dosta raje a ovi ne uigrani bili i tako da se raja udaljila malo od celika al samo dobrim rezultatima i dobrim pojacanjima ce doci i navijaci ovo iskreno nisu igraci sa kojima mozes nesto vise od sredine tabele za nesto vise morace se aydin malo vise iz kesat

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 17 apr 2018, 00:38

Kada Kouadio i Okoli zaigraju zajedno ima da prestignemo i mladost :crazy:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 apr 2018, 00:42

Bas tako rezultati za obicne ljudi su mjerilo ,jer mi opcenito ne valjamo ,nemamo strpljenja nizasta.samo bi nesto mijenjali .Ja cu investitora ocijenit tek pravo kad vidim ciljeve kakve ce postavit ..I ja kazem da nam je opstanka u Kaknju obezbijedit il ovdje protiv Viteza i onda sve zaplit 1000 baklji bi zapalio...Ljudi su ubijani u mozak 20 god za Cellik tesko je to pokrenit,al pokrenit cu se dobrim radom i rezultatima,Nema nas vise ko krast jedino ovaj sam od sebe da krade ..Mora potrosit ako zeli pocet zaradjivat to je jasno ko dan .Mi ionako nikad nismo nista zaradjivali nek se on bogati preko Celika ja bi volio ..Nma ja sva radost pobjeda Celika.Nas je Celik ko god bio vlasnik i uvjek ce nas bit al danas treba novac nije samo ljubav ..Imam ja veliku ljubav i ti i svi ostali a mi nemamo novca .Jo s reprogram i opstanak i to je to a sve vise vjerujem u opstank.Mada sam bio skeptican .Odrdice naam i Vitez Borca ja se nadam a i Mladost .Ovom Vitezu uvjek treba pomagat u buducnosti i davat im igrace

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 17 apr 2018, 01:14

Večeras baš čitam ovo oko dovođenja navijača i na poslu trojicu nagovorim da idu od toga dvojica nisu dugo išli na tekmu.Kad bi tako moglo još raje dovest djece,omladine,ljudi koji nisu dugo otišli na utakmicu.
Nadam se Kuadiju iza Borca da će biti spreman.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 17 apr 2018, 02:45

Reprogram. Legalno Poslovanje !!!
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 17 apr 2018, 10:05

avenija je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Bati Borac ispada odrekli se ih njihovi ne sikiraj se i jeste mi dobri kad nema teski tema napokon forum kako treba
Ta prica je nesto sto nam najmanje treba prije Borca, prvo sto ce ljudi umisliti da cemo lagano do pobjede a necemo 100% .

Svi na stadion i maximalnim zalaganjem do pobjede.
Ova prica Borac odustao je nepotrebna jer nama donosi kontraefekat i opustanje igraca i zamajavanje publike.
100%, ne znam cemu odmaganje sami sebi ovakvim pricama

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la lupus » 17 apr 2018, 10:10

Prljaca vas vadi i trenutno ste bez poraza a Vi mu vec trazite zamjenu.Covjek nije prosao pripreme sa igracima,nije radio selekciju istih,vratio povjerenje ekipi i svima vama a vraca mu se tako.Drzite se skupa i bjezite od tih gluposti koje vas mogu samo udaljiti od opstanka.
Trenutno Prljaca radi odlican posao.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 17 apr 2018, 10:17

firefirefirely je napisao/la:
avenija je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Bati Borac ispada odrekli se ih njihovi ne sikiraj se i jeste mi dobri kad nema teski tema napokon forum kako treba
Ta prica je nesto sto nam najmanje treba prije Borca, prvo sto ce ljudi umisliti da cemo lagano do pobjede a necemo 100% .

Svi na stadion i maximalnim zalaganjem do pobjede.
Ova prica Borac odustao je nepotrebna jer nama donosi kontraefekat i opustanje igraca i zamajavanje publike.
100%, ne znam cemu odmaganje sami sebi ovakvim pricama
Borac maksimalno ozbiljno shvatiti, mrva opustanja moze nam belaj napraviti.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 17 apr 2018, 10:19

I ja se slazem,ako hocemo kontinuirano dobre igre i rezultate onda treba ostat jedan trener.Smjenom trenera samo rusimo balans,zasto mjenjati prljacu kada ga dobro ide.Zasto ga mjenjati kada aBd izbori opstanak.Ja bih ostavio Prljacu da radi s ekipom preko ljeta ,sigurno uz okolija,kuadia,nemanje,jurine,tonija i par zvucnih pojacanja mozemo imati ekipu za vrh tabele naredne godine.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 17 apr 2018, 13:58

Bit ce Čelik opet šampion :opaopa: :opaopa: :njanjanja: :njanjanja:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 17 apr 2018, 16:14

Prognoza za subotu odlična,termin odličan,SVI NA BILINO!
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 apr 2018, 16:45

#TofiTofita tvoja slika ode i na naslovnu, odradi jos sada nesto za tekmu od sebe ;D ajde!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 17 apr 2018, 17:22

Kuadio se u četvrtak vraća treninzima
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 17 apr 2018, 17:29

Dva brzinca Kouadio i Anđušić, Çelik dijeli lopte lijevo,desno,Stevo zabija, Hifa melje na sredini i nazad,jedino malo stoperi da se razaberu. :opaopa:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.