NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 16 avg 2019, 09:06

NickzeDoStizeko je napisao/la:
sehic96 je napisao/la: 40-50 KM oba pravca znaci po 15 da i amortizaciju uracunas!
šatro hoćeš izaći nekom u susret,a ti i jaran glat mozete tako otici dzabe na tekmu jos bit dobri 15-20 km. al haj svakom svacije
Druze ja sam iz gračanice meni je do ugljevika 80 kilometara. Ja samo kazem da je i po 15 mnogo! Jer zenica- ugljevik ti je 40ak maraka u oba pravca!
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la slay » 16 avg 2019, 09:17

sehic96 je napisao/la:
NickzeDoStizeko je napisao/la:
sehic96 je napisao/la: 40-50 KM oba pravca znaci po 15 da i amortizaciju uracunas!
šatro hoćeš izaći nekom u susret,a ti i jaran glat mozete tako otici dzabe na tekmu jos bit dobri 15-20 km. al haj svakom svacije
Druze ja sam iz gračanice meni je do ugljevika 80 kilometara. Ja samo kazem da je i po 15 mnogo! Jer zenica- ugljevik ti je 40ak maraka u oba pravca!
Svakom prosjecnom autu do Tuzle od Zenice (oba pravca) je potrosnja oko 25 do 35 KM. neces od Tuzle potrositi vise od 10 KM. nek idu 4 u auto, neka realna je cijena 12-13 KM, mada i 15 koze proci, al vise je pretjerivanje.

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 16 avg 2019, 10:28

dinodino2019 je napisao/la:Hoce li ovaj nas trener ista mijenjati u Ugljeviku, red je da se ohlade Dedic i Dilaver, ocekujem Pecelja nazad u prvih 11 umjesto Carlosa jer Paragvajac je defanzivno protiv Zelje odigrao katastrofalno posebno drugo poluvrijeme
Mislim jaro da je momak dobio 90% svih duela i nije toliko bio los koliko tu kazes pa vise je propuha bilo na desnom beku i sansi i svega cak i kod drugog gola uprati blazevica kretnju bio je u poziciji da sprijeci go al se pogubio

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 16 avg 2019, 10:45

convict3583 je napisao/la:
dinodino2019 je napisao/la:Hoce li ovaj nas trener ista mijenjati u Ugljeviku, red je da se ohlade Dedic i Dilaver, ocekujem Pecelja nazad u prvih 11 umjesto Carlosa jer Paragvajac je defanzivno protiv Zelje odigrao katastrofalno posebno drugo poluvrijeme
Mislim jaro da je momak dobio 90% svih duela i nije toliko bio los koliko tu kazes pa vise je propuha bilo na desnom beku i sansi i svega cak i kod drugog gola uprati blazevica kretnju bio je u poziciji da sprijeci go al se pogubio
De ti pogledaj i lijevu stranu, koliko je carlos imao uspjesnih centarsuteva a bio je sam imao je vrijeme da se nastima i opet 1 od 8 centarsuteva da valja
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 16 avg 2019, 11:29

Pogledaj ti šesnaesterac od tih 8 ubačaja. U svakom od njih ima samo Dilavera kojeg su nakon toga jednog uspješnog redovno markirali. Ostalo je bilo na drugu, pa moli Boga da će Brzi stići negdje, i još bitnije "potrefiti" loptu.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 16 avg 2019, 11:39

S-Y-L-A-R je napisao/la:Pogledaj ti šesnaesterac od tih 8 ubačaja. U svakom od njih ima samo Dilavera kojeg su nakon toga jednog uspješnog redovno markirali. Ostalo je bilo na drugu, pa moli Boga da će Brzi stići negdje, i još bitnije "potrefiti" loptu.
Lave od 8 centarsuteva 1 je upotrebljiv bio plus se stimao za centarsut uglavnom nije imao cuvara pored sebe. Gdje je bio u drugom poluvremenu nestao s terena, sprdali se s njim i blazevicem ova krila zelje kako su htjeli
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 16 avg 2019, 11:44

dinodino2019 je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Pogledaj ti šesnaesterac od tih 8 ubačaja. U svakom od njih ima samo Dilavera kojeg su nakon toga jednog uspješnog redovno markirali. Ostalo je bilo na drugu, pa moli Boga da će Brzi stići negdje, i još bitnije "potrefiti" loptu.
Lave od 8 centarsuteva 1 je upotrebljiv bio plus se stimao za centarsut uglavnom nije imao cuvara pored sebe. Gdje je bio u drugom poluvremenu nestao s terena, sprdali se s njim i blazevicem ova krila zelje kako su htjeli
Hajde ba vise smaras svaki centarsut je bio odlican to sto je gore Dilaver sam medju 4 zeljina igraca to je druga stvar,lik je najvise probijao po toj lijevoj strani ti ovdje nasao nesto pametovat uostalom ne pitam se ni ja ni ti trener se pita ko ce igrati
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 16 avg 2019, 11:47

jedandevetcetripet je napisao/la:
dinodino2019 je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Pogledaj ti šesnaesterac od tih 8 ubačaja. U svakom od njih ima samo Dilavera kojeg su nakon toga jednog uspješnog redovno markirali. Ostalo je bilo na drugu, pa moli Boga da će Brzi stići negdje, i još bitnije "potrefiti" loptu.
Lave od 8 centarsuteva 1 je upotrebljiv bio plus se stimao za centarsut uglavnom nije imao cuvara pored sebe. Gdje je bio u drugom poluvremenu nestao s terena, sprdali se s njim i blazevicem ova krila zelje kako su htjeli
Hajde ba vise smaras svaki centarsut je bio odlican to sto je gore Dilaver sam medju 4 zeljina igraca to je druga stvar,lik je najvise probijao po toj lijevoj strani ti ovdje nasao nesto pametovat uostalom ne pitam se ni ja ni ti trener se pita ko ce igrati
Ti pametujes, trebao bi pitati neko trenera sto je sklonio Pecelja koji je odigrao veoma dobro tri kola na lijevom beku, sklonio ga jer je Paragvajac njihov igrac i zato ga guraju, a kod nas dosao na posudbu. Po meni strani igrac mora biti dva puta bolji od domaceg da bi ga doveo u klub, ali ocito to ovdje nije slucaj!
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 16 avg 2019, 11:51

dinodino2019 je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Pogledaj ti šesnaesterac od tih 8 ubačaja. U svakom od njih ima samo Dilavera kojeg su nakon toga jednog uspješnog redovno markirali. Ostalo je bilo na drugu, pa moli Boga da će Brzi stići negdje, i još bitnije "potrefiti" loptu.
Lave od 8 centarsuteva 1 je upotrebljiv bio plus se stimao za centarsut uglavnom nije imao cuvara pored sebe. Gdje je bio u drugom poluvremenu nestao s terena, sprdali se s njim i blazevicem ova krila zelje kako su htjeli
Lave nemas ti pojma o fudbalu pogledaj pres poslije tekme i izjave trenera strucnjaka.Osim hvalio lijevu stranu i paragvajca i rekao da je celik mogao rijesiti twkmu u svoju korist u prvom zbog odlicne igre lijevog beka i isto ponovio i ozer
I bolji je od pecelja duplo

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 16 avg 2019, 11:55

dinodino2019 je napisao/la:
Ti pametujes, trebao bi pitati neko trenera sto je sklonio Pecelja koji je odigrao veoma dobro tri kola na lijevom beku, sklonio ga jer je Paragvajac njihov igrac i zato ga guraju, a kod nas dosao na posudbu. Po meni strani igrac mora biti dva puta bolji od domaceg da bi ga doveo u klub, ali ocito to ovdje nije slucaj!

Zasto sa tobom da neko raspravlja kad je za tebe Grahovac "igrac" **** igraca koji igra u veznom redu a nema gola u zvanicnim utakmicama preko 190 utakmica. Prije 15 dana si blatio Jamaka, sad Carlosa,... Pitanje je ko je sljedeći?

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 16 avg 2019, 12:08

Ellocco je napisao/la:
dinodino2019 je napisao/la:
Ti pametujes, trebao bi pitati neko trenera sto je sklonio Pecelja koji je odigrao veoma dobro tri kola na lijevom beku, sklonio ga jer je Paragvajac njihov igrac i zato ga guraju, a kod nas dosao na posudbu. Po meni strani igrac mora biti dva puta bolji od domaceg da bi ga doveo u klub, ali ocito to ovdje nije slucaj!

Zasto sa tobom da neko raspravlja kad je za tebe Grahovac "igrac" **** igraca koji igra u veznom redu a nema gola u zvanicnim utakmicama preko 190 utakmica. Prije 15 dana si blatio Jamaka, sad Carlosa,... Pitanje je ko je sljedeći?
A hvali Pecelja koji nema sve ukupno 40 min dobre igre kako je doso u Celik...... u prosloj sezoni bio jedan od najgorih igraca

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 16 avg 2019, 12:22

Al cuj sklonio Pecelja :urnebes:
Covjek povredu loze imao, to se mora odmirovat da ne bi vukao duzi vremenski period.. Uostalom, siguran sam da u Ugljeviku Pecelj pocinje ;)

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la slay » 16 avg 2019, 12:25

firefirefirely je napisao/la:Al cuj sklonio Pecelja :urnebes:
Covjek povredu loze imao, to se mora odmirovat da ne bi vukao duzi vremenski period.. Uostalom, siguran sam da u Ugljeviku Pecelj pocinje ;)
Moze Pecelja al sako ako ce Carlos krilo igrati.
Meni Carlos uopste los nije bio, jest da je lose centrirao cijelu tekmu.

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 16 avg 2019, 12:29

slay je napisao/la:
firefirefirely je napisao/la:Al cuj sklonio Pecelja :urnebes:
Covjek povredu loze imao, to se mora odmirovat da ne bi vukao duzi vremenski period.. Uostalom, siguran sam da u Ugljeviku Pecelj pocinje ;)
Moze Pecelja al sako ako ce Carlos krilo igrati.
Meni Carlos uopste los nije bio, jest da je lose centrirao cijelu tekmu.
Samo pogledajte ponovo cijelu utakmicu pa cete svw vidjeti. Uostalom u sadasnjem Celiku jedino se Vrhovac moze oridat vani, ostalo je nivo nase lige
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 16 avg 2019, 12:43

Hoce li biti prenos?

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 16 avg 2019, 12:44

Nejma...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 avg 2019, 13:08

Pavlovic-Pecelj-Isic-Vrhovac-Blazevic-Jamak-Perisic-Okic-Huseinbasic-Resic-Aganspahic
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la slay » 16 avg 2019, 13:12

avenija je napisao/la:Pavlovic-Pecelj-Isic-Vrhovac-Blazevic-Jamak-Perisic-Okic-Huseinbasic-Resic-Aganspahic
Ko bi igrao 10-tku?

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 avg 2019, 13:16

slay je napisao/la:
avenija je napisao/la:Pavlovic-Pecelj-Isic-Vrhovac-Blazevic-Jamak-Perisic-Okic-Huseinbasic-Resic-Aganspahic
Ko bi igrao 10-tku?
Sefkija Resic sredina Okic i Huseibasic po strani, Aganspahic centarfor.
Jamak i Perisic iza Resica
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la slay » 16 avg 2019, 13:18

avenija je napisao/la:
slay je napisao/la:
avenija je napisao/la:Pavlovic-Pecelj-Isic-Vrhovac-Blazevic-Jamak-Perisic-Okic-Huseinbasic-Resic-Aganspahic
Ko bi igrao 10-tku?
Sefkija Resic sredina Okic i Huseibasic po strani, Aganspahic centarfor.
Jamak i Perisic iza Resica
Cisto sumnjam da Resic koze odigrati navedeno. On je klasicno krilo, i po potrebi bek.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.