NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 18 feb 2018, 00:56

Ja sam bio na jugu i imao sam srecu da vidim gol i cujem onaj zvuk kad se lopta odbila od stativu :shock:
Jug se polahko vraca,ali eto ja kao stariji navijac mogu reci da nema vise onog autoriteta kakvog je imao Alija recimo..to su bila vremena kad si poslije tekme morao gledati prilog na TV-u da vidis golove.
Sto se tice igre ja sam prezadovoljan napretkom,bilo je dosta finih pasova,tehnicki smo dosta jaci,konacno licimo na ekipu :kafa: Bit ce to iz kola u kolo sve bolje ;)
Cestitke igracima na osvojenim bodovima,idemo dalje!! :opaopa:

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nepostenaliga » 18 feb 2018, 00:59

Tanko ovo veceras, treba biti realan.. Pa Vitez je prelos, srećom pa smo prvu bas sa njima. Ovakvom igrom ne bih dobili nikoga drugog uvjeren sam.. Bit će u Gabeli svega. Poraz vjerovatno kraj, bod daje nadu, tri garantira opstanak.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 feb 2018, 01:12

nepostenaliga je napisao/la:Tanko ovo veceras, treba biti realan.. Pa Vitez je prelos, srećom pa smo prvu bas sa njima. Ovakvom igrom ne bih dobili nikoga drugog uvjeren sam.. Bit će u Gabeli svega. Poraz vjerovatno kraj, bod daje nadu, tri garantira opstanak.
Ni blizu, niti jedno od ovoga, ali hajde. :mrgreen:
Opet, jeste izgledalo loše, ali ne znam šta se očekivalo? Ovakva utakmica se igra i dobija baš na ovaj način. Vitez došao standardno, svi iza lopte uz veoma grub pristup, kad tome dodaš sudiju koji je to pustio od početka, dobiješ scenarij kao danas. Poprilično sam siguran da bismo bolje prošli protiv neke snažnije ekipe koja ipak igra fudbal, ali da ima mjesta za napredak(i to velikog), to ne osporavam.
3 boda su 3 boda, idemo reprogram! :bih:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 feb 2018, 01:13

Ko nije bio na jugu nece nikad sasznat kakav je to gol bio ...Auto gol to ona ekipa Alija Necko i ostali onda je bila i veca masa,jednostavno ovo je smjena generacije ..gledam danas svi su oni tu i Necko i Saban al nije to ko prije dok su trojica bila na ogradi Svraka i ostali al opet Ronija duplo bolja nego u jesen bila ,jos malo naucit za baklje da se ne baca u teren da se cuva sve i to je to ...
NEPOSTENI vala ni Vitez sanse nije imo a mi sm o realno trebali dat jos mozda 2 gola i neko je spominjo i penal dole na sjeveru rukom neko igro i da je bilo 3.0 rekli bi jaci smo od Zelje ..Ne moze 9 igraca uc i sve to za mjesec uigrat jos prva tekma noge teske ,imperativ pobjeda ,pritisak navijaci ...Dok se ovo uigra bice to dobro ..Pobjeda u gabeli opstanak ,bod vjerovatno opstanak i poraz nedaj boze opet ce bit opstanak..Ispast necemo ..
Bilo je igre za oko onako lijepa dodavanja al nama trebaju bodovi Uz ovih 11 imas Andjusica i Jurinu koji mogu igrat uvjek u prvoj postavi..Treba bit zadovoljan prva je utakmica

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 18 feb 2018, 01:24

Za Celika se slazem da ima ponekad viska potez i bas dobro prison napisa, ocito jos uvijek ne razumije ovu liga, ali mislim da ce mu biti jasnije nakon Gabele, gdje ocekujem veliku borbu.

A to za ALBU, dobro opazanje. Na poluvremenu je neki lik šetao po terenu i ko namjestao travu. Nadam se da ce nam Fudini rec o cemu je rijec ,jel potpisan ugovor s ALBOM, il je teren prepusten sam sebi

Hardzavi
Postovi: 315
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Hardzavi » 18 feb 2018, 08:07

Reprogram je napisao/la:Svaka cast za posjetu. Svaka cast Babali. Kao sto neko rece teske noge i Vitez koji je dosao da se brani. Jedino me razocarao Fenan koji nikad nema snagu bio povrijedjen ili ne, kapitensku traku bolje dati nekome drugom.
Nema te sta Fenan razocarati, nakon ulaska Andjusica, koji je otisao na lijevo krilo, Fenan prelazi iza Nikolica i tad se vidi da Feno ni u snu nije igrac za krila! Puno smo brze igrali tad i Fenina tehnika dodje do izrazaja puno vise kad je on u sredini iza napadaca.

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 18 feb 2018, 08:30

Zmaj88 je napisao/la:Za Celika se slazem da ima ponekad viska potez i bas dobro prison napisa, ocito jos uvijek ne razumije ovu liga, ali mislim da ce mu biti jasnije nakon Gabele, gdje ocekujem veliku borbu.

A to za ALBU, dobro opazanje. Na poluvremenu je neki lik šetao po terenu i ko namjestao travu. Nadam se da ce nam Fudini rec o cemu je rijec ,jel potpisan ugovor s ALBOM, il je teren prepusten sam sebi
Što se ALBE tice,to treba otjerat s Bilinog...Uvijek je radna zajednica koji su zaposleni na Bilinom odrzavala teren...Treba samo kupiti traktor sa raznim priključcima i to je to...(za čepiranje,košenje,valjanje,sjecu busena,prikolica,kosilica) sve te prikljucke je stadion prije posjedovao i radnici odrzavali teren,cistili poslije utakmice,markirali,mreze postavljali itd...kakva ALBA to treba otjerat s Bilinog,pare i pare su klepili ni za šta! Platiš jednom mašine i rahat si 20 godina,kakva ALBA i klinac!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 18 feb 2018, 08:49

Ovaj Celik posjeduje kvalitet al nasa najveca mana je losa taktika slavena muse koji se sa velikim brojem dobrih igraca lose snalazi to je moje misljenje jucer slaba igra al pobjedi se ne treba gledat u zube Markovic jucer opet ne siguran na istrcavanju pogotovu ono na kraju tekme on skace iznad Pandze i ofula loptu i sudija mu je svirao faul a ruku na srce nije bio u svakom slucaju bolje nego sto smo imali ali na osnovu svega ulozenog mora to mnogo bolje.Dalje Vitez nije bas ekipa kako ovi ovdje pisu losa mnogo su bolji nego celik od prije par mjeseci i da su igrali oni nasi talenti ne bi ih pobjedili i jos jednom Babala :tokralju: :tokralju:

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 18 feb 2018, 09:19

Gledao sa zapada. Radujem se pobjedi, istok poprilicno ispunjen, sto se tice juga nadam se znatno vecem broju, ne znam koliko je zapad bio popunjen , najbolje je to vidjela raja sa istoka i juga, a bilo je velike guzve na ulazu. Igra mora biti puno bolja, treba se brze rjesavati lopte, proraditi na realizaciji, sredina terena ako je suditi po ovoj igri protiv Viteza znatno bolje stima, Markovic treba da proradi na istrcavanju, imali smo nekoliko situacija 100 % kontri za gol sansu, lopta se bez veze vraca nazad. Vitez mrtva ekipa, ali mislim ipak da nece biti tako lak plijen, ako budu do kraja posteno igrali nece biti sigurnih bodova protiv njih u ligi za opstanak. Treba proraditi na realizaciji Andjusic fulao mrtvu sansu.

Ne znam koliko sam dosadan sa Germainom Kouadiom, ali sa njim bi sigurno obezbijedili opstanak. Po wiki... on je jos uvijek nas igrac.

Babali svaka cast za gol, imamo covjeka za slobodne udarce. :tokralju:
Djelu navijaca sa juga velika kritika za baklje, jer oni sigurno ne rade za dobrobit kluba.

Na redu je Gosk, ne bi ni slucajno smjeli da izgubimo, pobjeda bi bila kapitalna. Gosk nas nikada nije pobjedio, samo su jednom sa nama igrali nerjeseno sve ostale utakmice protiv nas su izgubili, tradicija je na nasoj strani, ne mora to nista znaciti, ali eto. Onda moramo pobjediti Mladost, bez obzira sto oni ganjaju tu ligu za titulu i onda opusteno Zelji

@zamorano, u pravu si, otjerati hankina g..ovna sa Bilinog Polja, zna se da je hanko veliki Celikov neprijatelj, dugo bio direktor albe i zna se da su albine cijene usluga nerealno visoke, na kraju krajeva imali smo im i veliki dug, koji je ko zna kako nastao :thumbdown:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 18 feb 2018, 10:09

baklje nisu ubacili momci koji su ajmo reci jezgro trenutne robije,neko je to sa strane ubacio i ne moze vodja unaprijed znat ocel baklja uletit u teren il nece,kako god otislo je par momaka do tog lika sto je ubacio baklju al djaba kad je uletila vec u teren
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 18 feb 2018, 10:25

Sto se tice albe, dovoljno je reci muhamed begagic.

Svaka cast za posjetu, ocekivao sam maximalno 3500 al ova posjeta me bas pozitivno iznenadila.
Sto se tice rezultata, odlicno bitna su 3 boda, mi smo predzadnja ekipa na tabeli ocekivati neku ljepotu u igri je van pameti.Skupljaj bodove pa makar s 5 golova do kraja sezone, samo da se opstanak izbori.

REPROGRAM !!!

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 18 feb 2018, 10:32

amel989 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Koliko prima istok?
Ukupan kapacitet stadiona je 13.600 sjedecih mjesta. Mislim da istok prima oko 3.500 ljudi.

Moja procjena da je veceras bilo 7.000 ljudi. Skoro pun istok od nekih 3.000, nekih 40% popunjenog zapada (3.000) i 1.000 na jugu.

Nek uzmemo da je bilo 1.000 gledalaca koji nisu kupili kartu (djeca do 12 godina i zene), znaci zarada bi mogla biti oko 30-35.000 KM-ova (prosjek 6 KM karta). Da smo u ligi za prvaka, sa nekim prosjekom od 5.000 gledalaca, ogroman novac se moze uzeti na ulaznicama. Mislim da je to Aydin veceras vidio...

Ps. Jel se ono pjevalo na jugu “Aydin Olgun” il se meni ucinilo? :)
Nema sanse da istok prima 3,5k i skandiralo se aydin olgun. :)

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 18 feb 2018, 10:45

Kako nema šanse, pa koji je kapacitet stadiona ? Istoko 3k, jug sjever po 2.500, zapad 6.000, i to ti je tih nekih 14 ukupno.
Sinoć je bio pun istok ko šibica, na zapadu je isto bilo fine brojke, hajmo reci 2.500, a jug recimo oko 1.000 . Oko 7 hiljada bez pretjerivanja, najrealnije.
Moje mišljenje za grupu bi bilo da se ukinu sve podgrupe i da svi stanu samo pod "Robijaši", mislim da bi se vinuli u visine velikih razmjera. Članske svoje pokrenuti, raditi na edukaciji navijača, organizovati sastanke mnogo češće, mislim da bi bili sila velika. Slično su nedavno uradili navijači Panathinaikosa . p.s Samo moje mišljenje :)
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rob do bagro » 18 feb 2018, 10:53

Dosta raje sa juga sada stoji na istoku.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 18 feb 2018, 11:14

Convicts1988 je napisao/la:Kako nema šanse, pa koji je kapacitet stadiona ? Istoko 3k, jug sjever po 2.500, zapad 6.000, i to ti je tih nekih 14 ukupno.
Sinoć je bio pun istok ko šibica, na zapadu je isto bilo fine brojke, hajmo reci 2.500, a jug recimo oko 1.000 . Oko 7 hiljada bez pretjerivanja, najrealnije.
Moje mišljenje za grupu bi bilo da se ukinu sve podgrupe i da svi stanu samo pod "Robijaši", mislim da bi se vinuli u visine velikih razmjera. Članske svoje pokrenuti, raditi na edukaciji navijača, organizovati sastanke mnogo češće, mislim da bi bili sila velika. Slično su nedavno uradili navijači Panathinaikosa . p.s Samo moje mišljenje :)
Znao sam tacno koliko svaka tribina prima (kad su se numerisala sjedista) al se ne mogu sjetit. Jug ti je oko 2100-2200,sjever malo manje jer je podjeljen,tunel za hitnu i semafor.Zapad je ako se ne varam 6800.Istok s b lozom nema sanse da prima 3500, ja mislim da je do nekih 2500k. :D

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 18 feb 2018, 11:16

jedandevetcetripet je napisao/la:baklje nisu ubacili momci koji su ajmo reci jezgro trenutne robije,neko je to sa strane ubacio i ne moze vodja unaprijed znat ocel baklja uletit u teren il nece,kako god otislo je par momaka do tog lika sto je ubacio baklju al djaba kad je uletila vec u teren
Baklju je ubacio lik iz kopa,jel on iz jezgre il nije on je iz kopa!!! Baklja u teren,momka odmah baciti preko ograde van stadiona! Kakvo opominjanje više,ovi što su mu otišli reci da ne radi to trebali su ga baciti preko ograde van stadiona...I sve dok tako ne bude,dok se ROBIJA izmedju sebe ne ocisti biti ce budala iznimki.Zato iznimke treba redu nauciti i kodeksu ponasanja u kopu!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Belmin6 » 18 feb 2018, 11:19

Nesto me zanima..

Zasto na Fenanovom dresu nema sponzora? Koji je razlog tome?

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rob do bagro » 18 feb 2018, 11:19

Belmin6 je napisao/la:Nesto me zanima..

Zasto na Fenanovom dresu nema sponzora? Koji je razlog tome?
Wwin, haram. :D
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 feb 2018, 11:22

Belmin6 je napisao/la:Nesto me zanima..

Zasto na Fenanovom dresu nema sponzora? Koji je razlog tome?
Brada. Sve jasno.

Istok je sinoc imao sigurno 3000 sigurno, jug je 1000-1500, zapad sigurno 3000. Istok je bio pun i stepenice i prelazi sve puno ko sibica, takodjer tu je bilo dosta zena, djece. Znaci istok krcat aigurno 3000. Oko 7000 gledala sto je premasilo sva ocekivanja.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Belmin6 » 18 feb 2018, 11:25

Pa ako je to razlog :lol:

Ti ljudi su sponzori, daju mjesecno ili godisnje pare u klub. Je li onda prima platu od kluba?

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.