NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Petroley
Postovi: 35
Pridružen/a: 28 jun 2018, 18:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Petroley » 16 avg 2018, 15:19

Sisic je odradio svoje. Definitivno mu vise nije mjesto na terenu. Igra ocaj, jezik ko kakva babetina samo nas moze kartonima ukopat. Ljakse

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 avg 2018, 15:19

avenija je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:TV prenos BHT1
Sudija Musić Admir – Sarajevo
Ja prvi put cujem ovo ime, da li neko zna koji je ovo sudac ?
frajer svirao ofsajd prosle godine u travniku a loptu bila bacena iz auta, ne zna pravila uopste :lol:
Vidjecemo ga, ovaj jucer u Bijeljini odlican, Mateo Musa.
Zanimljivo da ovo kolo od 6 meceva na 2 meca sudije iz Zenice.

slika
:lol:
evo tabele u 19 h u subotu, a jest nas **** siroki sa onim nabijanjem treba im to zapamtiti sada kada dodju nama
Ovo je pevi put nakon dugo vremena da imamo dvojicu iz zenice na A listi, sivac vec duze vrijeme obavlja dobar posao, vjerujem da ce i sabrija biti jedan od najboljih sudaca pl.
Ne treba bodove unaprijed upisivati, da nam ne bude u subotu lose iskustvo. Svakako nadam se da mozemo prestici slobodu i sarajvo ako kiksa.
6 bodova iz ove dvije tekme Bilino 10 milja minimalno protiv pitara.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 avg 2018, 15:21

Jedan od igraca iz tima tvrdi da ce nama ovo biti najteza do sad utakmica. Tako da ne upisujte bodove unaprijed.

#Pruznjer hvala ti :) nadam se da je problem u administraciji.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 avg 2018, 15:25

prisonbreak je napisao/la:Jedan od igraca iz tima tvrdi da ce nama ovo biti najteza do sad utakmica. Tako da ne upisujte bodove unaprijed.

#Pruznjer hvala ti :) nadam se da je problem u administraciji.
slomice ih feno na iskustvo :D

samo ovo u vezu staviti

Salcin-Grahovac-Dedic-Jamak-Okic

i lomimo ih, babala je umro igra sve tekme vrijeme je da odmori
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 avg 2018, 16:06

Ma ja bi puko 3-5-2

Livaja,karamatic,bevab
Jamak,grahovac,okic,dedic,salcin
Stevo,dilaver
Samo sto bi grahovac u njihovoj tranziciji stao nazad sa ovom trojkom, i vracali bi se u formaciju 4-4-2
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 avg 2018, 16:08

Znaci definitivno je utakmica u 17 h u Subotu jel to potvrdjeno ,nem sansi da se sta prommijeni .
U Subotu nista podcijenit nikakave tabele unaprijed samo igrat borit se i pobijedit a za sastav ima trener valjda ce napravit najboljih 11 najspremnijih i nadmudrit taktikom trenera Zvijezda a onda u Kakanj bi bilo nasih navijaca nego njihovih i to kad ne bi izgubili 10 000 protiv Sarajeva.Al polahko treba ne treba letit u nebo odmah ,nas ciljlj treba it samo sredina tabele i nista vise a sve iznad je poseban uspijeh.
To pravila reprograma kako ide ne znam imaju ovi momci iz NGG oni to sve objasne sta i kako a ne volim lupetat sto ne znam e jedino sto znam sto sam licno pito neku osobu jaku u vezi reprogram kad ce bit i hocel bit uplacen reprogram .Kaze mi reprogram ce bit uplacen nemoj se sekirat i budi bez brige a koja je to osob nije Fudo al neko ko se puno pita i znajte nisam n ujednj stranci nit ccu ikad bit .MOJa je CELIKOVA TRANKA
.............ČELIK IZNAD SVIH I U SUBOTU SVI NA BILINO, NEMA IZGOVORA DA SE NE DODJE .TAKVE NAVIJACE NE PRIZNAJEM DODJI NAVIJAJA PA CE MO OPET SVI TRAZIT I BORIT SE ZA BOLJI CELIK...i odlicna slika dodji u kop i navijaj al i navijaci navijanjem ponasanjem trebaju da priviku raju u kop a ne da dodju i da ih se tjera glupim nekim ponasanjem

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la babino » 16 avg 2018, 16:10

ZenickiLC je napisao/la:Ma ja bi puko 3-5-2

Livaja,karamatic,bevab
Jamak,grahovac,okic,dedic,salcin
Stevo,dilaver
Samo sto bi grahovac u njihovoj tranziciji stao nazad sa ovom trojkom, i vracali bi se u formaciju 4-4-2
3-5-2 sa jednim stoperom u ekipi :opaopa:

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 avg 2018, 16:14

babino je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:Ma ja bi puko 3-5-2

Livaja,karamatic,bevab
Jamak,grahovac,okic,dedic,salcin
Stevo,dilaver
Samo sto bi grahovac u njihovoj tranziciji stao nazad sa ovom trojkom, i vracali bi se u formaciju 4-4-2
3-5-2 sa jednim stoperom u ekipi :opaopa:
Samo ofanzivno, jesmol favoriti il ne :zviz:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 16 avg 2018, 16:49

Samo napad, od prve minute, da se tekma riješi u prvih 20tak, kao u vakat Brkića i Hasančića :salut:
Bit će publike, pritiska i dobre atmosfere, uz pobjedu u subotu čeka nas velika ludnica u Kaknju :bih:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 16 avg 2018, 18:36

macak_ je napisao/la:Kad već pričamo o ovim lijepim igračkim temama i kad smo riješili sve ostale stvari, da samo upitam zna li neko kako je Feno uspio da ga loža zateže samo pred gostujuće utakmice? Vjerujem da bi to zanimalo mnoge sportaše, jer je to svojevrstan fenomen.
Njega i Jamaka trener uopste nije vodio u Bijeljinu jer ih je zelio odmoriti za Zvijezdu. Vrlo je moguce da nece igrati ni u subotu, iako ima ogromnu zelju da nastupi. Povredu napuknuca misica vuce jos od Zelje, trebao je mirovati i protiv Zrinjskog ali je na svoju odgovornost igrao, tako da sad treba mirovanja. U subotu i ako bude igrao, igrace pod injekcijama. Ogroman je to rizik da se povreda ne zalijeci, ali on ne zeli ostaviti ekipu i kad ima iole sanse da igra, makar na svoju stetu. Nakon sutrasnjeg treninga znace se sigurno sve...

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 16 avg 2018, 18:50

amel989 je napisao/la:
macak_ je napisao/la:Kad već pričamo o ovim lijepim igračkim temama i kad smo riješili sve ostale stvari, da samo upitam zna li neko kako je Feno uspio da ga loža zateže samo pred gostujuće utakmice? Vjerujem da bi to zanimalo mnoge sportaše, jer je to svojevrstan fenomen.
Njega i Jamaka trener uopste nije vodio u Bijeljinu jer ih je zelio odmoriti za Zvijezdu. Vrlo je moguce da nece igrati ni u subotu, iako ima ogromnu zelju da nastupi. Povredu napuknuca misica vuce jos od Zelje, trebao je mirovati i protiv Zrinjskog ali je na svoju odgovornost igrao, tako da sad treba mirovanja. U subotu i ako bude igrao, igrace pod injekcijama. Ogroman je to rizik da se povreda ne zalijeci, ali on ne zeli ostaviti ekipu i kad ima iole sanse da igra, makar na svoju stetu. Nakon sutrasnjeg treninga znace se sigurno sve...
Gotivim Fenu, ali on je gotov igrac, covjeku su noge dale svoje, sad je mrtvac poslije par sprintova. Na stranu njegova zelja, htijenje i kakav je ko covjek, ali hem je izgubio brzinu za krilo, hem ga moras vadit zadnjih pola sata. Zna lopte, al ko rezervna desetka za Dedu maksimalno. Nasa igra bi dobila novu dimenziju samo da imamo na drugoj strani krilo ko Ševku, prodornost po oba krila.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 16 avg 2018, 19:22

Da je rekao svoje sto se fudbala tice, ne bih se slozio. Vidjelo se protiv Zelje kako je vodio ekipu, koliko im je problema zadavao. Protiv Zrinjskog i ako povrijedjen, izborio je slobodnjak iz kojeg je pao go. Sigurno da su povrede ucinile svoje i da nije to nivo od prije par godina, ali i sam siguran da nije dao posljednju rijec. Svi u klubu mogu potvrditi kolika je njegova uloga i vjeruj mi da najvise je zbog njega zaveden red u svlacionici, tj. zbog njegovog autoriteta.

Usotalom kolika je njegova uloga na terenu svjedoce i povrede, koje ne dolaze zbog hodanja i manekenisanja, vec zbog toga kada igrac daje 100% svojih mogucnosti

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 avg 2018, 19:35

AMELE kad ce bit bolan uplacena prva rata reprogram znas li konkretno ,sinoc meni jedna osoba kaze reprogram ce bit uplacen da ne brinem da se ne sekiram jel zna ta osoba kolko ja volim Celik ...
Sto se tice Fene njemu svaka cast na svemu al nije to to ,on se bori koliko zna dignit ekipu zna tako i sjbat bas tom svojom borbenoscu tj nepasnjim..Kako god Celik ide na bolje ja sam zadovoljan u svim segmentima i skromno kazem nek budemo medju 8 ekipa odlican rezultat za 1 sezonu uz reprogram .sezona iz snova .Jel vanicno termin 17 h Subota

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 813
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 16 avg 2018, 20:46

Isplatili se ovo zakupljivati na 30 odnosno 90 dana?

slika
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 avg 2018, 20:49

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Isplatili se ovo zakupljivati na 30 odnosno 90 dana?

slika
Puno manje para ak pojedinacno akitiviras utakmice.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 813
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 16 avg 2018, 20:54

@prisonbreak u pravu si max 8 maraka bi mjesecno me izaslo. :D
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Petroley
Postovi: 35
Pridružen/a: 28 jun 2018, 18:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Petroley » 16 avg 2018, 21:00

Ja placam po tekmu. 8 kmcica mjesecno solidno . :bih:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 avg 2018, 21:12

Za sve utakmice bi tako trebali, pa nek organizuju dvije kamere i nek odrade i ove sto ne idu na tv, sigurno bi se svaka tekma isplatila.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 16 avg 2018, 21:44

Przunjer je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Imao bih pitanje za momke iz NGG-a.
Ili ako neko drugi zna, al pitanje vezano za reprogram, pa vjerovatno oni najvise poznaju.

Da li sa samim potpisom reprograma, skida se blokada racuna od strane PU, ili je potrebno isplatiti par rata kako bi dobio potvrdu?
Ja kako se sjecam, mislim da je potrebno neko vrijeme po zakonu da prodje da se dobije potvrda.
trenutno ne uspijevam nista oko toga pronaci.
Samim potpisom reprograma s PU bi se, u roku od par dana obrade, trebala skinuti blokada na racunu na ime duga prema PU. Ukoliko PU ne obavijesti Sud, klub bi trebao poslati urgenciju PU-i da informise Sud da je reprogram potpisan i da nalozi banci skidanje blokade.

Dakle, po potpisu reprograma s PU, jedina zapreka skidanju TE blokade moze biti spora administracija, ali pravnih prepreka nema.

Reprogram te obavezuje na redovno placanje rata zaostalog duga i uredno placanje tekucih obaveza. U slucaju kasnjenja bilo cega od to dvoje, PU moze obavijestiti Sud da ponovo banci nalozi stavljanje blokade.

Vazno je napomenut da se potpisom reprograma ne odblokira racun kluba, nego se samo skida nekoliko blokada od njih 20ak.
Drug, PU kada vrsi blokade racuna nekog pravnog lica zbog neizmirenih obaveza to radi na nacin da izda Rijesenje koje je izvrsna isprava i isto salje u glavnu banku duznika da blokira to pravno lice, blokadom glavnog racuna, blokiraju se i ostali racuni duznika jer je ta banka obavezna obavijestiti i ostale banke da blokiraju racun.
Dakle, kada je u pitanju PU sa tim Sud nema veze.

Kako sam objasnio proceduru blokade, isti princip je i deblokada racuna i ona je, ako je reprogram stvarno potpisan onaj dan do sada trebala biti zavrsena.

Racun ce biti i dalje blokiran kada PU povuce svoju blokadu, jer ima jos blokada po drugim osnovama.

Treba istaci i to da nakon deblokade, a ukoliko se bude kasnilo sa ratom reprograma PU ce ponovo blokirati racun, zato se mora redovno otplacivati obaveza po reprogramu.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 16 avg 2018, 22:37

Petroley je napisao/la:Sisic je odradio svoje. Definitivno mu vise nije mjesto na terenu. Igra ocaj, jezik ko kakva babetina samo nas moze kartonima ukopat. Ljakse
Najviše mu zamjerim valjanje po terenu. Igrači trebaju shvatiti da igraju za ČELIK.
Čelik Zenica 1945

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.