NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 avg 2018, 11:24

Nasao utskmicu iz 2012/13 Celik - Zelji i gledam :urnebes:
Kod njih Jamak, Selimovic sto kod nas igrao :D
Covic im zabi na ubqcaj iz kornera.

Mesanovic, Kajkut kod nas, era Vlade Jagodica :D
Horic kod nas.
Svi imamk istu opremu, ama bas svi :D i to natoisi na dresovima :D
Jamak ubica, koliko je brzio i pokretniji bio :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 22 avg 2018, 11:51

Fudbaler Čelika prebačen u juniore, on potražio zaštitu Sindikata:

https://****/2w0WdJC
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 22 avg 2018, 11:54

Opet stetni nas ugovori kostaju,ovaj momak sigurno ima dobru platu pa i ne pomislja da uzme papire i digne sidro.
Ovako zna i sam da nije za Celika i da nece zaigrati nikad ali sjedi i bere platu i jos se zali kao ne trenira sa prvim timom.

Avatar
avenija
Postovi: 13451
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 avg 2018, 12:11

kinder_jaje je napisao/la:Opet stetni nas ugovori kostaju,ovaj momak sigurno ima dobru platu pa i ne pomislja da uzme papire i digne sidro.
Ovako zna i sam da nije za Celika i da nece zaigrati nikad ali sjedi i bere platu i jos se zali kao ne trenira sa prvim timom.
Najgore sto nije jedini, ima tu i Adilovic pise da je i on prebacen, bukvalno od 6-7 igraca nemas nista a moras im 10-tak hiljada KM mjesecno isplacivati
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 avg 2018, 12:16

avenija je napisao/la:
kinder_jaje je napisao/la:Opet stetni nas ugovori kostaju,ovaj momak sigurno ima dobru platu pa i ne pomislja da uzme papire i digne sidro.
Ovako zna i sam da nije za Celika i da nece zaigrati nikad ali sjedi i bere platu i jos se zali kao ne trenira sa prvim timom.
Najgore sto nije jedini, ima tu i Adilovic pise da je i on prebacen, bukvalno od 6-7 igraca nemas nista a moras im 10-tak hiljada KM mjesecno isplacivati
Ja kako sam cuo, nudili su im raskid ugovora uz neku isplatu, al nisu pristali, traze da se citav ugovor ispostuje. Trenutni celnici kluba, ni krivi ni duzni, moraju postovati sto neko nametnuo prije njih.

Dobro mi imaml ikalvu ekipu, sta se sve desavalo od dolaska invenstitora, i sta se sve platilo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 22 avg 2018, 12:40

Ja mislim da se ovaj Olgun dobro zaj.ebao sto je dosao u Čelik. Kakve su tu spletke radjene sto se zna i ne zna. Vec ulozio dosta para, pa sad ne moze ni odustati. :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 22 avg 2018, 12:42

prisonbreak je napisao/la:
avenija je napisao/la:
kinder_jaje je napisao/la:Opet stetni nas ugovori kostaju,ovaj momak sigurno ima dobru platu pa i ne pomislja da uzme papire i digne sidro.
Ovako zna i sam da nije za Celika i da nece zaigrati nikad ali sjedi i bere platu i jos se zali kao ne trenira sa prvim timom.
Najgore sto nije jedini, ima tu i Adilovic pise da je i on prebacen, bukvalno od 6-7 igraca nemas nista a moras im 10-tak hiljada KM mjesecno isplacivati
Ja kako sam cuo, nudili su im raskid ugovora uz neku isplatu, al nisu pristali, traze da se citav ugovor ispostuje. Trenutni celnici kluba, ni krivi ni duzni, moraju postovati sto neko nametnuo prije njih.

Dobro mi imaml ikalvu ekipu, sta se sve desavalo od dolaska invenstitora, i sta se sve platilo.
Pa to je svakoj upravi tako, evo i ova trenutna uprava je produzila ugovor duvnjaku, pa ce sutra mozda neki morati placati tog kloca.

Nego ponudis igracu raskid, ako ne prihvati posaljes ga na posudbu(ako nema klauzulu u ugovoru da mora igrati u maticnom klubu), ako to neispostuje, prijava jedna, prijava druga, prijava treca noga bez ikakve odstete.
Zadnja izmjena: tale07, dana/u 22 avg 2018, 12:47, ukupno mijenjano 2 puta.

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 22 avg 2018, 12:43

Ugovor sa Udovicicem na 4 godine je potpisan u eri Memisevica, koji je licno zahtjevao od direktora kluba da mu da ugovor. Kao i u svemu u cemu se mogao naci, sigurno je i ovdje imao koju stoju i zato je mu je dao toliki ugovor.

Sve u svemu meni je neshvatljiv ovaj igrac koji grije tribine u godinama kada mu je najbolje da igra. Hajde da on ima neku platu jaku od par hiljada, pa da mu se isplati na tribinama biti, ali koliko znam njegova plata je okruglo 1000 KM. Barem tolku platu moze imati u svakom drugoligasu, da se ne vuca po tribinama

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 22 avg 2018, 12:47

Treba ih posuditi zenickom Rudaru i gotovo nema veze sto ce mu Celik davati platu svakako mu i sada daje a sjedi frajer na tribinama.
Valjda ce mu biti iz ponizenja igrati u drugoj ligi pa ce sam otici.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 avg 2018, 12:49

tale07 je napisao/la: Pa to je svakoj upravi tako, evo i ova trenutna uprava je produzila ugovor duvnjaku, pa ce sutra mozda neki morati placati tog kloca.
Samo Duvnjak, i to pod moranje je bilo, ucjena.

Ove ostale uprave su to radile zato sto sobiju u dzep koju stoju. U tome je velika razlika.

#Amele, jest mu plata milja, i trazio je isplatu od 36 hiljada za raskid ugovora. Kako sam cuo, a vjerujem da je dobar info.

Al nisu mi ni igraci jasni, on sada da raskine ugovor ja mislim da jos moze otici u prvu ligu, svaki klub ce mu dati milju.. al ne lakse je tuzakati, mego igrati, i ako je bio u najlosjoj ekipi Celika ikada jedan od manje losih.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 22 avg 2018, 12:54

prisonbreak je napisao/la:
tale07 je napisao/la: Pa to je svakoj upravi tako, evo i ova trenutna uprava je produzila ugovor duvnjaku, pa ce sutra mozda neki morati placati tog kloca.
Samo Duvnjak, i to pod moranje je bilo, ucjena.

Ove ostale uprave su to radile zato sto sobiju u dzep koju stoju. U tome je velika razlika.
Ma znam, al to je jednostavno tako, to ide pod redovne troskove. Nadamo se da ce se i to jednog dana ocistiti i da necemo imati takvih problema.

Avatar
flash84
Postovi: 1055
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 22 avg 2018, 12:55

prisonbreak je napisao/la:
tale07 je napisao/la: Pa to je svakoj upravi tako, evo i ova trenutna uprava je produzila ugovor duvnjaku, pa ce sutra mozda neki morati placati tog kloca.
Samo Duvnjak, i to pod moranje je bilo, ucjena.

Ove ostale uprave su to radile zato sto sobiju u dzep koju stoju. U tome je velika razlika.

#Amele, jest mu plata milja, i trazio je isplatu od 36 hiljada za raskid ugovora. Kako sam cuo, a vjerujem da je dobar info.

Al nisu mi ni igraci jasni, on sada da raskine ugovor ja mislim da jos moze otici u prvu ligu, svaki klub ce mu dati milju.. al ne lakse je tuzakati, mego igrati, i ako je bio u najlosjoj ekipi Celika ikada jedan od manje losih.
Pa de napisi ziv bio kakva ucjena, kakvo moranje? Evo @amel fino napisa za ugovor s Udovicicem da se debelo krme ugradilo.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 avg 2018, 12:58

flash84 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
tale07 je napisao/la: Pa to je svakoj upravi tako, evo i ova trenutna uprava je produzila ugovor duvnjaku, pa ce sutra mozda neki morati placati tog kloca.
Samo Duvnjak, i to pod moranje je bilo, ucjena.

Ove ostale uprave su to radile zato sto sobiju u dzep koju stoju. U tome je velika razlika.

#Amele, jest mu plata milja, i trazio je isplatu od 36 hiljada za raskid ugovora. Kako sam cuo, a vjerujem da je dobar info.

Al nisu mi ni igraci jasni, on sada da raskine ugovor ja mislim da jos moze otici u prvu ligu, svaki klub ce mu dati milju.. al ne lakse je tuzakati, mego igrati, i ako je bio u najlosjoj ekipi Celika ikada jedan od manje losih.
Pa de napisi ziv bio kakva ucjena, kakvo moranje? Evo @amel fino napisa za ugovor s Udovicicem da se debelo krme ugradilo.
Mislim da je ovdje dosta puta napisano, i sam vidis kakva je uloga Duvnjaka u timu, nije jos izgleda nijednom bio na klupi u ligaskim utakmicama. Stvarno mislis da bi tek tako dobio dvogodisnji ili trogodisnji ugovor, ne sjecam se?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 22 avg 2018, 13:13

@flash

Hajde da je u pitanju samo ovaj ugovor, pa da mu covjek halali, ali koliko znam da nije bilo posla u njegovoj eri u koji se nije ugradio. Ne znam pretjeruju li neki ljudi iz kluba ili ne, cuo sam da ugovor sa wwinom iznosi oko 100.000 KM za sezonu, a klub od toga nije marke uzeo vec je sve u tudje dzepove otislo ( Memis i co.)

Tako da kad se sve sabere, mislim da veci uhljeb i grobar nije bio u klubu od nastanka. U onakvoj situaciji u kakvoj je klub bio, on se dobro bez milosti opario. Samo mogu zamisliti kakva bi situacija bila da je vise para bilo u blagajni

TofiTofita
Postovi: 1764
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 22 avg 2018, 13:48

amel989 je napisao/la:
Tako da kad se sve sabere, mislim da veci uhljeb i grobar nije bio u klubu od nastanka. U onakvoj situaciji u kakvoj je klub bio, on se dobro bez milosti opario. Samo mogu zamisliti kakva bi situacija bila da je vise para bilo u blagajni
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
I ovu bih priliku iskoristio da se zahvalim onome ko ga je doveo u svetinju...

Avatar
samocelik
Postovi: 5930
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 22 avg 2018, 13:51

Igrač kao igrač samo traži ono što ima ovjereno. Svako od nas bi tražio te pare pogotovo iz neke firme koja tebi konkretno nema značaj. Sad ako se tvrdi da Memišević je imao koristi i da je prao novac pa majku **** ako ne bih pokrenuo tužbu( to bi neko od pravnika mogao znati ima li osnove). Za svaki takav ugovor tužba, pa i Šatorovića za onaj kriminalni ugovor sa Adilovićem.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 22 avg 2018, 14:02

tale07 je napisao/la:@Valenica

slazem se u dosta stvari s tobom koje si napisao, al ne mogu ja koji imam porodicu posao ulaziti s klosarem u konflikt kojem je povuci noz ili odlezati noc u pritvoru sasvim normalna stvar. Na ulici i kad sam upravu izvinem se da bi izbjegao problem, jer danas je toliko hajvana da je to nevjerovatno.
Evo ti primjer prije dvije sezone u Vitezu stojim ja s dvojicom prijatelja(obojica ozbiljni momci) navijamo pored nas stoji lik 45godina kojeg isto znam(visokoobrazovan,radi lik pri nekom ministarstvu, ozenjen dvoje djece) navijamo sve normala i masa jos raje koje znam da su dobri momci, i onda belaj, jer tamo neki klosar koji ima oko sebe 5-6 balavaca koji jedva cekaju da nekom naprave problem, izazove incident. I nakon toga vidis povlacenje i sklanjanje u stranu masu ljudi.
Mi ako volimo klub ne bi trebali paliti baklje jer nama sad svaka marka znaci puno, a s druge strane volimo klub, volimo bakljadu OK. Napravimo bakljadu ali onda hajmo skupiti pare za tu kaznu i donirati klubu, pa i na taj nacin pokazati da volimo klub.
Tesko je to sve hendlati. A i ove kopove sto si naveo u postu i kod njih imas neko jezgro a ostatak je tribine tu da uziva i da se zabavi, ja sam bas to gledao u minhenu na utakmici. Iza gola imas neko jezgro od 300-400 ljudi a ostatak je tu i oni navijaju ali ne navijaju citavu utakmicu nego ljudi su tu da se zabave i opuste. Ja se sjecam juga kad je znao bit pun, pa se tad s ograde psovalo i prozivalo sto si dosao na jug ako neces navijati 90min, tad sam i ja tako razmisljao jer mi je bilo 20 godina. Ustanem u podne pa na tekmu u 5h ni brige ni pameti. Sad je vec druga prica, odes na tekmu s posla, umora slomljen i onda treba neko da mi psuje sto ne navijam 90min, neka hvala.
Incidenti na fudbalskim stadionima, koncertima, kafanama ili cak na ulici, su povremena pojava. Ako se to desava, necu prestati ici na stadion, koncerte, kafane ili izlaziti u setnju. Imam pofino godina a nikad nisam upao u belaj. Ako te se ne tice, maknes se u stranu i to je to. Ako je splet okolnosti nepovoljan, dese se tragedije poput ubistva nevinog djecaka kod autobuske stanice tokom mafijasko-klosarskog obracuna. Uglavnom, sanse su 0.001% da ces najebati na jugu ako ne trazis belaj. Nikad nisam cuo ni vidio da je neko potpuno nevin dobio cvoku a kamoli sta vise.

Da se razumijemo, ne idem ni ja na jug, nisam krocio nogom ima 10 godina, mozda i vise. Sve sto kazem tebi, vrijedi za mene i sve nas. Sredina u kojoj zivmo je bolesna. Zenicu cine gradom vodovodna, kanalizaciona i elktro mreza, te ostala infrastruktura, dok je mentalitet stanovnistva provincijski. Ovdje se zivi u skladu sa rigidnim drusvenim normama, bez imalo individualizma. Veoma zatvorena i konzervativna sredina. Prije 10-ak godina posjetila me prijateljica iz Amerike, pa se za izlazak u grad obukla prilicno ekstravagantno. Ljudi su je gledali kao da je vanzemaljac. Nije na to navikla i bilo joj neprijatno, kao da je dosla u africko selo koje se prvi put susrece sa bijelim covjekom. Gledam i danas, ulicom ide crnac, svi bleje u njega. Odvratno.

Isti slucaj sa juznom tribinom. Ljudi ne zele na jug zato sto drze do nekakvog rejtinga. Ti si ozbiljan i pametan momak, sta ces na navijackoj tribini!?? Nismo ni svjesni koliko nam zatucana sredina odredjuje stil zivota. U zapadnim zemljama, koje su prevazisle primitivne drustvene norme, normalno je otici na stadion i navijati. Radis ono sto volis a ne sto ti sredina namece. Vidio sam ljude od 40-50-60 godina koji navijaju. Vidis na licima da su sretni, da se hrane pozitivnom energijom. Kod nas sa 30 covjek konta da je star i povlaci se. Jadan, prestaje zivjeti. Sve se svodi na odlazak na more jednom godisnje, ako se dovoljno ustedi. Pravi penzionerski zivot. Izadjes navece u grad, nigdje covjeka starijeg od 30 godina. :shock: :shock: 99% klinci. Pomislio bi da imamo natalitet kao Kongo, sve sama djeca. I onda cujes: 'u moje vrijeme, carsija je...'... a govornik ima 35-40 godina. Kao da je njemu zabranjeno izaci u grad, sa drustvom popiti pice. Nevjerovatno.

Hocu reci, problem je u provincijskom mentalitetu i drustvenim normama koje je svjesno ili nesvjesno prihvatio skoro svaki pojedinac. Ko iz toga iskoci, makar nakratko, proglasi se idiotom. Zato je covjeka od 50 godina stid stati i navijati, nece se moci opustiti, sve vrijeme ce misliti da ga neko gleda uz komentar: 'vidi starog konja sto navija sa djecom'.

A zar ne bi bilo lijepo da smo normalni ljudi. Imaju dvije subote/nedjelje u mjesecu za utakmicu na Bilinom polju. Okupi se ekipa poznanika, povezu se grupice. Druzenje i piva/sok uoci utakmice. Tako rade Englezi, jedva cekaju vikend da se vide sa jaranima, malo opuste i odu na utakmicu. Kada je neki derbi, kada su ljudi povezani, moze se organizovati neka koreografija. Malo ozivjeti dijete u sebi, zabaviti se. Dobro je za mentalnu higijenu. I porodica ce biti sretna ako se vratis raspolozen, ispunjen pozitivnom energijom koju ces siriti na ljude oko sebe.

Juzna tribina je samo jedan nacin da se organizuje fina zabava i druzenje. Moze se isto reci za planinarenje, za turnire u fudbalu ili kosarci, za mini muzicke koncerte itd. Zenicanima od 30 se zivot svodi na: 'pos'o - kuca'. Tako smo star i dosadan narod. A nije tako bilo u bivsoj drzavi. Zbog toga ljudi koji se sjecaju pate za tim vremenom. Sve je bilo drugacije. Ovo sada je bolesno. :cry:

Sve smo prepustili klosarima. Povuces se sa juga - jug preuzme klosar. Povuces se iz politike - politiku preuzme lopov. Uvijek neko popuni vakum, obicno najgori sljam. Zenicu napustaju pametni ljudi, svakodnevno tome svjedocim, postajemo sve veca provincija bez ikakvog sadrzaja.
simpatizercelik je napisao/la:Ja lično ne mogu na jug. Radim u pravosudju, tako da bilo kakvo druzenje sa osobama koje su krivično osudjivane je nezamislivo. Takvih pun jug, vođe takodje. Pored toga meni u želudac nemoze stati ponašanje mekog balavca koji misli da je pamaetan, ****, svu pamet svijeta pokupio a nema pojma gdje je šupalj i koliko je praznoglav. Kada to bzde tribina sa ozbiljnim osobama, gdhe ce dolaziti i ozbiljniji ljudi, onda mozda. Mladjim momcima je tamo ok, malo ozbiljnijim je tamo otic vjerovatno blamaža, jer šira zajednica o nhima ima mišljenje da su pijanuxe, narkomani, kriminalci itd, kazem šira zajednica obični stanovnik grada. Pratim Čelik 20 godina sjećam se Duleta, Švrake, Šabana, Seje itd, sad nemam pojma ko je vođa i sta se desava. U konačnom mora se promijeniti imidž juga, da bi bilo svih generacija
Vidi se da si posten i da savjesno radis svoj posao, cim o tome razmisljas. Nazalost, to nije praksa visokorangiranih uposlenika pravosudnih institucija. Njima su kriminalci sefovi i najbolji jarani. Kriminalna mreza: politika - pravosudje - policija - kriminalci. U drzavi gdje su pokradene milijarde, gdje korupcija buja na sve strane, niko od velikih mafijasa (politicara i tajkuna) nije odgovarao. Nece suditi sami sebi. Sud funkcionise kada treba sankcionisati sitnog lopova, dok se krupni kriminal prikriva.

Uglavnom, iznad sam odgovorio na tvoje dileme. Kada se normalni ljudi povuku u stranu, vakum popune olosi. To je tako. I sada na jugu ima dosta finih momaka, takvi su u vecini. Da se normalni ljudi angazuju, tribina bi u roku odmah promijenila imidz. Problem je mnogo kompleksniji, uzroci su mnogo dublji. Za neku promjenu u svijesti ljudi potrebne su decenije.

Moderator

Izvinjavam se, necu vise na ovu temu. Svakako je pauza izmedju utakmica. Kada dodje tekma - ta tema ce se svakako nametnuti. :D
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 avg 2018, 15:06

Stav NK Celika !
Veliko bravo!
Gamad lakse se provoditi po klubovima, nego da se ode na posudbu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13451
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 avg 2018, 15:13

Treba kao i Zeljeznicar prekinuti sve odnose sa sindikatom i to je to.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 22 avg 2018, 15:16

@Valencia Lično, ne idem na jug jer sam se sad više posvetio samom gledanju fudbala, a ne navijanju. Prije to nije bilo ni bitno. Ko hoće oboje nek ide na jugoistok - mjesto i za navijanje i gledanje tekme.

Najbolje bi bilo, za početak, da svako okupi ekipu od 5-6 ljudi i da idu na svaku tekmu. Robijaši bi isto tako trebali napraviti neko veliko okupljanje i vraćanje starijih ekipa... Za duže staze, to se mora drugačije raditi.

Predložio bih da se opet svaku domaću tekmu dovode djeca iz osnovnih škola iz Zenice, a zatim iz obližnjih gradova (Vitez, Kakanj, Travnik...) kako bi se na vrijeme stekla ljubav prema Čeliku. Osim toga, cijena za jednu tribinu za srednjoškolce, studente i penzionere bi mogla biti jeftinija kao što to imaju Sarajevo i Željezničar (npr. istok da za njih bude 4 KM).
Čelik Zenica 1945

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.