NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 22 avg 2018, 15:32

[DRUŽENJE NAKON TRENINGA]
Nakon jutarnjeg treninga ekipe NK Čelik,trener Adnan Örnek častio je igrače i ostale uposlenike kluba kolačima povodom Kurban Bajrama. Uslijedilo je kratko druženje u pozitivnoj atmosferi pred predstojeću utakmicu sa FK Mladost.
#samocelik
slika

Kako se vidi u klubu vlada dobra atmosfera, i Senegalci su, treniraju, taman dok se uklope malo doci ce i dozvola. Klub je odgovorio na ove prozivke sindikalaca, obojici je bio nadjen klub da idu na posudbu, doticni nisu htjeli i aj sad sine sa juniorima treniraj. A i ovi poletili da mlate po Čeliku, a nisu ni dosli porazgovarati i vidjeti u cemu je problem.

Fina prica ce biti ovo sa Čelikom. Djeca ce nam imati sta vidjeti kada ih budemo vodili na utakmice, kao sto su nas vodili.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 22 avg 2018, 15:48

Sindikat debila otjerat ih sto dalje od kluba posro ih Djidic sve redom
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

BlaBlaTron
Postovi: 693
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 22 avg 2018, 15:49

Svakim danom smo sve jači i uređeniji to me najviše raduje. Zna li neko razlog zašto dozvole za Orneka i igrače ovako sporo idu???

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4846
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 avg 2018, 16:24

vakim danom Celik izgleda sve bolje i bolje u svim segmentima .Ne brine me ovo ni za Orneka i to dje tu je kad sam mogo cekat 15 godina mogu jos i d astranci konacno mogu igrat kao svi .To sad hocel za 1 kolo il 2 il duze to je stvar procedure .Nije vise ni do Celika.
Ovo igraci Adilovic i ovaj Udovicic pa logicno je kako napredujes da ce trebat bolji igraci ,mi smo se borili za bolji Celik a ne losiji i tako za igrace ,dans ova dvojica ,iduca sezona bice neko i od ovih sad sto igraju ,jednostavno kvalitet ce dolazit do izrazaja a realno Adilovic ,Duvnjak i slicni je plafon entitetska liga .
Ovo sto pisete za Memisevica brate ak ima dokaza to treba sve tuzit al nazalost mi nikad nismo imali izbora birat uvijek gori od gored i uvijek ucijena i znaci mi smo to morali stavit i takve debile na ledja i trpit ih za opstanak kluba ko kluba ,za reprogram i sve sto danas imamo.Nadajmo se da je tome kraj i podvucena crta i da takvi nikad u klub i oko kluba nece bit .Sve ide u pravom smijeru i organizacijiski i igracki i pozicija na tabeli i publika se vraca jos Robija da vrati sjaj ko nekad i imat ce mo mi pravi klub recimo kroz 3 do 5 godina.
SVI U KAKANJ

zamorano
Postovi: 1330
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 22 avg 2018, 17:31

Udovicica i Adilovica sad treba proglasiti tehnološkim viškom i na biro poslati...MRŠ STOKO! Neces na posudbu,neces u juniore,pa gdje hoces a NE VALJAŠ 5 para??? Na klupu sjediti i brati 4 godine po 1000 km? A jesu i pametni :lol: Tehnološki višak i mrš na biro! Pa nek im "sindikat igraca" nadje poziciju koja im odgovara!!! Konacno i za sva vremena treba se riješiti GAMADI iz porodice Adilovic!!!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 avg 2018, 17:47

amel989 je napisao/la:@flash

Hajde da je u pitanju samo ovaj ugovor, pa da mu covjek halali, ali koliko znam da nije bilo posla u njegovoj eri u koji se nije ugradio. Ne znam pretjeruju li neki ljudi iz kluba ili ne, cuo sam da ugovor sa wwinom iznosi oko 100.000 KM za sezonu, a klub od toga nije marke uzeo vec je sve u tudje dzepove otislo ( Memis i co.)

Tako da kad se sve sabere, mislim da veci uhljeb i grobar nije bio u klubu od nastanka. U onakvoj situaciji u kakvoj je klub bio, on se dobro bez milosti opario. Samo mogu zamisliti kakva bi situacija bila da je vise para bilo u blagajni
Zato se Memis setka po Jadranskoj obali i uziva, a sve od love koju je klepio vodeci klub...
Veci lesinar u klub nije dosao.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 22 avg 2018, 17:55

zamorano je napisao/la:Udovicica i Adilovica sad treba proglasiti tehnološkim viškom i na biro poslati...MRŠ STOKO! Neces na posudbu,neces u juniore,pa gdje hoces a NE VALJAŠ 5 para??? Na klupu sjediti i brati 4 godine po 1000 km? A jesu i pametni :lol: Tehnološki višak i mrš na biro! Pa nek im "sindikat igraca" nadje poziciju koja im odgovara!!! Konacno i za sva vremena treba se riješiti GAMADI iz porodice Adilovic!!!
Radi ovakvog mentaliteta drzava je gola kita, najjadnija u cijeloj Evropi. Odmah hajka, histerija i lov na vjestice. Radnici rade za 500-600 maraka u frimama poput Preventa, gdje ih gazde nemilosrdno lome i ponizavaju. Na vlasti nam goli kriminalac i coban, slika i prilika ovog naroda.

Sutra i vas moze gazda nabiti kao kera, vrsiti mobing nad vama i slicno. I sta onda? Volimo kada se krse prava drugih a ne volimo kada se krse nasa. Onda kuknjava i plac.

Pun podrska Sindikatu i nadam se da ce Celik biti kaznjen ako je prekrsio zakon. Dobro je da postoji Sindikat i da se stite igraci. Ovaj slucaj svakako treba rasvijetliti. Sve mora biti po zakonu. Ako igraci krse ugovor i njih treba kazniti, odbiti od plate. I klub i igraci imaju svoja prava i obaveze. Lijepo je da postoji Sindikat koji stiti prava radnika - igraca.

Isto tako je u evropskim ligama, ako je igrac pod ugovor, ne mozes mu dati otkaz bez da platis obestecenje. Igraci uzivaju maksimalna prava.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 avg 2018, 18:19

Valencia je napisao/la:
zamorano je napisao/la:Udovicica i Adilovica sad treba proglasiti tehnološkim viškom i na biro poslati...MRŠ STOKO! Neces na posudbu,neces u juniore,pa gdje hoces a NE VALJAŠ 5 para??? Na klupu sjediti i brati 4 godine po 1000 km? A jesu i pametni :lol: Tehnološki višak i mrš na biro! Pa nek im "sindikat igraca" nadje poziciju koja im odgovara!!! Konacno i za sva vremena treba se riješiti GAMADI iz porodice Adilovic!!!
Radi ovakvog mentaliteta drzava je gola kita, najjadnija u cijeloj Evropi. Odmah hajka, histerija i lov na vjestice. Radnici rade za 500-600 maraka u frimama poput Preventa, gdje ih gazde nemilosrdno lome i ponizavaju. Na vlasti nam goli kriminalac i coban, slika i prilika ovog naroda.

Sutra i vas moze gazda nabiti kao kera, vrsiti mobing nad vama i slicno. I sta onda? Volimo kada se krse prava drugih a ne volimo kada se krse nasa. Onda kuknjava i plac.

Pun podrska Sindikatu i nadam se da ce Celik biti kaznjen ako je prekrsio zakon. Dobro je da postoji Sindikat i da se stite igraci. Ovaj slucaj svakako treba rasvijetliti. Sve mora biti po zakonu. Ako igraci krse ugovor i njih treba kazniti, odbiti od plate. I klub i igraci imaju svoja prava i obaveze. Lijepo je da postoji Sindikat koji stiti prava radnika - igraca.

Isto tako je u evropskim ligama, ako je igrac pod ugovor, ne mozes mu dati otkaz bez da platis obestecenje. Igraci uzivaju maksimalna prava.
Drug ti si u pravu, medjutim ovdje ni Sindikat nije uradio bas po ps-u. Ipak je prije oglasavanja u javnosti trebalo da kontaktira klub i provjeri sve navode, pa tek onda oplesti pricu u javnost.

Ako klub zeli raditi kako treba i ako zele da se podvuce crta, treba preispitati i stetne ugovore i pozvati na odgovornost sve one koji su sklapali takve ugovore.
I ovo za kladionicu ako su Memis i co pokupili lovu treba da odgovaraju, kao i za karantin u Maglaju i sve druge malverzacije.

Medjutim, misljenja sam da nece biti nista, kao ni ranije, pojeo vuk magarca...
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 22 avg 2018, 18:54

Bronson je napisao/la:Drug ti si u pravu, medjutim ovdje ni Sindikat nije uradio bas po ps-u. Ipak je prije oglasavanja u javnosti trebalo da kontaktira klub i provjeri sve navode, pa tek onda oplesti pricu u javnost.

Ako klub zeli raditi kako treba i ako zele da se podvuce crta, treba preispitati i stetne ugovore i pozvati na odgovornost sve one koji su sklapali takve ugovore.
I ovo za kladionicu ako su Memis i co pokupili lovu treba da odgovaraju, kao i za karantin u Maglaju i sve druge malverzacije.

Medjutim, misljenja sam da nece biti nista, kao ni ranije, pojeo vuk magarca...
Vidjet cemo ko je u pravu. Igrac je mali i veoma je vazno da ima zastitu organizacije, kako bi bio ravnopravan u sporu. Na jednoj strani Celik - na drugoj Sindikat, pa neka NS odluci ko je u pravu.

Zamislite da nekoga od vas direktor otpusti sa radnog mjesta i nalozi vam da cistite WC. **** je kada si mali i kada te niko ne stiti.

Sindikat je fantasticna stvar za fudbalere. Radna klima se popravili od kada je tu Sindikat. Sada su prilike takve da klub ne moze dobiti licencu ako ne izmiruje obaveze prema igracima. :thumbup:

Dakle, ne bi se mi kao navijaci trebali uzbudjivati oko ovoga. Ima NS i neka oni donesu odluku. Ja sam na strani pravde. Ako je Udovicic u pravu, bice mi drago da kazne NK Celik. Ako je kriv igrac, bice mi drago da mu odbiju od plate radi nediscipline. I to je to. Nema nikakve potrebe za histeriju i **** majke. Jesmo li civilizovani ljudi koji postuju zakon ili pobjesnjeli divljaci?

Za Memisa se apsolutno slazem. Svako ko se ogrijesio o zakon treba odgovarati. Kamo srece da odgovara Satorevic za sramne ugovore sa Adilovicima i Duvnjakom. Ako postoji ikakav zakonski osnov, treba ga tuziti, jer je nanio stetu klubu.

Zakon mora biti svetinja. Nema nista od hajke i kolektivne histerije. Ugledajmo se malo na zapad gdje bjeze nasi sugradjani. Pogledajte kako rade evropski klubovi.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 avg 2018, 19:05

Valencia je napisao/la:
Bronson je napisao/la:Drug ti si u pravu, medjutim ovdje ni Sindikat nije uradio bas po ps-u. Ipak je prije oglasavanja u javnosti trebalo da kontaktira klub i provjeri sve navode, pa tek onda oplesti pricu u javnost.

Ako klub zeli raditi kako treba i ako zele da se podvuce crta, treba preispitati i stetne ugovore i pozvati na odgovornost sve one koji su sklapali takve ugovore.
I ovo za kladionicu ako su Memis i co pokupili lovu treba da odgovaraju, kao i za karantin u Maglaju i sve druge malverzacije.

Medjutim, misljenja sam da nece biti nista, kao ni ranije, pojeo vuk magarca...
Vidjet cemo ko je u pravu. Igrac je mali i veoma je vazno da ima zastitu organizacije, kako bi bio ravnopravan u sporu. Na jednoj strani Celik - na drugoj Sindikat, pa neka NS odluci ko je u pravu.

Zamislite da nekoga od vas direktor otpusti sa radnog mjesta i nalozi vam da cistite WC. **** je kada si mali i kada te niko ne stiti.

Sindikat je fantasticna stvar za fudbalere. Radna klima se popravili od kada je tu Sindikat. Sada su prilike takve da klub ne moze dobiti licencu ako ne izmiruje obaveze prema igracima. :thumbup:

Dakle, ne bi se mi kao navijaci trebali uzbudjivati oko ovoga. Ima NS i neka oni donesu odluku. Ja sam na strani pravde. Ako je Udovicic u pravu, bice mi drago da kazne NK Celik. Ako je kriv igrac, bice mi drago da mu odbiju od plate radi nediscipline. I to je to. Nema nikakve potrebe za histeriju i **** majke. Jesmo li civilizovani ljudi koji postuju zakon ili pobjesnjeli divljaci?

Za Memisa se apsolutno slazem. Svako ko se ogrijesio o zakon treba odgovarati. Kamo srece da odgovara Satorevic za sramne ugovore sa Adilovicima i Duvnjakom. Ako postoji ikakav zakonski osnov, treba ga tuziti, jer je nanio stetu klubu.

Zakon mora biti svetinja. Nema nista od hajke i kolektivne histerije. Ugledajmo se malo na zapad gdje bjeze nasi sugradjani. Pogledajte kako rade evropski klubovi.
Isto razmisljamo, napisao sam vec, samo ponavljam da i Sindikat mora prvo traziti informacije od kluba, pa tek onda reagovati. Ne branim nikog, ali osuditi nekog, a ne ispitati i njegovu stranu price i dokaze koje ima nije bas ok.
Obzirom da je u klubu jos uvijek Djugum vrlo je vjerovatno da je klub napravio gaf, ali neka se istrazi i neka se kazne odgovorni.
Radnici treba da imaju prava, pa tako i igraci, to sto su u ovom slucaju dva antitalenta ne treba da mijenja situaciju, a ako su ugovori stetni po klub treba da neko odgovara za sve to, jer ocito da nisu bila cista posla.

Nazalost, to je Bosna.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Kelner69 » 22 avg 2018, 19:05

Pa taj Adilovic nedavno igrao za Zenica City utakmicu u Maglaju. Zar nije rijesena ta posudba kod babe Šeksa ?

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 22 avg 2018, 19:18

Tako je to u zivotu,kad hoces da vidis ko te iskreno voli TI NAPRAVI USPJEH!
Upravo je to uradio Celik,a oni kojima to nije drago sami dolaze.Aldine Dzidicu to sto obuces sako,ne znaci da si pametan!Mozda za kandidatske liste na izborima jesi,ali za vise od toga NE :kafa:

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 avg 2018, 19:30

autogol je napisao/la:Tako je to u zivotu,kad hoces da vidis ko te iskreno voli TI NAPRAVI USPJEH!
Upravo je to uradio Celik,a oni kojima to nije drago sami dolaze.Aldine Dzidicu to sto obuces sako,ne znaci da si pametan!Mozda za kandidatske liste na izborima jesi,ali za vise od toga NE :kafa:
Vidim i Tuzlacima nije drago :D
Koliko samo tamosnji pojedinci mrze Zenicu i Celik to je nevjerovatno :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 avg 2018, 19:44

Dobro su oni njima i našli posudbe
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

zamorano
Postovi: 1330
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 22 avg 2018, 20:53

Valencia je napisao/la:
Bronson je napisao/la:Drug ti si u pravu, medjutim ovdje ni Sindikat nije uradio bas po ps-u. Ipak je prije oglasavanja u javnosti trebalo da kontaktira klub i provjeri sve navode, pa tek onda oplesti pricu u javnost.

Ako klub zeli raditi kako treba i ako zele da se podvuce crta, treba preispitati i stetne ugovore i pozvati na odgovornost sve one koji su sklapali takve ugovore.
I ovo za kladionicu ako su Memis i co pokupili lovu treba da odgovaraju, kao i za karantin u Maglaju i sve druge malverzacije.

Medjutim, misljenja sam da nece biti nista, kao ni ranije, pojeo vuk magarca...
Vidjet cemo ko je u pravu. Igrac je mali i veoma je vazno da ima zastitu organizacije, kako bi bio ravnopravan u sporu. Na jednoj strani Celik - na drugoj Sindikat, pa neka NS odluci ko je u pravu.

Zamislite da nekoga od vas direktor otpusti sa radnog mjesta i nalozi vam da cistite WC. **** je kada si mali i kada te niko ne stiti.

Sindikat je fantasticna stvar za fudbalere. Radna klima se popravili od kada je tu Sindikat. Sada su prilike takve da klub ne moze dobiti licencu ako ne izmiruje obaveze prema igracima. :thumbup:

Dakle, ne bi se mi kao navijaci trebali uzbudjivati oko ovoga. Ima NS i neka oni donesu odluku. Ja sam na strani pravde. Ako je Udovicic u pravu, bice mi drago da kazne NK Celik. Ako je kriv igrac, bice mi drago da mu odbiju od plate radi nediscipline. I to je to. Nema nikakve potrebe za histeriju i **** majke. Jesmo li civilizovani ljudi koji postuju zakon ili pobjesnjeli divljaci?

Za Memisa se apsolutno slazem. Svako ko se ogrijesio o zakon treba odgovarati. Kamo srece da odgovara Satorevic za sramne ugovore sa Adilovicima i Duvnjakom. Ako postoji ikakav zakonski osnov, treba ga tuziti, jer je nanio stetu klubu.

Zakon mora biti svetinja. Nema nista od hajke i kolektivne histerije. Ugledajmo se malo na zapad gdje bjeze nasi sugradjani. Pogledajte kako rade evropski klubovi.
Ko ce te bolan štitit u privatnoj firmi??? Da gazda ulaze svoje pare i rizikuje a ti ces bit ko zasticen :urnebes: De ba dodji sebi! Radio sam ja citav zivot kod privatnika,nikad nikakvog sindikata ni vidio niti imo se kome zalit,radiš il ne radiš...Bio i tehnoloski visak,pa sta...opet na biro,pa nadjes novu firmu i radiš :D Kakav bolan sindikat,il igraš u Čeliku za gazdine pare il MRŠ IZ ČELIKA! Kakav crni sindikat hahahhahahah,cuj sindikat...ma MRŠ NA BIRO!
::::SAMO ČELIK::::

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 22 avg 2018, 21:27

Sindikat je nesto najbolje sto se dogodilo u BiH fudbalu u zadnje vrijeme. Treba ljude saslusat i odgovoriti ako je bilo njihovi propusta. Sve je to normala, demokratija. Ljudi se loze bezveze i zauzimaju pozicije nekakve. Stvarno ne kontam nas mentalitet...

Svaka cast klubu ako postupaju kako su pisali! Postajem sve ponosnijii i limvo likce do bagro ebo me svak

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 22 avg 2018, 21:30

Treba sad pozitivnih prica o Celiku kao ovo poslije treninga sto je sef pocastio za Bajram.
Pun mi qrac negative u i oko Celika,zelim lijepe price pa da se osjecam jos ponosnijim.

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 22 avg 2018, 21:44

Ne mogu da shvatim ovibsto brane adilovica i ovog debila udovicica pa ljudi ne mogu ni u borcu iz tetova igrat jer realno nemaju veze s fudbalom a htjeli bi u celik ja bi samo volio da ako ima ikakve pravne osnove ili mogucnosti da ih otjeraju i duvnjaka zajedno s njima a ovaj sindikat zajedno s dzidom nabit na **** zabranit im da prismrde stadionu volim te celik

zicer
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 avg 2011, 18:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zicer » 22 avg 2018, 21:54

Valencia druže, imaš veliko poštovanje od mene zbog posta u kojem si opisao razloge zašto ljudi ne idu na jug i općenito naše stanje svijesti. Kao da sam ja pisao! Volim da pogledam utakmice, domaće i strane i obišao sam nekoliko evropskih popularnih tribina. Jedna stvar mi se urezala u glavu.. Na Rominom stadionu, na najvatrenijem dijelu stadiona iza gola, došao je lik u odijelu sa kravatom. Da li je kasnio, pa se nije presvukao nije ni bitno.. Bitno je da njega nije bilo sramota stati pored ekipe koja mota joint i slične i podržati svoj klub. Svakakvi smo prije i nakon tih 90 minuta, ali smo tokom utakmice jedno. On je možda sutra otišao i nastavio raditi posao za koji mjesečno zarađuje 5000 eura, a ovi "motači" Boga pitaj na koji način zarađuju neke minimalce. Pisao sam o tome ranije ovdje, visoko sam obrazovan i imam jako dobar posao, ali sam prohodao sve one šetnje za spas Čelika sa "dječicom" od 18. godina i nije me toga bilo sramota (da ne govorim o prisustvu na jugu). Međutim bio sam i danas sam kivan na sve one kojima je to ispod časti. Btw, meni je 30. Zaista si lijepo sve opisao i 100% si u pravu. Neću ni ja više da tušim, vjerujem da će biti prilike da o ovome i dalje raspravljamo konstruktivno.

Avatar
ZENIDINO
Postovi: 184
Pridružen/a: 11 jun 2010, 17:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZENIDINO » 22 avg 2018, 22:15

Valencia je napisao/la:
Bronson je napisao/la:Drug ti si u pravu, medjutim ovdje ni Sindikat nije uradio bas po ps-u. Ipak je prije oglasavanja u javnosti trebalo da kontaktira klub i provjeri sve navode, pa tek onda oplesti pricu u javnost.

Ako klub zeli raditi kako treba i ako zele da se podvuce crta, treba preispitati i stetne ugovore i pozvati na odgovornost sve one koji su sklapali takve ugovore.
I ovo za kladionicu ako su Memis i co pokupili lovu treba da odgovaraju, kao i za karantin u Maglaju i sve druge malverzacije.

Medjutim, misljenja sam da nece biti nista, kao ni ranije, pojeo vuk magarca...
Vidjet cemo ko je u pravu. Igrac je mali i veoma je vazno da ima zastitu organizacije, kako bi bio ravnopravan u sporu. Na jednoj strani Celik - na drugoj Sindikat, pa neka NS odluci ko je u pravu.

Zamislite da nekoga od vas direktor otpusti sa radnog mjesta i nalozi vam da cistite WC. **** je kada si mali i kada te niko ne stiti.

Sindikat je fantasticna stvar za fudbalere. Radna klima se popravili od kada je tu Sindikat. Sada su prilike takve da klub ne moze dobiti licencu ako ne izmiruje obaveze prema igracima. :thumbup:

Dakle, ne bi se mi kao navijaci trebali uzbudjivati oko ovoga. Ima NS i neka oni donesu odluku. Ja sam na strani pravde. Ako je Udovicic u pravu, bice mi drago da kazne NK Celik. Ako je kriv igrac, bice mi drago da mu odbiju od plate radi nediscipline. I to je to. Nema nikakve potrebe za histeriju i **** majke. Jesmo li civilizovani ljudi koji postuju zakon ili pobjesnjeli divljaci?

Za Memisa se apsolutno slazem. Svako ko se ogrijesio o zakon treba odgovarati. Kamo srece da odgovara Satorevic za sramne ugovore sa Adilovicima i Duvnjakom. Ako postoji ikakav zakonski osnov, treba ga tuziti, jer je nanio stetu klubu.

Zakon mora biti svetinja. Nema nista od hajke i kolektivne histerije. Ugledajmo se malo na zapad gdje bjeze nasi sugradjani. Pogledajte kako rade evropski klubovi.

Sve je to u redu, sindikat treba da štiti prava igrača, no ako su odbili posudbe i ako nemaju mjesta među prvih 20 jer ne zadovoljavaju a oni to odbili, ne znam šta oni hoće. Da ih sindikat ubaci u prvih 11, jarane nema šanse, sve dok klub prema njima ispunjava obaveze oni se nemaju za šta žaliti. Čuj molm te sad kao klub ne smije kazniti igrača zbog kršenja discipline i pravilnika kluba. Klub na njih ne računa a nije mu u interesu da raskine ugovor na svoju štetu. Ko im je kriv što se ne nametnu radom i disciplinom. Ko bi normalan izbacio kvalitetnog i dobrog igrača koji se normalno ponaša ------ NIKO
[url=https://www.cialispascherfr24.com/]online[/url]

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.