NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 maj 2018, 20:03

Danas najavili sve i na kraju nista ,vidjecemo u Utorak da li ce Borac dobit licencu al bgm ak oni ne uplate te novce il ak ne dogovore sa Dzajom tesko da ce dobit licencu ...Ma da hoce samo Celik krenit ka pravom smijeru liga mi je nebitna il Premijer liga il Federalna.

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HeraklitMracni » 24 maj 2018, 20:46

Bilo bi red da date javno podrsku Aydinu !

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 maj 2018, 20:47

HeraklitMracni je napisao/la:Bilo bi red da date javno podrsku Aydinu !
Bio bi red da se Aydin oglasi šta je kome i koliko platio. ;)

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HeraklitMracni » 24 maj 2018, 20:48

TofiTofita je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Bilo bi red da date javno podrsku Aydinu !
Bio bi red da se Aydin oglasi šta je kome i koliko platio. ;)
Sad ce Aydin da vam opise kako je pare zaradio i koje je pare dao ...

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 20:49

HeraklitMracni je napisao/la:Bilo bi red da date javno podrsku Aydinu !
Podrsku moze dobit kad zvanicno pocne reprogram i kad nas zvanicno vrati u premijer ligu jer je to obecano kad je preuzeo klub

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 maj 2018, 20:55

HeraklitMracni je napisao/la: Sad ce Aydin da vam opise kako je pare zaradio i koje je pare dao ...
Ja sam jučer za Adiloviće uplatio 250.000 KM, uplatio Zaimu 70.000 KM, dao na kafu Šekiju 25.000 KM, a Memišu uletio nove gume i 10.000 KM.
Želim podršku, javnu.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 maj 2018, 20:59

Ako je Aydin uplatio ovih dana te dugove za licencu i ak ide u tom smijeru za reprogram apsolutno se slazem sa ovim sarajlijom da treba dat covjeku podrsku i mozda nije do njeg sve ni za reprogram,sami ste rekli da SDA koci reprogram .. Ja ne znam stvarno sta vi hocete neki sa tim stavom cuj da ti racune jos neko polaze a pa nije tvoj klub jbte..Jos da daje pare svoje i jos da tebi objasnjava kome ja uplatio i koliko ..Pa vi stvarno neki ste nerealni totalno.Vi bi neko da placa dugove i da vama objasnjava hahahha.Da te zaratite preko medija i s Aydinom ko sa Fudom,jedino to se zna i nista drugo..

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 24 maj 2018, 20:59

TofiTofita je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la: Sad ce Aydin da vam opise kako je pare zaradio i koje je pare dao ...
Ja sam jučer za Adiloviće uplatio 250.000 KM, uplatio Zaimu 70.000 KM, dao na kafu Šekiju 25.000 KM, a Memišu uletio nove gume i 10.000 KM.
Želim podršku, javnu.
Svaka ti cast, jesu li ti barem rekli hvala :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 maj 2018, 21:01

Bronson je napisao/la: Svaka ti cast, jesu li ti barem rekli hvala :D
Traže još, ali hvala tebi brate.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 24 maj 2018, 21:03

TofiTofita je napisao/la:
Bronson je napisao/la: Svaka ti cast, jesu li ti barem rekli hvala :D
Traže još, ali hvala tebi brate.
Bolje daj meni, ja cu to posteno iskoristiti, dati njima to je haram :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 24 maj 2018, 21:06

Aydin je jedini razlog zasto mi je zao sto smo ispali i zasto bih volio da ipak na kraju ostanemo u PL.
Dosao je u Celik na pola sezone,klub pred gasenjem,sve je bilo ona frku itd.
Volio bih vidjet kako je on sve ovo zamislio,pa ako ispadnemo i na godinu onda nema sta...Zasluzeno smo mi ispali i ove godine,nema tu price al et zao mi sto je covjek dosao,ulozio pare a drugi ga natakarili,prvenstveno igraci pa onda njegovi saradnici!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 maj 2018, 21:18

Molite vi boga da Aydin ostane u Celiku i da nastavi u Celiku iskreno i vise je on uradio za 5 mjeseci nego svi ovi za 20 godina.Sad ko je koga sjebo jel igraci losi il treneri il njegovi saradnici to je manje bitno ..Ukoliko bi on otiso to je kraj ovog Celika a te vase price igrat ce mo mi makar zadnju ligu i dobijat reprogram bla bla ,nema od toga nista ..Celik nijednu ligu ne moze igrat vise ukoliko bi se ovaj povuko jer ne bi imo feninga nit bi mu ko vise ikad dao . .Nego ce se samo pojavit novi Celik tj nova Parma il Olimpija ko u kosarci kojim isto dajete podsku sad da se vrati u Premijer ligu.Nemas tih opcija osim pametovanja i samo nesto uvijek trazit objasnjenja ..Ak je uplaltio dugovanja pravda se kome treba a ne navijacima,valjda ima savez i zato smo dobili licencu.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 maj 2018, 21:34

BatistutA19 je napisao/la:Molite vi boga da Aydin ostane u Celiku i da nastavi u Celiku iskreno i vise je on uradio za 5 mjeseci nego svi ovi za 20 godina.Sad ko je koga sjebo jel igraci losi il treneri il njegovi saradnici to je manje bitno ..Ukoliko bi on otiso to je kraj ovog Celika a te vase price igrat ce mo mi makar zadnju ligu i dobijat reprogram bla bla ,nema od toga nista ..Celik nijednu ligu ne moze igrat vise ukoliko bi se ovaj povuko jer ne bi imo feninga nit bi mu ko vise ikad dao . .Nego ce se samo pojavit novi Celik tj nova Parma il Olimpija ko u kosarci kojim isto dajete podsku sad da se vrati u Premijer ligu.Nemas tih opcija osim pametovanja i samo nesto uvijek trazit objasnjenja ..Ak je uplaltio dugovanja pravda se kome treba a ne navijacima,valjda ima savez i zato smo dobili licencu.
Bit ce Celk opt shampon :wtf:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 24 maj 2018, 21:36

aydinu hvala na svemu dosadaa,al ipak ima ono nase zbog cega i zasto

moje misljenje je(volio bi da se varam) da je to samo sitnica u odnosu na iznnos koji je dobio na posljednjoj utakmici celika (igro coek iz 2 u 2 )
p.s.samo moje misljenje i kazem opet nadam se da je pogresno
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 24 maj 2018, 21:38

BatistutA19 je napisao/la:Molite vi boga da Aydin ostane u Celiku i da nastavi u Celiku iskreno i vise je on uradio za 5 mjeseci nego svi ovi za 20 godina.Sad ko je koga sjebo jel igraci losi il treneri il njegovi saradnici to je manje bitno ..Ukoliko bi on otiso to je kraj ovog Celika a te vase price igrat ce mo mi makar zadnju ligu i dobijat reprogram bla bla ,nema od toga nista ..Celik nijednu ligu ne moze igrat vise ukoliko bi se ovaj povuko jer ne bi imo feninga nit bi mu ko vise ikad dao . .Nego ce se samo pojavit novi Celik tj nova Parma il Olimpija ko u kosarci kojim isto dajete podsku sad da se vrati u Premijer ligu.Nemas tih opcija osim pametovanja i samo nesto uvijek trazit objasnjenja ..Ak je uplaltio dugovanja pravda se kome treba a ne navijacima,valjda ima savez i zato smo dobili licencu.
@Bati ti si legenda,ovih prostora a i sire.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 21:40

tareizo je napisao/la:aydinu hvala na svemu dosadaa,al ipak ima ono nase zbog cega i zasto

moje misljenje je(volio bi da se varam) da je to samo sitnica u odnosu na iznnos koji je dobio na posljednjoj utakmici celika (igro coek iz 2 u 2 )
p.s.samo moje misljenje i kazem opet nadam se da je pogresno
Neka on ulozi koliko je obeco a to koliko ce dobiti na nebitnoj utakmici to me ne interesuje

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 24 maj 2018, 21:43

samoposteno je napisao/la:
tareizo je napisao/la:aydinu hvala na svemu dosadaa,al ipak ima ono nase zbog cega i zasto

moje misljenje je(volio bi da se varam) da je to samo sitnica u odnosu na iznnos koji je dobio na posljednjoj utakmici celika (igro coek iz 2 u 2 )
p.s.samo moje misljenje i kazem opet nadam se da je pogresno
Neka on ulozi koliko je obeco a to koliko ce dobiti na nebitnoj utakmici to me ne interesuje
postujem drug tvoje misljenje,ali ne bi volio da nam klub ode u te kladionicarske spletke pojedinca ili pojedinaca
ko sto ti rece nebitna utakmica,al bice abd i oni bitni
pozzz
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 21:47

tareizo je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
tareizo je napisao/la:aydinu hvala na svemu dosadaa,al ipak ima ono nase zbog cega i zasto

moje misljenje je(volio bi da se varam) da je to samo sitnica u odnosu na iznnos koji je dobio na posljednjoj utakmici celika (igro coek iz 2 u 2 )
p.s.samo moje misljenje i kazem opet nadam se da je pogresno
Neka on ulozi koliko je obeco a to koliko ce dobiti na nebitnoj utakmici to me ne interesuje
postujem drug tvoje misljenje,ali ne bi volio da nam klub ode u te kladionicarske spletke pojedinca ili pojedinaca
ko sto ti rece nebitna utakmica,al bice abd i oni bitni
pozzz
Drug moj mi smo i kompletna nasa liga u spletkama otkad postojimo i bicemo uvjek jer nam je kompletna drzava takva a kamo li fudbalski klubovi

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 maj 2018, 22:04

Nastimaju ljudi ligu prvaka ,nastimaju svjetsko prvenstvo,nastimaju zdrijebanje,nastimaju baraze .nastimaju sve zivo i vi se cudite ovdje nekim stimaljkama..ko da vi imate ulozen novac neki pa neko da vam racune polaze kolko je kome uplatio ,polago nam je i Satorovic kolko ptrosi goriva do Srajeva.piso je sta je se doruckovalo pa kurko na kraju te zavali bog zna koliko.
ALBAN drug tom teorijom ,inata,postenja nekog Celk bi se ugasio do sad.Ja sam svijestan da je vamo krivo i meni je krivo sto nije islo onim tokom al to je gotovo imas ovo sto imas .Ovaj ako ode dobit ces novi CELIK a te price da ce ti neko posle davat nesto da ces igrat najnizu ligu to su price za malu djecu .Jedneo su zelje drugo su realnosti a nas realnost pogadja ,prvog mene pa sve ostale

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 24 maj 2018, 23:04

Sta je ovo.. nisu nas jos prebacili u podforum federalka?

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: habuba i 5 gostiju.