NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 19 avg 2018, 15:14

samocelik je napisao/la:Joj ti Boga u Kaknju za rođendan moj igramo.
Treba mi pomoć sad svih vas. Kako nagovoriti djevojku da je izvedem dan ranije ili dan kasnije?
A 01.09 moj rođendan :lol: :opaopa:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 813
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 19 avg 2018, 16:23

A 01.09 meni 11-sta godisnjica braka.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 19 avg 2018, 16:28

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:A 01.09 meni 11-sta godisnjica braka.
Bokte pa tebi vrijeme u peMziju :P
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 813
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 19 avg 2018, 16:29

Marsal je napisao/la:
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:A 01.09 meni 11-sta godisnjica braka.
Bokte pa tebi vrijeme u peMziju :P
Jos jedno 15 godina rada ako bog da
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 avg 2018, 16:30

# Marsal sta kazes na jucerasnju pobjedu, nisam vidio tvoj komentar, i odes li na tekme ili jos bojkot :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 19 avg 2018, 16:34

prisonbreak je napisao/la:# Marsal sta kazes na jucerasnju pobjedu, nisam vidio tvoj komentar, i odes li na tekme ili jos bojkot :D
Dok ne bude reprogram ja bojkotujem mada vjerovatno idem u Kakanj. Kad se stranci registruju i kad Ornek bude na klupi neće me Bilino promašit. A što se utakmice tiče i ostalog, mnogo mi je drago i napisao sam komentar na drugoj temi.

Za mene će ova sezona ako završimo u diobi od 5 do 8 mjesta, ako se reprogram i otpis dugova prema JP riješe, biti najbolja Čelikova sezona u zadnjih 30 godina.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 avg 2018, 16:37

Marsal je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:# Marsal sta kazes na jucerasnju pobjedu, nisam vidio tvoj komentar, i odes li na tekme ili jos bojkot :D
Dok ne bude reprogram ja bojkotujem mada vjerovatno idem u Kakanj. Kad se stranci registruju i kad Ornek bude na klupi neće me Bilino promašit. A što se utakmice tiče i ostalog, mnogo mi je drago i napisao sam komentar na drugoj temi.

Za mene će ova sezona ako završimo u diobi od 5 do 8 mjesta, ako se reprogram i otpis dugova prema JP riješe, biti najbolja Čelikova sezona u zadnjih 30 godina.
Mogao bi jako brzo na Bilinom 'zasjesti'.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 19 avg 2018, 16:41

prisonbreak je napisao/la: Mogao bi jako brzo na Bilinom 'zasjesti'.
Akobogda, zaželio sam se odlazaka na utakmicu.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 avg 2018, 16:44

Marsal je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la: Mogao bi jako brzo na Bilinom 'zasjesti'.
Akobogda, zaželio sam se odlazaka na utakmicu.
Vjerujem drug :D osjecaj koji nije moguce opisati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 avg 2018, 18:02

Dobro je danas nema nekog mahalanja .
SAMO ČELIK djevojku izvedi prije na dan i dan nakon utakmice mozda pristane ,jbga to il nema u Kakanj :mrgreen: :mrgreen:
MARSAL gotovo je to bolan opusteno i samo sabura bice bas tako 5-8 mijesto a reprogram ide .to pisem stalno bice sezona iz snova ako tako bude a bice .
Jbo ti transfermarkret i Dilaver je 260 000 eura al hajd ga prodaj nekom i Sisic je 250 000 kome ces ga prodat ..
Sto se tice tekme jucer nezalim sto sam bio i sve je analizirano a za Kakanj ma samo da se ne izgubi i bod nije los pred Sarajevo a o pobijedi da ne pricam.Realno pametnom igrom bod mozemo lagano uzet jer ce bit vise nasih navijaca nego njihovih i bice bukvalno ko da se u Zenici igra a ako se ponude sami to treba i pobijedit jer kvalitet imamo a pogotovo sad Ruzic na golu i ubijedjen sam da je on branio i u Krupi mozda bi bod uzeli a u Sirrokom on ne bi primio vise od 3 gola al bilo pa proslo .
Sto se tice Ismeta covjeku nemam sta prigovrit tacno borio se onoliko koliko je sposoban jednostavno nije on za tog posla cim on ne zna poslat email nemas ti sta vise pricat al veliko mu hvala sto je pristo kad niko nije htio borio se za reprogram non stop i izborio i tako veliko mu hvala za sve sto je uradio i nadam se i ja sad mladjem pametnijem sposobnijem i ambicioznijim .Za FB stranicu slazem se sa svima slabo to vode al et grafika malo uz pomoc navijaca se popravila al nije mi jasno oficijelna web imaju rezultati a tabela iz prosle sezone ,pa stavi novu tabelu jbte nije valjda to tesko.

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 19 avg 2018, 18:47

brasileiro8 je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:Dino se sjetio jednog od segmenta gdje je klub trenutno najlošiji u BiH - marketing.
Facebook stranica sa 40.000 pratilaca se može ugasiti svaki minut jer krše osnovna pravila. Stream bez kupljenih prava ne smiju raditi ni divlje stranice kamoli oficijelne. Postavljanje linkova sa streamom isto tako je protiv svih FB pravila.
Slazem se. Moraju naci pismeniju osobu da vodi FB stranicu i pise dopise. Bolje je to nego prije pocetka prvenstva, popravili su i graficki segment, ali ipak je to nedovoljno profesionalno jos uvijek. Valjda ce se to rijesiti dolaskom novog direktora i PR osobe.
Bolje je funkcionisala ova stranica dok smo Pasha i ja vodili istu. Jeste da smo pisali licne stavove ali imam osjecaj da sada tamo pisu likovi bez iskustva u takvim stvarima,da smo znali ne bi im je ni dali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 19 avg 2018, 20:04

Eh da malo analiziramo proteklih 5 utakmica i 2 mjeseca rada uprave i ljudi iz tkzv marketing kluba. sorry na duzem postu i eventualnim pravopisnim greškama. :D

TRENER ORNEK - pokazuje da ima znanje i da vrlo ozbiljno pristupa svakoj utakmici. Vjerujem da tu dosta dobru uloga igra i Šerbo, ali i "mali" Omar. Nadam se da će nastaviti ovako da rade.

EKIPA/IGRAČI - Jučerašnja utakmica je pokazala trenutno najjači sastav i definitivno Vlado mora igrati umjesto Babale. Odlična saradnja s Jamakom i Okićem. Jamak definitivno najbolji igrač trenutno. Još uvijek ima malih nedostataka, ali iz utakmice u utakmicu izgledamo sve bolje, sigurnije i uigranije. Širinu, kvalitetniju ćemo dobiti kada se riješi papirologija za Hajrovića, Senegalce i nadat se Zahiroviću (iako nam mozda i nije potreban, jer na poziciji zadnjeg veznog imamo Jamaka, Grahovca, Babalu, Senegalca, ali vjerovatno će popunjavati eventualnu prazninu na stoperu i ugovor na godinu max 2. Karahmet bi protiv mladosti trebao imati pravo nastupa. Još da napadači prorade i to je to.

UPRAVA - vidi se da se rade. Probllem je sto je čelik u velikoj dubiozi proteklih 20 godina i ne moze se sve rijesiti preko noci. Ode Dzugum, tamam na vrijeme. Nadam se da novi direktor, što neko napisa da je fudbalski menadžer nije Perčo. Ako ovaj Karan bude sportski direktor, to će biti mač sa dvije ostrice, jer dolazi u nepoznato, ali ima sigurno veze po Turskoj gdje je iole cijenjen. Kada je već Bolić odbio, a navodno mu je nudženo. Nadam se samo da će novi direktor imati muda da šalje dopise savezu, tako da ne budemo mi 2x kaznjavani zbog bakljade, a drugi klubovi 2x samo opomene.

MARKETING - očito se sveo samo na objave na facebooku i instagramu. bez ikakvog reda. Web stranica se ažurira, ali samo neke objave, jer onaj ko to trenutno radi ili ne zna ili ima neki problem s pristupom. Kao što Tofi reče, a trebalo bi i njima javiti da ne objavljuju nelegalne linkove utakmica, bespotrebno se dovodimo u neugodnu situaciju, a iskreno i smijesno izgleda. Momak koji je radio par slika za najave, ovu zadnju nisu objavili, mozda je bolje da se ponudis da uradis jednu dvije slike, ako vec zelis, i posaljes samo njima, bez da dijelis drugima i ovdje na forumu. Realno, malo smijesno i zalosno izgleda da klubu tamo neko radi slike i sl. Na kraju krajeva, zna li iko ime i prezime osobe koja je trenutno zaduzena za taj PR/marketing
Nadam se da će uskoro početi i sponzori da se pojavljuju.

NAVIJAČI - znam da nije mjesto, ali moram, jbg. Ne bi volio da me neko pogresno shvati, ovo je samo dobronamjerno. Razumijam dogovorenu bakljadu, ali paljenje 1-2 baklje prije ili poslije bakljade, ubacivanja u teren petardi, topovskih udara ne razumijem i ne mogu shvatiti. Ako kao vođa ne mozes to da rijesis i kazes da se to ne radi, onda brate sidji, predaj nekom ko ima muda. Također ne razumijem zasto policija vise ne reaguje na te stvari, ubacivanje predmeta u teren, kao prije kada su iznosili s tribine. Očito su preozbiljno shvatili parolu DOBRA ZAJEBANCIJA, pa nema više te ozbiljnosti, poziva, masovnosti i ostalog, vec samo za odabrane i neke vrlo mlade momke, tribina predstavlja dobru zajebanciju. Ako je do neke smjene generacije, sto sumnjam, mislim da nije dobro odrađeno

DRESOVI - malo mi postalo smiješno vise s tim. Na pressu se pojavise u hummel opremi, a jucer opet samo dresovi. Bolje da su nastavili da igraju u nekim starim dresovima, dok nisu dobili komplet opremu (domace, gostujuce dresove, trenerke i ostalo)

Sve u svemu, bodovno stanje je odlično kako se očekivalo na početku. Ima još prostora za napredak, koji će vremenom i biti, u sta ne sumjam. Dosta više prostora za napredak ima u upravi i organizaciji kluba. Vjerujem i nadam se da ce i tu doci do napredka, ali će sigurno trebati puno vise vremena da se sve poslozi i vrati na nulu, tj na početak. Prije svega se mora početi sa reorganizacijom omladinskih pogona, jer bi bilo vrlo lose kada bi juniori, koji igraju svoju, zasebnu ligu ispali iz Premijer lige. Treba već sada početi sa traženjem mladih igrača iz okoline Zenica, Maglaja, Zavidovića, Viteza, Tešnja, Kaknja, .... Ako Bog da, da konačno se počne i sa akademijom. Nadam se da se ragbisti nisu javili kako je šljaka njihova :shock:

Na kraju, naleti na jednu ideju za vrijeme NGG i ne bi bilo loše da ista ponovo zaživi, pogotovo kada se otvori Fan shop, bilo bi dobro i jedan muzej kluba ;) :salut:
http://www.zacelik.org/projekat-ocuvanj ... historije/

Sve u svemu, naše je da punimo Bilino, bez izgovora ko je protivnik, kiša i prenos ne mogu i ne smiju biti izgovor, pogotovo sada kada imamo čemu da se nadamo i kada ekipa zaista fino stoji na terenu :opaopa: :opaopa:
Zadnja izmjena: Zmaj88, dana/u 19 avg 2018, 21:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 19 avg 2018, 20:25

Da kazem nesto za jucerasnju utakmicu. Uglavnom sam zadovoljan, nismo potcjenili Zvijezdu, uknjizena su nova 3 boda. Naravno da igra nije ni nalik od one kakvu mi ocekujemo, ali ako uzmemo u obzir da su mnogi ovu ekipu Celiki ukljucujuci i mene, kad su vidjeli raspored vidjeli na samom dnu i kad vidis sta smo ostvarili u odnosu na onu sto smo predvidjeli, vise sam nego zadovoljan. Mi se jos uigravamo, Zvijezda je bila odmornija.

Mladost DK, mnogi potcjenjuju. Bice to za nas puno teza utakmica nego protiv Sarajeva. Zapece oni iz petnih zila da nas pobjede i nemaju oni toliku losu ekipu, kako plasman pokazuje, onaj Bojo je ekstra igrac i nije jedini, tu su i Andjusic i jos neki. Gubili su od Krupe u gostima 2:0, pa su poravnali na 2:2 i bod uzeli, evo sad su u Bijeljini vodili protiv Radnika 1:0, na kraju izgubili, protiv Sirokog Brijega koji je nas doslovce torpedovao, izgubili su tek u sudijskoj nadoknadi.

Ja ih licno ne volim nikako, ali ih respektujem kao protivnika. Moramo biti cvrsti u odbrani i efiksniji u napadu. Nadam se da cemo ostati neporazeni i da nece biti povrijedjenih i kartonisanih igraca kako bi se sto bolje suprostavili Sarajevu. Volio bih da dobijemo 2:0 i garantujem onda 10 -15 hiljada na Bilinom Polju protiv Sarajeva.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Blake
Postovi: 264
Pridružen/a: 11 apr 2013, 16:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Blake » 19 avg 2018, 20:37

Crni gavran je napisao/la: Mladost DK, mnogi potcjenjuju. Bice to za nas puno teza utakmica nego protiv Sarajeva. Zapece oni iz petnih zila da nas pobjede i nemaju oni toliku losu ekipu, kako plasman pokazuje, onaj Bojo je ekstra igrac i nije jedini, tu su i Andjusic i jos neki. Gubili su od Krupe u gostima 2:0, pa su poravnali na 2:2 i bod uzeli, evo sad su u Bijeljini vodili protiv Radnika 1:0, na kraju izgubili, protiv Sirokog Brijega koji je nas doslovce torpedovao, izgubili su tek u sudijskoj nadoknadi.
Svaka cast za komentar, mnogi su poletili nakon ove 3 pobjede i boda u Bijeljini, tako da trebamo da se spustimo na zemlju, bice ova utakmica puno teza nego sto mnogi ovdje ocekuju.

Dobra stvar je zato sto Andjusic propusta utakmicu zbog suspenzije ;)

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 19 avg 2018, 21:27

I jos nesto, kada je bakljada dogovorena, sve se unese rano prije utakmice, a ostalo na ulazu nema bista unijet. Kada dođe kazna, fino samo proslijediti Condoru, ane oni naplate uskuge, a ovaj opipa dzepove i ajd ulazi. Jos jarana, brata, rođaka djaba uvede. A i oni redari, nemas sta stojat i pustat kroz kapoju, sko vec ima brojac. Nemas kartu, neces ni uc. Sad na utakmici momak.govori drugu: "jesi budala, sto kupi kartu. Sljedeci put nemoj, pa samnom udji" :puke:

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 19 avg 2018, 21:29

Ljudi nemojte mastati o posjeti od 15 000 jer je to teoretski neizvodivo.
Realne posjete na derbi utakmicama su 8000-9000.
Zmaj88 je napisao/la:I jos nesto, kada je bakljada dogovorena, sve se unese rano prije utakmice, a ostalo na ulazu nema bista unijet. Kada dođe kazna, fino samo proslijediti Condoru, ane oni naplate uskuge, a ovaj opipa dzepove i ajd ulazi. Jos jarana, brata, rođaka djaba uvede. A i oni redari, nemas sta stojat i pustat kroz kapoju, sko vec ima brojac. Nemas kartu, neces ni uc. Sad na utakmici momak.govori drugu: "jesi budala, sto kupi kartu. Sljedeci put nemoj, pa samnom udji" :puke:
Ovo si 100% upravu, ako vec napalcujes uslugu osiguranja utakmice onda brate treba i da snosis ove troskove. Ako ti se ne svidja razguli ima sigurno firmi koje ce raditi posao za koji su placeni.


Sad bi bila dobra jedna anketa da vidimo koliko su nam porasli apetiti
Kojom pozicijom bi bili zadovoljni na kraju sezone
1-3
4-6
7-10
11-12 opstanak za zelenim stolom(sloboda out :urnebes: )

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 avg 2018, 22:49

Kakvo ba 15 000 prvo odmah znas sijever je cijeli za Horde zla al 10 000 moze bit lahko u slucaju pobijede ,ukoliko nerijeseno u Kaknju nadam se vecoj posjeti nego sa Zeljeznicarom a nedaj boze poraz plafon 7000 do 8000 hiljada.
Kakvo ba polijeanje realno mi ekipe nemamo za vrh a to su prve 4 ekipe .nase je 5 do 8 mijesto i time trebamo bit zadovoljni naravno uz pokrenuti reprogram i sve obaveze a tek za god dvije tri ak bude pravilan rad mizemo se nadat nekoj borbi za evropu.. Kad pogledas tabelu dobro mi stojimo i dobro smo krenuli vec ti bijezis onim na dnu od 5 do 8 bodova nakon 5 kola ..
Samo nek ide sve polahko.sve pravlno i se svojim tokom bez ikakve zurbe,bez nekog pritiska bilo kome ni treneru ,ni igacima,ni ljudim u klubu ,ni investitoru ..Slazu se kockice lagano na svim poljima to se vidi i to osijeti i trebamo zadovoljni i volit Celik a ne ko neki oni vise mrze nekog nego sto vole Celik

Avatar
avenija
Postovi: 13640
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 19 avg 2018, 23:17

bez sjevera je max 11 500. ako njih dodje 500 max 12 000..
tako je zbog gostujucih nije moguce vise isto sto i na grbavici zbog ogromnih tampon zona bude max 11 000
samo sto kod nas gostujuci dobiju cijelu tribinu ali eto i 10 000 je vrhunska posjeta.

Samo oprezno i svi u Kakanj a onda tek o Sarajevu, vaznija mi je ova gostujuca u Kaknju utakmica.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 20 avg 2018, 00:57

Samo lagano,utakmicu po utakmicu,ratu po ratu,platu po platu,.

Valjda sam jedan od rijetkih koji nije išao kontra Želje ili Zrinjskog a otišao protiv Zvijezde,kontam da kontiram "derbi navijačima",da malo izvagamo posjetu,.Ista je solidna s obzirom na kišu pola sata prije početka ali i okolnosti,satnica odigravanja je mogla biti bolja,bio je TV prijenos a Zenička radnička klasa koja je ponajviše i privržena klubu je u dobrom broju vani,krenute od sebe,svako može za čas posla sjetiti se bar desetak ljudi koji rade i žive u dijaspori,.

Jug je bezveze prozivati,kapa dole momcima za devedeset minuta deranja glasa iz utakmice u utakmicu,naravno da je to više od dobre zaebancije,to je ljubav za grupu koja hvala Bogu još egzistira i živit će dok je Čelika,.Nadam se da će ova sezona ojačati grupu i vratiti vjeru u klub,nadam se da će ljudi odlaziti sretni sa Bilinog,bezbrižni i zadovoljni,onda tih 4,6 ili 8 maraka ima samo simboličnu vrijednosti jer kažu da se sreća ne može kupiti,.

Ja bih selektirao cijene karata ovisno o protivniku a oni koji ne prave razliku između Želje i Brgule neka si uzmu sezonske,.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 20 avg 2018, 08:18

Meni je zanimljivo vidjeti oscilacije ekipe, izgubis od Krupe na pocetku prvenstva, pa pobijedis Zeljeznicara, pa izgubis 6:0 od Pavica, pa pobijedis Zrinjskog... Evo sad se malo zarolalo sa boljim rezultatima i pobjeda u Kaknju protiv Mladosti, koja je u krizi, bi sigurno podigla atmosferu pred utakmicu protiv Sarajeva. I taj nekadasnji derbi je vec godinama u banani i par dobrih rezultata moze biti motiv za raju da napuni stadion, pa da vidimo jel jaca gostujuca sestica od Sirokog ili domaca osmica od Atalante! :mrgreen:

Inace me pravo nervira boja dresova, kao da namjerno to rade na neku simboliku s crvenom i primjesama bijele. Nismo Turska Olgune, postuj klupske boje! Nismo Çelik, naprijed Che! Crno-crvena je svetinja!

REPROGRAM!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.