NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 25 feb 2018, 17:54

BatistutA19 je napisao/la:BRONSON naravno sve je rekla kazala ,a sad svako nek svoju logiku ganja..Daleko da smo mi ekipa neka jaka ,tu smo mi sa Goskom i ovo je samo dokat kad neko pocne mastat o nekim titulama i evropama
ovo je istina...problem je sto se u pripremnom periodu spominjalo toliko mnogo imena narocito stranaca, a kad podvuces crtu niko skoro od stranaca tih i nije dosao...U napadu je prakticno nikolic jedini pravi napadac uz adilovica. Jurina je koliko ja znam vise krilo nego napadac. Moze on to igrati ali to nije njegova prirodna pozicija. A uopce ne znam ni jel odigro neki zavidan broj utakmica na toj poziciji centralnog napadaca? Tako da vidjet cemo jos u buducnosti ko ce nam zabijati golove. Ja ne ocekujem mnogo golova od nikolica a ko ce mu se moci prikljuciti vidjet cemo.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 feb 2018, 17:58

Gazija88ze je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Sta rec dalje ,nista i idemo dalje do opstanka ,Prosle sezone smo imali 9kola do kraaj -12 bodova.Ja ipak podrzajem ovdje i trenera i igrace, ..Treba se borit slazemm se i ja vjerujem u opstank opet u ligi ...Vidim neki odmah Boris Pavic ,i meni je taj covjek drag i kao igrac bio i kao trener al sad zanosit se da je on neki vrhunski strucnjak ,naravno da nije ,pa koga je to on vdio sto ga niko ne trazi ak je toliki strucnjak ..SHAVATITE PROSLE SEZONE NIJE PAVIC OBEZBJEDIO OPSTANK NEGO JE NAMJESTENO CELIK DA OPSTANE..pogledajte jednom realno da ne pricam utakmice gdje su nas svi gurali ,,Vi koji mislite da smo posle sezone cisto opstali vi se varate itekako je namjesteno.Tako da ne treba odmah toliko shvatit ko tragediju ima 12 utakmica..
Bravo Bati, manje vise i ja ovo pokusavam reci. Ekipa je sabrana na brzinu, nismo imali previse izbora. Taj isti Pavic je bio zauzet a covjeku se duguju i pare koliko znam tako da sumnjam da ima dobro misljenje i dobar odnos sa Celikom. Ako radis za elektroprivredu i imas 2 milje mjesecno za tebe je to najbolja firma, ali nek samo jedan mjesec ne dobijes platu bit ce ti najgora...
Ako je doslo do nekih promjena, ne mora znacit da ne smijemo izgubiti. Meni je najdraze sto konacno imamo atmosferu i odnos kakav zasluzuje Celik, tako da ne sumnjam da cemo se radovati na kraju sezone.

IDEMO DALJE!!!
SAMO ČELIK!!!
Ma valjda ce mo ostat nekako jbga,im jos 12 utakmica ..Sto se tice Pavica ja bi mu dao 5 god ugovor i najvise bi njeg volio ,al prvo em smo duzni ,em bio zauzet...Najvise bi njeg volio ko trenera u jakom Celiku a nije meni ni Mus mrzak uvjek je bio covjek gospodin i korektan a rezultatima nek pokaze ak ga ne ide naravno otkaz,al odmah ga krivit ne ideto tako ni u jednom ozbiljnom klub

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 25 feb 2018, 17:59

Kakve gluposti frajer pise ne vjerujem.
Ako si ikada gledao treninge pavica ili vodjenje utakmica s tribine vidio bi da li su mu kupljene utakmice. :mrgreen:

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 25 feb 2018, 18:02

Šteta za poraz...Al razlika bodova ako se ne smanji izmedju nas i GOŠKa do pocetka lige za ostanak onda ce biti vrlo teško! Vec prodjose 2 kola a razlika ista,-7! Ovo kolo treba odgoditi za vikend,nema uslova nikakvih za igru.I lakse bi bilo ako bi još bio neko u trci s nama i GOŠKom,lakse je ganjat 2-3 protivnika nego jednog,al et šta je tu je...Očajni Čelik iz prošle polusezone dolazi na naplatu ove...I nije Musa loš strucnjak ili loš nam tim,mjerimo ovaj Čelik u 2 odigrane utakmice,a svi žmirimo na očaj Čelika iz prošle polusezone...Valjda bude bolje do lige za ostanak!........SAMO ČELIK
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 feb 2018, 18:03

DeeWa je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:BRONSON naravno sve je rekla kazala ,a sad svako nek svoju logiku ganja..Daleko da smo mi ekipa neka jaka ,tu smo mi sa Goskom i ovo je samo dokat kad neko pocne mastat o nekim titulama i evropama
ovo je istina...problem je sto se u pripremnom periodu spominjalo toliko mnogo imena narocito stranaca, a kad podvuces crtu niko skoro od stranaca tih i nije dosao...U napadu je prakticno nikolic jedini pravi napadac uz adilovica. Jurina je koliko ja znam vise krilo nego napadac. Moze on to igrati ali to nije njegova prirodna pozicija. A uopce ne znam ni jel odigro neki zavidan broj utakmica na toj poziciji centralnog napadaca? Tako da vidjet cemo jos u buducnosti ko ce nam zabijati golove. Ja ne ocekujem mnogo golova od nikolica a ko ce mu se moci prikljuciti vidjet cemo.
Ma kakvi bolan crnci i neki stranci oni dok bi se snasli kraj prvenstva .Crnac moze kad je dobar klub i 1il 2 al bas dobri bas igraci a ovi neki crnci jbo to.Nam vise trebaju igraci domaci koji znaju sta je premijer liga ,kakvi su stadioni i sve ostalo ..Vidjet ce mo ima 12 kola odmorit do Srijede i na tekmu ak se ne odgodi kolo.Bar Mladost dobit i u LZP ktrnit slicno ko prosle godine :D :D

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 feb 2018, 18:09

UltrasZenica je napisao/la:Kakve gluposti frajer pise ne vjerujem.
Ako si ikada gledao treninge pavica ili vodjenje utakmica s tribine vidio bi da li su mu kupljene utakmice. :mrgreen:
Ok za Pavica to mi je najdraza osoba i trener kojeg bi najvise volio vidjet na klupi Celika .Isti smo sto s tice toga svi fga volimo i zelimo .Njeg bi ja najvise volio u jakom Celiku ...
Al de mi reci ovo ako je toliki trener i veliki strucnjak pa sto ne vodi klubove,sto se ne otimaju za Pavica svi klubovi ??...Nije to lupanje to su cinjenice ..Zasto ga niko ne trazi ak je dobar trener i strucnjak i sve .... Naravno da su stimane neke tekme i da je guran Celik e ko sta kako to necemo nikad saznat ..Ispast necemo nadamo se opet

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 feb 2018, 18:11

Odoh odmorit jbes replike vise ..BORIS PAVIC .njeg zelimo na klupi Celika...Da smo bod uzeli svi bi govorili dobar Celik i dobar MusA.Nazalost tako je steta za poraz al idemo dalje

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 25 feb 2018, 18:13

zamorano je napisao/la:Šteta za poraz...Al razlika bodova ako se ne smanji izmedju nas i GOŠKa do pocetka lige za ostanak onda ce biti vrlo teško! Vec prodjose 2 kola a razlika ista,-7! Ovo kolo treba odgoditi za vikend,nema uslova nikakvih za igru.I lakse bi bilo ako bi još bio neko u trci s nama i GOŠKom,lakse je ganjat 2-3 protivnika nego jednog,al et šta je tu je...Očajni Čelik iz prošle polusezone dolazi na naplatu ove...I nije Musa loš strucnjak ili loš nam tim,mjerimo ovaj Čelik u 2 odigrane utakmice,a svi žmirimo na očaj Čelika iz prošle polusezone...Valjda bude bolje do lige za ostanak!........SAMO ČELIK
:clap: :clap:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 25 feb 2018, 18:25

Bati, ako je prosle sezone sve kupljeno, sto nije ostao jusufbegovic? Kod kupovine je svejedno ko je trener. Ili je to bila neka globalnija zavjera da pavic ima dobar cv vodeci ekipu s tribine.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2018, 18:27

Kad sam sada malo razmislio, sljedece kolo je nama finale. Ako dobijemo idemo na 8 bodova do Borca, plus Mladost ostaje LZO, a naravno odmah je to lakse nego Radnik koji bi sigurno prije pogurao Borac, isto sto bi Mladost nas. Treba nam pobjeda Slobode, i ako su nam oni najblizi al su oni najjaci. Mi u LZO bi u tom slucaju imali i Slobodu i Mladost u neku ruku i Vitez, tako da je vrlo tesko zamisliti da bi u tom slucaju Celik ispao.
Po mom nekom misljenju ovo nam je najvaznija utakmica u posljednjih 10 godina, poslije srijede mozemo se oprostiti od lige ako izgubimo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 25 feb 2018, 18:28

BatistutA19 je napisao/la: Ok za Pavica to mi je najdraza osoba i trener kojeg bi najvise volio vidjet na klupi Celika .Isti smo sto s tice toga svi fga volimo i zelimo .Njeg bi ja najvise volio u jakom Celiku ...
Al de mi reci ovo ako je toliki trener i veliki strucnjak pa sto ne vodi klubove,sto se ne otimaju za Pavica svi klubovi ??...Nije to lupanje to su cinjenice ..Zasto ga niko ne trazi ak je dobar trener i strucnjak i sve .... Naravno da su stimane neke tekme i da je guran Celik e ko sta kako to necemo nikad saznat ..Ispast necemo nadamo se opet
Ja samo znam da na treningu igrace ganja ko bog maglu,na tekmi s tribina isto tako (urla,dere se tjera igrace) igrali smo lijep fudbal i ono sto je najbitnije imao je rezultate. To sto on ne vodi druge klubove to ne znam niti me zanima. :D Uglavnom nemas pojma sta pises. Prije 15 dana pises da ostajemo 100%,sad ne ostajemo. Izjavljujes da su tekme kupljene a nemas dokaze itd.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 25 feb 2018, 18:32

Ma nevjerujem da ce likce ispast.Nisu turci naivni kakvi god da su opasni su oni igraci,jos tu ima i fudo kojem nije u interesu da celik ispadne posebno pred izbore.Turci su obecali opstanak i ulozili u celik koliko toliko mislim da nosu ludi da to bace niz vjetar.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 feb 2018, 18:35

ZenickiLC je napisao/la:Ma nevjerujem da ce likce ispast.Nisu turci naivni kakvi god da su opasni su oni igraci,jos tu ima i fudo kojem nije u interesu da celik ispadne posebno pred izbore.Turci su obecali opstanak i ulozili u celik koliko toliko mislim da nosu ludi da to bace niz vjetar.
Ako ne pobjede Mladost bogami tesko da bilo koga stignemo. KLJUCNA UTAKMICA SEZONE SVE UCINITI DA SE DODJE DO POBJEDE NE BIRATI NACINE.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Gazija88ze » 25 feb 2018, 18:35

prisonbreak je napisao/la:Kad sam sada malo razmislio, sljedece kolo je nama finale. Ako dobijemo idemo na 8 bodova do Borca, plus Mladost ostaje LZO, a naravno odmah je to lakse nego Radnik koji bi sigurno prije pogurao Borac, isto sto bi Mladost nas. Treba nam pobjeda Slobode, i ako su nam oni najblizi al su oni najjaci. Mi u LZO bi u tom slucaju imali i Slobodu i Mladost u neku ruku i Vitez, tako da je vrlo tesko zamisliti da bi u tom slucaju Celik ispao.
Po mom nekom misljenju ovo nam je najvaznija utakmica u posljednjih 10 godina, poslije srijede mozemo se oprostiti od lige ako izgubimo.
Iskreno se nadam da ce to kolo biti odgodjeno...

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 25 feb 2018, 18:49

Daj te ba ljudi hladno udaraju ovde na obraz Celika prozivajuci ljude s stimanjem, prozivali prosli tim sto ih je nezapamcenom borbom spadio iz druge lige,haloo ba ljudi poraza nisu imali i sad ovi kao bolji, hladno dobro je, ima jos, koji k.. c ba de sam ja ovo.Svi nesto realni wtf Niko da se upita GDJE MILION, gdje su napadaci, sta je ovo, ne kontam majke mi, ja idem s teme stvarno moj posljednji post. Aufiderzen

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 25 feb 2018, 18:49

avenija je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:Ma nevjerujem da ce likce ispast.Nisu turci naivni kakvi god da su opasni su oni igraci,jos tu ima i fudo kojem nije u interesu da celik ispadne posebno pred izbore.Turci su obecali opstanak i ulozili u celik koliko toliko mislim da nosu ludi da to bace niz vjetar.
Ako ne pobjede Mladost bogami tesko da bilo koga stignemo. KLJUCNA UTAKMICA SEZONE SVE UCINITI DA SE DODJE DO POBJEDE NE BIRATI NACINE.
Sigurno, u srijedu moramo pobijediti a mislim da hocemo.
Sad nesto razmisljam trebamo se mi zahvaliti spahalicu , sta bi bilo da je gabela 3 boda u Mostaru uzela uhh. :tokralju:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 25 feb 2018, 18:52

Gabela
Doboj Kakanj


**** te živote. :crazy:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 feb 2018, 20:24

MACAK drug vidjecemo na kraju ,ma sumnjivo bolan prosle sezone bilo,ne mozes ti nikad nista dokazat ,to je ono uvjek se nesto stimalo i uvjek ce se stimata a na koji nacin to ja i ti necemo nikad saznat nit bilo ko od nas .Sto Jusufbegovic pa sta ces kad si bio na minusu -12 bodova a 9 kola do kraja bilo ..Uzmi samo zadnje kolo prosle sezone a nije to vis ni bitno ..
ULTRAS ZENICA ja mislim i sad da ce mo mi ostat u ligi ima 12 kola ,ima puno tekmi do kraja i 2 sa Goskom i Vitezom.onda izmedju njih utakmica a bgm ni Borcu ne cvjetaju ruze.Ma ko je to dokazo te nastimane tekme kod nas..A za Pavica jbga tako je cinjenice su da se za njeg ne otimaju a i ja bi ga volio vidjet sljedeceg sa ugovorom na 5 godina al se bojim mi kakvi smo da bi ga potrosili i da nam ni on ne bi valjo

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 feb 2018, 20:34

Pise momak na Fb koji je bio u Gabeli a ko zna mozda je i na forumu Markovic sve 3 gola kriv ..E bas cu taj cekat pregled kola veceras da vidim to sto pise ..Markovci ni blizu nije ko u jesen al ni Dujkovic nikakvo povjerenje ne daje kad bi stao na gol.Branio je prosle sezone nesto malo i nimalo nije siguran

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 feb 2018, 21:08

Ma Markovica smo digli zasluzeno, dosao do reprezentacije U-21 i poceo glumiti nesto, najlosiji ubjedljivo ove 2-3 utakmice, hajde momak klupa
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.