NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 jul 2018, 19:28

autogol je napisao/la:3 dana pred pocetak sezone on dovodi pomocnika :?
Dugo cemo mi jos gledati kako Zeljo,Zrinjski i ostali igraju u Evropi a nama selendre prase guzove :kafa:
Ma vjerovatno je planiran da se reprogram sredi do pocetka, al ocigpedno nije, razlog najveci, je nesposobni Djugum.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 18 jul 2018, 19:41

Svi su nesposobni u klubu izgleda,nama treba par igraca oni dovode neke pomocne trenere koji je radio kao varioc u nekoj firmi,ma dajte ljudi ovo je daleko od ozbiljnog kluba,vise smo bili ozbiljni prije kad smo bili jad i cemer a sad kad lafo doso neki parajlija sad smo jos veca **** i veci hameljasi nego sto smo bili,toliko su bile pripreme toliko se igraca moglo divesti iz nase lige a mi sve skoro hamelj dovodimo,trpaju nam reprogram svake sedmice vec 10 mjeseci,trpaju nam ozbiljan klub a mi jos vise neozbiljni,raspisuju konkurse za rad u klubu a ni stranice nemaju,Allahu ekber je ovo sve.Fujj
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 18 jul 2018, 19:45

FliX je napisao/la:
OdmutNicaze1988 je napisao/la:Sad svi ne podrzavaju turke a kad je bila skupstina nas 6 je bilo protiv i 7 suzdrzanih
Podrzavam ja, cisto da ne mislis da svi ne podrzavaju.

Podrzavas a ne znas ni sam koga podrzavas,ja bi volio da si upravu al et vidjecemo ko je koga sjebo oko ovoga,samo jedini razlog sto nisam ni sekunde zadovoljan turke je rad u zadnjim sekundama,sve se nesto radi naguzove i na silu nema ni reda ni mira.Ovo ako ovim tokom bude islo nece stic nigdje samo u jis veci ponor i sramotu
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 18 jul 2018, 20:01

Ako su svi za i ja sam protiv.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Golubica
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 mar 2018, 20:12

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Golubica » 18 jul 2018, 20:20

Čelik su sj....li ljudi iz Zenice i žalosno je što ga mora spašavati neko ko nije iz Zenice. Rodjeni sam zeničanin i  hodam puno po čitavoj BiH i stekao sam jak dojam da nas zeničane gdje god dodjem ljudi baš puno i ne simpatišu. Razloga je puno, mada nisam baš uvjerenja da ljude ili skupine ljudi, odnosno kolektive treba generalizovati i trpati u jedan koš, takodje kada bolje razmislim nekada i sam imam dojam da nismo blago rečeno neke cvječke i okaljali bi nekoga dok trepneš. Dokaz za to je i ovaj forum, sami smo sebi dušmani. Napokon trebali bi se zamisliti i priznati činjenicu da se u ovome našem Čeliku ipak neke stvari dešavaju i pomiču naprijed pa makar one bile tako male kao trun. Do unazad par godina  imali smo bojkote, finansijske minuse, kojekakve prevare, šekije, mujezinoviće, đeksone, islamoviće, šabiće, pašaliće, rahmanoviće, ku.. e palce i ine druge rođene zeničane koji su tobože kleli se u Čelik i krčmili državne tj. naše pare pa smo došli gje smo došli. To sam rekao i prije nisam ni za Fudu niti sam protiv, ali treba ako ništa drugo odati mu priznanje što je otjerao i spriječio sve one kao gore nabrojane da  krčme naše pare kako oni hoče bez ikakvog napretka i rezultata kluba, jer ako mi nismo bili sposobni i kadri napraviti bolji Čelik od silnih državnih para, a imali smo bezbroj šansi 25 godina, siguran sam da če čovjek sa svojim novcem to učiniti i pokazati nam kako se to radi, samo je šteta što nije zeničanin, a možda je i bolje što nije.  Bilo je i ima zeničana koji imaju na računima možda i više para od Olguna, pa što se gospoda ne upustiše da investiraju u Čelik, a ti isti bi rado da budu unutar kluba gdje ima narodnih para kako bi omastili brkove i stavili koji milion na svoj račun ili napravili vikendicu sebi. Ajdine i Fudo samo naprijed makar se i ugasili, ionako su nas ove naše patriote i domoroci doveli do gašenja. Kakvi smo nismo ni zaslužili bolje
S. B. B. -1891 g. Znaš, Bošnjače, nije davno bilo, Sveg’ mi svijeta, nema 15 ljeta, Kad u našoj Bosni ponosnoj I junačkoj zemlji Hercegovoj, Od Trebinja do brodskih vrata Nije bilo Srba ni Hrvata, A danas se kroz svoje hire Oba stranca ko u svome šire.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 jul 2018, 20:58

Evo i mene.nema pojacaja danas nista novo a ovdje sve isto ..
Krenite jednom realno sta se moze uradit ,nisam ni ja zadovoljan sve sa investitorom al sta kad bi napustio Celik ,jestel se ikad pitali i koliko ste vi mocni .Ja cu rec nemocni totalno..Investitor napusti npr klub kaze necu vise i ide ono NAVIJACI NE MOGU VODIT KLUB NEMAJU NOVCA ,GRAD NECE DA VODI KLUB JER NE ZELI .....................Ko ce preuzet klub onako realno ,lahko je pametovat a bgm kad bi otiso ,zapitajte se sta bii bilo samo realno.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 18 jul 2018, 21:12

Prokleta alergija na polen :puke:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 jul 2018, 21:13



:opaopa:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 18 jul 2018, 22:05

prisonbreak je napisao/la:
autogol je napisao/la:3 dana pred pocetak sezone on dovodi pomocnika :?
Dugo cemo mi jos gledati kako Zeljo,Zrinjski i ostali igraju u Evropi a nama selendre prase guzove :kafa:
Ma vjerovatno je planiran da se reprogram sredi do pocetka, al ocigpedno nije, razlog najveci, je nesposobni Djugum.
Ja mislim da je planirano pred izbore i da to bude Fudin kec u rukavu.Ja cu mu prvi javno spomenuti familiju ako tako bude!
A Aydin se morao sloziti sa tim jer i njemu Fudo treba.
Opet sve preko Celikovih ledja...
Jel ko nacuo imal prijava za PR-a ?

convict35
Postovi: 360
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 18 jul 2018, 22:51

Sve pamwtnjakovici po forumu bisnismeni pametnjakovici ma milioneri .Ja samo neznam kako vi zivite sa tolikom negativom u zivotu.Tacno mi zao par likova na ovom forumu

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 19 jul 2018, 00:12

Golubica je napisao/la:Čelik su sj....li ljudi iz Zenice i žalosno je što ga mora spašavati neko ko nije iz Zenice. Rodjeni sam zeničanin i  hodam puno po čitavoj BiH i stekao sam jak dojam da nas zeničane gdje god dodjem ljudi baš puno i ne simpatišu. Razloga je puno, mada nisam baš uvjerenja da ljude ili skupine ljudi, odnosno kolektive treba generalizovati i trpati u jedan koš, takodje kada bolje razmislim nekada i sam imam dojam da nismo blago rečeno neke cvječke i okaljali bi nekoga dok trepneš. Dokaz za to je i ovaj forum, sami smo sebi dušmani. Napokon trebali bi se zamisliti i priznati činjenicu da se u ovome našem Čeliku ipak neke stvari dešavaju i pomiču naprijed pa makar one bile tako male kao trun. Do unazad par godina  imali smo bojkote, finansijske minuse, kojekakve prevare, šekije, mujezinoviće, đeksone, islamoviće, šabiće, pašaliće, rahmanoviće, ku.. e palce i ine druge rođene zeničane koji su tobože kleli se u Čelik i krčmili državne tj. naše pare pa smo došli gje smo došli. To sam rekao i prije nisam ni za Fudu niti sam protiv, ali treba ako ništa drugo odati mu priznanje što je otjerao i spriječio sve one kao gore nabrojane da  krčme naše pare kako oni hoče bez ikakvog napretka i rezultata kluba, jer ako mi nismo bili sposobni i kadri napraviti bolji Čelik od silnih državnih para, a imali smo bezbroj šansi 25 godina, siguran sam da če čovjek sa svojim novcem to učiniti i pokazati nam kako se to radi, samo je šteta što nije zeničanin, a možda je i bolje što nije.  Bilo je i ima zeničana koji imaju na računima možda i više para od Olguna, pa što se gospoda ne upustiše da investiraju u Čelik, a ti isti bi rado da budu unutar kluba gdje ima narodnih para kako bi omastili brkove i stavili koji milion na svoj račun ili napravili vikendicu sebi. Ajdine i Fudo samo naprijed makar se i ugasili, ionako su nas ove naše patriote i domoroci doveli do gašenja. Kakvi smo nismo ni zaslužili bolje
Pa mater mu **** ko je zakrcmio u klub i napravio 1,5 milion duga za svog mandata? Al ba jedete **** nije normalno. Eto preovladali ste i na ovom forumu sa svojim glupim komentarima. Nastavite da pisete i da pravite cirkus od teme i od svega u gradu.

Kao Mujezinovic je krao a Fudo donosio pare? Bolan neka vrati Fudo ono sto je zglajzao za svog mandata i eto glavnica za poreza.

Al eto Mujezinovic, Sabic, Sarajlic, Satorovic, Skrgo su lopovi a ovaj Fudson je majka tereza. Napucao je sebi za mandata budzet na preko 2 miliona a osvojio je karinu s Celikom. Za vrijeme NGG-a uletio je 300 000 km i ocekivao da se ide na ligu prvaka.

Supak, smrad, licemjer kao i sva SDA **** je taj tvoj Fudo.

Jesu li se ikad ponudili uslovi ikome drugom kao ovom trucinu? Pitas li se ikada za to? Jel se ikada javno ponudilo zemljiste na Kamberu, stadion, preuzimanje poreskog duga, otpis dugova JP nekom drugom investitoru?

Je li grad ikada javno izasao s garancijama i sa pozivom za investiranje uz osiguravanje nabedenih uslova? Jest al u kurcu. Jednostavno nekom semom neki ljudi mogu dobiti jedne uslove a drugi neke desete.

Zavlacio je s reprogramom kao i sada sve dok mu ne bude odgovaralo da politicki poentira. Ista kuja kao i svi dojucerasnji mu ahbabi iz stranke. Nije mu smetalo da pravi projekcije budzeta uz minus od 1.5 milion km a sad se kao posluje domacinski. Nabijem ga na tuki kao i sve one koji mi jebu mozak o njegovoj sposobnosti.

shalabajzer
Postovi: 439
Pridružen/a: 22 avg 2015, 17:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la shalabajzer » 19 jul 2018, 00:42

flash84 je napisao/la:
Golubica je napisao/la:Čelik su sj....li ljudi iz Zenice i žalosno je što ga mora spašavati neko ko nije iz Zenice. Rodjeni sam zeničanin i  hodam puno po čitavoj BiH i stekao sam jak dojam da nas zeničane gdje god dodjem ljudi baš puno i ne simpatišu. Razloga je puno, mada nisam baš uvjerenja da ljude ili skupine ljudi, odnosno kolektive treba generalizovati i trpati u jedan koš, takodje kada bolje razmislim nekada i sam imam dojam da nismo blago rečeno neke cvječke i okaljali bi nekoga dok trepneš. Dokaz za to je i ovaj forum, sami smo sebi dušmani. Napokon trebali bi se zamisliti i priznati činjenicu da se u ovome našem Čeliku ipak neke stvari dešavaju i pomiču naprijed pa makar one bile tako male kao trun. Do unazad par godina  imali smo bojkote, finansijske minuse, kojekakve prevare, šekije, mujezinoviće, đeksone, islamoviće, šabiće, pašaliće, rahmanoviće, ku.. e palce i ine druge rođene zeničane koji su tobože kleli se u Čelik i krčmili državne tj. naše pare pa smo došli gje smo došli. To sam rekao i prije nisam ni za Fudu niti sam protiv, ali treba ako ništa drugo odati mu priznanje što je otjerao i spriječio sve one kao gore nabrojane da  krčme naše pare kako oni hoče bez ikakvog napretka i rezultata kluba, jer ako mi nismo bili sposobni i kadri napraviti bolji Čelik od silnih državnih para, a imali smo bezbroj šansi 25 godina, siguran sam da če čovjek sa svojim novcem to učiniti i pokazati nam kako se to radi, samo je šteta što nije zeničanin, a možda je i bolje što nije.  Bilo je i ima zeničana koji imaju na računima možda i više para od Olguna, pa što se gospoda ne upustiše da investiraju u Čelik, a ti isti bi rado da budu unutar kluba gdje ima narodnih para kako bi omastili brkove i stavili koji milion na svoj račun ili napravili vikendicu sebi. Ajdine i Fudo samo naprijed makar se i ugasili, ionako su nas ove naše patriote i domoroci doveli do gašenja. Kakvi smo nismo ni zaslužili bolje
Pa mater mu **** ko je zakrcmio u klub i napravio 1,5 milion duga za svog mandata? Al ba jedete **** nije normalno. Eto preovladali ste i na ovom forumu sa svojim glupim komentarima. Nastavite da pisete i da pravite cirkus od teme i od svega u gradu.

Kao Mujezinovic je krao a Fudo donosio pare? Bolan neka vrati Fudo ono sto je zglajzao za svog mandata i eto glavnica za poreza.

Al eto Mujezinovic, Sabic, Sarajlic, Satorovic, Skrgo su lopovi a ovaj Fudson je majka tereza. Napucao je sebi za mandata budzet na preko 2 miliona a osvojio je karinu s Celikom. Za vrijeme NGG-a uletio je 300 000 km i ocekivao da se ide na ligu prvaka.

Supak, smrad, licemjer kao i sva SDA **** je taj tvoj Fudo.

Jesu li se ikad ponudili uslovi ikome drugom kao ovom trucinu? Pitas li se ikada za to? Jel se ikada javno ponudilo zemljiste na Kamberu, stadion, preuzimanje poreskog duga, otpis dugova JP nekom drugom investitoru?

Je li grad ikada javno izasao s garancijama i sa pozivom za investiranje uz osiguravanje nabedenih uslova? Jest al u kurcu. Jednostavno nekom semom neki ljudi mogu dobiti jedne uslove a drugi neke desete.

Zavlacio je s reprogramom kao i sada sve dok mu ne bude odgovaralo da politicki poentira. Ista kuja kao i svi dojucerasnji mu ahbabi iz stranke. Nije mu smetalo da pravi projekcije budzeta uz minus od 1.5 milion km a sad se kao posluje domacinski. Nabijem ga na tuki kao i sve one koji mi jebu mozak o njegovoj sposobnosti.
Ne ukljucujem se niakd u ove rasprave...al mi drago vidjet da i dalje ima zenicana sa mozgom i koji razmisljaju svojom glavom, a ne FUDOmozgom(SDAmozgom. SDPmozgom i -inim ) ima ba nade i za ns, ko god kaze da nema, grijesi...dok je ljudi ko ti u Zenici ima nade...primjetio sam jos par likova na forumu sto tako razmisljaju, tsako da ima jos nade za nas....ovo ostao nek samo stavi jastuk pod koljena da ih ne podere, dok Fudi glade jajca jezikom !!!

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 19 jul 2018, 00:57

Elvir Bolić: "turci imaju para ali nemaju pojma o fudbalu".

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 19 jul 2018, 02:14

BlaBlaTron je napisao/la:Elvir Bolić: "turci imaju para ali nemaju pojma o fudbalu".
Mozda nemaju kao Babinjci,ali imaju :kafa:

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 19 jul 2018, 08:00

Evo ko je Bakir Serbo :
https://www.youtube.com/results?search_ ... akir+serbo
Sta da kazem, trebaju li nam kadrovi iz glavnog grada?????
Da se razumijemo , nije gavran protiv glavnog grada, Boze sacuvaj, ali jesam protiv novih Musemica i Odovica koji ce na prvi mig Zelje i Sarajeva brze bolje nazad. A das mu posao, hljeb, priliku da se dokaze i onda ti se on tako zahvali.

To nema dovoljno pameti u Zenici? E pa ja mislim da ima, da smo jaci od Sarajeva, ali da sposobni ne mogu doci do izrazaja.

@batistuta, mozda je trebalo krenuti od nule, kao sto je to Parma napravila, ne znam koliko je to moguce, ali ovo je s.ranje zivo. Jos ce manje raje dolaziti na utakmice, nego sto sad dolazi, bice i na forumu manje raje

Aferim Turci, dolaze nove prljace i drljace, akademija cvjeta j.ebo ti las vegas
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 jul 2018, 09:53

Crni gavran je napisao/la:Evo ko je Bakir Serbo :
https://www.youtube.com/results?search_ ... akir+serbo
Sta da kazem, trebaju li nam kadrovi iz glavnog grada?????
Da se razumijemo , nije gavran protiv glavnog grada, Boze sacuvaj, ali jesam protiv novih Musemica i Odovica koji ce na prvi mig Zelje i Sarajeva brze bolje nazad. A das mu posao, hljeb, priliku da se dokaze i onda ti se on tako zahvali.

To nema dovoljno pameti u Zenici? E pa ja mislim da ima, da smo jaci od Sarajeva, ali da sposobni ne mogu doci do izrazaja.

Beganovic otisao iz Čelika u strucni stab mladosti, a nije mogao kod nas dobiti mjesto..
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 jul 2018, 09:58

redbull93 je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:Evo ko je Bakir Serbo :
https://www.youtube.com/results?search_ ... akir+serbo
Sta da kazem, trebaju li nam kadrovi iz glavnog grada?????
Da se razumijemo , nije gavran protiv glavnog grada, Boze sacuvaj, ali jesam protiv novih Musemica i Odovica koji ce na prvi mig Zelje i Sarajeva brze bolje nazad. A das mu posao, hljeb, priliku da se dokaze i onda ti se on tako zahvali.

To nema dovoljno pameti u Zenici? E pa ja mislim da ima, da smo jaci od Sarajeva, ali da sposobni ne mogu doci do izrazaja.

Beganovic otisao iz Čelika u strucni stab mladosti, a nije mogao kod nas dobiti mjesto..
Imao je kod nas mjesto, inace bio je koordinator svih mladjih uzrasta, i mislim da je trenirao juniore, al vjerovatno je dobio koju stoju vise i ide dalje, da moze jos vise 'bingat'.

A Serbu ne bi dovodili da je reprogram potpisan, nema ko na klupu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 19 jul 2018, 10:52

Drugo kolo protiv Zelje igramo.

Evo kako je nekada bilo(prije 11 godina) , igrao Serbin sef Mulalic, igrao i Fenan:



Nikada vise ovakve posjete ni ovakvog rezultata sa strumfovima, o igri da ne pricamo. Politika k.urva
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 19 jul 2018, 11:03

Kao sto vec neko napisa:"Serbo na klupi, a Ornek na tribinama". Ili u prevodu, reprogram jos nije potpisan i vjerovatno nece, bar do pred izbore...

@Gavran hajd' da se i reklo "zaboravit cemo historiju i krenuti sa novim klubom". Vjerovatno bi taj klub brzo proletio kroz rangove. A to je bio plan prvenstveno SDA vrhuske, poslije preuzeo i Fujdo(ex komunista, ex SDA-ovac). Al koja je korist, ako bi se oko kluba ubrzo okupili neki novi Sarajlici, Zaimovici, Kasumovici, Perce, Satorovici...I sto je najgore, oni bi vec u tim nizim rangovima, napravili nove dugove.

@flash ocito da ima "Bit ce pravedna drzava"(jbt. koja parodija od izbornog slogana, bivsih SDA-ovaca, odnosno ljudi koji su i sa ovim preostalim SDA-ovcima krali od drzave kako su stigli) stranackih botova. Al ovdje im prica previse i ne prolazi. Ne mogu se tek tako ovakvima kao mi(ti, velika vecina ovdje prisutnih forumasa, ja) mazati oci i prodavati sarene laze...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Golubica
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 mar 2018, 20:12

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Golubica » 19 jul 2018, 12:14

flash84 je napisao/la: Pa mater mu **** ko je zakrcmio u klub i napravio 1,5 milion duga za svog mandata? Al ba jedete **** nije normalno. Eto preovladali ste i na ovom forumu sa svojim glupim komentarima. Nastavite da pisete i da pravite cirkus od teme i od svega u gradu.

Kao Mujezinovic je krao a Fudo donosio pare? Bolan neka vrati Fudo ono sto je zglajzao za svog mandata i eto glavnica za poreza.

Al eto Mujezinovic, Sabic, Sarajlic, Satorovic, Skrgo su lopovi a ovaj Fudson je majka tereza. Napucao je sebi za mandata budzet na preko 2 miliona a osvojio je karinu s Celikom. Za vrijeme NGG-a uletio je 300 000 km i ocekivao da se ide na ligu prvaka.

Supak, smrad, licemjer kao i sva SDA **** je taj tvoj Fudo.

Jesu li se ikad ponudili uslovi ikome drugom kao ovom trucinu? Pitas li se ikada za to? Jel se ikada javno ponudilo zemljiste na Kamberu, stadion, preuzimanje poreskog duga, otpis dugova JP nekom drugom investitoru?

Je li grad ikada javno izasao s garancijama i sa pozivom za investiranje uz osiguravanje nabedenih uslova? Jest al u kurcu. Jednostavno nekom semom neki ljudi mogu dobiti jedne uslove a drugi neke desete.

Zavlacio je s reprogramom kao i sada sve dok mu ne bude odgovaralo da politicki poentira. Ista kuja kao i svi dojucerasnji mu ahbabi iz stranke. Nije mu smetalo da pravi projekcije budzeta uz minus od 1.5 milion km a sad se kao posluje domacinski. Nabijem ga na tuki kao i sve one koji mi jebu mozak o njegovoj sposobnosti.
Ako neznaš bez uvreda, onda se meni nemoj ni obračati. Sam si sebe diskvalifikovao i ne želim više sa tobom voditi diskusiju niti bilo kime ko vrijeđa, ali to opet govori o tebi, ali ču ti ipak odgovoriti. Nikoga ne branim ko god je najdraži klub doveo u ovu situaciju , pa ni dotičnog aktuelnog gradonačelnika. Samo sam rekao da mi je drago za ovaj potez uslovne privatizacije kluba, ako si me shvatio, jer se neče naše pare krčmiti i očito po svemu do sada viđenom u ovoj našoj lijepoj državi narodni novac služio je za svašta samo ne za ono što bi trebalo. Dolaskom investitora kakav je takav je, taj period je prošao i nema više pristupa klubu raznim interesđijama. Uloži svoje pa izvoli zarađuj. Ja koliko znam svako je mogao investirati i nije tačno da je samo turčinu ponuđeno. Vrati film. Kako če grad izdavati bolan bilo kakve garancije za udruženje građana i poziv za investiranje u isto. Ko tebi brani da odeš npr. u OKK Čelik i kažeš ljudi evo ja hoču da investiram u ovo udruženje građana 2 miliona. Ljudi bi te u zlato okovali. Koliko znam na osnovu NGG-ovog statuta omogučeno je investiranje i to godinu dana prije nego što se turčin pojavio.
S. B. B. -1891 g. Znaš, Bošnjače, nije davno bilo, Sveg’ mi svijeta, nema 15 ljeta, Kad u našoj Bosni ponosnoj I junačkoj zemlji Hercegovoj, Od Trebinja do brodskih vrata Nije bilo Srba ni Hrvata, A danas se kroz svoje hire Oba stranca ko u svome šire.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.