NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 21 jun 2018, 10:35

PiArmenadzer je napisao/la:Elvir Koljić u narednih par dana potpisuje, interes postoji dogovara se visina primanja.
Žerić iz Želje najvjerovatnije dolazi na posudbu, odličan krilni igrač, izuzetno dobro će doći jer je U21 a takvih po propozicijama mora biti u sastavu.
Koja je svrha imat igraca na posudbi ukoliko ne ubacis klauzulu o otkupu ugovora? Evo cist primjer s Andjusicem, digli smo mu formu, podigli cijenu i Sarajevo na kraju profitiralo na njemu.

Jel nam cilj da budemo filijala? Okay posudba al brate daj da se ima opcija i otkupa ugovora pod nekim povoljnijim uslovima.

Koljic tek treba da dokaze da nije novi Petar Jelic. I jedan i drugi su bili prvi strijelci lige s tim da je Jelic imao dvocifren broj penala koje je izveo. Ne znam koliko je Koljic zabio prosle iz penala ali cini mi se da ih je bilo masala.


Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 10:53

Vole ljudi napadace, hebo odbranu. :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 21 jun 2018, 11:02

prisonbreak je napisao/la:Vole ljudi napadace, hebo odbranu. :D
Turke i Afrikance u odbranu i ovo bi moglo biti ok. :D

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 11:11

JonSnow je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Vole ljudi napadace, hebo odbranu. :D
Turke i Afrikance u odbranu i ovo bi moglo biti ok. :D
Samo dvojicu veliki crnja na mjestu stopera :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 21 jun 2018, 11:31

prisonbreak je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Vole ljudi napadace, hebo odbranu. :D
Turke i Afrikance u odbranu i ovo bi moglo biti ok. :D
Samo dvojicu veliki crnja na mjestu stopera :urnebes:
I još im ne možeš poturit loptu kroz noge...

PiArmenadzer
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 apr 2018, 14:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PiArmenadzer » 21 jun 2018, 11:32

flash84 je napisao/la:
PiArmenadzer je napisao/la:Elvir Koljić u narednih par dana potpisuje, interes postoji dogovara se visina primanja.
Žerić iz Želje najvjerovatnije dolazi na posudbu, odličan krilni igrač, izuzetno dobro će doći jer je U21 a takvih po propozicijama mora biti u sastavu.
Koja je svrha imat igraca na posudbi ukoliko ne ubacis klauzulu o otkupu ugovora? Evo cist primjer s Andjusicem, digli smo mu formu, podigli cijenu i Sarajevo na kraju profitiralo na njemu.

Jel nam cilj da budemo filijala? Okay posudba al brate daj da se ima opcija i otkupa ugovora pod nekim povoljnijim uslovima.

Koljic tek treba da dokaze da nije novi Petar Jelic. I jedan i drugi su bili prvi strijelci lige s tim da je Jelic imao dvocifren broj penala koje je izveo. Ne znam koliko je Koljic zabio prosle iz penala ali cini mi se da ih je bilo masala.

Po pitanju Koljića, smatram da posjeduje kvalitet, ali slažem se da ga tek treba potvrditi. Sigurno na Bilino Polje dolaze Koljić ili Kajkut, možda čak i obojica.
Po pitanju Žerića, potreban nam je igrač njegovih godina prvenstveno zbog ispunjavanja kriterija za takmičenje a itekako i zbog tog što može doprinijeti ekipi.
Iluzorno je da mi sad dirigujemo uslove bilo kome, nama ljudi u zapisniku treba određen broj igrača do 21 godine, bilo bi dobro da to budu igrači od kojih se može očekivati i doprinos a ne samo da popunjavaju broj.

Izvjestan je i dolazak Kenana Handžića dok je u nekim kombinacijama klubu ponuđen i Haris Handžić. Obojica su nekadasnji omladinci Sarajeva, Kenan defanzivni vezni ili desni bočni a Haris krilo ili špic.
Tri vjere jedna nacija jedna reprezentacija!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 21 jun 2018, 11:42

Koljicu dati ugovor 3-4 godine, kajkuta ja nebi, ispuhao je, gledao sam ga u želji ništa nije pokazao
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 11:47

Ni ja nisam za penzose, a ni ovi posudeni nisu po volji ali u takvoj smo situaciji dok nasi ne uspostave akademiju (boga pitaj kad ili ikad) i budemo imali svoje igrace.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 12:12

Kajkuta ne bi uzeo, Stevo i Jurina dostojno mogu odg špicu.
Haris Handzic, 28 godina, igrao u Zrinjskom, može puno a može ništa ne pokazati, kako god bolji je od ovog drugog Handzica ne bi njega ni pod razno uzeo :D a mislim da je taj drugi ponudjen i Slobodi, izgleda on želi ući u formu, zadnju sezonu igrao u Luksemburgu. Prije par daana znalo se za njega i pričalo se da je odbijeno, gomilanje igrača na sredini terena, nepotrebno.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 21 jun 2018, 12:15

Ja bih volio Koljica vidjeti i da na 3 godine potpise, mogu proci i 2 godine, samo nek nije na godinu, onda bolje da ne dolazi. To bi bilo to sto se napadaca tice,nema potrebe vise. Crnkica probati svim silama.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 21 jun 2018, 12:34

AKo taj Žerić može doprinjeti u ekipi ne vidim razlog da ga Željo na posudbu šalje,neka doprinosi kod njih,.

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 21 jun 2018, 12:53

Zeljo je dimenzija vise u odnosu na nas u svemu pa tako i sa igracima. Evo vidis Andjusica u Sarajevu otpisan nama vrh igrac, tako kontam i za ovog malog ako dodje na posudbu.

20 godina nas karaju Islamovici, Skrge i Mujezinovici i mi bi sad htjeli da budemo prvaci. Ne ide to tako. Dobro smo zivi ikako..
moSa likCe

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 21 jun 2018, 12:57

Pa dobili smo investitora s parama,očekuješ neki pomak bar na tom sportskom planu a mi lagano postajemo filijala Želji i Sarajevu,to nismo bili ni u vrijeme nabrojane ekipe,.

simpatizercelik
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 jan 2017, 12:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la simpatizercelik » 21 jun 2018, 13:13

chily-rz je napisao/la:Pa dobili smo investitora s parama,očekuješ neki pomak bar na tom sportskom planu a mi lagano postajemo filijala Želji i Sarajevu,to nismo bili ni u vrijeme nabrojane ekipe,.
Nije dosao Abramovic, da izvali 50 miliona, generalno mi smo smrdljivi ljudi, država, pa tako i fudbal, koliko god voljeli Čelik nece biti nista preko noći, a koliko volimo vidjelo se sa članskim kartama, sve priča kad je trebalo dati **** 50ak maraka učlanio se 500 ljudi, nije ni toliko, jer su pojedinci zbog fanatizma učlanila pola familije. Ako je covjek dao pare, bolje ce se on brinuti o klubu nego mi, njegov kes je u pitanju

Avatar
avenija
Postovi: 13638
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 jun 2018, 13:48

chily-rz je napisao/la:Pa dobili smo investitora s parama,očekuješ neki pomak bar na tom sportskom planu a mi lagano postajemo filijala Želji i Sarajevu,to nismo bili ni u vrijeme nabrojane ekipe,.
Dok je godinama Celik padao Zeljo je rastao, tako isto moras zaustaviti pad pa tek godinama rasti.

Drugo je sad sto mi hocemo preko noci ali godinama moras dobro raditi da bi stigao neki nivo i vratio ugled Celiku.

Bez politike bez podjela dati podrsku i kada se sve sklopi od tima do rezultata do zadovoljne publike i posjecenog stadiona tek onda mozemo reci eh sad idemo po titulu imamo uslove. Ne moze preko noci..

Vidimo sta Zeljo radi koja sredstva ulaze igra Evropu zaradi ogromne pare i opet 5-6 godina ne mogu trofej uzeti..

Celiku treba zaustavljanje pada reprogram stabilizacija i onda rast. Valja presjeci ove silne dugove pa Adi i Edi Adilovic uzese 50 000 pa ostali 300 k za licencu i na sve to redovno poslovati..

A npr da nema tih dugovanja za te pare mogao si dovesti 5 odlicnih igraca..

Stavi se u poziciju da si vlasnik i da ti dolaze presude pred svako kolo ovom 10 000KM plati ovom 30 000 ovom 15 000 itd..i dodje ti neko kaze ti si kriminalac.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 21 jun 2018, 14:22

chily-rz je napisao/la:AKo taj Žerić može doprinjeti u ekipi ne vidim razlog da ga Željo na posudbu šalje,neka doprinosi kod njih,.
Ma dobar je mali. On i nas maske se ganjali ko ce vise golova dati u mladjim kategorijama. :D
Posudba ok,al s mogucnosti otkupa. Ostalo kao sto kazes je filijala sarajevskim klubovima.

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 14:27

Al kako ti to znas, eto de nam objasni, neko ovdje sumnja da je iz budeta placeno vecina tih dugova. Mislim kako mi da povjerujemo u tu pricu kad nemamo informacija osim ovde sto dode par likova i govori ima para, placa ovo placa ono. Dalje kojim poslom se bavi taj nad biznismen inace u Turskoj ili po evropiako mozes da napises pa da znamo da negovorimo kriminalac nego da ga podrzimo

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 21 jun 2018, 14:27

simpatizercelik je napisao/la: Nije dosao Abramovic, da izvali 50 miliona, generalno mi smo smrdljivi ljudi, država, pa tako i fudbal, koliko god voljeli Čelik nece biti nista preko noći, a koliko volimo vidjelo se sa članskim kartama, sve priča kad je trebalo dati **** 50ak maraka učlanio se 500 ljudi, nije ni toliko, jer su pojedinci zbog fanatizma učlanila pola familije. Ako je covjek dao pare, bolje ce se on brinuti o klubu nego mi, njegov kes je u pitanju
De ne dipr oko clanskih. Uclanilo se i vise nego sto se ocekivalo. Taj sistem vise ne postoji i zato pustite se vise te price oko clanskih,jer ste dojadili i bogu i narodu.

tralalalalalalalala
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 jun 2018, 22:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tralalalalalalalala » 21 jun 2018, 15:37

Uclanjena nije bilo, odziv je bio premali zasto da se o tome ne govori, ista je prica i kada se spomene Aydin, zasto se ne bi sumnjalo u covjeka o kojem se ne zna apsolutno nista. Prica pojedinih na forumu je: neka moze raditi sta hoce IMA NOVCE(sto je takodjer upitno), pa sta ako ih ima, sad covjek ne smije izraziti nikakvu sumnju oko njega jer pobogu, on ima novce, a ocigledno i svoje ovce :). Klasicna nasa prica, posalje se paketic sa kafom i keksom i hop, eto glasa na izborima. Naravno da treba dati vremena i treba imati strpljenja, ali ni u kojem slucaju ne treba dopustiti da se navijace i simpatizere kluba pravi budalama. Onaj ko ima iole mozga zna o cemu govorim.
I jos jedna stvar, o informaciji da ima klub u Makedoniji ja nisam nigdje nista uspio pronaci. Ne postoji nikakva informacija o tome.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.