NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 15 mar 2018, 16:44

Hoće li biti prenos tekme sa GOŠK-om?

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 mar 2018, 17:09

Eto vam vase lupetanje za 160 000 provjerne informacije da du na plate i da se izgura sezona ..Opcenito ovdje svi nesto lupetaju nit ima razloga lupetanju nit ima dokaz sta lupeta ..Brate ak imas ovo ko Avenija nsto napisi a ne samo svi lupetat ,momku svaka cast za ovo sto je poslo email ..Sad ima i tu neke procedure ko ce znat.Ovdje imas ljudi onih koji su bili za jedan clan jedan glas i ak je to propalo zeljeli bi sve da propadne ..Ja nism takav ak ne moze ono daj sta moze ,pa opet ono pokusat kad mogne ...Najgore ovo sto se desilo kasno i uz par kikseva tesko da mozemo ostat u ligi ..Ne krivim ja ni trenere ni igrace toliko..Nije ovo lahka misija ...A utakmica je ko ne moze na stadion Subota 17 h BHT prenos

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 15 mar 2018, 17:33

Prijenos na BHT 1
Besplatan ulaz za utakmicu protiv GOŠKa
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 15 mar 2018, 17:48

Informacija da je lova prebačena Poreznoj je stara 20 dana i čak mislim da je ovdje neko pisao o tom. Reprogram (s jučerašnjim danom) još uvijek nije potpisan.

U svakom slučaju je jadno da ovdje ili na kafi nagađamo o ovako bitnim stvarima, pozivajući se na insajderske informacije koje dobivamo iz kluba, Porezne uprave, javnih preduzeća ili sl., umjesto da Klub o tom obavještava i ne bi im trebao "marketing" u vidu besplatnih ulaznica nego bi takve vijesti bile najbolji poziv da ljudi dođu na stadion...
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 15 mar 2018, 18:05

Przunjer je napisao/la:Informacija da je lova prebačena Poreznoj je stara 20 dana i čak mislim da je ovdje neko pisao o tom. Reprogram (s jučerašnjim danom) još uvijek nije potpisan.
Da, al mnogi su kao i ja sam, pisali ovdje da je to laž, nismo vjerovali da su te pare uopšte završile tamo u poreznoj.
Ovaj klub je faktički postao privatan, tako da, mi ne možemo mnogo tu da mijenjamo što se tiće informacija. Tako "su" izabrali na skupštini i gotovo:) Valjda se stvari poprave, morati će da se "otvore", ako žele da vrate i imaju kakvo takvo povjerenje većeg broja navijača.
Svi na BP !
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 15 mar 2018, 18:06

Przunjer je napisao/la:Informacija da je lova prebačena Poreznoj je stara 20 dana i čak mislim da je ovdje neko pisao o tom. Reprogram (s jučerašnjim danom) još uvijek nije potpisan.

U svakom slučaju je jadno da ovdje ili na kafi nagađamo o ovako bitnim stvarima, pozivajući se na insajderske informacije koje dobivamo iz kluba, Porezne uprave, javnih preduzeća ili sl., umjesto da Klub o tom obavještava i ne bi im trebao "marketing" u vidu besplatnih ulaznica nego bi takve vijesti bile najbolji poziv da ljudi dođu na stadion...
Ma ovdje se realno najvise pisalo da su pare potrosene za tekuce troskove...

Avatar
avenija
Postovi: 13640
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 mar 2018, 18:16

INVESTITOR POKLANJA BESPLATAN ULAZ SVIM NAVIJAČIMA ČELIKA

Danas je u prostorijama kluba održana press konferencija na kojoj su prisustvovali investitor Čelika Gosp. Aydin Olgun, Gradonačelnik Grada Zenice Fuad Kasumović, Gradonačelnik grada Bolu Alaadin Yilmaz i Predsjednik Kluba Boluspor Necib Carikci. Gospodin Olgun je pričao ostvarnim problemima i dugovima kluba.

” Ovdje smo i trudimo se da podignemo Čelik što je više moguće. Zadnja tri mjeseca smo preživjeli dosta toga, ali imamo dovoljno snage da se borimo i dalje” rekao je Olgun.

Na pitanje da li će u slučaju ispadanja iz lige investitor ostati u Čeliku, Olgun je reako:

Niti jedan posao nisam ostavio na pola, uvijek sam išao do kraja, tako će biti i ovdje u Zenici”

Na kraju press konferencije je pohvalio dva dugogodišnja uposlenika NK”Čelik”, Amru Karapandžić i Enesa Dilavera koji su i pored problema u klubu, zaostalih i neredovnih plata, ostali uz klub.

U znak zahvalnosti, svim simpatizerima i navijačima kluba, investitor je poklonio besplatan ulaz na utakmicu NK”Čelik”-NK”GOŠK” uz poziv da dođu u što većem broju i podrže Čelik.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Gazija88ze » 15 mar 2018, 18:33

Koja magla, dovedi investitora na pressicu, uz to i predsjednika nekog tamo kluba i samo da se broji da je bila pressica, nista konkretno nismo informisani.

A koji ce vrag fudo u prostorijama kluba? Zar se nismo ponajvise borili za depolitizaciju kluba?

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 15 mar 2018, 19:43

Samo više da se završi ta saga o reprogramu i javnim preduzećima, ali dok to ne bude završeno treba reprogram konstantno naglašavati na tribinama mada to tanko ide... Kako god, show must go on!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 mar 2018, 20:39

Ovdje velika velicina pisala 164 000 je dobijeno i,da se izgura sezona,da se daju place za te pare ,pripreme sto je bilo,i sve ostale obaveze do kraja sezone.I mozda ce opet te ubjedjivat..Lijepo pisalo na papiru 164 000 za reprogram ..l ispostavilo se da nije tacno nego da je uplaceno poreskoj upravi e sad dalje kako dalje ne znam .al nece sad uplatit i stat ,nema ni to logike..Opcenito mi smo nestrpljivi u svemu ..Sad kome vjerovat il ovom tzv investitoru koji baca bleje i ak se ispadne nece napustit Celik i ice do kraja kak je zamisljeno il ovdje nekom ko je tvrdio 164 000 idu samo da se izgura sezona i ostale price .Nekad mi tacno nismo jasni mi sami sta hocemo i sto nesto tvrdimo ak ne znamo ..Ma kakav klub takav i investitor i sve ostalo ..Dobro je reko novinar onaj Bosnjak za Celik ,ljudi misle da je to Celik iz osamdesetih a nisu svijesni da su ih davno prestigli sela Krupa Mladost da ne pricam Siroki ,jos malo i Simin Han i Stanisici ..Da nije to taj Celik iz osamdesetih koji je dobijo i Zvezdu i Partizan i Dinamo u gostima u jednoj sezoni da moraju bit svijesni i ko vodi Celik i navijaci,nego da je ovo propali klub kojim treba dugo vremena rada i strpljenja da se oporavi.

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 mar 2018, 20:52

Cuj besplatan ulaz,nasta smo spali cccc
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 mar 2018, 20:58

Ispadaju Sloboda i Vitez.

REPROGRAM!
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 15 mar 2018, 21:15

Evo Aydin prozva javno Adilovice pred cijelom sportskom javnoscu. Bilo je i strucnjaka koji su govorili da je Seki doveo investitora...???

Kao sto sam pisao ranije, puno podmetanja i prljavog smeca je bilo pod tepihom... nije to lako preko noci dovesti u red. Pozivam jos jednom one koji tvrde da nema investitora da mi kazu odakle pare kojima se klub finansira zadnja 3 mjeseca? Evo uvjerili smo se da od 160k nije

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 15 mar 2018, 21:18

Mozemo kritikovati ljude koliko hocemo al neke stvari su se pokrenule sa mrtve tacke, najvaznija stvar nije rjesena sto se stvara velik problem, nadajmo se da ce biti ubrzo rijeseno.

HOCEMO REPROGRAM !
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 15 mar 2018, 23:43

amel989 je napisao/la:Evo Aydin prozva javno Adilovice pred cijelom sportskom javnoscu. Bilo je i strucnjaka koji su govorili da je Seki doveo investitora...???

Kao sto sam pisao ranije, puno podmetanja i prljavog smeca je bilo pod tepihom... nije to lako preko noci dovesti u red. Pozivam jos jednom one koji tvrde da nema investitora da mi kazu odakle pare kojima se klub finansira zadnja 3 mjeseca? Evo uvjerili smo se da od 160k nije
Protiv pitanje i ujedno odgovor, sta ce Fudo na presici Čelika? Dali ti znas kakav ima dogovor sa ovim investitorima koji se pojavljuju na presici? I ko koga ovde ce izlevatit?
Kako ja da znam cije su pare?
Kako ti znas cije su pare?
Jel 20god vladajuca stranka svoje sape oko svega u gradu pa i oko celika stavljala a pitam te ko je vladavini sada i kome nije odgovarao statut i NGG i zasto?
Neznam kakve Seki ima veze zna se ko je doveo Turke.
Mislim nije mi do rasprave i bilo cega nakraju krajeva podigli smo ruke, al zna se pod kakvim okolnostima i spinovima, svako ko malo razmisli skontace ko je pravi vlasnik Celika ovdje,naravno ovo je moje misljenje i na kraju krajeva tako vjerovatno treba biti jer nismo bili ni zreli za nesto vise ni Celik ni grad a ni drzava za preuzimanje makar necega iz ralja vladajuce ekipe nebitno koje. Dabogda oni poveli nas u ligu sampiona i napravili sistem za buducnot da Celik bude sve sto mi prizeljkujemo al brate nemojte nas farbat prvo dajte pobjedite nekoga vise i izvucite nas iz prve lige

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 16 mar 2018, 10:51

"Protiv Čelika je bio pokrenut disciplinski postupak na osnovu tužbe trojice bivših igrača Mahira Karića u iznosu od 11.000 KM, Eldina Adilovića 37.116,05 i Semira Bukvića 4.500. Od tri kluba obuhvaćena ovim postupkom Zeničani su jedini koji su izmirili obaveze. "Dugovanja koja smo imali prema ovoj trojici igrača smo isplatili. O tome smo pismenim putem i u skladu sa zadatim rokom informisali N/FS BiH, čime smo ispunili i taj tehnički uslov za nastavak takmičenja i organizaciju utakmice sa GOŠK-om", rekla je Ajna Beganović, PR NK Čelik.

http://****....ba/premijer-liga-bih/upitno-odigravanje-utakmice-dva-kluba-izmirila-dugovanja-u-jednom-cekaju-5-do-12/112581

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 mar 2018, 11:03

hagy je napisao/la:"Protiv Čelika je bio pokrenut disciplinski postupak na osnovu tužbe trojice bivših igrača Mahira Karića u iznosu od 11.000 KM, Eldina Adilovića 37.116,05 i Semira Bukvića 4.500. Od tri kluba obuhvaćena ovim postupkom Zeničani su jedini koji su izmirili obaveze. "Dugovanja koja smo imali prema ovoj trojici igrača smo isplatili. O tome smo pismenim putem i u skladu sa zadatim rokom informisali N/FS BiH, čime smo ispunili i taj tehnički uslov za nastavak takmičenja i organizaciju utakmice sa GOŠK-om", rekla je Ajna Beganović, PR NK Čelik.

http://****....ba/premijer-liga-bih/upitno-odigravanje-utakmice-dva-kluba-izmirila-dugovanja-u-jednom-cekaju-5-do-12/112581
I ovo su pare od grada, sve se placa od grada.
I dalje neko misli da su ovdje samo po naredbi Fude.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 16 mar 2018, 11:08

prisonbreak je napisao/la:
hagy je napisao/la:"Protiv Čelika je bio pokrenut disciplinski postupak na osnovu tužbe trojice bivših igrača Mahira Karića u iznosu od 11.000 KM, Eldina Adilovića 37.116,05 i Semira Bukvića 4.500. Od tri kluba obuhvaćena ovim postupkom Zeničani su jedini koji su izmirili obaveze. "Dugovanja koja smo imali prema ovoj trojici igrača smo isplatili. O tome smo pismenim putem i u skladu sa zadatim rokom informisali N/FS BiH, čime smo ispunili i taj tehnički uslov za nastavak takmičenja i organizaciju utakmice sa GOŠK-om", rekla je Ajna Beganović, PR NK Čelik.

http://****....ba/premijer-liga-bih/upitno-odigravanje-utakmice-dva-kluba-izmirila-dugovanja-u-jednom-cekaju-5-do-12/112581
I ovo su pare od grada, sve se placa od grada.
I dalje neko misli da su ovdje samo po naredbi Fude.
Sad je problem cije su pare, samo trazite neke zamjerke i gluposti.

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 16 mar 2018, 11:10

Nesto razmisljam da nam nije Fude i Aydina bili bi ispod Viteza, reprogram rijesen evo i dugovanja aferim. Hvala Fudo , hvala Aydine :ljepota:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 mar 2018, 11:20

GhostRecon je napisao/la:Nesto razmisljam da nam nije Fude i Aydina bili bi ispod Viteza, reprogram rijesen evo i dugovanja aferim. Hvala Fudo , hvala Aydine :ljepota:
Reprogram nike rijesen! Ako se nova uplatio to ne znaci da je rijeseno, sporazum nije potpisan. Da nije Fude sada bi bili u LZP.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.