NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 10 jun 2021, 01:13

A koji je sad ovo baraz jel pobjednik ovog susreta igra glavni onda baraz sa ekipom iz RS kao sto se govorilo Slavija Istocno Sarajevo.Valjalo bi da nam juniori udju z PL,valjda bi se to moglo isfinansirat.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5269
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 10 jun 2021, 08:58

BatistutA19 je napisao/la:
10 jun 2021, 01:13
A koji je sad ovo baraz jel pobjednik ovog susreta igra glavni onda baraz sa ekipom iz RS kao sto se govorilo Slavija Istocno Sarajevo.Valjalo bi da nam juniori udju z PL,valjda bi se to moglo isfinansirat.
Igramo protiv Ilijasa ( Slavija je ispod njih zavrsila) za prvaka grupe Centar. Poslije toga vjerovatno play off protiv prvaka grupe jug. Ove dvije ako dobijemo u premijer ligi smo.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 10 jun 2021, 13:23

opet Fujdo
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 10 jun 2021, 13:24

Kakva objava Robijasa :clap: Dnevna doza uriniranja po fudi

Zasto imam osjecaj da ce do rodjendana 16.6 uplata od kirija biti uplacena :D
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

bukvaljista
Postovi: 24
Pridružen/a: 12 jun 2018, 12:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bukvaljista » 10 jun 2021, 13:46

HarisZe je napisao/la:
10 jun 2021, 13:24
Kakva objava Robijasa :clap: Dnevna doza uriniranja po fudi

Zasto imam osjecaj da ce do rodjendana 16.6 uplata od kirija biti uplacena :D
Nažalost, koliko znam o njemu, nema sanse za uplatu... osladile se kirije dok je bio u klubu i on to ne da!

Treba napraviti MHE u Lasvi, zavrsiti "industrijsku zonu", platiti zgrade i trzne centre u Bugojnu, Vakufu, Ključu... neće to samo...

Avatar
habuba
Postovi: 719
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 10 jun 2021, 14:18

Uplatio ne uplatio 19tog ce imati najveci bunt u gradu za svog mandata. I ne samo to, tek tada ce vidjeti sta je pritisak.

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 10 jun 2021, 14:19

Covjek samo ide iz lazi u novu laz
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 jun 2021, 14:36

slika

Samoprozvani ekonomski strucnjak :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 10 jun 2021, 14:40

dinodino2019 je napisao/la:
10 jun 2021, 14:19
Covjek samo ide iz lazi u novu laz
Za 2005. mu nadlezni organi utvrdili dug. Za Turčina ga ne opra ni Zem-zem vodica, a za sredstva od prostora se klub prijavio iako po sporazumu nije duzan. Objavili su to. Grad je duzan proslijediti sredstva od prostora klubu, nema nikakvog uslova prijave.

Fuks je zgrahno, pogubio se sav, bas se samo zakopava. Saljevanje strave, egzorcizam i slicne radnje bi pomogle.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la el-fighter » 10 jun 2021, 15:12

Pozdrav Zeničani moji!

Danas sam prolazio pored Bilinog Polja i vidim ispred ona velika boca piva, ali ako sam dobro vidio iz auta prazna je.

Je li ta akcija završena ili je samo slab odziv?

Samo naprijed, ne dajte Čelika i da se za koju godinu opet susretnemo u najvišem rangu. Sve najbolje!
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 10 jun 2021, 15:15

el-fighter je napisao/la:
10 jun 2021, 15:12
Pozdrav Zeničani moji!

Danas sam prolazio pored Bilinog Polja i vidim ispred ona velika boca piva, ali ako sam dobro vidio iz auta prazna je.

Je li ta akcija završena ili je samo slab odziv?

Samo naprijed, ne dajte Čelika i da se za koju godinu opet susretnemo u najvišem rangu. Sve najbolje!
Kako ces vidjet iz auta jel prazna boca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: poz i tebi

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 10 jun 2021, 15:17

Truhlo je napisao/la:
10 jun 2021, 08:58
BatistutA19 je napisao/la:
10 jun 2021, 01:13
A koji je sad ovo baraz jel pobjednik ovog susreta igra glavni onda baraz sa ekipom iz RS kao sto se govorilo Slavija Istocno Sarajevo.Valjalo bi da nam juniori udju z PL,valjda bi se to moglo isfinansirat.
Igramo protiv Ilijasa ( Slavija je ispod njih zavrsila) za prvaka grupe Centar. Poslije toga vjerovatno play off protiv prvaka grupe jug. Ove dvije ako dobijemo u premijer ligi smo.
Hvala na odg drug a valjalo bi kad bi usli juniori u PL jace utakmice a valjda bi mogli isfinansirat sve to.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 jun 2021, 15:22

el-fighter je napisao/la:
10 jun 2021, 15:12
Pozdrav Zeničani moji!

Danas sam prolazio pored Bilinog Polja i vidim ispred ona velika boca piva, ali ako sam dobro vidio iz auta prazna je.

Je li ta akcija završena ili je samo slab odziv?

Samo naprijed, ne dajte Čelika i da se za koju godinu opet susretnemo u najvišem rangu. Sve najbolje!
Mozda su je isprsznili, znam da je bilo objavljeno da je mozda oko 10.000 cepova skupljeno, sad tacno ne znam cifru. Vise lokala i kafica je skupljalo cepove i ubacivalo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
habuba
Postovi: 719
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 10 jun 2021, 15:25

Fudo opet jase..Po ko zna koji put prica o Celiku nakon sto je rekao da nece vise. Non stop prica protiv ko kakav papak o curi sto ga je sutnula :)

Opet nije on napravio dugove, samo je proknjizio stare. Opet nije on doveo turcina, turcin bio jedina opcija, i slag na tortu opet laze da Celik nije aplicirao za sredstva namjenjena za sport. I naravno, opet salva komentara protiv njega :)

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 10 jun 2021, 17:08

Da smo Bogdom slozniji, kao sto nismo, ne bi nikad dosli u ovu fazu.

Sad nas pujdo ebe u zdrav mozak, prvo nam neda da radimo sami, onda dovodi Turke i svoje ljude , nakon Turaka obmanjuje javnost i on i ta gradska uprava koja negira sporazum koja je i sama potpisala. I sad zele prekinuti saradnju.

Ma borba do sudnjeg dana !
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 10 jun 2021, 17:49

habuba je napisao/la:
10 jun 2021, 15:25
Fudo opet jase..Po ko zna koji put prica o Celiku nakon sto je rekao da nece vise. Non stop prica protiv ko kakav papak o curi sto ga je sutnula :)

Opet nije on napravio dugove, samo je proknjizio stare. Opet nije on doveo turcina, turcin bio jedina opcija, i slag na tortu opet laze da Celik nije aplicirao za sredstva namjenjena za sport. I naravno, opet salva komentara protiv njega :)
**** ovo je prvi put da su nas potopili u komentarima.

Tek sad citam ne znam jesu li brisali ali svi za Fudu.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 10 jun 2021, 17:54

Jednostavno, blokirali su i reakcije i komentare osoba koji su protivnici. Ja prvi put kad sam komentarisao bez ikakvih uvreda, blokirali su mi sve opcije na stranici. Tako urade svima koji drugacije razmisljaju, ja vjerujem da na toj listi već sada ima 1000+ ljudi blokiranih.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 jun 2021, 18:05

Ko ih yebe, nek blokiraju samo. A evo nam i smaje, koji sina zaposli komentarisajuci na fb :rol:

Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 10 jun 2021, 18:11

avenija je napisao/la:
10 jun 2021, 17:49
habuba je napisao/la:
10 jun 2021, 15:25
Fudo opet jase..Po ko zna koji put prica o Celiku nakon sto je rekao da nece vise. Non stop prica protiv ko kakav papak o curi sto ga je sutnula :)

Opet nije on napravio dugove, samo je proknjizio stare. Opet nije on doveo turcina, turcin bio jedina opcija, i slag na tortu opet laze da Celik nije aplicirao za sredstva namjenjena za sport. I naravno, opet salva komentara protiv njega :)
**** ovo je prvi put da su nas potopili u komentarima.

Tek sad citam ne znam jesu li brisali ali svi za Fudu.
Brisu komentare masovno,i Fudin fb i 072 ista im strategija,majke mi ljute me da sa par prijatelja otvorimo 500 laznjaka da ga krenemo busiti komentarima

Avatar
habuba
Postovi: 719
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 10 jun 2021, 18:20

avenija je napisao/la:
10 jun 2021, 17:49
habuba je napisao/la:
10 jun 2021, 15:25
Fudo opet jase..Po ko zna koji put prica o Celiku nakon sto je rekao da nece vise. Non stop prica protiv ko kakav papak o curi sto ga je sutnula :)

Opet nije on napravio dugove, samo je proknjizio stare. Opet nije on doveo turcina, turcin bio jedina opcija, i slag na tortu opet laze da Celik nije aplicirao za sredstva namjenjena za sport. I naravno, opet salva komentara protiv njega :)
**** ovo je prvi put da su nas potopili u komentarima.

Tek sad citam ne znam jesu li brisali ali svi za Fudu.
kao sto zenicanin rece, ogroman broj onih koji se nisu slagali sa njegovim istupima i ponasanjem je vec davno blokiran. Ja sam popio blok prije dvije-tri sedmice iako u komentaru nije bilo uvreda ili nedaj boze psovki. Kulturno sam rekao i pozvao ga da reaguje i ispostuje potpisani ugovor...Naravno komentar je momentalno izbrisan i ja sam banovan.

Na isti nacin i Kim u Sjevernoj Koreji "potapa"...haha..Mislim i smijesno je ali vise od toga je zalosno. Gradonacelnik grada brise komentara i blokira neistomisljenike.

Da i ne pricamo o citavoj masineriji laznih profila koji su se kreirali samo sa namjerom da komentarisu. Lazna imena, profili bez prijatelja, profili iz Burkine...itd.sve su to odlike komunikacije gradonacelnika i grada sa svojim glasacima/stanovnicima grada.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: HarisZe i 22 gosta.