NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 jun 2021, 13:13

AllGunsBlazing je napisao/la:
13 jun 2021, 13:04
Posten i Uzun, nisu bas rijeci koje sam ocekivao vidjeti zajedno.
Dobro drug evo meni na pm napisi bilo kakvu mrlju u njegovom zivotu da ovdje ne piskaramo...momak je u gradskom vijecu par mjeseci vise se pljuje nego svi iz SDA zajedbo koji su krali 30 godina npr Duvnjak koji je kao nagradu dobio da mu brat bude trenutno u klubu

Avatar
samocelik
Postovi: 5947
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 13 jun 2021, 13:17

Dovoljno je jedam dan, jedan sat, da izgubiš obraz. To je nešto najgore. Ne možeš za života isprati. Većina nas poznaje Kenu i ko je i šta je ali prodat principe radi par dana slave, zeznuto je.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 jun 2021, 13:22

samocelik je napisao/la:
13 jun 2021, 13:17
Dovoljno je jedam dan, jedan sat, da izgubiš obraz. To je nešto najgore. Ne možeš za života isprati. Većina nas poznaje Kenu i ko je i šta je ali prodat principe radi par dana slave, zeznuto je.
Svako ima drug pravo na svpje misljenje meni je momak drag i uvjek ce bit znam ga od malena odrasto u mojoj mahali i uvjek ce mi bit drazi od svih seljobera iz sda fudu nabijem na k.urac sto je toj djeci kasikaru uvalio u usta radi pisljivih 18k mjesecno i radi svojih seljackih principa....oko poslovnih prostora se vodi neka velika mucka cim se kreten toliko bori za njih to treba dobro ispitat

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 13 jun 2021, 13:25

stahor je napisao/la:
13 jun 2021, 12:59
zamorano je napisao/la:
13 jun 2021, 10:51
stahor je napisao/la:
13 jun 2021, 10:05

Joj ja tebe pa sta ako je zenu zaposlio u arenu da radi kod talica, ti ne bih jelde...uff

Sto se stana tice zaboravljas da je momak bio u privatnom biznisu prije politike imao i mozda ima i sad onu firmu europa slasticarne i kopiranje neznam nisam dugo bijo u zenici...
Ja sam svoje mišljenje dao o ovom ****! Ne znam zašto mi replicirate! JEL TO VI MOŽDA BRANITE OVOG GUZUNA???
Ja samo kazem da se momak bori za sport i da mu je tesko jer ga fudo smatra levatom...momak je posten neznam sto ga stavljaju na poster ovi iz crveno crnog bombardera
Pa nek izadje iz ZI i tako pokaze svoju ljubav prema gradu i Čeliku!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

FRLegioen
Postovi: 460
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 13 jun 2021, 13:36

Ne znam zasto uopste spominjemo bilo koga iz ZI?Neka napravi taj Uzun bilo kakav konkretan potez,nek se suprostavi barem po pitanju Celika Faraonu Fudi!Nek pokaze djelom da voli ovaj grad i ovaj nas klub!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 13 jun 2021, 13:52

Fuad je glavni krivac sto se sad vrse opstrukcije prema klubu, ali ni Vijece se ne smije amnestirati od odgovornosti. Ovo trenutno Vijece je pokazalo da su Fudin alat i da barata s njima kako zeli. Obicni njegovi pijuni. Husetic ljakan par ekselans. Spominjete Uzuna, bio je fin momak koji je pratio Čelik, ali ocito ga je sva ova politicka prica okrenula u nekom prljavom pravcu. Konkretno on im je glavni u stranci, a oni su podrzali da se ponisti odluka Vijeca na osnovu koje je pravljen sporazum izmedju Grada i kluba. Nisu dali klubu sredstva iz budzeta za sport iako su konkurisali, a zarad kompenzacije za stavku iz sporazuma. I onda na to kad znamo da OKK kojeg vodi Uzun, dobija pare od Grada preko javnih preduzeca, klasicno upumpavanje, dok se Čelik srozava onda ga se ne moze braniti. Losa prica i tu nema postovanja, nazalost prodao je svoj kredibilitet.

Babajic nedavno govori na sjednici Vijeca da su momci u klubu zadrti, pa da vidimo zbog cega? Traziti da se ispostuje sporazum je zadrto? A nije zadrto krsiti ga unatoc potpisu i pecatu Grada? Hajde makar se odmaknuo od te price, ali kad je dobro popusio foru. On je klasican lik koji bi da je dobar sa svima, pa i sa onim sto valjaju i sa onima koji ne valjaju. Ipak, tako ne ide, jer ako zelis biti pravedan onda ces se zamjeriti ljudima koji unistavaju klub. On je posluzio kao njihova lutka i na kraju ga jos prozivaju da je SDA. Ne moze mu jedan Perco koji je konstantno rovario bit drazi od momaka koji se bore za klub godinama. Nakon kikseva koje je pravio, valjda bude pametniji u buducnosti. Ipak je godine proveo na stadionu i ne treba mu to.

Vijece Grada, posebno ovi iz ZI, nosi veliku odgovornost za ovakvo stanje kluba zato sto slijepo podrzavaju svog lopova. To sto ih ljudi vec smatraju ljigama je samo na njima. Fudo ce se nekad maknuti iz Grada, ali na osnovu nedjela ta etiketa njima u gradu nece. Valjda se malo prekontaju u svemu tome, jer kad jedes go.vna tesko je nazad.

Protest za klub je otpor tom poltronstvu! Čelik je iznad svakog pojedinca!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
romeo
Postovi: 1090
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 13 jun 2021, 13:54

**** li vas on, da vas ****'.
Lik koji je do prije par godina radio u kopirnici i kopirao skripte sada odlucuje o sportu u gradu, odlucuje ko ce gdje biti primljen i sta vec ne.
I to vama nista nije neobicno, kao dobar je on!?
Dok vam se pola grada iselilo vani, on je fino mahalsko dijete...ahahhaha
Pisam vam se na karaktere i obraze.
Sve dok na jaranskoj osnovi razmisljate, ovaj grad ce biti ****.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 jun 2021, 14:04

romeo je napisao/la:
13 jun 2021, 13:54
**** li vas on, da vas ****'.
Lik koji je do prije par godina radio u kopirnici i kopirao skripte sada odlucuje o sportu u gradu, odlucuje ko ce gdje biti primljen i sta vec ne.
I to vama nista nije neobicno, kao dobar je on!?
Dok vam se pola grada iselilo vani, on je fino mahalsko dijete...ahahhaha
Pisam vam se na karaktere i obraze.
Sve dok na jaranskoj osnovi razmisljate, ovaj grad ce biti ****.
U toj je.benoj kopirnici je za Robijase isprintano hiljadama plakata u zadnjig 20 god. i nikad nam marka nije bila naplacena zato ljude ne petljaj u politiku imaj bar malo postovanja

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 jun 2021, 14:20

Steelman je napisao/la:
13 jun 2021, 13:52
Fuad je glavni krivac sto se sad vrse opstrukcije prema klubu, ali ni Vijece se ne smije amnestirati od odgovornosti. Ovo trenutno Vijece je pokazalo da su Fudin alat i da barata s njima kako zeli. Obicni njegovi pijuni. Husetic ljakan par ekselans. Spominjete Uzuna, bio je fin momak koji je pratio Čelik, ali ocito ga je sva ova politicka prica okrenula u nekom prljavom pravcu. Konkretno on im je glavni u stranci, a oni su podrzali da se ponisti odluka Vijeca na osnovu koje je pravljen sporazum izmedju Grada i kluba. Nisu dali klubu sredstva iz budzeta za sport iako su konkurisali, a zarad kompenzacije za stavku iz sporazuma. I onda na to kad znamo da OKK kojeg vodi Uzun, dobija pare od Grada preko javnih preduzeca, klasicno upumpavanje, dok se Čelik srozava onda ga se ne moze braniti. Losa prica i tu nema postovanja, nazalost prodao je svoj kredibilitet.

Babajic nedavno govori na sjednici Vijeca da su momci u klubu zadrti, pa da vidimo zbog cega? Traziti da se ispostuje sporazum je zadrto? A nije zadrto krsiti ga unatoc potpisu i pecatu Grada? Hajde makar se odmaknuo od te price, ali kad je dobro popusio foru. On je klasican lik koji bi da je dobar sa svima, pa i sa onim sto valjaju i sa onima koji ne valjaju. Ipak, tako ne ide, jer ako zelis biti pravedan onda ces se zamjeriti ljudima koji unistavaju klub. On je posluzio kao njihova lutka i na kraju ga jos prozivaju da je SDA. Ne moze mu jedan Perco koji je konstantno rovario bit drazi od momaka koji se bore za klub godinama. Nakon kikseva koje je pravio, valjda bude pametniji u buducnosti. Ipak je godine proveo na stadionu i ne treba mu to.

Vijece Grada, posebno ovi iz ZI, nosi veliku odgovornost za ovakvo stanje kluba zato sto slijepo podrzavaju svog lopova. To sto ih ljudi vec smatraju ljigama je samo na njima. Fudo ce se nekad maknuti iz Grada, ali na osnovu nedjela ta etiketa njima u gradu nece. Valjda se malo prekontaju u svemu tome, jer kad jedes go.vna tesko je nazad.

Protest za klub je otpor tom poltronstvu! Čelik je iznad svakog pojedinca!
Sa tvojim postovima se uvjek slazem drug i istina je sve to evo ja sam clan Celika i dajem ppdrsku koliko god mogu i davt cu jer volim taj klub od rodjenja i tako ce bit do smrti a moje misljenje o nekim ljudima je samo moje i niko mi nemoze nesto naturat....eco uzmi primjer Vraceta i bice ti jasno da to neide tako u nasem gradu nazalost zajebo nas uzeo glasove osiguro sebi milone Celiku dao k.urac i opet kafic i restoran rade super u po carsije....tako isto ramini hajduci....ne treba drug imat duple arsine

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 13 jun 2021, 14:41

Čitam ove zadnje postove i ne vjerujem, gledam da se nisam vratio u neku arhivu, pa potpuno smo o istom raspravljali više puta na isti način, i ponovo ovaj @samoposteno želi kao nešto ublažiti (i bojim se da će sada reći: "Hajde dokaži") :)
Ali ako se mora ponavljati, ok, neka ide... jbg.
Uglavnom, svi su individue za sebe i treba da rade po načelima svoje savjesti i obraza, nikog ne opravdava to što je dio neke političke ideje, pa kao ne može protiv nje, a čini loše protiv građana vlastitog grada. Veliki ljudi se razlikuju od malih upravo po tome što nekada znaju reći i NJET!!!

Avatar
habuba
Postovi: 693
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 13 jun 2021, 14:47

Convicts1988 je napisao/la:
13 jun 2021, 10:33
Učlanite se !
Stand za clanarinu bi morao biti pred Bosankom i srijedu i subotu. Mislim da su momci svijesni toga i da su se vec izorganizovali.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 jun 2021, 14:53

limvolikce1945 je napisao/la:
13 jun 2021, 14:41
Čitam ove zadnje postove i ne vjerujem, gledam da se nisam vratio u neku arhivu, pa potpuno smo o istom raspravljali više puta na isti način, i ponovo ovaj @samoposteno želi kao nešto ublažiti (i bojim se da će sada reći: "Hajde dokaži") :)
Ali ako se mora ponavljati, ok, neka ide... jbg.
Uglavnom, svi su individue za sebe i treba da rade po načelima svoje savjesti i obraza, nikog ne opravdava to što je dio neke političke ideje, pa kao ne može protiv nje, a čini loše protiv građana vlastitog grada. Veliki ljudi se razlikuju od malih upravo po tome što nekada znaju reći i NJET!!!
Ne zelim drug ublazit ja kritikujem u lice i kazem im svima kako jest eto dolazim na proteste dat podrsku moj je samo prijedlog da se staci sto za naplacivanje clanarine jer ih izgleda dosta ne zna gdje to mogu izvrsit...Celik ispred svih

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 13 jun 2021, 14:57

Jbt ga. 3 dana do rodjenadana i 6 do protesta ne moramo nacimati opet price koje su vise puta ispricane. Imamo dovoljno vremena i od 21.6. da se vratimo tim temama.

Sad je najvaznije prvo da za rodjendan pokazemo pozitivnu pricu koja stoji iza ovog Čelika, a drugo da na protestima pokazemo da veliki broj gradjana podrzava sve sto se radi na spasavanju kluba.

NE DAMO ČELIK, SAMO ČELIK iz 1945!!!
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

stahor
Postovi: 205
Pridružen/a: 23 sep 2015, 13:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la stahor » 13 jun 2021, 15:14

samoposteno je napisao/la:
13 jun 2021, 13:09
stahor je napisao/la:
13 jun 2021, 12:57
samoposteno je napisao/la:
13 jun 2021, 10:32


Kakve veze ima Uzun sa slasticarnom evropom pogresio si drug
Neznam kazem tako sam cuo
Svi iz Zenice znaju da evropu od kada postoji drzi Zaim pa eto drug da znas i ne vjerujes svemu sto pisu
Zajim mujezinovic?
Jel on rodjak uzunu
Izvor blizak klubu

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 13 jun 2021, 15:37

E svasta! Zaim Sagdati, ono stvarno ne znam je li ima iko u Zenici da ne zna ko je vlasnik slasticarne Evropa...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 13 jun 2021, 15:41

samoposteno je napisao/la:
13 jun 2021, 14:20
Steelman je napisao/la:
13 jun 2021, 13:52
Fuad je glavni krivac sto se sad vrse opstrukcije prema klubu, ali ni Vijece se ne smije amnestirati od odgovornosti. Ovo trenutno Vijece je pokazalo da su Fudin alat i da barata s njima kako zeli. Obicni njegovi pijuni. Husetic ljakan par ekselans. Spominjete Uzuna, bio je fin momak koji je pratio Čelik, ali ocito ga je sva ova politicka prica okrenula u nekom prljavom pravcu. Konkretno on im je glavni u stranci, a oni su podrzali da se ponisti odluka Vijeca na osnovu koje je pravljen sporazum izmedju Grada i kluba. Nisu dali klubu sredstva iz budzeta za sport iako su konkurisali, a zarad kompenzacije za stavku iz sporazuma. I onda na to kad znamo da OKK kojeg vodi Uzun, dobija pare od Grada preko javnih preduzeca, klasicno upumpavanje, dok se Čelik srozava onda ga se ne moze braniti. Losa prica i tu nema postovanja, nazalost prodao je svoj kredibilitet.

Babajic nedavno govori na sjednici Vijeca da su momci u klubu zadrti, pa da vidimo zbog cega? Traziti da se ispostuje sporazum je zadrto? A nije zadrto krsiti ga unatoc potpisu i pecatu Grada? Hajde makar se odmaknuo od te price, ali kad je dobro popusio foru. On je klasican lik koji bi da je dobar sa svima, pa i sa onim sto valjaju i sa onima koji ne valjaju. Ipak, tako ne ide, jer ako zelis biti pravedan onda ces se zamjeriti ljudima koji unistavaju klub. On je posluzio kao njihova lutka i na kraju ga jos prozivaju da je SDA. Ne moze mu jedan Perco koji je konstantno rovario bit drazi od momaka koji se bore za klub godinama. Nakon kikseva koje je pravio, valjda bude pametniji u buducnosti. Ipak je godine proveo na stadionu i ne treba mu to.

Vijece Grada, posebno ovi iz ZI, nosi veliku odgovornost za ovakvo stanje kluba zato sto slijepo podrzavaju svog lopova. To sto ih ljudi vec smatraju ljigama je samo na njima. Fudo ce se nekad maknuti iz Grada, ali na osnovu nedjela ta etiketa njima u gradu nece. Valjda se malo prekontaju u svemu tome, jer kad jedes go.vna tesko je nazad.

Protest za klub je otpor tom poltronstvu! Čelik je iznad svakog pojedinca!
Sa tvojim postovima se uvjek slazem drug i istina je sve to evo ja sam clan Celika i dajem ppdrsku koliko god mogu i davt cu jer volim taj klub od rodjenja i tako ce bit do smrti a moje misljenje o nekim ljudima je samo moje i niko mi nemoze nesto naturat....eco uzmi primjer Vraceta i bice ti jasno da to neide tako u nasem gradu nazalost zajebo nas uzeo glasove osiguro sebi milone Celiku dao k.urac i opet kafic i restoran rade super u po carsije....tako isto ramini hajduci....ne treba drug imat duple arsine
Druze nema dvostrukih arsina. Nije ovo borba za neciji politicki interes vec iskljucivo za klupski. Kad je SDA bila vecina u vijecu i opstruisali procese bili su napadani, tako sad Fuad i ZI. Svi su prozivani kad je bilo nesto do njih. Mislis da nekom puca neka stvar za Vracetom ili Ramom, stvar je sto se sad nista ne pitaju i ne vrijedi se baviti njima. To tako ide, jer radi se u interesu kluba, a ne da se nekog proziva pro forme. Govorim o izrazenom nezadovoljstvu zbog kojeg se i desava protest. Razumijem te da si subjektivan zbog poznanstva. Njegova stvar je sto je u politici i nije to razlog nezadovoljstva nego sto imaju moc, a rade protiv kluba. I cinjenica jest da je ta fotokopirnica odradila dosta posla za klub sto kazes, ali bas zbog tog onda ne ide ici kontra kluba. Nazalost njegova stranka i on idu. Fudo i Vijece odnosno najvise ZI su trenutno glavni krivci za opstrukcije i sto se ne postuje sporazum, jer imaju vecinu.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

stahor
Postovi: 205
Pridružen/a: 23 sep 2015, 13:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la stahor » 13 jun 2021, 16:00

Pasha je napisao/la:
13 jun 2021, 15:37
E svasta! Zaim Sagdati, ono stvarno ne znam je li ima iko u Zenici da ne zna ko je vlasnik slasticarne Evropa...
Drug ja sam mislio na eurokopi i evropu da je jedna doo firma izvini ako sam te bihuzurijo
Izvor blizak klubu

stahor
Postovi: 205
Pridružen/a: 23 sep 2015, 13:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la stahor » 13 jun 2021, 16:02

romeo je napisao/la:
13 jun 2021, 13:54
**** li vas on, da vas ****'.
Lik koji je do prije par godina radio u kopirnici i kopirao skripte sada odlucuje o sportu u gradu, odlucuje ko ce gdje biti primljen i sta vec ne.
I to vama nista nije neobicno, kao dobar je on!?
Dok vam se pola grada iselilo vani, on je fino mahalsko dijete...ahahhaha
Pisam vam se na karaktere i obraze.
Sve dok na jaranskoj osnovi razmisljate, ovaj grad ce biti ****.
Pa sta ako je radijo na kopiranju....jel se to nesmje napredovat u zivotu...

Ja znam da je pandja zadovoljan i da imaju jaku ekipu sve su uredno pobjedili i znam da on to vodi i da je glavni
Izvor blizak klubu

Avatar
habuba
Postovi: 693
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 13 jun 2021, 16:12

Ljudi se mijenjaju, nekad na bolje, nekad na gore. Meni bez obzira koliko neko bio drag nebi bila opcija da ga amnestiram odgovornosti za stvari koje danas rade na osnovu stvari koje je nekada radio.

Uzunovic sada pravi direktnu stetu klubu i bez obzira sta je prije radio ovo mu se ne moze oprostiti. Direktno je ucestvovao u prevari kluba tokom ove raspodjele novca od dotoka za sport. Direktno je preko ZI digao ruku i zalagao se za nepostivanje sporazuma izmedju kluba i grada.

I na kraju, ne smije mu se oprostiti onaj i onakav diskurs koji ima na sjednicama vijeca. Mozes biti iz “carsije” koliko hoces ali ako si u glavi prepotentna seljacina nema ti pomoci. A Uzunovica se sada moze samo tretirati kao prepotentnom seljacinom samo na osnovu onog sto on kaze i radi. Nicim izazvan sam o sebi kreira tu sliku.

dinodino2019
Postovi: 2354
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 13 jun 2021, 16:20

stahor je napisao/la:
13 jun 2021, 16:02
romeo je napisao/la:
13 jun 2021, 13:54
**** li vas on, da vas ****'.
Lik koji je do prije par godina radio u kopirnici i kopirao skripte sada odlucuje o sportu u gradu, odlucuje ko ce gdje biti primljen i sta vec ne.
I to vama nista nije neobicno, kao dobar je on!?
Dok vam se pola grada iselilo vani, on je fino mahalsko dijete...ahahhaha
Pisam vam se na karaktere i obraze.
Sve dok na jaranskoj osnovi razmisljate, ovaj grad ce biti ****.
Pa sta ako je radijo na kopiranju....jel se to nesmje napredovat u zivotu...

Ja znam da je pandja zadovoljan i da imaju jaku ekipu sve su uredno pobjedili i znam da on to vodi i da je glavni
Nije on glavni nego Bulajic, a vidjet cemi ih sljedecu sezonu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: JonSnow i 10 gostiju.