NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13582
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 23 jan 2018, 15:31

aeroms33 je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/celik-osta ... ani/265909
Halo ljudi pa normalno je da smo skepticni, ja licno sam misljenja da ce nas turci naguziti i nesumnjam ni sekund,samo je pitanje vremena,ovi sto gledaju situaciju u ljubicastim naocalama mogu im ae samo nasmijati, da neulazim u dublju analizu ovog naroda jer iznjeo bih samo pogrdne nazive. U bezakonju ocekivati da ce "turci" poslovat bez korupcije, mitova, stimanja, prevara mi zvuci kao **** bajka.
Sklopice oni sastav za opstanak ne brini a nije ni sada jeftina ova ekipa valja to sve placati nego mene zanima gdje je zapelo sa reprogramom.
Kada to rijese IMACE 100 % PODRSKU ovako sa dozom zadrske...

Da ne bude da samo crno trazimo pohvalio bi ove pripreme i opremu na VRIJEME pocete, konacno licimo na normalan klub koji ima pripreme i potrebnu logistiku.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 23 jan 2018, 16:04

BatistutA19 je napisao/la:Opet isto jedni bi da se odvoje a drugi im ko nedaju kad su pitali onog vojnika u Sloveniji ..........GASENJE KLUBA SA TURCIMA JE ISTI KHURAC JER BI SE I UGASILI I DA NISU TURCI USLI,to sto prije shvatite realnost u kojem se Celk nalazio lakse ce nam svima bit i bez mastanja ....Vratice vam turcin klub ne sekirajte se kad se krene ispalit pa nastavite dje ste stali i ako imate skim .Ono nit ce ko podrzat nit ce ko cekat .samo pametovanje bla bl bla bla bla a nikakvog pomaaka nije bilo osim presipanja iz supljeg u prazno sto je vise raji i dosadilo slusat prazna obecanja ko politicari sto obecavaju ...BEZ NOVCA KLUBA NEMA TREBA VAM TO BIT JASNO .IZ LJUBAVI SE KLB NE MOZE VODIT .JEDINO MOZE VODIT KLUB IZ LJUBAVI PO TURNIRIMA A OZBILJAN KLUB SE NE MOZE VODIT IZ LJUBAVI.....Ja se nadam da ce bit bolje a vi i dalje mastajte ,a i ako ne bude od onog gore ne moze a u ono zamisljeno ne vjerujem i nece nikad bit jer ono vise nece niko podrzavat ni obicni ljudi a kamoli politicari ...Bice kako bude brate puno ste usli u politiku i pisete zar vam nije dovoljna ona samarcina ostali bez novca sa praznim stadion bez ikakve podrske i blokirani
Druze,izvini ali moram reci,trebao si uzeti nickname Automatska puska,jer samo repetiras pricu.Da budem konkretniji,gasenje kluba koje konstantno i iznova spominjes nije uslovljeno dolaskom investitora.Sa turcima ili ne,zivotno vrijeme koje klub ima je isto.To diktira dobra volja poreske uprave.
Hipotetski,ako se rijesi pitanje reprograma,onda nam turci i ne trebaju.Turci(Fudicevci),ako i kada budu "vracali" klub u ruke navijaca(skupstine),mislim da ce uslovljavati citav grad raznim glupostima.To je svakome razumnom jasno.
Jos jedna jaransa molba.Da bi forum bio azurniji,molim te sazmi svoje misli u nekoliko citkih recenica,jer ovako te u cjelini samo Allah razumije.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 jan 2018, 16:08

Bas tako Avenija ok je do sad i licimo na klub ,pripreme,oprema ,igraci solidni vjerujem u jos pojacanja i jos taj REPROGRAM famozni d se pokrene ..Ja ne vidim logiku bez reprograma pa ovaj je sad u minusu bog pitaj koliko al jbga ovdje ljudi vec znaju kako ce se poslovat ,na koje racune ce se vrsit to sve a nik ne kaze koliko ce sad imat manje riga igraci hocel plata il ce strajk a treba utakmica bit kao prije ..Bar ce sad igraci bit fokusirani samo na teren i nece razmislajt niocemu drugom imace sve na vrijeme i da nisu dobili igraci sve dugove oni ce dobit ..Ja sam se cuo danas sa jedni igracem doduse pito sam kako im je i jesul zadovoljni i skim igramo prijateljske ..Kaze zadovoljni uslovom hotelom terenima i svime a za prijateljske kaze da jos ne zna on nista skim ce se igrat

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 23 jan 2018, 16:18

Sklopice oni sastav za opstanak ne brini a nije ni sada jeftina ova ekipa valja to sve placati nego mene zanima gdje je zapelo sa reprogramom.
Kada to rijese IMACE 100 % PODRSKU ovako sa dozom zadrske...

Da ne bude da samo crno trazimo pohvalio bi ove pripreme i opremu na VRIJEME pocete, konacno licimo na normalan klub koji ima pripreme i potrebnu logistiku.[/quote]

Ma link sam stavio da je na temi,ne iz razloga sto sam zabrinut. A komentar je zaseban u vezi rasprava koji se vode medu forumasima koji sumnjaju u namjere investitora.
Moje misljenje je previse opsirno da bi ga covjek ovdje iznosio kao i svako uglavnom. Al zajednicko mi je sa pojedinim forumasima koji su podrzali NGG i pokusaj uspostave temelja zdravog Celika da je glupo vjerovat u necija obecanja bez pokrica. Mada potezi su povuceni i nevrjedi previse o toj temi raspravljati ali kritike su vid napretka kao sto moderator jednom napisa.
Iskreno sumnjam u reprogram jer mislim da ce pokusat neke fazone sa d.o.o,ili nesto aka memis&kaudio fazon, ali eto vidjecemo, previse je prezvakana tema, a nemamo informacija vise iz kluba osim serviranih a i mogucnosti utjecaja na njihove odluke

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 jan 2018, 16:25

GALEB ja cu ovdje pisat sta ja hocu i koliko ja hocu ....Svi vi razumijete samo se vi pravite da ne razumijete i razumijete samo ono sto vama odgovora drug i izvlacite ono sto covjek ne misli i okrecete u svoju korist i izvnete sve da bi vi bili pametni a neko glup...Ti koliko znam si od nedavno il si nik promijenio a jasam dugo ovdje Kako ti ne razumijes i se pravis da ti NIKO NECE DAT REPRGRAM NIKAD KAKO JE ZAMISLJENO JEDNO JE TVOJA TEORIJA A DRUGO JE PRAKSA ..Znamja to sve nisam ja glup al nisam ni glup da u tu pricu vjerujem da se moze realizirat ..Priznajem da sam vjerovo u bajke ko i ti i tad sam ok bio i svi me razumjeli a sad kad pisem realno onda ko fol ne razumijete ...TI STO MENI POKUSAVAS REC SVE JA TO ZNAM BOLAN AL TO JE SAMO TEORIJA KOJU NE MOZES NIKAD REALIZIRAT U PRAKSI ..STA SI URADIO ZA OVO VREME OSIM CISTO SVIRANJE KURCU ..UFATI FUDU ZA USI I NATJERAJ GA NA REPROGRAM NEMOJTE SAMO PAMETOVAT I ZAVLACIT NAROD STO NE MOZES REALIZIRAT,IMO SI 7000 LJUDI NA PRTESTIMA SAD IH NEMAS 300 ....VI KO DA ZIVITE U DRUGOM GRADU...opcenito ljude boli khurac za Celik a jos onakav Celik da ce neko gledat i cekat ..stvarno vi mastate puno ai volim tacno sto se vise nista ne pitamo ..sad plati kartu ak hoces neces gledaj ne gledaj svacija stvar..NEBUDEL REPROGRAMA NECU GA NI JA GLEDAT A NE BI NI ONAJ CELIK GLEDO VISE NIKADI I VJEROVO BAJKAMA ..da hhoce samo liga pocet da vise ne pametujete o politici
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 23 jan 2018, 16:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 jan 2018, 16:33

Sta god bude sa ovim investitor ,nece stadion odnijet u Tursku.,vratice nam klub a tada ce ga mi ugasit jer mi feninga necemo imat to nek vam je jasno,dzaba ti ljubav kad nemas novca ...SAD AK NE BUDE POKRENUT REPROGRAM, NECE SE NIKAD VISE POKRENIT

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 23 jan 2018, 17:21

Novo pojačanje :kafa:

slika
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 23 jan 2018, 17:31

BatistutA19 je napisao/la:GALEB ja cu ovdje pisat sta ja hocu i koliko ja hocu ....Svi vi razumijete samo se vi pravite da ne razumijete i razumijete samo ono sto vama odgovora drug i izvlacite ono sto covjek ne misli i okrecete u svoju korist i izvnete sve da bi vi bili pametni a neko glup...Ti koliko znam si od nedavno il si nik promijenio a jasam dugo ovdje Kako ti ne razumijes i se pravis da ti NIKO NECE DAT REPRGRAM NIKAD KAKO JE ZAMISLJENO JEDNO JE TVOJA TEORIJA A DRUGO JE PRAKSA ..Znamja to sve nisam ja glup al nisam ni glup da u tu pricu vjerujem da se moze realizirat ..Priznajem da sam vjerovo u bajke ko i ti i tad sam ok bio i svi me razumjeli a sad kad pisem realno onda ko fol ne razumijete ...TI STO MENI POKUSAVAS REC SVE JA TO ZNAM BOLAN AL TO JE SAMO TEORIJA KOJU NE MOZES NIKAD REALIZIRAT U PRAKSI ..STA SI URADIO ZA OVO VREME OSIM CISTO SVIRANJE KURCU ..UFATI FUDU ZA USI I NATJERAJ GA NA REPROGRAM NEMOJTE SAMO PAMETOVAT I ZAVLACIT NAROD STO NE MOZES REALIZIRAT,IMO SI 7000 LJUDI NA PRTESTIMA SAD IH NEMAS 300 ....VI KO DA ZIVITE U DRUGOM GRADU...opcenito ljude boli khurac za Celik a jos onakav Celik da ce neko gledat i cekat ..stvarno vi mastate puno ai volim tacno sto se vise nista ne pitamo ..sad plati kartu ak hoces neces gledaj ne gledaj svacija stvar..NEBUDEL REPROGRAMA NECU GA NI JA GLEDAT A NE BI NI ONAJ CELIK GLEDO VISE NIKADI I VJEROVO BAJKAMA ..da hhoce samo liga pocet da vise ne pametujete o politici
Pogresno si sve shvatio.Nisam rekao da si glup,a nisam ti ni osporio pravo da pises.Dao sam ti savjet i ako hoces,primjeni ga.Na svakome forumu postoji pravilnik ponasanja,cesto i gramaticki pravilnik,pa sam pretpostavio da treba da ga se drzimo.Tacke i zarezi izmedju ostalog sluze da se razumije kontekst recenice,a iz tvojih tekstova se moze razumjeti da se deres u cilju da nesto naglasis,ili da si gramaticki i vokabularno limitiran.Sve u svemu,ako sam te uvrijedio,izvini.
Kakve veze ima sto sam ja "novi"?To je stari argumetn ljudi koji svoj doprinos vide u "stazu" negdje,u ovom slucaju na forumu,na tribini stadiona i slicno.
Tvoj je problem ako ne razlikujes pravnu i "narodnu" praksu poslovanja ili vodjenja nekog UG-a ili pravnog subjekta.Sve sto ne razumijes okarakterises kao "pametovanje".I nisam politiku spomenuo,nego sam zelio nesto naglasiti.Prolazi vrijeme one price "bitno je da se ne puca u mojoj avliji" i taj mentalitet ce morati da umre.Nemoj da ti bude krivo sto te neko argumentovano nacepi jer i to je dio konverzacije na forumima.Jednoumlje je proslo sa koncem komunizma i dozvoli i drugima nesto da kazu cak i ako ne uvazavas njihovo misljenje.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 23 jan 2018, 18:13

Steelman je napisao/la:Novo pojačanje :kafa:

slika
Najvece pojacanje :clap:
Batistuta :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HPCompaq » 23 jan 2018, 18:15

Steelman je napisao/la:Novo pojačanje :kafa:

slika
Nakon Laudrupa vaše najveće pojačanje :mrgreen:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 jan 2018, 18:27

GALEB pravilo je da ne vredjas nikog ,ja nikog nit vredjam nit sam kome ruzno slovo piso nit cu ikad napisat za razliku od vas nekih sto se pametni pravite a vredjate al nebitno ..Sto se tice pravopisa ja nisam u skoli nit na nekom ispitu...Niko mene ovdje ne moze nacepit to se tice Celika i ovih tema,od vas 90% sigurno imam vise tekmi i sveega al i to je nebitno ...Nego vi mene ne razumijete tj pavite se da ne razumijete ..Sve sto vi pisete ja znam da je tako al ja vama kazem da se to ne moze nista sprovest u djelo i vi ste svjesni toga i za reprogram i za sve .Jer vi samo pisete isto dijagnozu koju svi znamo i ko je kriv i ko je blokiro i sta treba uradit ...Al vi covjece nemate lijeka realno vi nista ne mozete to sprovest na terenu.jer da mozete to bi se sprovelo a to vi necete priznat ....Ne vi ne mozete nego svi mi i zato sam za sve moguce opcije i rizike nego cekat nesto se ne moze sprovest na terenu ..Lahko je slovima sprovodit izvoli na teren pa sprovedi reprogram tj sto ga nisi sproveo ,Nego si dobio prazan stadion,11 mjesto na tabeli ,blokiran i bez ikakve podrske odkog ...Vi realnost ne priznajete tj mi ne priznajemo svi...JEDNO JE TEORIJA A DRUGO JE PRAKSA

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 jan 2018, 18:31

BRONSON nemas ti sta meni to pisat ja sam samo realna osoba imam oci i sve vidim i sta je bilo i sta je sad ..Sve ja to znam i moguce posljedice ..Nisam ja glup da ne znam drug i ja bi sve ono zamisljeno al nisam ja kriv sto grad ne zeli i sto politika neda i sto realno kazem kako jest sad i da nista ne mozemo sprovest zamisljeno,jer da mozemo mi bi sproveli ..To je realnost a nisam ja kriv zbog toga ..Samo moli boga i ovo da uspije i to ce bit pobjeda NGG a ak ne uspije i ono ne bi uspjelo jer nisu dali i tako neam za cim zalit

MrSpok
Postovi: 49
Pridružen/a: 26 nov 2017, 22:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrSpok » 23 jan 2018, 18:33

Ja kazem da si jako glup,ali to nije uvreda nikakva vec kratka opservacija stanja i cinjenica.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 23 jan 2018, 18:43

BatistutA19 je napisao/la:BRONSON nemas ti sta meni to pisat ja sam samo realna osoba imam oci i sve vidim i sta je bilo i sta je sad ..Sve ja to znam i moguce posljedice ..Nisam ja glup da ne znam drug i ja bi sve ono zamisljeno al nisam ja kriv sto grad ne zeli i sto politika neda i sto realno kazem kako jest sad i da nista ne mozemo sprovest zamisljeno,jer da mozemo mi bi sproveli ..To je realnost a nisam ja kriv zbog toga ..Samo moli boga i ovo da uspije i to ce bit pobjeda NGG a ak ne uspije i ono ne bi uspjelo jer nisu dali i tako neam za cim zalit
A zar sam ti nesto napisao :?
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 23 jan 2018, 18:55

BatistutA19 je napisao/la:GALEB pravilo je da ne vredjas nikog ,ja nikog nit vredjam nit sam kome ruzno slovo piso nit cu ikad napisat za razliku od vas nekih sto se pametni pravite a vredjate al nebitno ..Sto se tice pravopisa ja nisam u skoli nit na nekom ispitu...Niko mene ovdje ne moze nacepit to se tice Celika i ovih tema,od vas 90% sigurno imam vise tekmi i sveega al i to je nebitno ...Nego vi mene ne razumijete tj pavite se da ne razumijete ..Sve sto vi pisete ja znam da je tako al ja vama kazem da se to ne moze nista sprovest u djelo i vi ste svjesni toga i za reprogram i za sve .Jer vi samo pisete isto dijagnozu koju svi znamo i ko je kriv i ko je blokiro i sta treba uradit ...Al vi covjece nemate lijeka realno vi nista ne mozete to sprovest na terenu.jer da mozete to bi se sprovelo a to vi necete priznat ....Ne vi ne mozete nego svi mi i zato sam za sve moguce opcije i rizike nego cekat nesto se ne moze sprovest na terenu ..Lahko je slovima sprovodit izvoli na teren pa sprovedi reprogram tj sto ga nisi sproveo ,Nego si dobio prazan stadion,11 mjesto na tabeli ,blokiran i bez ikakve podrske odkog ...Vi realnost ne priznajete tj mi ne priznajemo svi...JEDNO JE TEORIJA A DRUGO JE PRAKSA
Opet izmisljas stvari.Nisam te vrijedjao i nikada ne bih.To je samo tvoja percepcija mojih replika.
Obracas se nekome sa vi,u mnozini.Koji mi?Ja govorim iskljucivo u svoje ime.Sto se tice tvojih tekmi,nikome ni u dzep ni iz dzepa.Niko nema koristi od toga osim mozda tebe,tako da ta prica o "stazu" ne pije vode.Takva prica je i otjerala mnoge sa stadiona.Stadion,tribina,pa ni forum nisu tvoje iskljucivo pravo i vlasnistvo.
Forum i jeste mjesto za rasprave,bukvalno u definiciji.Ako ti smeta sto ti neko replicira,ignorisi.Oprostit ces sto ti vise necu replicirati na postove,do sada sam te smatrao ozbiljnim.Svako dobro i glavu u pijesak.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 23 jan 2018, 19:10

Ima li novih pojacanja?
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mchadesh » 23 jan 2018, 19:28

Bati privatiziro temu gore nego turci Čelik :urnebes:

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 23 jan 2018, 19:52

hahahah bas tako ,al mislim da znam ko je u pitanju decko je iz Vrace siguran sam.
Robijasi 1988

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 jan 2018, 19:59

MR SPOK nek si ti pametan tj pravis se pametan ...Nista ja bez konktetnih djelovanja necijenim ,to pamretovanje mastanje to ostavi kod kuce ..Ja nisam djete da vjerujem u bajke .To tvoje vredjanje nekog, ti sa tim sam sebe vredjas i ponizavas a ne drugog ,tj tvoja odlika a vredjanje je nemoc kad nemas sta odogovorit
GALEB nisam konkretno na tebe mislio nego opcenito ,ko god je pametan pismen skolovan ne vredja nikog ..Zasto Steelman nikad nikom nije reko ruzno slovo ,zato sto je covjek na mjestiu i njeg najvise cjenim respektujem od svih forumasa..Ja vama samo hocu da kazem sve zamisljeno ja cjenim i znam da je najbolje al nazalost to se nece i ne moze nikad sprovest jer nedaju ..Svi ste toga svijesni koje imalo realn covjek ,samo sto vi necete neki to priznat ..
BRONSON jesi nesto spomeno Batistuta gore al nebitno ,a pojacanja valjda ce bit i reprogram napokon ,sad ak ga ne dobijemo necemo nikad ga dobit i ako ne bude reprogram necu gledat ni ovaj Celik isto ko i onaj sto ne bi vise gledo nikad.Ja se opet nadam da ce bit reprogram po svim pricama
HAHAHHAHAH iz Vrace jok bolan iz Heca il iz Pehara ,,et cime se vi bavite da tripijete ko je ko prvo dsam bio Sejo samo ne znam koji jel Cerimovic il Sejo iz Blatuse pa posle toga sam bio Necko eo sad iz Vrace hahahhaahhahaha.......da ste mi zivi i zdravi sve vas volim jer vi ste Celik ,samo nmjte da vas trazim po gradu 17 .februara kad treba na tekmu

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 jan 2018, 20:30

Celik-Voluntari Rumunija prekosutra 10 na tabeli 1 ranga takmicenja

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 14 gostiju.