NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 20 avg 2018, 19:02

Meni svejedno za Zahu, nije nam prijeko potreban. Ako dođe ok je jer njega ako napšucaš kondicijom imaš vrh igrača za ovu ligu na zadnjem veznom pa i štoperusigurno, a ako ne dođe opet ok, ona epizoda u Želji mu je sramotna, mada kao što ljudi kažu kad mogu Anđušić i Jamak ginut za naš dres može i suprotno ali eto nama Zeničanima je takve stvari uvijek malo teže svarit.

Što se tiče reprograma, neću bit hajvan i zaletit se i povjerovat ko prošli put pred Želju kad su nas fintirali. Kad vidim Orneka i Senegalce na klupi i terenu onda je to za mene riješena stvar. Siguran sam da i PU neće propustit da se pohvali ako reprogram bude potpisan. Ostaje nam da čekamo.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 avg 2018, 19:06

Marsal je napisao/la:Meni svejedno za Zahu, nije nam prijeko potreban. Ako dođe ok je jer njega ako napšucaš kondicijom imaš vrh igrača za ovu ligu na zadnjem veznom pa i štoperusigurno, a ako ne dođe opet ok, ona epizoda u Želji mu je sramotna, mada kao što ljudi kažu kad mogu Anđušić i Jamak ginut za naš dres može i suprotno ali eto nama Zeničanima je takve stvari uvijek malo teže svarit.

Što se tiče reprograma, neću bit hajvan i zaletit se i povjerovat ko prošli put pred Želju kad su nas fintirali. Kad vidim Orneka i Senegalce na klupi i terenu onda je to za mene riješena stvar. Siguran sam da i PU neće propustit da se pohvali ako reprogram bude potpisan. Ostaje nam da čekamo.
Da ti brat pojasni.

Nista te nisu fintirali prije Zelje.

Reprogram je potpisan tada a u ugovoru koji je potpisan je stavka da se prva rata placa 20.08 tj ova danas sto je placena.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 20 avg 2018, 19:09

Marsal je napisao/la:Meni svejedno za Zahu, nije nam prijeko potreban. Ako dođe ok je jer njega ako napšucaš kondicijom imaš vrh igrača za ovu ligu na zadnjem veznom pa i štoperusigurno, a ako ne dođe opet ok, ona epizoda u Želji mu je sramotna, mada kao što ljudi kažu kad mogu Anđušić i Jamak ginut za naš dres može i suprotno ali eto nama Zeničanima je takve stvari uvijek malo teže svarit.

Što se tiče reprograma, neću bit hajvan i zaletit se i povjerovat ko prošli put pred Želju kad su nas fintirali. Kad vidim Orneka i Senegalce na klupi i terenu onda je to za mene riješena stvar. Siguran sam da i PU neće propustit da se pohvali ako reprogram bude potpisan. Ostaje nam da čekamo.
Kad se pojave Senegalci i Ornek sta je sljedeci izgovor dok ne budemo prvi ili drugi ne idem.Jednostavno kad nisi do sada nemoj ni sada moj savjet razocarat ces se nisu dresovi crveno crni jer vidim da si peka........... :salut: :salut: :salut: :plac:
Robijasi 1988

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 20 avg 2018, 19:10

zenica1985 je napisao/la: Kad se pojave Senegalci i Ornek sta je sljedeci izgovor dok ne budemo prvi ili drugi ne idem.Jednostavno kad nisi do sada nemoj ni sada moj savjet razocarat ces se nisu dresovi crveno crni jer vidim da si peka........... :salut: :salut: :salut: :plac:
Ne znaš me privatno i i ovakvi komentari nisu potrebni zaista. Lijep pozdrav.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 20 avg 2018, 19:12

Mene nesto strah za ovu tekmu u Kaknju da se nebude vracalo sta za one utakmice iz lige za opstanak :hmmmmm: Vjerovatno grijesim , al eto jedino me tog strah , a terena sto se tice , sigurno da smo jaci puno psiholoski , tako da br bod bi trebao da bude !
Čelik do bagro

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 20 avg 2018, 19:13

Marsal je napisao/la:
zenica1985 je napisao/la: Kad se pojave Senegalci i Ornek sta je sljedeci izgovor dok ne budemo prvi ili drugi ne idem.Jednostavno kad nisi do sada nemoj ni sada moj savjet razocarat ces se nisu dresovi crveno crni jer vidim da si peka........... :salut: :salut: :salut: :plac:
Ne znaš me privatno i i ovakvi komentari nisu potrebni zaista. Lijep pozdrav.
Kako znas da te neznam blize sam nego sto mislis tebi 4 min pjeske od tebe.
Robijasi 1988

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 avg 2018, 19:14

Javili su na kucnu adresu slat navijacima uplatnicu prve rate za reprogram i svaka buduca ide ,postar donosi ..Zainteresovani nek se jave Aydinu direktno ce on to slat ...Pa jbte vi niste vise normalni koji tako razmisljate i niko nije nista varo nego je i pred Zelju receno potpisan reprgram i niko nije reko da je ista uplaceno nego da je krajnji rok 20 august i sreca nam je to jer bi sigurno opet razvukli maximum da je bio veci rok jer kod nas sve u zadnjoj minuti ...POSTAR ZVONI DVA PUTA KOPIJA UPLATNICE NA KUCNE ADRESE

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 20 avg 2018, 19:18

zenica1985 je napisao/la: Kako znas da te neznam blize sam nego sto mislis tebi 4 min pjeske od tebe.
Dobro, i?

Ima nas dosta koji smo 1000 puta razočarani i akcenat uopšte nije na meni niti na nekom drugom, i dalje sve pratim i podržavam i volim kao i mnogi ali dok ne vidimo zdrav Čelik zbog kojeg smo bojkotovali 3 i više godina grupica nas neće ići na stadion i to je to. Išao sam godinama, prošle godine vjerujući u bolje sutra bio sedmi u čaršiji koji je kupio sezonsku ulaznicu i gledo najveće antitalente godinama, neki od njih na terminima nisu mogli igrat kamoli šta više.

Dresovi su stvar tehničke prirode, a reprogram je stvar opstanka kluba i našeg obraza.
Čim bude potpisan, čim sve bude trasnaparentno, klub će dobiti još najmanje 500 navijača po utakmici.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 20 avg 2018, 19:21

Marsal je napisao/la:Meni svejedno za Zahu, nije nam prijeko potreban. Ako dođe ok je jer njega ako napšucaš kondicijom imaš vrh igrača za ovu ligu na zadnjem veznom pa i štoperusigurno, a ako ne dođe opet ok, ona epizoda u Želji mu je sramotna, mada kao što ljudi kažu kad mogu Anđušić i Jamak ginut za naš dres može i suprotno ali eto nama Zeničanima je takve stvari uvijek malo teže svarit.
Ne bih baš to upoređivao. Uopće mi ne smeta što Jamak i slični igraju za Klub (nebitno gdje su igrali), dok je s druge strane Zahirović dijete Čelika. Sramota. I povrh svega, sam si rekao, nije prijeko potreban.
Čelik Zenica 1945

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 20 avg 2018, 19:24

Novi 500 navijace poslije svega sto si naveo nije ni potrebno.Ja licno bi zabranio ulaz niste bili kad je bilo najteze nemojte ni sada.Drzite se foruma i pisanja ljepse je za nas koji idemo na sve tekme.
Robijasi 1988

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 20 avg 2018, 19:25

zenica1985 je napisao/la:niste bili kad je bilo najteze nemojte ni sada.
Evo samo još jedno pitanje: Kad je to bilo najteže, a mi nismo bili?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 20 avg 2018, 19:27

BatistutA19 je napisao/la:Javili su na kucnu adresu slat navijacima uplatnicu prve rate za reprogram i svaka buduca ide ,postar donosi ..Zainteresovani nek se jave Aydinu direktno ce on to slat ...Pa jbte vi niste vise normalni koji tako razmisljate i niko nije nista varo nego je i pred Zelju receno potpisan reprgram i niko nije reko da je ista uplaceno nego da je krajnji rok 20 august i sreca nam je to jer bi sigurno opet razvukli maximum da je bio veci rok jer kod nas sve u zadnjoj minuti ...POSTAR ZVONI DVA PUTA KOPIJA UPLATNICE NA KUCNE ADRESE
:thumbup:
Ja poslao zahtjev na zvanicnu email adresu. Kazu kopija sljedece uplatnice dolazi na vrata. :D

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 20 avg 2018, 19:29

Nekad Zahirovic sada Popovic i bit ce toga uvijek samo ne vjerujem vise u tu zenicku djecu i zavrseno.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 20 avg 2018, 19:30

zenica1985 je napisao/la: Novi 500 navijace poslije svega sto si naveo nije ni potrebno.Ja licno bi zabranio ulaz niste bili kad je bilo najteze nemojte ni sada.Drzite se foruma i pisanja ljepse je za nas koji idemo na sve tekme.
Kad je ba bilo najteže ? Ima nas koji Čelik pratimo dvadeset i kusur godina,neki i puno više,.Išli smo na gostovanja kad smo gubili još na lašvanskoj petlji,svjedocili sezoni u kojoj smo ja mislim osvojili samo jedan bod u gostima,.Kad je to bilo najteže ? Sad protiv Želje ili Zrinjskog ?

Ne filozofiraj molim te i ne prozivaj,zelen si ti još za takve stvari,.

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 20 avg 2018, 19:31

Marsal je napisao/la:
zenica1985 je napisao/la:niste bili kad je bilo najteze nemojte ni sada.
Evo samo još jedno pitanje: Kad je to bilo najteže, a mi nismo bili?
Uvijek je bilo tesko zadnji 20 godina,ali ovo je novi pocetak i on je najtezi .Lako je biti heroj poslije bitke i doci na stadion reci ja nisam dolazi dok nismo stali na noge i evo borimo se za gornji dio tabele. :clap: :clap: :clap:
Robijasi 1988

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 20 avg 2018, 19:34

chily-rz je napisao/la:
zenica1985 je napisao/la: Novi 500 navijace poslije svega sto si naveo nije ni potrebno.Ja licno bi zabranio ulaz niste bili kad je bilo najteze nemojte ni sada.Drzite se foruma i pisanja ljepse je za nas koji idemo na sve tekme.
Kad je ba bilo najteže ? Ima nas koji Čelik pratimo dvadeset i kusur godina,neki i puno više,.Išli smo na gostovanja kad smo gubili još na lašvanskoj petlji,svjedocili sezoni u kojoj smo ja mislim osvojili samo jedan bod u gostima,.Kad je to bilo najteže ? Sad protiv Želje ili Zrinjskog ?

Ne filozofiraj molim te i ne prozivaj,zelen si ti još za takve stvari,.
Moje prvo gostovanje 95 u Tz Sloboda-Celik 1-4 od tada idem na svaku tekmu rijetko me koju profulam bilo kuci bilo vani.I fulao sam dok je bio bojkot .
Jbg zelen sam sta ces .
Robijasi 1988

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 avg 2018, 19:36

Zenicanin988 je napisao/la:Kaže meni jaran :" Ja došao na pijacu kad raja priča Čelik sad fino igra" hahaha reko normala ideš samnom protiv sarajeva kaže ma nije frka nije.mi mrsko... A nije bio godinama
Moj buraz 29 godina nije nikad bio na Bilinom,Čelika bi odgledaj nekad na tv mene zajebaje što ih pratim gubim živce itd.Uspijem ga nagovorit protiv Želje i odemo na jug sa strane,svidi mu se sad ga ne mogu odvojit od Čelika haha iduću nam se poklapa protiv Sarajeva zbog posla..
Tako sam starijeg radnog kolegu koji je nakada išao nagovorio eno ga na zapadu svaku tekmu.Srce ko lamela
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 20 avg 2018, 19:39

zenica1985 je napisao/la: Moje prvo gostovanje 95 u Tz Sloboda-Celik 1-4 od tada idem na svaku tekmu rijetko me koju profulam bilo kuci bilo vani.I fulao sam dok je bio bojkot .
Jbg zelen sam sta ces .
Pa eto onda i sam znaš da je ovo sad daleko od najgoreg i nema potrebe da prozivaš nekog jer ima svoj stav,mi reprogram sanjamo od starta bojkota i evo tek danas,skoro pet godina poslije smo docekali prvu ratu,normalno da su ljudi skepticni da ne žele biti ovce na tribinama,.

Najgore je bilo kad smo bili ovce i pušili svaku laž koju nam serviraju,danas već postoji neka kritična masa koja se trudi razmišljati svojom glavom i koju ne možeš natjerati da ti se sagne,.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 20 avg 2018, 19:41

#Marsal reprogram je potpisan, imas dosta zvanicni dokumenata objavljenih na fb, mislim to sto nema Orneka i Senegalaca je nesto drugo, mislim da je vrijeme da se vratis na BP, nemoj traziti dalje razloge.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 avg 2018, 19:41

MARSAL drug nisi mi nikako jasan sa svojim stavom ,kazes necu dok se ne pokrene reprogram na tekmu ,pa covijece uplacen je reprogram tj prva rata i sad je stvar tehnicke prirode kad ce na klupu trener i sta bi ti da ti neko kopiju uplatnice donese i ti bi opet naso mano reko bi nije orginal pechat .Ne znam ja sta vi uopce hocete i sta mislis ti sad kupio clanskku ulaznicu 60 maraka i ti il ja spasioc kluba pa mi sa tim clanskim kartama nismo mogli ni za kifle imat a ne da vodimo klub .Jel ti vidis koliko je para bilo potrebno izdavat za dugove ,za licencu i za reprogram da bi ga konacno dobio danas.tvoje je na tekmu sad da navijas i podrzis klub i moje a ne da i dalje pametujemo i trazimo neki izgovor necu na tekmu i za dresove milion puta receno doce crno crveni dres i da ovo nije prva garnitura a opet neko baca ppricu fol ukid se crna boja.Daj ba prestanite se bavit vise politikom i petljat se dje nam nije mijesto i dje veze nemamo.Al et tti imas svoj stav al mislim pogresan pogotovo nakon danasnje uplate je van svake pameti trazit neki izgovor dalje necu na tekmu..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.