NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13639
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 19 jan 2018, 18:21

zenica1985 je napisao/la:Fale nama jos 4 igraca najmanje od toga 2 moraju biti vrhunska za nase uslove koji ce praviti prevagu na terenu. Tekma danas definitivno Turcima otvorila oci da moraju jos kesa uloziti za nesto ozbiljnije.
Gojkovic Burekovic Bekric Rustemovic
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 19 jan 2018, 18:25

avenija je napisao/la:
zenica1985 je napisao/la:Fale nama jos 4 igraca najmanje od toga 2 moraju biti vrhunska za nase uslove koji ce praviti prevagu na terenu. Tekma danas definitivno Turcima otvorila oci da moraju jos kesa uloziti za nesto ozbiljnije.
Gojkovic Burekovic Bekric Rustemovic
Istinska pojacanja, al mislim da opet fale 2 vezanjaka koja su klasa.Bekric po meni nece moci odigrati svih 90min na nivou koji zahtjeva - 6 bodova.
Robijasi 1988

Avatar
avenija
Postovi: 13639
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 19 jan 2018, 18:44

Redove Čelika do sada su pojačali: Ognjen Đelmić, Toni Livančić, Nemanja Anđušić, Marin Jurina i Enes Akgun, mladi igrač sa turskim i francuskim državljanstvom, a dres ligaša sa Bilina polja nositi će još tri iskusna igrača, napadač Stevo Nikolić, stoper Boris Pandža, te bivši veznjak Galatasaraja i reprezentacije Turske Engin Bajtar (Baytar).
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la solinas » 19 jan 2018, 18:47

avenija je napisao/la:Redove Čelika do sada su pojačali: Ognjen Đelmić, Toni Livančić, Nemanja Anđušić, Marin Jurina i Enes Akgun, mladi igrač sa turskim i francuskim državljanstvom, a dres ligaša sa Bilina polja nositi će još tri iskusna igrača, napadač Stevo Nikolić, stoper Boris Pandža, te bivši veznjak Galatasaraja i reprezentacije Turske Engin Bajtar (Baytar).
:salut: :tokralju:

Sta hocete jbt,nemoze sve za dva tri dana,ako uspiju izboriti opstanak,sledece godine Celik ide po titulu,evropu najmanje.......bice to dobro......
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 19 jan 2018, 19:01

avenija je napisao/la:Redove Čelika do sada su pojačali: Ognjen Đelmić, Toni Livančić, Nemanja Anđušić, Marin Jurina i Enes Akgun, mladi igrač sa turskim i francuskim državljanstvom, a dres ligaša sa Bilina polja nositi će još tri iskusna igrača, napadač Stevo Nikolić, stoper Boris Pandža, te bivši veznjak Galatasaraja i reprezentacije Turske Engin Bajtar (Baytar).
Current club: Karadeniz Eregli Belediyespor
In the team since: Jan 5, 2018

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 19 jan 2018, 19:40

HAJMO GLASNO ISTOK ZAPAD
HAJMO JAČE SJEVER JUG
HAJMO GLASNO PJEVAT PJESMU
ŠAMPIONU BUDI DRUG
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 19 jan 2018, 19:44

Nemojte nam Bekrica molim vas, pa taj covjek hodati ne moze. Za sad sam zadovoljan igracima koji su dosli, jos Gojkovic i Burek imali bi sasvim finu ekipu za sredinu tabele. Nadam se da idu bolji dani za nas voljeni klub.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 19 jan 2018, 19:56

Jbt imal ko da vama valja u **** maternu,vidio sam drugo poluvrijeme u jasno mi da ko god dođe je pojačanje i to ogromno.Jel 7ica Jurina bio u napadu dobar je,Turčin isto dobar,13ka borben Scholes se bori dokazuje,Livančić zna igrat po strani al to je sve 2 treninga zajedno,kad uđe druga ekipa odron živi.Al eto nama niko nevalja
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 jan 2018, 20:03

Ma kakva bolan sredina tabele jos 4 kola do kraja ,bitan opstanak .stic Goska a mi i Sloboda se izvuc mada ni Sloboda nimalo ne stoji dobro ..Taja Bekric ne znam sta o njemu rec i ne znam ni koliko godina ima a nije los on io u Zelji a sad ako nam moze pomoc neka ga .Ja nista ne znam o njemu sad ni u kakvoj formi i jel igro il sta .Neko spominje Petraka ,teso da je se on ika i spominjo a et volio bi da je covjek u pravu ...Valjo bi Gojkovic i Burekovic kad bi dosli a valjda ce doc jos pojacanja domacih,spominju Pehara,Bevab i on ne znam kak v je sad..I ak mognu registrovat strance bice ok a ne bi ih valjda dovodili bezveze .Slazee se opet fina ekipa ..Ko je gledo danas kakv je Andjusic po onim klipovima je dosta dobar.,i skim mi igramo jos ova 4 kola znam VITEZ GOSK i zadnja ZELJEZNICAR a fali mi jos jedna mrsko mi trazit sad po netu jel MLADOST

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 jan 2018, 20:11

ADNAN ma ja nisam gledo al t otprilike pisali su da su neki valjali slicno ko i ti ...Ma neka nam je ova utakmica bila i to je namjerno uradjeno da se pokaze nekima da im nije mjesto u Celiku ..Mene ne brine sto Sisic nije valjo ,vise me brine sto je Adilovic gol dao ..I normalno dzaba tebi kad ti imas u ekipi 6 igraca sto imalo valjaju i imas jos 5 hamelja ,,Valja to zatvorit sve njhove propuhe i ispravljat greske .tako da je poraz odlicno pao u pravo vrijeme i jos neke prekrizit a ove sto imaju ugovore morat ces ih trpit i hajd il ih kesirat da idu a i to je moguce u ljeto da ce bit i sto kaze stativa nadam se i ja da je covjek zadnji put gledo AAdilovica i Duvnjaka i slicne ..Lijepo je bilo raje po slikama ..Vise bilo danas nego u ligi i zamisli da ovi sad trebaju uc u sezonu jbte ko bi ih gledo i kome oni mogu bod uzet a opstanku ni pomislit ne mozes ..

zenickicelik
Postovi: 134
Pridružen/a: 10 feb 2017, 22:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickicelik » 19 jan 2018, 20:37

De ovi što su dobri s perčom nek pitaju svog jarana što se bori svim silama da Marković ne ostane u Čeliku?

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 19 jan 2018, 20:47

zenickicelik je napisao/la:De ovi što su dobri s perčom nek pitaju svog jarana što se bori svim silama da Marković ne ostane u Čeliku?
Neki dan je na fb napisao, kad je prozivka bila i kad su iz kluba rekli da su ocekivali Mahmutovica i da je jos uvijek clan Celika, da njega nikad nece moci kupiti i da on sa lopovima i kriminalcima nece da radi :lol:

Cim ga nema u IMT (imale mene tu) kombinacijama, svi rade protiv kluba osim njega :pinokio:

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 19 jan 2018, 22:18

Dosao Dino Bevab :clap:

Avatar
avenija
Postovi: 13639
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 19 jan 2018, 22:21

GhostRecon je napisao/la:Dosao Dino Bevab :clap:
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Ocigledno Asko forsira vise sarajevski skart od domacih dokazanih igraca poput Burekovica
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 19 jan 2018, 22:22

Ko je Bevab ? :shock:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 19 jan 2018, 22:24

avenija je napisao/la:
GhostRecon je napisao/la:Dosao Dino Bevab :clap:
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Ocigledno Asko forsira vise sarajevski skart od domacih dokazanih igraca poput Burekovica
Bolji Burekovic?

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 19 jan 2018, 22:25

Convicts1988 je napisao/la:Ko je Bevab ? :shock:
Turski kebab :D

A gdje je reprogram?
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 19 jan 2018, 22:33

Bronson je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Ko je Bevab ? :shock:
Turski kebab :D
dobar je :rol:

A ne, bez zajbancije, preloša je ovo politika dovodjenja igrača, loša po Čelik kao i uvijek. Dovoditi neki škart drugih klubova po 6 mjeseci tu, znači da ćemo na ljeto opet promjeniti jedno 25 igrača, i opet sve iznova, neko sastavljanje na vrat na nos, uigravanje itd itd. Kratkoročni plan ponovo i ponovo, samo se sve isto vrti, bez perspektive i jakog temelja. Baš da ti se ogadi.

I da, jel spermiš prikupio papire za reprogram ?
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 19 jan 2018, 22:38

Za mene je vec napredak sto se carsiji ne polazu racuni,nego se radi i suti! Samo naprijed,trebat ce i vremena da se stane na noge..
Sad je bitno samo da se ostane u drustvu najboljih,makar na ljeto nemali nikoga sem golmana :kafa:

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 19 jan 2018, 22:40

Convicts1988 je napisao/la:
Bronson je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Ko je Bevab ? :shock:
Turski kebab :D
dobar je :rol:

A ne, bez zajbancije, preloša je ovo politika dovodjenja igrača, loša po Čelik kao i uvijek. Dovoditi neki škart drugih klubova po 6 mjeseci tu, znači da ćemo na ljeto opet promjeniti jedno 25 igrača, i opet sve iznova, neko sastavljanje na vrat na nos, uigravanje itd itd. Kratkoročni plan ponovo i ponovo, samo se sve isto vrti, bez perspektive i jakog temelja. Baš da ti se ogadi.

I da, jel spermiš prikupio papire za reprogram ?
Sve se slazem, ali ako bude reprogram potpisan i ako ova ekipa izbori opstanak, po meni to je ok, a dalje, ko zna, ovo je Celik, kratkorocni planovi, za 6 mjeseci to je neka druga dimenzija, naredni vijek.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.