NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 23 jan 2019, 17:10

amel989 je napisao/la:Ne kontam sta ste zapeli za ovog Gabrijela, njega google ne moze naci. Pitao sam neke nase igrace koji su trenirali s njim, kazu da ne zna hodat. Zabio gol, odmah igracina? Sacekajte pa vidite hoce li u Shkupiju zadovoljit ;)
Ma ovdje se i Salko Mujanović vodi kao igračina pored očiju u ono šanse što je dobio kad je izgledao kao da ne zna koji sport igra. Jbg, dao par golova na pripremama...
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 23 jan 2019, 17:20

S-Y-L-A-R je napisao/la:
amel989 je napisao/la:Ne kontam sta ste zapeli za ovog Gabrijela, njega google ne moze naci. Pitao sam neke nase igrace koji su trenirali s njim, kazu da ne zna hodat. Zabio gol, odmah igracina? Sacekajte pa vidite hoce li u Shkupiju zadovoljit ;)
Ma ovdje se i Salko Mujanović vodi kao igračina pored očiju u ono šanse što je dobio kad je izgledao kao da ne zna koji sport igra. Jbg, dao par golova na pripremama...
Doduse, uvijek su strucnjaci iz Zenici bolje znali desavanja u Antaliji, nego ovi koji su tamo. Sad ocekujem da ce ispasti da su nasi igraci ljubomorni na silne igracine koji dolaze na probu...

I ovaj Ahortor kako sam cuo ide kuci, nije zadovoljio

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 jan 2019, 17:21

#amele znas li jel iko zadovoljio?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 23 jan 2019, 17:25

prisonbreak je napisao/la:#amele znas li jel iko zadovoljio?
Ne znam, trebalo bi se znati za koji dan ko ostaje

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 23 jan 2019, 17:26

amel989 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:#amele znas li jel iko zadovoljio?
Ne znam, trebalo bi se znati za koji dan ko ostaje
Ima li u najavi ikakav stoper. Sta je s drugim.golmanom il ostaje Ruzic

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 23 jan 2019, 17:37

Ja sam govorio za tog Gabrijela da je pokazao nesto na toj utakmici protiv rostocka, odmah mi je nesto zapeo za oko, na kraju sigurno ne bi otisao u šupi da nije valjao.

Govorili su mnogi nasi tipa babale i za faustina da ne zna hodat, pa ga taj isti izbaci iz prvih 11.

Vidjet cemo jo sta ce biti, al sigurno da nam treba napadac, vezni i stoper.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 23 jan 2019, 17:40

Pa jel' ostao onaj resende sa ekipom stoper je bio

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 23 jan 2019, 17:58

Joj Pasha sto ikad spomenu rijec MASTA na ovom forumu :crazy: kuknjava
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

nicca45
Postovi: 62
Pridružen/a: 05 dec 2018, 01:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nicca45 » 23 jan 2019, 18:03

samo sastanak navijaca, i uprave ili ko vodi klub, načelnika sve sastavit, i vidjet koliko je se uložilo koji su planovi i sve ostalo i da narod zna za sve što plate kasne, što ovo ono, i tako dalje nek narod zna ako je sve šuplja i loženje famoznog Aydin Pekara Olguna mrš u pm, Čelik je bio prija njega bice i poslje ne bitno iz koje lige i kako imamo, ime i prezime i tako će bit dok je života aBd

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 23 jan 2019, 18:09

Sacekajte ljudi koju godinu samo da ja koji milion okrenem. Kupit cu ja Čelik od ovog šupija, pa ****_ Bayern sta ce to da bude. :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 jan 2019, 18:13

nicca45 je napisao/la:samo sastanak navijaca, i uprave ili ko vodi klub, načelnika sve sastavit, i vidjet koliko je se uložilo koji su planovi i sve ostalo i da narod zna za sve što plate kasne, što ovo ono, i tako dalje nek narod zna ako je sve šuplja i loženje famoznog Aydin Pekara Olguna mrš u pm, Čelik je bio prija njega bice i poslje ne bitno iz koje lige i kako imamo, ime i prezime i tako će bit dok je života aBd
Ma morat ce se to, al ociglesno se jos ceka do ljeta. I treba sacekati famozno proljece da vidimo gdje smo i sta smo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 23 jan 2019, 19:34

redbull93 je napisao/la:Ja sam govorio za tog Gabrijela da je pokazao nesto na toj utakmici protiv rostocka, odmah mi je nesto zapeo za oko, na kraju sigurno ne bi otisao u šupi da nije valjao.

Govorili su mnogi nasi tipa babale i za faustina da ne zna hodat, pa ga taj isti izbaci iz prvih 11.

Vidjet cemo jo sta ce biti, al sigurno da nam treba napadac, vezni i stoper.
Zato ja sa rezervom uzimam te izjave igraca, ne kazem da su svi takvi, ali dosta ih je subjektivno po pitanju stranaca, jer pobogu uzet ce im mjesto u ekipi, ili nekom njihovom jaranu..

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 23 jan 2019, 19:57

U ovakvoj nasoj konkurenciji napadaca nije tesko biti bolji, pa i da ne zna hodati, zabio je gol, cekamo ove nase sto znaju hodati da zabiju koji...

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 23 jan 2019, 20:23

Od kako su Faustin i Mousa poceli igrati, u tih 6 kola koliko su nastupili, bilans je 1 pobjeda, 1 nerijesen rezultat i 4 poraza, uz gol razliku 3:12.

Tog Mousu su mnogi najavljivali kao najvece pojacanje, vidjelo se na par utakmica da momak ne zna primit lopte. Faustina su proglasili Makelelom?! Jedina njegova dobra utakmica je protiv Sarajeva bila. Morate shvatiti da to uglavnom nisu skolovani igraci, nema fudbalakog znanja kod njih. Al kod nas je kad moze igrac trcat, on je kompletan igrac. Evo uzmite primjer Zahirovica, koji je ubjedljivo igrac broj 1 koji je imao najveci uspon i najveci pad. Jedina njegova odlika je bila sto moze trcati, evo sad su ga svi provalili, pa danas ne moze klub normalan naci gdje ce igrati.

Samo mi nemojte molim vas pricati o igracima i igrama u klubu, jer ko je do sad pratio moje postove, zna da nikad nisam bio subjektivan prema ikome i icemu u klubu. Jurina, Mousa i Faustin su njihovi igraci i oni moraju s jednom nogom igrati. Mi smo ekipa koja moze trpiti jednog igraca, ali trojica su vec mnogo.

Ukivate u nebo isto tog Jurinu, a ono sto ja znam da je Ornek bio izricito protiv njega da se nikako ne vraca u klub nakon priprema. Cak u pocetku nije ni igrao, a onda je morao, a rezultat toga su 2 gola u cijeloj polusezoni...

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 23 jan 2019, 20:37

Napadac, vezni i stoper. Opstanak siguran!
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 23 jan 2019, 22:08

redbull93 je napisao/la:Napadac, vezni i stoper. Opstanak siguran!
Mi smo bili tanki sa stoperima dok je Karamatic bio. Sad nam mozda trebaju dva?
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
HerrEngelbert
Postovi: 301
Pridružen/a: 02 mar 2017, 21:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HerrEngelbert » 23 jan 2019, 23:47

Zenicanin988 je napisao/la:Joj Pasha sto ikad spomenu rijec MASTA na ovom forumu :crazy: kuknjava
:D :D :D
"U životu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

Celtic-Rangers 0:2
Inter-Milan 1:2
17.oktobar 2020.

Avatar
HerrEngelbert
Postovi: 301
Pridružen/a: 02 mar 2017, 21:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HerrEngelbert » 23 jan 2019, 23:51

amel989 je napisao/la: Ukivate u nebo isto tog Jurinu, a ono sto ja znam da je Ornek bio izricito protiv njega da se nikako ne vraca u klub nakon priprema. Cak u pocetku nije ni igrao, a onda je morao, a rezultat toga su 2 gola u cijeloj polusezoni...
Slažem se. Po mom mišljenju, igrač je strogi prosjek.
"U životu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

Celtic-Rangers 0:2
Inter-Milan 1:2
17.oktobar 2020.

AlanF0rd
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2018, 11:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AlanF0rd » 24 jan 2019, 10:02

Ne tako davno busao se Aydin i pravio pohvale za dugogodisnje radnike. Futko podjeli na svojoj facebook stranici. A sada tacnije danas ista ta Amra Karapandzic nakon 20 godina i kusur u klubu rada za minimalac ili besplatno. Nakon sto joj je zdravlje ozbiljno vise puta narusavano daje OKTAZ !!!
Sa neisplacenim platama, bez ikakvog grijanja u kancelariji bez telefona i sa konatantnim dolascima stanodavaca, restorandzija, nezadovoljnih fudbalera i cega vec sve ne podnosi otkaz.
Svi oni koji su imali dodira sa Celikom znaju ko je Amra i koliko je dala Celiku. Koliko je sati ostala mimo radnog vremena i na kakvim je uvjetima i sa kakvim ljudima radila. Ali eto kako i ona sama kaze ne moze vise jer NIKAD nije susrela vece lazove u zivotu ( a sa kakvim je sve lazovima radila u proslosti ).

Sta reci ?

zona072
Postovi: 444
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 24 jan 2019, 11:09

HerrEngelbert je napisao/la:
amel989 je napisao/la: Ukivate u nebo isto tog Jurinu, a ono sto ja znam da je Ornek bio izricito protiv njega da se nikako ne vraca u klub nakon priprema. Cak u pocetku nije ni igrao, a onda je morao, a rezultat toga su 2 gola u cijeloj polusezoni...
Slažem se. Po mom mišljenju, igrač je strogi prosjek.
Upravu ste obojica, i on je na listi prosječnih i ispodprosječnih igrača u Čeliku, na kraju krajeva klasični primjer menadžerskog igrača.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: nextterrain i 18 gostiju.