NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 18 avg 2018, 19:44

avenija je napisao/la:"Mislim da smo odradili dobar posao i da zaslužujemo mnogo veću podršku navijača ovog grada".

Ornek surovo iskren.
Nek smanji cijene ulaznica, sirotinjski je ovo grad.
I ovo je surovo i realno
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13635
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 avg 2018, 19:48

Zenicanin988 je napisao/la:
avenija je napisao/la:"Mislim da smo odradili dobar posao i da zaslužujemo mnogo veću podršku navijača ovog grada".

Ornek surovo iskren.
Nek smanji cijene ulaznica, sirotinjski je ovo grad.
I ovo je surovo i realno
hajd prosetaj sad evo pored nargila barova i obidji kladionice kojih ima 130..

Ko ne moze za 2 sedmice odvojit 6KM za istok npr i ne treba da bude na stadionu.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

brasileiro8
Postovi: 209
Pridružen/a: 01 jun 2018, 16:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la brasileiro8 » 18 avg 2018, 19:50

autogol je napisao/la:Ocekujem analizu Kurbegovica da nam kaze koja je ovo pobjeda Orneka u karijeri :kafa:

Igracima cestitam,odlicna partija s obzirom da su umorni :clap:
Okicsen i Livajansen postigli golove :mrgreen:
Dino je nista kakvih poznavalaca Orneka ima na forumu. da ne govorim o "nepostojecem" Olgunu. Nego vrijeme je poslati poruku Mladosti da lagano zapocnu sa pripremanjem za Federalku.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 18 avg 2018, 19:50

Sjećam se dolazaka igrača i komentara na fb stranici.
Livaja, sta ce on, da valja ne bi ispao, Vrhovac i Miletic, sta ce oni, djeca, doveli odbranu iz Viteza, Jamak, sta ce ovaj alkos, otjerao ga Zrinjski, ovaj prestar, ovaj premlad ovaj ovakav, Ornek ne poznaje ligu(to mi je najveća besmislica)... Komentari tipa, sve rastjeraj dovedi nove, pazi izjave SVE RASTJERAJ, a nigdje nikog mimo derbija, čak sam pisao u inbox da blokiraju pojedince, smaraju ba. MOMCIMA SVAKA CAST, ORNEK RADI PUNO PROFESIONALNIJE NEGO DOMACI, CO JEK.U SVAKU TEKMU ULAZI SA POSEBNOM TAKTIKOM KOJA ODGOVARA TADA. Široki bil hajr ne ponovilo se
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 18 avg 2018, 19:53

Izgledalo je ovo rutinski danas svaka cast. Igrali smo mozda sa 75% snage i bio je ovo ipak protivnik danas na kojem se mogla popraviti gol razlika jos vise.
Neka od moji zamjerki je da slabo izvodimo kornere. Sve je to nesto visoko, sporo na 5 metara. Mora to biti dosta ostrije na 7-8 metara od gola da se golman misli sta i kako. Jos jedna zamjerka je da smo pomalo bezopasni na spicu tu u sredini na vrhu 16 ili unutar nista se ne desava dok smo pojacali igru po krilu dosta dobro. Danas svi dosta dobri tesko je izdvojit nekoga. Posjeta je mogla biti bolja ali mislim da je ova kisa dosta utjecala i TV prijenos. Po mojoj procjeni bilo bi jos najmanje 1500 ljudi da je bilo ljepse vrijeme pred utamcu i da nije bilo prijenosa. Da je uzet bod u DK pa da se napuni stadion za rajvosa a kad bit uzeli 3 u DK onda bi to bilo fantazija. Mladost slabi igra, izgubila je neke svoje nositelje igre ovo bi se trebalo iskoristiti.
Hajmooo

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 18 avg 2018, 20:07

Nermin Jamak. :tokralju:

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 18 avg 2018, 20:08

avenija je napisao/la:"Mislim da smo odradili dobar posao i da zaslužujemo mnogo veću podršku navijača ovog grada".

Ornek surovo iskren.
Ornek očigledno ne zna da u ovoj državi prvaka na većini utakmica prati do 2000 ljudi.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 avg 2018, 20:25

Kad se sjetim prognoza. Al naravno, svima je sad drago sto su prognozeri ofulali.
slika

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 18 avg 2018, 20:30

Pohvale: Cijeli tim, strucni stab. Vrhunski.
Kritike: Posjeta, losa transformacija u igri. Kad nam se protivnik nudi, 4 na 2 ne znamo proturiti pas. Ko da ne rade na treningu nikada to. Crnci sto su danas s Olgunom u lozi bili bi trebali popravit kontru. Nemamo brzog igraca
Kakanj loš, pada sigurno.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 avg 2018, 20:34

Mislim da nas u Kaknju nikad vise nece biti, samo ako bude fino vrijeme.
Al onda Sarajevo :bow:

Al samo da fino vrijeme bude, danas ti je sigurno milja manje zbog vremena.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 18 avg 2018, 20:49

Cijene karata su realne.Ne dirati nista po tome pitanju.Zenica i nije tolika fukara kakvom se prodaje,nego kada stipsa stisne paksu,ni **** ne izlazi.Super igra,prilagodjena protivniku i sve pohvale za analizu protivnika do sada,ako izuzmemo Siroki.Sada reprogram,pa Sarajevo.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 18 avg 2018, 20:50

Malo lošija posjeta od očekivanog, 3-4 hiljade je bilo, al hajde, nadoći će. Malo kiša, malo prijenos, neatraktivan protivnik i jbg.
Bit će to puno jače.
U Kakanj samo na pobjedu, ništa X. Samo napasti pa šta Bog da, bit će gore atmosfera luđa nego li u Zenici.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 avg 2018, 21:04

Opet da postavim pitanje, da li netko zna sto je dosao Umit Karan bivsi igrac Galate i Turske reprezentacije. Ja nesto ne vjerujem da je dosao tek onako, nije ni ovaj Olgun repa bez korijena, ima izgleda ljudi oko sebe u Turskoj.

https://sportsport.ba/fudbal/legenda-ga ... lja/287056
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 18 avg 2018, 21:08

KocevskiGaleb je napisao/la:Cijene karata su realne.Ne dirati nista po tome pitanju.Zenica i nije tolika fukara kakvom se prodaje,nego kada stipsa stisne paksu,ni **** ne izlazi.Super igra,prilagodjena protivniku i sve pohvale za analizu protivnika do sada,ako izuzmemo Siroki.Sada reprogram,pa Sarajevo.
Sto se tice cijena, ne da se nece smanjiti nego ce se povecati cijena za nekoliko maraka ukoliko budemo u prvih 6 se ustalili. To je valjda jasno.

A sto se tice cijena i mog llicnog misljenja o tome, smatram da onaj ko je veliki fan celika, doci ce i ako poduplaju cijene, uvijek ce se naci nacina medjutim nema 15 hiljada robova. Cilj je koliko znam da se privuce i druga publika. Osobe koje zele doci samo da pogledaju lijep fudbal ili neke nove klince i omladinu koja tek treba da zavoli ovaj klub a za njih je ovo trenutno dosta love.
To znam provjereno jer sam pricao sa nekoliko osoba koje su dolazile prije na zapad redovno iskljucivo da bi gledali fudbal i onako dali podrsku klubu iako nisu neki navijaci medjutim ova trenutna cijena ih je odbila od toga.

Ja licno smatram da smo mogli spustiti cijenu dok ne stanemo na noge sto se rezultata tice i kada navuces publiku pa i tim niskim cijenama i svime time...onda i kada dignes za duplo cijenu doci ce ti jer si ih vec navuko. Ali da bi ih navukao ne mozes od starta dici cijenu.

U svakom slucaju to je nesto oko cega ce se uvijek polemisati. Oni veliki navijaci i robovi ce uvijek reci da se moze pronaci novca za kartu medjutim nisu svi vatreni navijaci...ni mnogo veci svjetski klubovi nemaju neke vatrene navijace nego dolaze oni koji zele da gledaju fudbalsku predstavu i odredjene igrace a kamoli mi.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 18 avg 2018, 21:15

DeeWa je napisao/la:
KocevskiGaleb je napisao/la:Cijene karata su realne.Ne dirati nista po tome pitanju.Zenica i nije tolika fukara kakvom se prodaje,nego kada stipsa stisne paksu,ni **** ne izlazi.Super igra,prilagodjena protivniku i sve pohvale za analizu protivnika do sada,ako izuzmemo Siroki.Sada reprogram,pa Sarajevo.
Sto se tice cijena, ne da se nece smanjiti nego ce se povecati cijena za nekoliko maraka ukoliko budemo u prvih 6 se ustalili. To je valjda jasno.

A sto se tice cijena i mog llicnog misljenja o tome, smatram da onaj ko je veliki fan celika, doci ce i ako poduplaju cijene, uvijek ce se naci nacina medjutim nema 15 hiljada robova. Cilj je koliko znam da se privuce i druga publika. Osobe koje zele doci samo da pogledaju lijep fudbal ili neke nove klince i omladinu koja tek treba da zavoli ovaj klub a za njih je ovo trenutno dosta love.
To znam provjereno jer sam pricao sa nekoliko osoba koje su dolazile prije na zapad redovno iskljucivo da bi gledali fudbal i onako dali podrsku klubu iako nisu neki navijaci medjutim ova trenutna cijena ih je odbila od toga.

Ja licno smatram da smo mogli spustiti cijenu dok ne stanemo na noge sto se rezultata tice i kada navuces publiku pa i tim niskim cijenama i svime time...onda i kada dignes za duplo cijenu doci ce ti jer si ih vec navuko. Ali da bi ih navukao ne mozes od starta dici cijenu.

U svakom slucaju to je nesto oko cega ce se uvijek polemisati. Oni veliki navijaci i robovi ce uvijek reci da se moze pronaci novca za kartu medjutim nisu svi vatreni navijaci...ni mnogo veci svjetski klubovi nemaju neke vatrene navijace nego dolaze oni koji zele da gledaju fudbalsku predstavu i odredjene igrace a kamoli mi.
Dvije kutije cigareta=karta za zapad+kesica kikirikija.Problem je sto zenicani nemaju potrosacku naviku pučanstva, nego teferica.Kako nekome objasniti sta je hobistika,kada mu je vrhunac zabave,a po defaultu i prioritet pojesti "dobar" komad zivotinje i zaliti ga alkoholom.Naucit cemo mi da shvatamo kapitalizam,zeleni smo jos uvijek.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 18 avg 2018, 21:28

Ja pricam o novim navijacima, potencijalnim novim ljudima koji tek trebaju zavoliti celik a to sigurno neces postici skupom kartom. Takva ce osoba zeljeti otici najvrjerovatnije na zapad koji je osam maraka...A da dodjes nekome ko nema nikakvog osjecaja prema celiku i pitas ga hoces dati tek tako osam maraka, zapitat ce se svako. To zaista nije malo para.

Poredjenja radi, u fk sarajevu nista nisu posebno skuplje karte od nasih za prosjecne utakmice a znamo da je standard mnogo veci i da imaju mnogo vise i ljudi i svega pa opet kod nas bude mnogo vise navijaca. Znaci da ocito mi iscrpimo maksimum iz toga.

Dolaze nova vremena, novi neki celik, mozda evropski celik. Treba privuci raju korak po korak.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 18 avg 2018, 21:31

DeeWa je napisao/la:Ja pricam o novim navijacima, potencijalnim novim ljudima koji tek trebaju zavoliti celik a to sigurno neces postici skupom kartom. Takva ce osoba zeljeti otici najvrjerovatnije na zapad koji je osam maraka...A da dodjes nekome ko nema nikakvog osjecaja prema celiku i pitas ga hoces dati tek tako osam maraka, zapitat ce se svako. To zaista nije malo para.

Poredjenja radi, u fk sarajevu nista nisu posebno skuplje karte od nasih za prosjecne utakmice a znamo da je standard mnogo veci i da imaju mnogo vise i ljudi i svega pa opet kod nas bude mnogo vise navijaca. Znaci da ocito mi iscrpimo maksimum iz toga.

Dolaze nova vremena, novi neki celik, mozda evropski celik. Treba privuci raju korak po korak.
Drug,Čelik ipak nije tolika nepoznanica,kako se da zakljuciti iz tvoga teksta.Pozdrav i Čelik šampion!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 avg 2018, 21:39

Prvo cestitke strucnom stabu i igracima na zasluzenoj pobijedi,imam osjecaj samo smo igrli koliko treba a mogli smo sa malo jacim m napadom dat jos 2 il 3 gola al nasi jednostavno stanu dosta im 2-0 al 3 boda lakse od ocekivanog bar meni.
Krjnje je vrijeme da prestanemo samo pametovat jer tim pametovabjem samo dokazemo koliko smo nekas svi toliko plitki ,evo momak je kopiro postove i nase pametovanje o Jamaku koji je predobar koji djeli lopte ko rukom koji brze misli od napadaca 2 puta koji ima fantastican pregled a kad je doso sto ce on alkoholicar .on sarajlija strumf ,da valja ne bi ovdje doso ,tako i za sve ostale pogotovo Salko i ovi iz Viteza..Mi opcenito veze nemamo nio cemo ,daj brate da pisemo o utakmici,da priucemo sto vse ljudi i da se prestanemo bavit politikom.Imamo investitore ,lagano sklapmo ekipu ,dolazi publika,imamo solidan rezultat do sad jos taj reprogram kad se poklopi bice Celik onakav kakvog zelimo a svi ga zelimo jakog,cistog,deblokiranog,transparentnog mnema tog navijaca koji to ne zeli al brate nekd ste toliki pesimisti i toliko dosadni vrtite istu pricu sto svako zna .Daj malo opusteno,veselo,optimisticni gledat i bez svadja bez politike.
Sad Kakanj ic makar na bofd tj ne izgubit a to ak se desi bice ko i sa Zeljom i cak i vise a ako pobijedimo bice pun stadion ko nekad ,samo ne znam Robije hocel bit ko nekad .Robija odlicna sa navijanjem al mora brojcano ojacat,pogotovo mladji momci trebaju uc u kop i navijat jer osijeti se smijena generacije na tribini al onve momke morate privuc i zadrzat jer ak mu bude dobro prvi put bice uvijek a ako razocarate nekog tada nikad taj nece uc u kop ,to znam po sebi i po svojim prijateljima prije kako je bilo u kopu
ČELIK IZNAD SVIH I U KAKANJ NAJMANJE BOD A ZASTO NE I POBIJEDA .

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 18 avg 2018, 21:41

Umit Karan ce vjerovatno postati novi sportski direktor- koordinator tima

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 avg 2018, 21:43

amel989 je napisao/la:Umit Karan ce vjerovatno postati novi sportski direktor- koordinator tima
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.