NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 20 jan 2018, 21:37

avenija je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:
avenija je napisao/la:Pa ovaj turcin Celik bio standradan u prvoj ligi Holandije jbt, pa momak ce prepisati ovu ligu hladno, odakle da on dodje kod nas ?
Ne vjerujem da je jeftin uopste, njemu se ne isplati biti ovdje ispod 3-4 milje eura
Prosao omladinske selekcije Holandije...
Igrao za Nijamegen 22 utakmice 9 golova i 2 asistencije sa 18-19 godina to je super
Ma gledao sam sad video, zmireci pravi odbranu psv-a budalama :mrgreen:
I meni nije jasno, mislim da bi mogao biti najjaci igrac lige vrlo lahko, registorvanje bi mogao biti problem, nadamo se da ce rjesiti.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 jan 2018, 21:40

Iz Gaziantepa u Celik, ovo je sigurno iz Olgunove agencije ili neke koju oni vec kontrolisu..

Ma zavrsice reprogram za mjesec dana, ne bi dovodili 4-5 stranih igraca :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 jan 2018, 21:44

avenija je napisao/la:Iz Gaziantepa u Celik, ovo je sigurno iz Olgunove agencije ili neke koju oni vec kontrolisu..

Ma zavrsice reprogram za mjesec dana, ne bi dovodili 4-5 stranih igraca :D
I ja mislim nebi valjda dovodili igrače,ovaj je igrao s našim Đumićem.Jučer kako gledam onog Akguna nije loš imo je nekih upošljavanja finih.Ovaj Kamerunac Dawa stoper,gledao sam njega na youtube,valjda je dobar stoper.Imao je i on igara u francuskoj ligi ,sad je u portugalskoj 2.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zglavkar » 20 jan 2018, 21:45

Jesu li i te strance potpisali na po' godine?

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 jan 2018, 21:46

Zglavkar je napisao/la:Jesu li i te strance potpisali na po' godine?
Nisu nego na 6 mjeseci. :cool:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 20 jan 2018, 21:48

avenija je napisao/la:Iz Gaziantepa u Celik, ovo je sigurno iz Olgunove agencije ili neke koju oni vec kontrolisu..

Ma zavrsice reprogram za mjesec dana, ne bi dovodili 4-5 stranih igraca :D
Ljudi su ozbiljni, kao sto je jednom prilikom neko iz NGG-a rekao, samo problem su pikacui koji su oko njih, posto su Perconia otjerali, Adilovice kritikovali znaci vjerovatno nisu neki odnosi s njim, mozda i nikakvi, jos Brezidente kojeg su trazili radi upoznavanje situacije. Sve u svemu moglo bi se poklopiti par odlicnih stvari kojima smo se najmanje nadali.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 jan 2018, 21:49

Dobri su ovi igrai i ovaj Celik i onaj crnac u odvbrani po klipovima .Jasta neg ce zavrsit reprogram nece ih dzaba dovodit da se samo slikaaju .jer mi se vise bojimo svoje sijenke od svih pokradeni izvarani i vise nikom nista ne vjerujemo i sve sumnjamo al popcetku njihovom oni rade nije ovo samo suplja sto neki samo zele rec ..Nego sta vi mislite hocel bit raje protiv Viteza,ja mislim da ce dobr bt popunjen stadion jos ako bude reprogram pokrenut do utakmice ..I ko ce onda ispast Vitez i Gosk sto bi neki rekli ne mogu 2 hrvata a bgm tako ce bit isto ko i sto se govorilo ne mogu 2 srba ispast pa ispadose ...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 jan 2018, 21:53

Volio bi da se Adilović naljuti i da odvede svoje sinove iz kluba.
Više ne smijemo govorit Šeki Turčine napuši se .. naljutit će nam se Turci :D
Trenutno smo jaki s opremom na potpisu dres Haad prijateljska u Joma opremi haha.Givova će nas objezbjedit mada oni imaju samo jedan dizajn ono V na dresu i to je to da hoće malo promijenit i volio bi vidjet nekad crveno crne ono kao nike nove moderne
slika
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 jan 2018, 21:57

Zglavkar je napisao/la:Jesu li i te strance potpisali na po' godine?
Kazu na ljeto prave ekipu za grupne faze..ovi nisu potrebni osim za opstanak :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 jan 2018, 22:00

avenija je napisao/la:
Zglavkar je napisao/la:Jesu li i te strance potpisali na po' godine?
Kazu na ljeto prave ekipu za grupne faze..ovi nisu potrebni osim za opstanak :mrgreen:
Tako nam je i bolje ko ne bude valjo zamjenit ga za nove što valjaju i eto play offa sa Totenhamom
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 20 jan 2018, 22:05

Moje misljenje za ove strance da je to politika Investitora da dovodi mlade igrace i transfere radi i tako bi to trebalo ici uu buducnosti.Ova polusezona je vjerovatno i sila prilika pa su morali dovesti ove igrace 30+ sve ce uciniti da se obezbjedi opstanak .Ako uspijemo sljedece sezone moje misljenje da ce biti sve momci od 18-25 godina i njihova namjera je vjerovatno da se 1-3 igraca pokazu i normalno prodaju. Ovaj sto je igrao u Holandskoj ligi mislim da se nece on puno vidjeti na gostovanju jer je naucio na terene poput Bp utegnute.
Robijasi 1988

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 20 jan 2018, 22:30

Pratio sam i ja malo statistiku i klipove ovog holandjanina, prvo sto sam pomislio od kud on zaluta u nasu ligu... bio je standardni u18,u19 i u20 reprezentativac Holandije, standardno igral u NEC-u prvu holandsku ligu i u Oss-u drugu ligu.

Sad se u Gaziantepu nije naigrao, ali da ne bude zabune druga turska liga je sigurno medju top 10 drugih liga u evropi, slobodno mogu reci nakon drugih liga petice i najbolja. Jedan prijatelj mi je pricao, prije par godina ga je jedan klub iz druge turske lige zvao da potpise za njih, bio je prosjecan igrac, a nudili su mu godisnji ugovor od 300 hiljada €. Ogromne se pare vrte tamo i mnoge zvijezde na zalasku karijere su igrale tamo, npr. Webo, Gekas i sl.

Uglavnom mislim da je bukvalno doveden na obostrano zadovoljstvo, da pomogne klubu u borbi za opstanak a on zauzvrat da igra standardno i popravi formu... vjeujem da se radi o posudbi, da ce sve troskove i dalje placati njegov dosadasnji klub, jer ne vjerujem da je ovom igracu ugovor ispod 300-400 hiljada €

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenzo » 20 jan 2018, 22:38

Dolazim u miru. :mrgreen:

Jesu li Adilovic odrstranjeni iz kluba, otac, sinovi kvazi igraci ? Nadam se da cete im sve sa kamatama naplatiti za srozavanje kluba.
- Zeljeznicar -

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 20 jan 2018, 22:46

Ovog Çelika je uzitak gledati,momak je strasno inteligentan igrac :clap: Ovi nasi kad dobiju loptu,prvo sto urade zabiju glavu u teren ko nojevi jbt.. Bit ce ga pravi uzitak gledati!
Ja sam zadovoljan i kad bi ostalo na ovome i siguran sam da cemo obezbjediti opstanak.Jedva cekam pocetak sezone i ocekujem pravu euforiju u prvom kolu!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 jan 2018, 23:01

Zenzo je napisao/la:Dolazim u miru. :mrgreen:

Jesu li Adilovic odrstranjeni iz kluba, otac, sinovi kvazi igraci ? Nadam se da cete im sve sa kamatama naplatiti za srozavanje kluba.
Ma sinovi su tu 1k plata 4 godina ugovor neće oni lahko otići a za tatu ne znam vidio sam ga jučer kod x5ice pored stadiona ne znam jel gledo pulene svoje
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 20 jan 2018, 23:04

Ovaj Dawa Tchakonte nema puno informacija na internetu, jedino sto sam mogao naci jest da je igrao za u23 kamerun i to kad je bio u monacu? Vjerovatno u nekom b timu ili nesto tako ali je ocito tamo bio.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 20 jan 2018, 23:06

RZ88Adnan je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Dolazim u miru. :mrgreen:

Jesu li Adilovic odrstranjeni iz kluba, otac, sinovi kvazi igraci ? Nadam se da cete im sve sa kamatama naplatiti za srozavanje kluba.
Ma sinovi su tu 1k plata 4 godina ugovor neće oni lahko otići a za tatu ne znam vidio sam ga jučer kod x5ice pored stadiona ne znam jel gledo pulene svoje
Gledao je, s rozom kapicom :D

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 20 jan 2018, 23:14

Vidi ovi novinara ako se mogu nazvati novinarima sto preko foruma objavljuju, provjerite informacije crni novinari, vi srozavate nasu zemlju !
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 jan 2018, 23:20

Dosta oni prate forum pa objavljuju vijesti,isto kad smo spominjali stranicu Robijasi da nije zvanična i oni obrisaše vijest i koja nebitna vijest da je Fenan novi kapiten haha

@GhostRecon ono je uzeo nogavicu od rozih hlača
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 21 jan 2018, 00:46

Evo jednog Free Agenta za budućnost :D

slika

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.