NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la 20le » 14 okt 2018, 14:51

Sta ima klub vama govorit sta se radi. I ova usrana prica o platama se spominje 100 puta, uviejk neko nesto kao cuo pa se pise i se.re o tome. Sta tebi ima neko iz kluba polagat racune i obavjestavat te, hej evo dali smo plate babali i ostalim pa da javimo da se vi forumasi ne brinete. Nije ovo ne treba se spominjat negativa, nego se ne treba siriti lazne informacije u koje vi svi vjerujete na internetu, jer cim je napisano na internetu mora bit istina.
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 14 okt 2018, 17:31

Slucajno naleti na fin.izvjestaj slobode 2018 god
vlada federacije 150k vlada kantona 10k grad 850k..

Sunce ti......Čelik marke nikad nije dobio ni od vlade kantona a kamoli od vlade federacije(mittal zenica najvise puni isti budzet) dok svi ostali uzimaju ogromnu lovu pa cak i velez u drugoj ligi.
jesmo rahljavi jbt pa mi ni marke isprosit ne znamo ma ko god bio na celu kluba

i to je isto preslikano na grad zenicu qrcinu dobije a godinama ovdje imali najvise glasova za zelene koji vladaju 25 godina
a drugi ili treci grad u federaciji
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 14 okt 2018, 21:13

Plate isplacene!!!
Robijasi 1988

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 14 okt 2018, 22:14

zenica1985 je napisao/la:Plate isplacene!!!

:lol: :lol: :lol:

ja jos nista nisam dobio :D :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 14 okt 2018, 22:51

Poželio sam ba na tekmu
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

zamorano
Postovi: 1352
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 15 okt 2018, 08:18

20le je napisao/la:Sta ima klub vama govorit sta se radi. I ova usrana prica o platama se spominje 100 puta, uviejk neko nesto kao cuo pa se pise i se.re o tome. Sta tebi ima neko iz kluba polagat racune i obavjestavat te, hej evo dali smo plate babali i ostalim pa da javimo da se vi forumasi ne brinete. Nije ovo ne treba se spominjat negativa, nego se ne treba siriti lazne informacije u koje vi svi vjerujete na internetu, jer cim je napisano na internetu mora bit istina.
SVAKA ČAST :clap: To i ja kazem....Šta se ima klub ispovjedat i kome--
Bio i regres!
::::SAMO ČELIK::::

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 15 okt 2018, 10:34

Muka mi je vise od te price o platama tj neisplacenim platama. Jeste li ikada vidjeli da se u ozbiljnoj zemlji o tome prica?
Naravno da nece neki klub ispovijedati se navijacima o tome. Ja generalno ne razumijem zasto igraci i pricaju o tome i iznose u javnost? U kojoj to zivotnoj sferi je dozvoljeno pricati takve stvari?
Po Fifinim pravilima, ukoliko igrac ima odredjen broj neisplacenih plata ima pravo da trazi raskid ugovora i onda klub ima neki rok da mu isplati ili je ugovor raskinut. Tako da ja ne vidim problem uopce niti razlog zasto neko kuka? Znaci budi musko i dogovori se fino sa klubom ili pali dalje.
Pustite me te ljubavi prema klubu i slicno kad bi sve i jedan od njih otisao i u azerbejdzan i kazahstan i bilo gdje drugo samo da ima ponudu.
Znaci suti i dogovori se sa klubom fino, ako neces trazi raskid ugovora i vozdra.
Igras u klubu koji polako tek dolazi na zdrave noge, sta je neko konto da tece odma od pocetka med i mlijeko?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 okt 2018, 10:40

DeeWa je napisao/la:Muka mi je vise od te price o platama tj neisplacenim platama. Jeste li ikada vidjeli da se u ozbiljnoj zemlji o tome prica?
Naravno da nece neki klub ispovijedati se navijacima o tome. Ja generalno ne razumijem zasto igraci i pricaju o tome i iznose u javnost? U kojoj to zivotnoj sferi je dozvoljeno pricati takve stvari?
Po Fifinim pravilima, ukoliko igrac ima odredjen broj neisplacenih plata ima pravo da trazi raskid ugovora i onda klub ima neki rok da mu isplati ili je ugovor raskinut. Tako da ja ne vidim problem uopce niti razlog zasto neko kuka? Znaci budi musko i dogovori se fino sa klubom ili pali dalje.
Pustite me te ljubavi prema klubu i slicno kad bi sve i jedan od njih otisao i u azerbejdzan i kazahstan i bilo gdje drugo samo da ima ponudu.
Znaci suti i dogovori se sa klubom fino, ako neces trazi raskid ugovora i vozdra.
Igras u klubu koji polako tek dolazi na zdrave noge, sta je neko konto da tece odma od pocetka med i mlijeko?
:clap:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

aimar
Postovi: 129
Pridružen/a: 30 sep 2012, 08:58
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aimar » 15 okt 2018, 10:44

Klub je još uvijek formalno-pravno uređen kao udruženje građana! Zbog zakonskih regula, nema niti teoretske mogućnosti da se "preoblikuje" u privatno vlasništvo.

Sve dok je tako, a bit će tako dok NK "Čelik" Zenica postoji, isti je interes i odgovornost svih nas koji ga pratimo.

Samo ovo je dovoljan argument da rad u Klubu mora biti transparentan i dostupan javnosti.

Samo malo mućnite glavom i postavite sebi pitanje kada je skrivan način rada u javnim institucijama, u kakvu se, sticajem prilika, ubraja i Čelik?

Odgovor je jasan-kada su rađene nezakonite stvari.

S druge strane, ako neko radi "kako treba", nema razloga da bilo šta krije i sam potencira transparentnost jer na taj način privlači publiku, sponzore i sl.

A u NK "Čelik" Zenica se sve krije.

Bilo bi tu još dosta toga za napisati, ali i ovako već dovoljno hejtam, prema shvatanjima podanika.

Uglavnom, kada Olgun ili bilo ko sebi napravi privatni klub, niko mu neće postaviti bilo kakvo pitanje rada, njegova stvar, ali kada djeluje u gradskom, našem Klubu, mora položiti račune.

Pa ako je rad za aplauza, dobit će ga itekako.

Avatar
redbull93
Postovi: 14403
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 okt 2018, 14:28

Salcinovic se vraca protiv sirokog, Ornek se nada da ce na klupi biti i da ce senegalci imati pravo nastupa. Jurina se vratio, ali nece konkurisati protiv sirokog. klix tacka ba ukratko.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 okt 2018, 17:57

Publiku samo privlaci pozicija na tabeli i rezultat ..Imas rezultat imat ces publiku,ako nemas nemas ni publiku .Kakva ba transparentnost 9'0% navijaca nista ne zanima,Imali smo prosle godine fol transparentnsost al te svako selo nabijalo po 5 razlike nisi imo 100 gledalaca.Sto navijac da brine jel plata bila, i te igrace ne zanima odakle covjeku 8 maraka za ulaznicu jel bila plata u rudniku i jel ovaj penziju dobijo il ovaj sto ne radi imal tih 8 maraka ..Nismo mi Svajcarska ,mi smo BiH i tako se svi trebaju prilagodjavat pa i igraci .Ne moze sve bit ovdje najnize u Evropi od plata i od zivota a neki bi klub da posluje ko u Svajcaskoj. E ne moze prijatelju sredi sve okolo kluba i u drustvu pa onda zahtijevaj takav klub .A za prvo seredjivanje drustva je potrebno na izbore izac i mjijenjat komplet sve al eto mi volimo pametovat i drkat k.urac za taastaturom.J se samo nadam da mi idemo u tom pravcu zdravog kluba al vi neki ni svijesn niste dje mi zivimo.Tacno bi nekad opet dao navijacima klub nek ga vode nek nabavljaju novac pa bi vidio sposobnost koga to oni mogu dovest sa novcem i s ve po zakonu ..Sve trulo komplet drustvo al klub mora bit zdrav..Dje to ima.Daj mi reci jednu drzavu sa velikom korupcijom i kriminalom i mafijom ko BiH i da ima uspjesan klub i koji je to klub. Svi uspijesni kluboi u sredjenim drzavama i uradjenim sistemima a mi ni drzave normalne ni sistema.

Avatar
redbull93
Postovi: 14403
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 16 okt 2018, 10:21

Na probi novi igrac.. bivsi junior zelje, 19 god., krilo.

https://sportsport.ba/fudbal/bivsi-juni ... iku/293473
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 16 okt 2018, 11:54

BatistutA19 je napisao/la:Publiku samo privlaci pozicija na tabeli i rezultat ..Imas rezultat imat ces publiku,ako nemas nemas ni publiku .Kakva ba transparentnost 9'0% navijaca nista ne zanima,Imali smo prosle godine fol transparentnsost al te svako selo nabijalo po 5 razlike nisi imo 100 gledalaca.Sto navijac da brine jel plata bila, i te igrace ne zanima odakle covjeku 8 maraka za ulaznicu jel bila plata u rudniku i jel ovaj penziju dobijo il ovaj sto ne radi imal tih 8 maraka ..Nismo mi Svajcarska ,mi smo BiH i tako se svi trebaju prilagodjavat pa i igraci .Ne moze sve bit ovdje najnize u Evropi od plata i od zivota a neki bi klub da posluje ko u Svajcaskoj. E ne moze prijatelju sredi sve okolo kluba i u drustvu pa onda zahtijevaj takav klub .A za prvo seredjivanje drustva je potrebno na izbore izac i mjijenjat komplet sve al eto mi volimo pametovat i drkat k.urac za taastaturom.J se samo nadam da mi idemo u tom pravcu zdravog kluba al vi neki ni svijesn niste dje mi zivimo.Tacno bi nekad opet dao navijacima klub nek ga vode nek nabavljaju novac pa bi vidio sposobnost koga to oni mogu dovest sa novcem i s ve po zakonu ..Sve trulo komplet drustvo al klub mora bit zdrav..Dje to ima.Daj mi reci jednu drzavu sa velikom korupcijom i kriminalom i mafijom ko BiH i da ima uspjesan klub i koji je to klub. Svi uspijesni kluboi u sredjenim drzavama i uradjenim sistemima a mi ni drzave normalne ni sistema.
Drug,transparentnost rada je nesto cemu makar treba da se tezi.Cuj nismo Svicarska.Pa kakve veze to ima?Jesmo Bosna i treba da insistiramo na transparentnom radu u svemu gdje je to moguce,da insistiramo na postenju i moralnom djeovanju.Nemoj zivota ti prosipati svoj pesimizam svima,zamotan u lazni realizam.Glupo te je vise citati na forumu,tacnije glupo je citati forum zbog tebe.Kad ti dvojica kazu da si pjan,valjaj se.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 okt 2018, 17:25

KocevskiGaleb je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Publiku samo privlaci pozicija na tabeli i rezultat ..Imas rezultat imat ces publiku,ako nemas nemas ni publiku .Kakva ba transparentnost 9'0% navijaca nista ne zanima,Imali smo prosle godine fol transparentnsost al te svako selo nabijalo po 5 razlike nisi imo 100 gledalaca.Sto navijac da brine jel plata bila, i te igrace ne zanima odakle covjeku 8 maraka za ulaznicu jel bila plata u rudniku i jel ovaj penziju dobijo il ovaj sto ne radi imal tih 8 maraka ..Nismo mi Svajcarska ,mi smo BiH i tako se svi trebaju prilagodjavat pa i igraci .Ne moze sve bit ovdje najnize u Evropi od plata i od zivota a neki bi klub da posluje ko u Svajcaskoj. E ne moze prijatelju sredi sve okolo kluba i u drustvu pa onda zahtijevaj takav klub .A za prvo seredjivanje drustva je potrebno na izbore izac i mjijenjat komplet sve al eto mi volimo pametovat i drkat k.urac za taastaturom.J se samo nadam da mi idemo u tom pravcu zdravog kluba al vi neki ni svijesn niste dje mi zivimo.Tacno bi nekad opet dao navijacima klub nek ga vode nek nabavljaju novac pa bi vidio sposobnost koga to oni mogu dovest sa novcem i s ve po zakonu ..Sve trulo komplet drustvo al klub mora bit zdrav..Dje to ima.Daj mi reci jednu drzavu sa velikom korupcijom i kriminalom i mafijom ko BiH i da ima uspjesan klub i koji je to klub. Svi uspijesni kluboi u sredjenim drzavama i uradjenim sistemima a mi ni drzave normalne ni sistema.
Drug,transparentnost rada je nesto cemu makar treba da se tezi.Cuj nismo Svicarska.Pa kakve veze to ima?Jesmo Bosna i treba da insistiramo na transparentnom radu u svemu gdje je to moguce,da insistiramo na postenju i moralnom djeovanju.Nemoj zivota ti prosipati svoj pesimizam svima,zamotan u lazni realizam.Glupo te je vise citati na forumu,tacnije glupo je citati forum zbog tebe.Kad ti dvojica kazu da si pjan,valjaj se.
Sto se tice citanja drug moj imas block nemoj citat.Ja iznosim svoje misljenje i realno misljenje ..
Ja nisam reko da ne valja pa i ja bi to volio i transparentnost,zdravo,cisto,posteno,,Pa ko to ne bi volio al ti opet kazem u ovakvom okruzenju je to nemoguce. Znaci prvo moras mijenjat drustvo i mentalitet ljudi.pa mi hocemo nesto mijenjat a necemo na izbore izac.O cemu dalje pricat,.Ne moze u truhlom sistemu bit nista zdravo.Vidis da su svi klubovi u 10 grama ,niko nije odskocio ni u sistemu ni u rezultatima toliko jer svugdje otprilike lopovi vadaju u klubovima ..Ne bih rasirivo temu al bgm dok je ovakvo drustvo tesko ce mo mi imat u BiH ijedan zdrav klub .Nisam ja pesimista nego nekako realan i ja se samo nadam da to sto ti pricas da ce se to desit recimo u narednih 3 do 5 godina da ce se poslozit al bgm tesko pored ovoliko prepreka na sve strane .Lahko je bgm pricat al sam si i ti svijestan da je to vrlo tesko sprovest kad sve uzmes u kojem smo mi blatu bili..Lijep ti pozdrav i zdrav i ziv ti meni bio a tebi ak ja smetam imas ti blok i ne citaj me :)

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 16 okt 2018, 18:24

BatistutA19 je napisao/la:Sto se tice citanja drug moj imas block nemoj citat.Ja iznosim svoje misljenje i realno misljenje ..
Ja nisam reko da ne valja pa i ja bi to volio i transparentnost,zdravo,cisto,posteno,,Pa ko to ne bi volio al ti opet kazem u ovakvom okruzenju je to nemoguce. Znaci prvo moras mijenjat drustvo i mentalitet ljudi.pa mi hocemo nesto mijenjat a necemo na izbore izac.O cemu dalje pricat,.Ne moze u truhlom sistemu bit nista zdravo.Vidis da su svi klubovi u 10 grama ,niko nije odskocio ni u sistemu ni u rezultatima toliko jer svugdje otprilike lopovi vadaju u klubovima ..Ne bih rasirivo temu al bgm dok je ovakvo drustvo tesko ce mo mi imat u BiH ijedan zdrav klub .Nisam ja pesimista nego nekako realan i ja se samo nadam da to sto ti pricas da ce se to desit recimo u narednih 3 do 5 godina da ce se poslozit al bgm tesko pored ovoliko prepreka na sve strane .Lahko je bgm pricat al sam si i ti svijestan da je to vrlo tesko sprovest kad sve uzmes u kojem smo mi blatu bili..Lijep ti pozdrav i zdrav i ziv ti meni bio a tebi ak ja smetam imas ti blok i ne citaj me :)
Prica ti je stereotip clanak iz dnevnog avaza.Klasicna balijska kuknjava.
Druga stvar,kada neko drugi na forumu "iznese svoje misljenje",ti opletes po njegovom postu metarskim komentarom.Tvoje misljenje ne moze biti kako si ga nazvao "realno",moze biti samo subjektivno.Realno misljenje ima nekoliko definicija,zavisno od konteksta,a u kolokvijalnom smislu,znaci da se mora podudarati sa vecinom drustveno prihvatljivih cinjenjica ili definicija.
Dokle god govorimo u negacije(nema,ne moze,nece,...),naravno da nam ta kolektivna letargija,kao socioloska pojava nece dozvoliti napredak.
Nije demokratski,a ni logicno da te blockam,jer se gubi smisao i timeline konverzacije,a u tom slucaju ne postoji ni prilika da naucimo nesto jedni od drugih.Lahko je sutjeti i biti tupson,treba da komuniciramo.
Ako nemas drug za reci nesto svjeze,validno ili korisno,moj ti je savjet da nista i ne kucas.Ponavljas se kao ves masina i kontanimiras temu.
Sretno.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 okt 2018, 18:28

KocevskiGaleb je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Sto se tice citanja drug moj imas block nemoj citat.Ja iznosim svoje misljenje i realno misljenje ..
Ja nisam reko da ne valja pa i ja bi to volio i transparentnost,zdravo,cisto,posteno,,Pa ko to ne bi volio al ti opet kazem u ovakvom okruzenju je to nemoguce. Znaci prvo moras mijenjat drustvo i mentalitet ljudi.pa mi hocemo nesto mijenjat a necemo na izbore izac.O cemu dalje pricat,.Ne moze u truhlom sistemu bit nista zdravo.Vidis da su svi klubovi u 10 grama ,niko nije odskocio ni u sistemu ni u rezultatima toliko jer svugdje otprilike lopovi vadaju u klubovima ..Ne bih rasirivo temu al bgm dok je ovakvo drustvo tesko ce mo mi imat u BiH ijedan zdrav klub .Nisam ja pesimista nego nekako realan i ja se samo nadam da to sto ti pricas da ce se to desit recimo u narednih 3 do 5 godina da ce se poslozit al bgm tesko pored ovoliko prepreka na sve strane .Lahko je bgm pricat al sam si i ti svijestan da je to vrlo tesko sprovest kad sve uzmes u kojem smo mi blatu bili..Lijep ti pozdrav i zdrav i ziv ti meni bio a tebi ak ja smetam imas ti blok i ne citaj me :)
Prica ti je stereotip clanak iz dnevnog avaza.Klasicna balijska kuknjava.
Druga stvar,kada neko drugi na forumu "iznese svoje misljenje",ti opletes po njegovom postu metarskim komentarom.Tvoje misljenje ne moze biti kako si ga nazvao "realno",moze biti samo subjektivno.Realno misljenje ima nekoliko definicija,zavisno od konteksta,a u kolokvijalnom smislu,znaci da se mora podudarati sa vecinom drustveno prihvatljivih cinjenjica ili definicija.
Dokle god govorimo u negacije(nema,ne moze,nece,...),naravno da nam ta kolektivna letargija,kao socioloska pojava nece dozvoliti napredak.
Nije demokratski,a ni logicno da te blockam,jer se gubi smisao i timeline konverzacije,a u tom slucaju ne postoji ni prilika da naucimo nesto jedni od drugih.Lahko je sutjeti i biti tupson,treba da komuniciramo.
Ako nemas drug za reci nesto svjeze,validno ili korisno,moj ti je savjet da nista i ne kucas.Ponavljas se kao ves masina i kontanimiras temu.
Sretno.
Gori si ti, pusti ga.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 okt 2018, 18:44

Svi se mi ponavljamo ko ves masina kao sto ti kazes i ti i ja i svi ostali .Evo doso na igrac FK Zeljeznicar ,znal iko ista o njemu..ne treba pljuvat odmah momka da ne bude ko Vrhovac Anjdjusic i slicni..Ukoliko je tekma sa Sirokim znal se ista i da li ce Adnan sjest na klupu i ti famozni stranci..

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 16 okt 2018, 20:13

Opet plate kasne... :cool:
moSa likCe

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 16 okt 2018, 20:36

jagamu je napisao/la:Opet plate kasne... :cool:
Kod mene zadnjih 18 god nikad nije kasnila svakog 1 na vrjeme slaba ti firma dadni otkaz :D

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 16 okt 2018, 20:56

Love nema, plata nema, pozitive zato ima :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.