NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Steelman
Postovi: 1999
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 16 maj 2021, 20:32

redbull93 je napisao/la:
14 maj 2021, 23:07
al od ovog sve mozes ocekivati
Mussolini za sirotinju.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 16 maj 2021, 22:25

Kako pisu mladost prijavila BP za sljedecu sezonu, tj. samo za utakmice koje savez kaze da ce se igrati u nocnom terminu. Sad koliko istine ima ne znam, ali ima jos jedna stvar, a to je da mladost nema jos licence za pl, tesko je vjerovati da je nece dobiti, ali vidjet cemo. Uglavnom ukolikl klub direktno ne bude profitirao iz ovih utakmica na BP, jos jace krenuti na politiku grada.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

denisov
Postovi: 584
Pridružen/a: 06 nov 2012, 02:47

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la denisov » 16 maj 2021, 23:29

Tihi je napisao/la:
16 maj 2021, 15:39
Cestitke juniorima na prvom mjestu omladinske lige, pozz iz Jelaha
Hvala, ima zanimljivih igraca i u ovim juniorima

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4846
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 maj 2021, 23:42

Da hoce ova sezona zavrsit i da kene Centar i korak smo do FL, nekako je ljepse i igrat sa malo ozbiljnijim klubovima.Cestitke na ulaku svima od igraca trenera i svih ljudi koji klub vode i hvala im za sve uradjeno.
Sto se tice Mladosti i ak budu igrali na BP Celik mora dobit novac za struju potrosenu i ostale troskove jer nece grad dobijat racun za struju nego klub tako da tu ne smije bit propusta ,mada jos to nista nije sigurno.
Ne kontam ni Mladost svi su dobili pare za reflektore mogli su dosad postavit a ko ce znat mozda i ne bude se moralo imat reflektore i zbog ove Korone jer svi su klubovi pali finansijski.Kako god bude Celik ne smije bit ni marke u minusu za struju i ostalo jer ne moze grad uzimat pare a klubu dolazit racun za struju.
Kad vdis sve ovo mi smo pravi tajming uzeli za reset kluba i pitanje sta ce bit na jesen hocel bit novih sojeva i talasa i onda opet nema publike jer oni dok ne rijese vakcine bice i talasi i sojevi a sa tim odmah zatvaranje neko.Sad ce ko fol prestat Korona zbog turizma i rece kako je to opalo i onda opet u jesen isto ce bit i tako sumnjam opet u publiku da ce je bit.
PL mi ne fali nista al eto vidimo svi sta se desava sa mnogim klubovima kako su pali tako da mnogim preti isto kao Celik da ne zavrse ogromni su troskovi a nidje ni sponzora ni prihoda od ulaznica .Tako neka nas u Centru bar 2 sezone al se morau igraci borit za 1 mjesto a uci ni slucajno odmah.

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 17 maj 2021, 07:52

Stativa88 je napisao/la:
16 maj 2021, 11:30
Jel ziv sindikat "profesionalnih fudbalera" igraci Sarajeva 4 plate nisu dobili ,a Zelje msm 7 ili 8 ,Slobode isto tako licence regularno dobili za premier ligu? Znam da se oglasavalo svako malo kad je Čelik bio u pitanju sad nase legende(Jankera) nigdje nema
Svi ti igraci su potpisali reprograme i zato su klubovi dobili licencu, jer sad nakon dvije neisplacene plate mozes podnijeti zahtjev za raskid ugovora, ali i igraci su hinje i gledaju samo sebe
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6026
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 17 maj 2021, 15:02

Kao sto sam vec rekao. Crveni dres, plus jos masa stvari ☺
slika
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 17 maj 2021, 15:14

Jedan stabilan drugoligas, Mosevac, ima najvecu platu prema igracima oko 350 KM, koju ima samo 2-3 igraca. Plate u ekipi inace se kreću od 100-350 KM, plus eventualno prevoz.

EDIT: Ima li kakve šanse da se od kantona oprostimo sa tribina BP. Ili ce navijace pustit kad završe sva prvenstva

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 18 maj 2021, 13:12

Sta je ovo zatisje pred buru, sta je s tuzbom, opet nas prevarikla seoska varalica iz Vakufa
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
FliX
Postovi: 4687
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 18 maj 2021, 15:38

Cestitke igracima i strucnom stabu na osvojenom bodu.

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 18 maj 2021, 19:59


Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 19 maj 2021, 17:08

😏
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 20 maj 2021, 11:22

Sretno i uspješan rad, Dalili i Emiru :thumbup:

https://nkcelik.ba/saopstenje-za-javnos ... ik-zenica/

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 20 maj 2021, 12:00

Sretno
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4846
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 maj 2021, 13:08

Sretno Dalili i Emiru i sve do PL akobogda.
Koji ce sad bit slogan za Centar 2 djira po Centru, ja bi bio prezadovoljan :mrgreen: :mrgreen:
Bez obzira sto se nece ici na ulazak u FL treba se borit pa ako se moze i osvojit 1 mjesto i tako ces sigurno i vise karti prodat i rekvizita i privuc sponzora.Ne smije bit ono necemo uci pa bitno samo opstanak I dobit ces samo kontra efekat i od karti ,rekvizita i sponzora.
Pokusat ako ima nekoliko igraca dovest iz Borca,Fortune i Nemile i to su zenicka djeca a ne samo iz Celika, pa posle akobogda i iz kantona dovodit.

Avatar
samocelik
Postovi: 5930
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 20 maj 2021, 13:18

Ma svaku ići na pobjedu. Treba se graditi taj neki pobjednički mentalitet. Taman i da 1. završimo a odlučimo da nećemo ići u rang više. Iz dana u dana kroz ove godine nižih liga, Čelik treba sebi ugraditi taj momenat da može i treba svakoga pobjediti.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
celik1945tv
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 jun 2019, 17:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la celik1945tv » 20 maj 2021, 13:31

Mišljenja sam da UO i ljudi oko kluba trebaju dobro sjesti i razmisliti oko ideje ulaska čak i u prvu ligu Federacije BiH. Istina je da su troškovi veći nego u drugoj ligi FBiH, međutim isto toliko su i prihodi i interesovanja od sponzora, navijača, investitora i svih ostalih subjekata koji svojim resursima mogu pomoći Čeliku, veći. Nekako se bojim da će se voditi politikom ne snošenja rizika, koja (možda) neće klub dovesti na visoke grane. Teško je zadržati priču od nule do vrha, a realna slika toga će biti broj 12. igrača sljedeće sezone- čiji broj će sigurno biti manji.
Pričom ostajanja u drugoj ligi FBiH smo već dosta igrača "otjerali" iz kluba, jer igrači žele napredovati, a pogotovo mlađi.
Mišljenja sam da uplaćivanjem novca od prostorija (222.117,6 KM na godišnjem nivou) i redovnim uplaćivanjem reprograma klub itekako treba da razmisli o ulasku odmah u veći rang! Nije problem ni zadržati se u rangu, kao što je i Velež :)
45-ta vrijeme je heroja, rodila se ljubav- Čelik Zenica.

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 20 maj 2021, 14:00

celik1945tv je napisao/la:
20 maj 2021, 13:31
Mišljenja sam da UO i ljudi oko kluba trebaju dobro sjesti i razmisliti oko ideje ulaska čak i u prvu ligu Federacije BiH. Istina je da su troškovi veći nego u drugoj ligi FBiH, međutim isto toliko su i prihodi i interesovanja od sponzora, navijača, investitora i svih ostalih subjekata koji svojim resursima mogu pomoći Čeliku, veći. Nekako se bojim da će se voditi politikom ne snošenja rizika, koja (možda) neće klub dovesti na visoke grane. Teško je zadržati priču od nule do vrha, a realna slika toga će biti broj 12. igrača sljedeće sezone- čiji broj će sigurno biti manji.
Pričom ostajanja u drugoj ligi FBiH smo već dosta igrača "otjerali" iz kluba, jer igrači žele napredovati, a pogotovo mlađi.
Mišljenja sam da uplaćivanjem novca od prostorija (222.117,6 KM na godišnjem nivou) i redovnim uplaćivanjem reprograma klub itekako treba da razmisli o ulasku odmah u veći rang! Nije problem ni zadržati se u rangu, kao što je i Velež :)
Prvo odblokiran račun, odnosno vracanje dugova, pa joa bolji rad u omladinskoj selekciji pa onda ocekivati ulazak u ligu federacije. Pa ova druga liga centar je gora id prve lige jer ima 16 klubova i budes orvi moras razigravat s prvakom tamo s tuzlanskog kantona
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Truhlo
Postovi: 4940
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 maj 2021, 14:22

U federalnoj bez milion KM ne mozes igrati, glupo je uopste o tome raspravljati u ovoj situaciji gdje te grad sabotira. Da imamo podrsku grada al onu u pravom smislu, za dvije godine bi igrali federalnu, cisti bez dugova. Ovako tu smo gdje jesmo.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
celik1945tv
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 jun 2019, 17:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la celik1945tv » 20 maj 2021, 14:23

dinodino2019 je napisao/la:
20 maj 2021, 14:00
celik1945tv je napisao/la:
20 maj 2021, 13:31
Mišljenja sam da UO i ljudi oko kluba trebaju dobro sjesti i razmisliti oko ideje ulaska čak i u prvu ligu Federacije BiH. Istina je da su troškovi veći nego u drugoj ligi FBiH, međutim isto toliko su i prihodi i interesovanja od sponzora, navijača, investitora i svih ostalih subjekata koji svojim resursima mogu pomoći Čeliku, veći. Nekako se bojim da će se voditi politikom ne snošenja rizika, koja (možda) neće klub dovesti na visoke grane. Teško je zadržati priču od nule do vrha, a realna slika toga će biti broj 12. igrača sljedeće sezone- čiji broj će sigurno biti manji.
Pričom ostajanja u drugoj ligi FBiH smo već dosta igrača "otjerali" iz kluba, jer igrači žele napredovati, a pogotovo mlađi.
Mišljenja sam da uplaćivanjem novca od prostorija (222.117,6 KM na godišnjem nivou) i redovnim uplaćivanjem reprograma klub itekako treba da razmisli o ulasku odmah u veći rang! Nije problem ni zadržati se u rangu, kao što je i Velež :)
Prvo odblokiran račun, odnosno vracanje dugova, pa joa bolji rad u omladinskoj selekciji pa onda ocekivati ulazak u ligu federacije. Pa ova druga liga centar je gora id prve lige jer ima 16 klubova i budes orvi moras razigravat s prvakom tamo s tuzlanskog kantona
Oko 100.000 KM i manje do odblokiranog računa, što se može raditi aktivno od završetka sezone u nedjelju, do kraja sezone druge lige Centar sljedeće godine. Slažem se s tim da se razumijemo- uraditi to, ali odraditi SWOT analizu za dato razdoblje i da li je moguće da se račun odblokira u periodu godinu dana?
Bolji rad u omladinskoj selekciji je veliko pitanje koje otvara mnogo stvari. Navest ću ti nekoliko njih: otvoriti akademiju (projekat koji postoji ali koji će biti implementiran najranije (u najboljem slučaju) 6-7 godina od današnjeg dana. Pravljenje terena, potraga za investitorima, razgovor sa ostalim omladinskim klubovima u našem gradu kojih ima na sepet. Odraditi nešto što je možda radio tempo sport svojevremeno? Da svi ostali omladinski klubovi rade do selekcije kadeta i onda ide prelaz u Čelik? Kao što rekoh na početku, puno je pitanja, obaveza koje zahtijevaju mnogo vremena, sredstava, volje i ljudskih resursa za koje trenutno nemamo ni sredstava, ni vremena.
A na konto svega čuo sam da trener Pavle već uveliko razgovara sa igračima koji bi mogli igrati sljedeće sezone za našu ekipu pa ćemo vidjeti. Jer trenutno smo jedini klub, možda u historiji kantonalnih liga, koji su plaćali svoje igrače sa ciframa od 100km po utakmici. Gdje su pojedini prvotimci mjesečno mogli dobiti 400km, što je gledaju. Helem nejse, samo sam predložio da razmisle i razgovaraju sa nogometnim stručnjacima o njihovim mišljenjima.

@Truhlo svakako sam na početku naveo uz poštovanje grada i sporazuma koji je potpisan.
45-ta vrijeme je heroja, rodila se ljubav- Čelik Zenica.

zenicanin
Postovi: 1288
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 20 maj 2021, 14:38

@celik1945tv Stupcanica je placala par igraca oko 1000KM mjesecno kad su ulazili u DLC koliko znam. Oni koji su igrali imali su sigurno primanja.. Ima raje iz Olova koja bi to mogla potvrditi. Također, Mosevac i Kosova su izdvajali lijepe cifre u kantonu za igrace kada su ulazili u DLC.. Nije bas da se ta liga igrala za dzabe prije, makar oni koji imaju ambiciju su morali placati igrace..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.