NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

stahor
Postovi: 205
Pridružen/a: 23 sep 2015, 13:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la stahor » 11 jun 2021, 08:08



Dobar je uzun jedini se bori za kosarku i namice pare da bi grad imao jedini klub u prvom rangu
Izvor blizak klubu

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 11 jun 2021, 10:03

Fudo se treci put obraća zadnji put i kaze kako je potpisao sporazum da od poslovnih prostora pare idu Čeliku. Nakon toga na vijecu tu stavku bi da izbaci i da te pare preusmjeri na sport, da svi klubovi dobiju (citaj OKK), i da se Celik prijavi, iako je vec tad prosao rok za prijave. I sad objavljuje zapisnik sa potpisima, želeći da skine malo sa sebe i prebaci na clanove komisije, prije svega Dinu K.

Avatar
Jameson
Postovi: 32
Pridružen/a: 05 maj 2018, 11:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Jameson » 11 jun 2021, 10:22

stahor je napisao/la:
11 jun 2021, 08:08


Dobar je uzun jedini se bori za kosarku i namice pare da bi grad imao jedini klub u prvom rangu
Dobar je i smajo, jedini se bori za pravdu i da svi vidimo ko je istinski heroj, pravednik, zlatnji ljiljan i ekonomski strucnjak, a mi i dalje slijepi pored ociju..

Poserem ih po glavi sve redom.

Vjerovatno se raji malo i dosadilo raspravljat s laznim profilima i botovima po fudinim objavama (znam da meni jest), tako da ne treba po tome sudit ko ima podrsku. Sve ce se vidjet 19.6.

Zajeb´o si se fudo smradu kad si umislio da oni sto su te indirektno postavili na vlast te ne mogu i direktno skinut s nje. Golem ego, minimalna inteligencija i pojava udaranja moci u glavu su dobitna kombinacija za propast ko zeton, a to te ceka vjeruj mi.

A sto se tice Tarika, on je u FIFI u Svici trenutno cini mi se. Pametan i nacitan momak i svaka mu cast, al dosta su tu vise povukli ostali momci iz NGG-a bivseg i ostatak te klape.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 11 jun 2021, 11:08

Samo da porucim da je osoba koja po zgradama pise parole 'sporazum Fuade' kretencina na kub. Skrnavi se zgrada sa urednom fasadom. Stanarima se sigurno okrenuo zeludac kada su vidjeli a iole normalni prolaznici sigurno nisu odusevljeni.

Taj kreten koji to pise steti nasoj borbi.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 11 jun 2021, 11:16

I apelujem ako ovdje ima neko ko vodi stranicu UG Robijasi da objavi i zamoli navijace da ne pisu debilske grafite po nasim zgradama.

A ove sto su vec napisane ne bi bilo lose prekreciti i izginuti se stanarima.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Celicni
Postovi: 1582
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 11 jun 2021, 13:26

Valencia je napisao/la:
11 jun 2021, 11:16
I apelujem ako ovdje ima neko ko vodi stranicu UG Robijasi da objavi i zamoli navijace da ne pisu debilske grafite po nasim zgradama.

A ove sto su vec napisane ne bi bilo lose prekreciti i izginuti se stanarima.
Nebi me čudilo da Fudini botovi iscrtavaju grafite namjerno baš na fasadama, da bi nas ocrnio narodu i da kaže narod pogledaj šta rade robijaši.Tako da treba se odmah oglasiti povodom toga.Taj čovjek je na sve spreman ljudi moji samo da bude na državnim jaslama, gazi preko mrtvih.

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 11 jun 2021, 13:56

MudoFu kad na gradskom vijeću pocnu da pričaju o djete šehida , laje na sve strane to je prošlost i pustite se “rahmetlija” ! Kad je njemu frka onda je on taj neki “zlatni ljiljan iz fotelje “ !

Fuj :thumbdown: :puke:
Čelik do bagro

FRLegioen
Postovi: 460
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 11 jun 2021, 15:11

Rijedak je živ zlatni ljiljan...Bio sam u ratu 3 godine pa zato kažem!Ko je taj Gazija Rambo?

FRLegioen
Postovi: 460
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 11 jun 2021, 15:15

Pa nije valjda da je to naš Fujdo?

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 11 jun 2021, 15:20

Celicni je napisao/la:
11 jun 2021, 13:26
Valencia je napisao/la:
11 jun 2021, 11:16
I apelujem ako ovdje ima neko ko vodi stranicu UG Robijasi da objavi i zamoli navijace da ne pisu debilske grafite po nasim zgradama.

A ove sto su vec napisane ne bi bilo lose prekreciti i izginuti se stanarima.
Nebi me čudilo da Fudini botovi iscrtavaju grafite namjerno baš na fasadama, da bi nas ocrnio narodu i da kaže narod pogledaj šta rade robijaši.Tako da treba se odmah oglasiti povodom toga.Taj čovjek je na sve spreman ljudi moji samo da bude na državnim jaslama, gazi preko mrtvih.
Ni to nije iskljuceno. Zato bi bilo dobro da se UG Robijasi oglase i ponude da se ukloni parola. Stvarno odvratno izgleda. Vidio sam dvije parole kod bilinopoljskog mosta, zgrada na bulevaru.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 11 jun 2021, 18:02

Robijaši♡Zenica♡Čelik

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 11 jun 2021, 18:26

Valencia je napisao/la:
11 jun 2021, 15:20
Celicni je napisao/la:
11 jun 2021, 13:26
Valencia je napisao/la:
11 jun 2021, 11:16
I apelujem ako ovdje ima neko ko vodi stranicu UG Robijasi da objavi i zamoli navijace da ne pisu debilske grafite po nasim zgradama.

A ove sto su vec napisane ne bi bilo lose prekreciti i izginuti se stanarima.
Nebi me čudilo da Fudini botovi iscrtavaju grafite namjerno baš na fasadama, da bi nas ocrnio narodu i da kaže narod pogledaj šta rade robijaši.Tako da treba se odmah oglasiti povodom toga.Taj čovjek je na sve spreman ljudi moji samo da bude na državnim jaslama, gazi preko mrtvih.
Ni to nije iskljuceno. Zato bi bilo dobro da se UG Robijasi oglase i ponude da se ukloni parola. Stvarno odvratno izgleda. Vidio sam dvije parole kod bilinopoljskog mosta, zgrada na bulevaru.
Ma nisu oni toliko naivni da okrecu stanovnistvo i gradjane kontra sebe pred proteste unistavajuci tudju imovinu bas onih koji ti trebaju doci dati podršku. Neko podmeće..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

zamorano
Postovi: 1335
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 11 jun 2021, 22:51

stahor je napisao/la:
11 jun 2021, 08:08


Dobar je uzun jedini se bori za kosarku i namice pare da bi grad imao jedini klub u prvom rangu
Ovaj uhljeb dobar??? Kockasta lobanja se uhljebila i stan kupuje u Sarajevu! I raja eto ocekuje da ovaj fudin guzolizač kao pomogne Čeliku! Ovaj majmun je gori od fude samo gleda sebe i svoju familiju da uvali na budzet! Pakaš pokvareni več se za stana naklepalo! Šipu ga fudi i on tebi!!!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 11 jun 2021, 23:07

zamorano je napisao/la:
11 jun 2021, 22:51
stahor je napisao/la:
11 jun 2021, 08:08


Dobar je uzun jedini se bori za kosarku i namice pare da bi grad imao jedini klub u prvom rangu
Ovaj uhljeb dobar??? Kockasta lobanja se uhljebila i stan kupuje u Sarajevu! I raja eto ocekuje da ovaj fudin guzolizač kao pomogne Čeliku! Ovaj majmun je gori od fude samo gleda sebe i svoju familiju da uvali na budzet! Pakaš pokvareni več se za stana naklepalo! Šipu ga fudi i on tebi!!!
Zgradu kupuje u Sarajevu i 5 apartmana u Turskoj koliko moras bit glup da ovdje postavljas gluposti koje lupeta fb stranica carsija :facepalm:

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 12 jun 2021, 10:47

Bila je lijepa proslava rodjendana prosle godine, pa neka bude i ovaj put! SAMO ČELIK!

slika
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 12 jun 2021, 13:08

U izlaganjima za neke druge stvari ne vezano za Čelik jel vidite vi promjenu na Fudi djeluje izbezumljen i sav nekako rastrešen msm da ga je ovo oko Čelika dobro poljuljalo i lose mu sjelo na zeludac

Avatar
habuba
Postovi: 695
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 12 jun 2021, 13:47

Ovo oko Celika je samo rezultat jedne sumane politike, osobe koja vise nego ocigledno ima problema sa percepcijom realnosti. Tip napravi bruku obecanja pred izbore i onda hladno izadje i kaze da je dobio izbore bez i jednog obecanja. Hoda po predizbornim skupovima pa kaze da nije ni jedan imao. Sve karakteristike koje je pokupio i naucio od SDA cosa nostre je primjenio i primjenjuje. Nekad se u Zenici za ovakve tipove govorila da ih treba voditi kod “Sestica”.


slika

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 12 jun 2021, 14:23

Apelujem upravi da, ako već ne mogu doći poznate ličnosti koji su vjerni navijači Čelika (npr. Tarik) ili neke legende kluba na proslavu i protest, bar da naprave neki video klip s njima sa čestitkom rođendana i pozivom na protest. To bi privuklo veliki broj ljudi sasvim sigurno, a i potrebno nam je dodatne euforije!
Ovi pozivni klipovi što rade Robijaši su vrh!

Nulatridva
Postovi: 128
Pridružen/a: 08 dec 2019, 22:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nulatridva » 12 jun 2021, 15:17

Od jutarnjih sati 16.6 trebamo biti obučeni u Čelikovim obilježjima, to nam vala nije teško, svi imamo makar majicu...msm da bi dobra ideja bila da isto iz kluba izbace neku takvu priču...a naravno i mi prijateljima, rodbini i sve koje poznajemo da obratimo ažnju na to...
Neće moći razbojniče...

FRLegioen
Postovi: 460
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 12 jun 2021, 16:17

Nulatridva je napisao/la:
12 jun 2021, 15:17
Od jutarnjih sati 16.6 trebamo biti obučeni u Čelikovim obilježjima, to nam vala nije teško, svi imamo makar majicu...msm da bi dobra ideja bila da isto iz kluba izbace neku takvu priču...a naravno i mi prijateljima, rodbini i sve koje poznajemo da obratimo ažnju na to...
Neće moći razbojniče...
Slazem se u potpunosti!Taj dan da smo u crno crvenoj kombinaciji,nek crknu dusmani!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 10 gostiju.