NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 14 jul 2018, 22:39

BlaBlaTron je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Ovog Livaju hvalite a kad je trebao doći bio nikakav,i to smo mi :D
Jest, jest, oprali ga na ruke kad je došao a vidi sad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Da Hanan da gol drkali bi na njega
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 jul 2018, 22:55

Evo i mene da napisem,samo cu o tekmi pisat .
Bio sam na tekmi sto se tice Celika mislim da ovaj sastav je jaci 10 puta od prije godinu a sa proljetnim tu je to negdje i meni je cak ovaj bolji ,zao mi samo Okulija i nikog vise.Za Tuzlu bi prije reko da su spretno pobijedili nego nekom posebnom dominacijom i Celik je bio puno bolji u prvom poluvremenu imo je dobrih akcija i jedno 3 dobre sanse Nikolic,Sisic oba glavom i ne mogu se sjetit ko je jos imo sansu tako da smo to morali dat i bgm da je ligaska ne bi lahko Tuzla dobila i ja mislim da oni nece bit ni medju 5 ekipa a top 3 nema sanse.Mene nisu impresionirali ,sta su dali 2 gola na brzinu i nista vise i Celik je imo puno vise akcija pogotovo u 1 poluvremnu a i drugom smo imali sanse Dedic i onaj 1 na 1 ko je bio ne znam.
U Celiku mi odlican Livaja bio pa cak i najbolji,Grahovac mi je dobar bio i Stevo je opasan dok Dilaver nista nije.Salko mlad momak brz itekako mi se svidja ko igrac.Jamak mora smrsat i puno vise trcat i brzre igrat ,stoperi definitivno najlosiji nesigurni a Adilovic je bolji na stoperu nego prije ko vezni neki al je kiks igrac mozda trema mozda momak i zaigra sve bolje i bolje.Sevko je premalo igro da bi ga ocijenio posebno nesto al trebo bi bit od koristi.Mislim da mi imamo ekipu solidnu bar za neki opstanak a borba za vrh mi nemamo nikakve sanse neka mastanja evropa i to.Realnost opstanak siguran uz reprogram to je bingo sezona iz snova.Bod iz Krupe i bod s Zeljom ja bi bio zadovoljan u prva 2 kola.Uglavnom mene Celik nije ni odusevio puno nit me je razocaro ,bas onako ocekivano i realno pokazo ko sto i kazem neka zlatna sredina i siguran opstanak.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 14 jul 2018, 23:38

Oni su nas dobili danas svjezinom, ranije izvrsene izmjene, dok je nas trener cekao. Da je ligaska utakmica mnogo drugacije bi ovo bilo. Al drfinitivno tanko, pretanko, moraju se naci dva stopera(da valjaju), lijevi bek, krilo, i zadnji vezni.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 14 jul 2018, 23:55

TofiTofita je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:Šekijev se jedini borio, ostali go ****. Ovo mi je izgledalo gore nego prošle sezone.
Ti si izasao u 79 minuti, nisi sve vidio. :beba:
Vidim, nije se mijenjao rezultat nakon te minuta. :mrgreen: :mrgreen:

Da ne bude da opet samo negativu pišem - odlično im stoje Nike dresovi!

P.S. - Broj 3 je zalutao.
Misliš LEGEA :kafa:

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 15 jul 2018, 00:01

Pisite sta hocete ali OVO K. RCU NEVALJA. ISKRENO. Sve najbolje u nadtavku prcendtva. Toliko od mene.Vec je prekasno da ovog turcina iko sacjetuje. Ajd zdaoo.

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 15 jul 2018, 00:17

Izgleda da cemo opet cekati "zenicko proljece".Ovo je poprilicno labavo bilo.Samo jos da se dogovore oko opreme.Tri razlicita brenda su se danas nosila.

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 15 jul 2018, 00:26

bice bolje bice celik opet sampion

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 15 jul 2018, 00:45

nickiZe88 je napisao/la:Ne opterecavam se vise previse, nek se vidjelo odmah na startu gdje smo i sta smo, bolje i tako nego da se covjek necemu nada :)
:urnebes: :urnebes:

Inace, nisu mi jasni ovi sto im smeta pisanje o NGG, o Fudi, o Memisu.. pa sta vi gospodo mislite samo doci ovdje i citati insajderske? :lol:
Normalno da cete citati 10 stranica foruma hamelja da bi naletili na 3 "insajderske", od toga dvije lazne :lol:

Uglavlnom predlazem jos dan-dva o utakmici i igracima, pa onda vrti ga opet o reprogramu :D

Jos da dodam za cijene ulaznica 8-6-4... pa daj da to nije bas fiksno. Ne moze ista cijena kad dolazi Sarajevo ili u kupu TOSK.. daj nekad 7-5-3, nekad ako treba 9-7-5

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 jul 2018, 00:57

BatistutA19 je napisao/la:Evo i mene da napisem,samo cu o tekmi pisat .
Bio sam na tekmi sto se tice Celika mislim da ovaj sastav je jaci 10 puta od prije godinu a sa proljetnim tu je to negdje i meni je cak ovaj bolji ,zao mi samo Okulija i nikog vise.Za Tuzlu bi prije reko da su spretno pobijedili nego nekom posebnom dominacijom i Celik je bio puno bolji u prvom poluvremenu imo je dobrih akcija i jedno 3 dobre sanse Nikolic,Sisic oba glavom i ne mogu se sjetit ko je jos imo sansu tako da smo to morali dat i bgm da je ligaska ne bi lahko Tuzla dobila i ja mislim da oni nece bit ni medju 5 ekipa a top 3 nema sanse.Mene nisu impresionirali ,sta su dali 2 gola na brzinu i nista vise i Celik je imo puno vise akcija pogotovo u 1 poluvremnu a i drugom smo imali sanse Dedic i onaj 1 na 1 ko je bio ne znam.
U Celiku mi odlican Livaja bio pa cak i najbolji,Grahovac mi je dobar bio i Stevo je opasan dok Dilaver nista nije.Salko mlad momak brz itekako mi se svidja ko igrac.Jamak mora smrsat i puno vise trcat i brzre igrat ,stoperi definitivno najlosiji nesigurni a Adilovic je bolji na stoperu nego prije ko vezni neki al je kiks igrac mozda trema mozda momak i zaigra sve bolje i bolje.Sevko je premalo igro da bi ga ocijenio posebno nesto al trebo bi bit od koristi.Mislim da mi imamo ekipu solidnu bar za neki opstanak a borba za vrh mi nemamo nikakve sanse neka mastanja evropa i to.Realnost opstanak siguran uz reprogram to je bingo sezona iz snova.Bod iz Krupe i bod s Zeljom ja bi bio zadovoljan u prva 2 kola.Uglavnom mene Celik nije ni odusevio puno nit me je razocaro ,bas onako ocekivano i realno pokazo ko sto i kazem neka zlatna sredina i siguran opstanak.


Neka se ja i ti slozimo u necemu,poprilicno si u pravu za dosta stvari.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 jul 2018, 01:00

"Zadovoljni smo kako smo odigrali ovaj meč, igrali smo protiv ozbiljne ekipe i sretni smo što smo odmjerili snage s njima. Čestitam im na pobjedi", kazao je Adnan Ornek prisutnim novinarima na konferenciji za medije, pa potom nastavio:

"U suštini smo uradili ono što smo željeli. Cilj nam je bio u zadnjoj provjeri imati kvalitetan tim kao što je Tuzla City, jer imamo težak raspored, ali generalno sam zadovoljan kako stvari teku. Naravno, imamo mane i nedostatke, međutim nismo završili s pojačanjima i očekujemo još nekoliko igrača kako bi što spremniji dočekali narednu sezonu", istakao je Ornek.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 15 jul 2018, 02:23

FliX je napisao/la:
nickiZe88 je napisao/la:Ne opterecavam se vise previse, nek se vidjelo odmah na startu gdje smo i sta smo, bolje i tako nego da se covjek necemu nada :)
:urnebes: :urnebes:

Inace, nisu mi jasni ovi sto im smeta pisanje o NGG, o Fudi, o Memisu.. pa sta vi gospodo mislite samo doci ovdje i citati insajderske? :lol:
Normalno da cete citati 10 stranica foruma hamelja da bi naletili na 3 "insajderske", od toga dvije lazne :lol:

Uglavlnom predlazem jos dan-dva o utakmici i igracima, pa onda vrti ga opet o reprogramu :D

Jos da dodam za cijene ulaznica 8-6-4... pa daj da to nije bas fiksno. Ne moze ista cijena kad dolazi Sarajevo ili u kupu TOSK.. daj nekad 7-5-3, nekad ako treba 9-7-5
Jel mozda nesto smijesno ? Objasni ovaj tvoj glupi komentar na ovo sto sam napisao? Doduse pojma nemas ni sta si napisao niti ces dati valjan razlog za ovu tvoju glupu reakciju.

Ne zelim ni da citam vise forumase vezano za Fudu, reprogram, politiku, Boga, oca, NGG, svi su oni isti, gledaju samo sebe !!! **** te ovaj klub vise, pun mi je k**** svega i Celika i borbe za opstanak i lopova oko kluba. Sad definitvno odlazim s foruma. Dovidjenja strucnjaci i postenjaci iz NGG-a, kao i Fudini botovi :guz:

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 15 jul 2018, 02:32

Šta znam...možemo mi sad pričat i analizarat do sutra ali ovo nije ni blizu onoga za šta sam glasao i čemu sam se nadao!? Al realno, razočarenje u organizacijskom i svakom drugom smislu. Gledam Husića, jbte ako ništa,došao čovjek da gleda svoj klub. Tuga na kvadrat...
Samo Likče...!

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 15 jul 2018, 02:34

nickiZe88 je napisao/la:
FliX je napisao/la:
nickiZe88 je napisao/la:Ne opterecavam se vise previse, nek se vidjelo odmah na startu gdje smo i sta smo, bolje i tako nego da se covjek necemu nada :)
:urnebes: :urnebes:

Inace, nisu mi jasni ovi sto im smeta pisanje o NGG, o Fudi, o Memisu.. pa sta vi gospodo mislite samo doci ovdje i citati insajderske? :lol:
Normalno da cete citati 10 stranica foruma hamelja da bi naletili na 3 "insajderske", od toga dvije lazne :lol:

Uglavlnom predlazem jos dan-dva o utakmici i igracima, pa onda vrti ga opet o reprogramu :D

Jos da dodam za cijene ulaznica 8-6-4... pa daj da to nije bas fiksno. Ne moze ista cijena kad dolazi Sarajevo ili u kupu TOSK.. daj nekad 7-5-3, nekad ako treba 9-7-5
Jel mozda nesto smijesno ? Objasni ovaj tvoj glupi komentar na ovo sto sam napisao? Doduse pojma nemas ni sta si napisao niti ces dati valjan razlog za ovu tvoju glupu reakciju.

Ne zelim ni da citam vise forumase vezano za Fudu, reprogram, politiku, Boga, oca, NGG, svi su oni isti, gledaju samo sebe !!! **** te ovaj klub vise, pun mi je k**** svega i Celika i borbe za opstanak i lopova oko kluba. Sad definitvno odlazim s foruma. Dovidjenja strucnjaci i postenjaci iz NGG-a, kao i Fudini botovi :guz:
Tako je! Nek’ si hiiiin reko! Samo jako! I bolje da ideš sa takvim stavom...sretno!
Samo Likče...!

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 15 jul 2018, 02:43

BlaBlaTron je napisao/la:Çelik seviyorum,
kalp Zenica gibidir.
Bilina ile mutluyum
Devam et, çelik git.
Preporučujem liječenje u nekim “Mostovi prijateljstva” ili sličnom tursko-bosansko-google-translate-sda udruzenju!
Samo Likče...!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 15 jul 2018, 06:39

Iskreno, ocekivao sam tog Vrhovca da vidim,decko je po meni solidan igrac za ovu ligu mozda i Maletica ili Regoju.Naravno Ruzica na golu. U odnosu na tim iz prosle godine, govorim jesen/zima 2017/2018, imamo sad losijeg golmana, iste stopere(istog kvaliteta), malo bolji vezni red i losiji spic(jer smo prosle godine imali Kuadia i nesto kasnije i Mahmutovica).

Sve u svemu, ako je ovo generalna proba, a jeste generalna proba, gdje su ispitani glavni igraci, ti turski treneri koji su kod nas, veze zive nemaju, grevita borba za opstanak, ja licno ne vidim da je ovaj jucerasnji Celikov sastav bolji i od jednog u PL B i H
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Terdzuman
Postovi: 10
Pridružen/a: 06 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Terdzuman » 15 jul 2018, 09:04

likceaale je napisao/la:
BlaBlaTron je napisao/la:Çelik seviyorum,
kalp Zenica gibidir.
Bilina ile mutluyum
Devam et, çelik git.
Kad vec pises na Turskom nema potrebe da galamis . Pises u Emir kipiju kao da nekom naredjujes. I da ti kazem ne prevodi ti taj google prevodilac onako kako zaista zelis.

simpatizercelik
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 jan 2017, 12:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la simpatizercelik » 15 jul 2018, 09:16

Ja bih bio prezadovoljan reprogram i opis dugova, dakle normalno poslovanje i ostanak u ligi

Terdzuman
Postovi: 10
Pridružen/a: 06 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Terdzuman » 15 jul 2018, 09:20

Ovaj trener je dosao na tri godine. Ja sam ga cuo prekuce kad je rekao na Kamberovica polju kako ce za dvije godine biti ovo dobra ekipa.

convict35
Postovi: 360
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 15 jul 2018, 09:24

Jedva docekali svi ovi strucnjaci da pljuju kao prvo prezadovoljan sam protiv jedne od najbolji ekipa po imenima u pl.Prvo poluvrijeme dominirali stvorili 4 5 prilika igrali fudbal nakon toliko godina.Ama bas niti jedna lopta se nije izbila nego se pokusavalo doci do gola pasovima sto se i uspijevalo.Drugo poluvrijeme slabije naravno dva gola u minuti pa ipak opwt smo stvorili par dobri prilika .Pa ljudi sami pisu da smo bili bolji da je tekma mogla ic u drugom smjeru .Uglavnom ko kaze da nas je protivnik nadigrao taj nije udure

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 15 jul 2018, 12:11

Izvinjavam se na nesto duzem postu :D

Utakmica ko utakmica, nista spektakularno. Moze i mora puno bolje. Sviđa mi se sto trener trazi pas igru po zemlji bez ispucavanja napamet. U jednom momentu, poslije prvih zvizduka (Adilovicu) s tribine, rukom je destikulirao da nema potrebe za tim, jer jer bila neka 20 minuta.

Zanimljivo je da je neke igrace prebacio na druge pozicije (Adilovic stoper, Mehic bek, Grahovac krilo, Vrhovac zadnji vezni).

U jednom momentu Feno nesto govori prema klupi (vjerovatno da prave izmjene il je sam trazio izmjenu), nakon cega prevodilac ustaje do trenera i vjerovatno mu to prenosi, a ovaj se smije i u fazonu sta mi ti imas govorit :D

Oprema haad trenerke, givova majice, legea markacije, joma dresovi. Mislim da nam je nova oprema Legea

Nakon.svega viđenog:
.........................................Nikolić...................................

Salcinovic ??................Dedic.................Mujanovic/Okic ??

........................Grahovac............Jamak..........................

Bevab ??..........Karamatic ???..........????.............Livaja

............................................Ruzic................................

Sigurno je da je sve ovo vrlo tanko, sezona je duga, klupa vrlo tanka. Treba nam definitivno jedan, pa cak i dva kvalitetna stopera. Miletica ne racunam jer nije ni igrao jucer, barem jedno krilo, desni rezervni bek da bi se mogli nadati sigurnom opstanku.

Ocito je da Ornek jos uvijek upoznaje igrace, isprobava, ali vremena nazalost vise nema.

Sve u svemu, neka nam je sretno i ove godine. Spremimo svoje zivce i saburli moramo bit, opet :kafa:
Zadnja izmjena: Zmaj88, dana/u 15 jul 2018, 12:51, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.