NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 17 jul 2018, 12:34

totalitare je napisao/la:Sta je s regojom znali se ista

Ja sam cuo da je otisao u Borac
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 jul 2018, 12:52

Ceka jos danas poziv iz Celika ..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 17 jul 2018, 12:56

Sto znaci nista od njega.

Da su imali namjeru ga dovoditi, mogli su to 100 puta do sada.

Cini mi se da oni bas citaju ovaj forum i kontaju. Eh kad oni to hoce, mi sad bas necemo :tralala: :urnebes:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 jul 2018, 12:58

Al to je jedini igrac kojeg vecina navijaca trazi, bas kao sto Pasha rece vi sto hocete mi necemo :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 17 jul 2018, 13:05

Ma nije prvi put. Od ulaska se prica ponavlja. Treba novi trener, prica se o Musi. Ovdje vecina govori, nemojte Muse, otjerat cete ga za 3-4 kola. Na kraju dodje Musa i otjerase ga brzo. Bilo je jos igraca sem Regoja.

Al hajd. Njegov ducan, njegova roba, moze raditi sta hoce.

Tako da nikoga ne cudi, da je opcija, "Klub koji ce mu sluziti u ostvarivanju kladionicarski mucki" u vodstvu...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Sagittarius1945
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:05
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Sagittarius1945 » 17 jul 2018, 13:06

Vjerovatno ništa od Regoje, nema mjeste za njega, izgleda da čekaju inostranog stopera.

tralalalalalalalala
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 jun 2018, 22:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tralalalalalalalala » 17 jul 2018, 13:19

Sagittarius1945 je napisao/la:Vjerovatno ništa od Regoje, nema mjeste za njega, izgleda da čekaju inostranog stopera.
Za sve se daju neka objasnjenja, kad god neko ne potpise uvijek ide neko objasnjenje, u vidu nekog drugog igraca ili u vidu reprogram za sedmicu dana. I onda se uglavnom ni to ne ispuni. :puke:

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 jul 2018, 13:28

avenija je napisao/la:
avenija je napisao/la:
- Svakog dana, da ne kažem svakog trenutka, očekujemo poziv iz Poreske uprave FBiH da idemo u Sarajevo na potpis ugovora o reprogramu. Sve smo tražene uslove ispunili i dokaze o tome dostavili Kantonalnoj poreskoj upravi ZDK-a. Nadam se da bismo već do kraja ove sedmice mogli imati deblokiran račun, a najdalje iduće, jer moramo imati potpisan ugovor o reprogramu što prije
03.07. Ismet Đugum
13.07 kraj sedmice koja je bila oznacena kao krajnji rok po direktoru Djugumu !

17.07.2018 tacno pola mjeseca prodje
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 17 jul 2018, 17:17

@Pasha,

Molim da se u anketi doda opcija "koji investitor?".

:kafa:
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 17 jul 2018, 18:36

Ovo je ispod prosjeka jednog kluba kao Celik ali Boze moj htjeli smo eto nam.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 jul 2018, 18:49

kinder_jaje je napisao/la:Ovo je ispod prosjeka jednog kluba kao Celik ali Boze moj htjeli smo eto nam.
Sta je ispod prosjeka?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tralalalalalalalala
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 jun 2018, 22:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tralalalalalalalala » 17 jul 2018, 19:03

prisonbreak je napisao/la:
kinder_jaje je napisao/la:Ovo je ispod prosjeka jednog kluba kao Celik ali Boze moj htjeli smo eto nam.
Sta je ispod prosjeka?
Sve!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 jul 2018, 19:05

tralalalalalalalala je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
kinder_jaje je napisao/la:Ovo je ispod prosjeka jednog kluba kao Celik ali Boze moj htjeli smo eto nam.
Sta je ispod prosjeka?
Sve!
konkretno, šta?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tralalalalalalalala
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 jun 2018, 22:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tralalalalalalalala » 17 jul 2018, 19:14

Sta je ispod prosjeka?[/quote]
Sve![/quote]
konkretno, šta?[/quote]
Internet stranica kluba, marketing nikakav, igraci malo je rec sumnjivog kvaliteta(ja sam po stavkama koje su iznesene na zadnjoj skupstini ocekivao da dovodjenje igraca poput Rodina koji je slobodan nece biti problem), direktor kluba, bolje da bude maskota. Izjave vezane za reprogram, totalno neprofesionalno. Nemogucnost pokretanja samog reprograma pokazuje jednu dozu nesposobnosti. Nesposobnost ili pak nesto drugo...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 jul 2018, 19:27

tralalalalalalalala je napisao/la:Sta je ispod prosjeka?
Sve![/quote]
konkretno, šta?[/quote]
Internet stranica kluba, marketing nikakav, igraci malo je rec sumnjivog kvaliteta(ja sam po stavkama koje su iznesene na zadnjoj skupstini ocekivao da dovodjenje igraca poput Rodina koji je slobodan nece biti problem), direktor kluba, bolje da bude maskota. Izjave vezane za reprogram, totalno neprofesionalno. Nemogucnost pokretanja samog reprograma pokazuje jednu dozu nesposobnosti. Nesposobnost ili pak nesto drugo...[/quote]
Internet stranica je kluba radila samo u vrijeme NGG-a! Ostalo sve teška taraba.
Marketing kao uvijek, osim u vrijeme NGG-a, to jeste aspekt koji je NGG radio profesionalno!
Nepokretanje samog reprograma? Nezadovoljni smo što su trenunto uplaćeni svi doprinosi za ovu godinu od Aydina, da su ostale uprave to radile sada ne bi imali taj problem. Što se svim silama sada radi da se reprogram pokrene, je ispod prosjeka,to što su sve prethodne uprave napravile, za samo pokretanje reprograma, moralo se rješiti i pitanje duga prema UiO, ko je to rješio? pa i za vrijeme NGG-a, moralo se uplatiti u martu oko 160k! (od grada)
Takodjer je ispod prosjeka što se rješavaju dugovi koje sigurno nije stvorio Aydin.
Pa ono što je do sada uložio u dugovanja, kako je došao, mi bi imali daleko najjaču ekipu.
Cijelo vrijeme se protezala priča da samo Čelik postoji i sl.
Sada očekujemo svi neke ekipe, očekujemo da nam vrati sve dugove, i da imamo ekipu za vrh, e pa mislim da je to nerealno.
Kao što Bati kaže, siguran opstanak i reprogram i MORAMO biti zadovoljni! Bar za ovu sezonu!
A to što govorite ovo obećano, ono obećano, to je sve obećao Ubleha, pa ako njemu vjerujete, razumijem vas :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 jul 2018, 20:19

Nista danas od pojacanja ,al ako misle reprogram sredit ubrzo bolje stranac stoper nego Regoje pa ljudi on 2 decembr ulazi u 38 godinu zivota al opet ak ne misle stranca najbolje opet Regoje .
PRISONBRREAK ma naravno drug opstanka i reprogram to je nama sezona iz sbnova i sto ti kazes ne mozes jbga sve i vracat dugove i placat licencu i placat reprogram i jbga ne mozes ti sad dovest top igrace .Dosta opstanak prvu sezonu sa reprogramom.
Za mmarketing slazem se i ja najbolji je bio kad je ga vodio NGG al jbes ti marketing kad je tad Duvnjak Adilovic i ostli igraju i kad nije biloo novca ,od marketinga se klub ne moze vodit nit mze funkcionisat ,al postojil npr ikakva sansa da ti isti momci preuzmu marketing ,mozel se do Aydina doc ,zasto ne da se i NGG ukljuuci u taj poso sto su radili najbolje.

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 17 jul 2018, 22:05

BatistutA19 je napisao/la: Za mmarketing slazem se i ja najbolji je bio kad je ga vodio NGG al jbes ti marketing kad je tad Duvnjak Adilovic i ostli igraju i kad nije biloo novca ,od marketinga se klub ne moze vodit nit mze funkcionisat ,al postojil npr ikakva sansa da ti isti momci preuzmu marketing ,mozel se do Aydina doc ,zasto ne da se i NGG ukljuuci u taj poso sto su radili najbolje.
Da ti znaš koliku alergiju momci iz NGG-a imaju prema investitoru vjeruj da bi se šokirao, ja sam lično pričao sa njih par i samo što momci nisu povratili. Baš averziju strašnu imaju i svaki od njih misli da je ovo velika prevara. To su njihove riječi ne moje, neću da ih sad imenujem bespotrebno, ali vjeruj istina je.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 jul 2018, 22:10

BlaBlaTron je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la: Za mmarketing slazem se i ja najbolji je bio kad je ga vodio NGG al jbes ti marketing kad je tad Duvnjak Adilovic i ostli igraju i kad nije biloo novca ,od marketinga se klub ne moze vodit nit mze funkcionisat ,al postojil npr ikakva sansa da ti isti momci preuzmu marketing ,mozel se do Aydina doc ,zasto ne da se i NGG ukljuuci u taj poso sto su radili najbolje.
Da ti znaš koliku alergiju momci iz NGG-a imaju prema investitoru vjeruj da bi se šokirao, ja sam lično pričao sa njih par i samo što momci nisu povratili. Baš averziju strašnu imaju i svaki od njih misli da je ovo velika prevara. To su njihove riječi ne moje, neću da ih sad imenujem bespotrebno, ali vjeruj istina je.
Ja kazem sto bi ja volio ako je sve cisto posteno,jer bi uradili profesionalno a sta oni misle ja ne znam i koliko sta vjeruju. U nekim stvarima se potpuno slazem sa njima a u nekim ne slazem, jbga ne mozemo svi iste poglede imat.Svi mi volimo Celik al svako ima svoju neku viziju.

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 17 jul 2018, 22:14

Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 17 jul 2018, 23:00

BlaBlaTron je napisao/la: Da ti znaš koliku alergiju momci iz NGG-a imaju prema investitoru vjeruj da bi se šokirao, ja sam lično pričao sa njih par i samo što momci nisu povratili. Baš averziju strašnu imaju i svaki od njih misli da je ovo velika prevara. To su njihove riječi ne moje, neću da ih sad imenujem bespotrebno, ali vjeruj istina je.
Pročitaš zadnji članak na sportsport vezano za Čelik, pa najave reprograma svaki put kada se malo negativnije piše (u moruuuuu pozitive) - dovoljno da povratiš.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.