NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 27 feb 2018, 11:52

Nikad ga se nije prozivalo imenom i prezimenom, čini mi se, no nejse.
U subotu se mora dobiti Mladost, znači ne daj Bože kiks, jedna noga u federalnoj, te iduću srijedu se organizovati otići gore u velikom broju, održati lekciju na tribini još jednu u nizu te napasti 3 boda, pa šta bude !
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 feb 2018, 12:00

@ ZenickiLC

Kad je takvo razmišljanje većine, upitno je hoće li on išta pokrenuti. U slučaju da se par puta prolomi komplet stadionom za reprogram ili da se malo spomene i njegovo ime kako je davno zaslužio da se spomene, sigurno bi to došlo i do medija, a onda bi došlo i do njega, jer takve stvari nisu film već serija koja se konstantno nastavlja. Njemu ponavljanje toga baš nikako ne odgovara, a s ovom uplatom Školi nogometa je nalevatio komplet grad koji svojom šutnjom to odobrava.

Zašto bi mu bilo bitno kad se na stadionu skandira i pjeva za reprogram ili se on spominje u negativnom kontektu? Taj čovjek je dokazao da je to njemu itekako bitno sa svim lažnim profilima zarad njegove propagande. On sad obilazi sva sela iz dana u dan, frajer dobio vene zbog kampanje koja kod njega ne prestaje apsolutno nikad, a zbog toga je uostalom i prebacio ova sredstva Školi nogometa, jer mu je bitan eho sa stadiona u njegovom interesu! Pokriva svaki segment za izbore koji dolaze, a ljudi koji su napravili prevagu na zadnjim izborima da SDA padne misle da nisu bitni i to je problem s našim načinom razmišljanja. Nema više ko povesti. pa odmah problem i vraćanje na razmišljanje - daće dragi Bog!

Biće, how yes no!

Prema tome, nama na stadionu je lakše ignorisati pitanje reprograma i ne spominjati ga uopšte, a kamoli spomenuti Fudu krOlja koji to obećanje nije ispunio, a što je potpisao već dva puta i koje znači opstanak kluba, ali zato treba skandirati za Aydina Olguna nego učiniti ono što je u trenutnoj moći svih nas na stadionu za interes kluba kako bi se riješio taj reprogram.

Nemam više ništa dodati, zaboli me patka, pa nek se i mekeće i nek se radi šta hoće.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 27 feb 2018, 12:11

@Steelman
Na istim smo stranama.Trica na bilinom , pa SVI NA GRBAVICU :salut:
REPROGRAM!
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Gazija88ze » 27 feb 2018, 12:40

Evo kako pise ovaj portal u zelji nisu zadovoljni sto pada snijeg i sto je hladno :lol: :lol: :lol:

Trebalo bi pitat i nase, naravno ako su do sad objavili da je utakmica u Gabeli zavrsena

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 27 feb 2018, 12:46

Gdje ce bit zadovoljni namangali u medugorju 2 dana priprema sad se tekma pomjerila treba iskamcit jos koji plolupansion :urnebes:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 feb 2018, 16:16

Nista danas novo osim Babala i Djelmic ce bit spremni za Subotu ..Vidim jos tema reprogram .Nema se tu sta puno pametovat bez reprograma nema Celika zdrvog i to je to.Ja cu ovo ispratit do karaja sezone bio reprogram il ne bio i onda cu sam podvuc sebi crtu ,naravno ne budel bolje nema se tu ta vise ..Ne mogu se ja ubit zbog Celika sta mu ja mogu i ovako ak ne bude nista ne bude ,onako sigurno ne bi nista bilo i bilo bi gore.Tako nista ne gubim .Bice kako bude al et ja vjerujem u reprogram al kad bog dragi zna.Da li je Fudo toliko lud da sjebe Celik i sa tim i sebe jer je popusio od SDA jer sve ima lijepo crno na bijelo i svi argumenti protiv njega grad se obavezo za reprogram i grad prebacio pare 164 000 za reprogram..Duvnjak suti al progovorice kad dodje vreme.Ja ne vjerujem da je Fudo budala,on je samo lopov i sve tempira prema sebi ....U Subotu se treba pobjedit a sto se tice raje bice manje neg protiv Viteza .Nadam se pobjedi i opstanku u ligi opet ,treba se borit i valjda necemo ispast al jbga ne mozes ti zadnjih 10 god sve isto uvjek se spasavaj u zadnjim kolima na sve nacine.
PRZUNJER ti sve sto pises npr i MRHC svaka ti je na mjestu i sve potpisujem i sve je tako ,al ti pises meni il vecini nas koji znamo to sve da je tako al to nema koristi nikakve.Kakav grad bolan opcenito vise nijedan grad nije grad ,sta boli nekog ko je doso iz nekog sela u Zenicu za Celik,sta boli onog sto je iz Foce doso za Zelju i Sarajevo il onog iz Drivuse zaboli za Borcem iz Banjaluke ..To je opcenito svugdje isto i zato nema raje nigdje jer je to sve rasuto sad ..Ovo prije rata da se desilo sa Celikom na ulice bi izaslo 30 000 judi za Celik a danas ne mozes 1000 sabrat

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 27 feb 2018, 16:21



Fudo KROLJ !!! :opaopa:

Salu nastranu...covjek je kriminalac i prevarant tezi, ali nesto se makar desava. Grijanje, voda, industrijske zone, stadion evo....

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 feb 2018, 16:35

Sto se tice stadiona jesam za prosirenje stadiona jesam da je nacionalni stadion i jesam da reprezentacija igra u Zenici al samo pod uslovom DOBRO BILINO POLJE SREDJENO POSIRENO I DOBAR JAK CELIK I ZDRAV.Bez Celika jakog ne zanima me stadion mogu ga prosirit na 200 000 sjedecih natkrivenih mijesta i sa 4 led semafora velika svedno bi mi bilo

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 27 feb 2018, 17:58

Steelman je napisao/la:E pa vidim koliko ti ne vidiš ono čega se Fudo boji čim je izvršio onu uplatu na onakav način. Ne treba da bude jedno skandiranje nego da se konstantno skandira, a jug može pokrenuti cijeli stadion i takve stvari imaju svoj utjecaj na dešavanja. Spomen reprograma mora da ori stadionom. Najveći interes kluba je u pitanju, njegov opstanak, ali nemam potrebe da pišem o tom kad većina ljudi više vole da mekeću. Ne želim da kvarim pozitivu, haj'mo zato svi meeeeee...
Nismo svi ovce ...

HOĆEMO REPROGRAM!

REPROGRAM JE PRIORITET!
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zglavkar » 27 feb 2018, 18:14

Naša inicijativa govori da smo spremni pregovarati s čelnicima Saveza o svim uslovima, a naš jedini uslov je da na stadionu osim Zmajeva sve utakmice igra i ekipa Čelika", rekao je za Fenu konsultant gradonačelnika Armin Mujkić.
Kojoj budali uopće pada na pamet da je to diskutabilno? Gledaju na Čelik kao na sekundarnog korisnika a ne primarnog. Još treba boje stolica promijeniti u plavo. :mrgreen:

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 feb 2018, 18:27

Zglavkar je napisao/la:Gledaju na Čelik kao na sekundarnog korisnika a ne primarnog. Još treba boje stolica promijeniti u plavo. :mrgreen:
Ljakani. U svakoj normalnoj državi repka plati domaćinstvo da svi imaju korist, samo kod nas se žele načučiti i još stavit matični klub u podređen položaj. Proširenje stadiona zbog repke, a na Čeliku prosjek gledalaca dvije i po milje.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 27 feb 2018, 18:30

Da onih 164 000 sa računa škole fudbala ne dobiju noge do privatnih računa, ako već nisu.

HOĆEMO REPROGRAM, crno na bijelo, potpisom i pečatom !!!

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 27 feb 2018, 20:16

Bronson je napisao/la:
Steelman je napisao/la:E pa vidim koliko ti ne vidiš ono čega se Fudo boji čim je izvršio onu uplatu na onakav način. Ne treba da bude jedno skandiranje nego da se konstantno skandira, a jug može pokrenuti cijeli stadion i takve stvari imaju svoj utjecaj na dešavanja. Spomen reprograma mora da ori stadionom. Najveći interes kluba je u pitanju, njegov opstanak, ali nemam potrebe da pišem o tom kad većina ljudi više vole da mekeću. Ne želim da kvarim pozitivu, haj'mo zato svi meeeeee...
Nismo svi ovce ...

HOĆEMO REPROGRAM!

REPROGRAM JE PRIORITET!
Sta hoces reci ja ovca jel?
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 27 feb 2018, 20:30

ZenickiLC je napisao/la:
Bronson je napisao/la:
Steelman je napisao/la:E pa vidim koliko ti ne vidiš ono čega se Fudo boji čim je izvršio onu uplatu na onakav način. Ne treba da bude jedno skandiranje nego da se konstantno skandira, a jug može pokrenuti cijeli stadion i takve stvari imaju svoj utjecaj na dešavanja. Spomen reprograma mora da ori stadionom. Najveći interes kluba je u pitanju, njegov opstanak, ali nemam potrebe da pišem o tom kad većina ljudi više vole da mekeću. Ne želim da kvarim pozitivu, haj'mo zato svi meeeeee...
Nismo svi ovce ...

HOĆEMO REPROGRAM!

REPROGRAM JE PRIORITET!
Sta hoces reci ja ovca jel?
Ko tebe spominje?
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 27 feb 2018, 20:49

Pa vidim izdvajas komentar u nasem dijalogu i govoris nismo svi ovce, pa sam pogresno skontao , do mene . :facepalm:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 27 feb 2018, 20:57

ZenickiLC je napisao/la:Pa vidim izdvajas komentar u nasem dijalogu i govoris nismo svi ovce, pa sam pogresno skontao , do mene . :facepalm:
Ovce su svi oni koji vjeruju nakon salvi lazi, bez dokaza, bez uvjerenja da je nesto sto je obecano stvarno i zavrseno. Tako i ovo, novac uplacen na racun omladinskog kluba ne znaci i reprogram, u reprogram mozemo vjerovati tek kada se isti i potpise i ugleda svijetlo dana.
To nazalost jos nije slucaj, siri se pozitiva, sve ok, ali ona ce imati smisla tek kada dobijemo reprogramirane obaveze prema PU.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 27 feb 2018, 21:11

Gram repro za pozitivu i tekma uz pivu za nešto lijepšu perspektivu,.I kad porazi budu dio nas,i kad nam bude trebo bod za spas...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 28 feb 2018, 11:02

Eto onaj crnjo s probe dosao.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 28 feb 2018, 11:14

prisonbreak je napisao/la:Eto onaj crnjo s probe dosao.
Hifa :mrgreen:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 28 feb 2018, 11:21

amel989 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Eto onaj crnjo s probe dosao.
Hifa :mrgreen:
Al kako u ovom trenuku moze doci na posudbu, mozda se cekao reprogram? Na koji nacin ce biti registrovan?

Prema nekim info od ranije cim se potpise reprogram treba doci oar igraca, da nije blizu potpis? Iko ista znal?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.