NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 16 okt 2020, 10:14

Pauzu (bar do kraja novembra) iskoristiti za revijalne/prijateljske utakmice srijedom i nastaviti sa ovim donatorskim ulaznicama.
#samoČelik

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 16 okt 2020, 10:45

@ Truhlo

Onda ok za karte, vidim da si drugačije to uklopio, ali bitno je da je cifra koja odgovara.
Zmaj88 je napisao/la:
15 okt 2020, 11:51
Subota u 14:00, B teren na Kamberovica polju, proslava jesenje titule
Nema se šta slaviti jesenja titula kantonalne lige. Nekad smo slavili opstanke u ligi i zato smo i bili u qrcu. Dosta je toga više, želimo izgraditi pobjednički mentalitet i vizija mora biti da se nekad slavi titula Premijer lige, kup BiH, izlazak u evropska takmičenja, a ne ova imaginarna jesenja titula u najnižem rangu čija je proslava poniženje za klub veličine Čelika. Kantonalna liga je sredstvo za stabilizaciju kluba, ali ovo prvo mjesto nije uopšte uspjeh. Uspjeh u kantonalnoj ligi mogu slaviti sela i varošice, ali nikako grad poput Zenice. Tu smo da mijenjamo gubitnički mentalitet, reset je napravljen s razlogom i postavka sad mora biti drugačija, pobjednička. Tako se trebamo adaptirati u našim glavama.

Sutra je samo još jedna obična utakmica.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 16 okt 2020, 10:48

@Steelman
Nešto sam slično htio i ja napisati, ali nije mi se dalo. Hvala ti na ovom postu, isto mislim i sam!

Avatar
habuba
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 16 okt 2020, 19:03

Slazem se. Ovo se treba i predstaviti kao prelazna stanica i nesto sto nije vrijedno slavlja. Ono sto treba da se uradi jeste da se pozovu ljudi da "obiljeze" prelazak u slijedeci rang, aktivnijim ucescem, donacijama, sponzorstvima, itd. Mislim da prema onom sto pisete mozemo ocekivati uskoro i marketing ponudu iz kluba, i onda polahko od ducana do ducana, od firme do firme, od kafica do kafica, citavu Zenicu provo, pa onda i kanton procesljati da se sto veci broj sponzora nadje.

Mislim da bi klub mozda trebao da angazuje 10-15 pripravnika, ekonomskog ili nekog bliskog smijera zaduzenih cisto za marketing ponudu. Prvo Zenicu da procesljaju pa onda dalje. Uz iskustvo koje bi tako stekli moze se tu i par klauzula napraviti da imaju jedan odredjeni postotak od marketing prodaje tako da imaju nesto malo i novcane koristi. Mislim da bi to bila odlicna prilika za studente da na svoj CV stave da su radili u Celiku, a klub nema sta da izgubi.

IndependenT
Postovi: 309
Pridružen/a: 30 apr 2011, 00:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IndependenT » 16 okt 2020, 22:52

Sto se tice slavlja mozemo slaviti samo rodjendan SCU-a :)
Bujrum svima :)

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 16 okt 2020, 23:19

Ne treba naglasak biti na slavljenju u kantonalnoj ligi, nego upravo kako steelman kaza, pripremati sistem vodjenja kluba u pobjednickim duhu, ambiciozni biti do kraja.
Ja sam ovo sve zamislio kao prolaznu fazu koju ipak treba pamtiti ostavljanjem pehara koji se osvoje, da se ne zaboravi ova borba. Takodjer treba se ufurati da u narednoj dekadi izadjemo u grupnu fazu nekog takmicenja, redovno proizvodimo reprezentativce u svim kategorijama, osvajamo pehare i da Čelik postane ponos Zenice i cijele BiH. Hebes ovo sve ako nemamo visoke ambicije, barem kao cilj i pravac.

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 17 okt 2020, 11:29

Lawer_88 je napisao/la:
16 okt 2020, 10:14
Pauzu (bar do kraja novembra) iskoristiti za revijalne/prijateljske utakmice srijedom i nastaviti sa ovim donatorskim ulaznicama.
Sve dok druge lige traju, to je jako teško izvodljivo. Ima se u planu svakako neki turnir mali organizovati, još ako puste navijače :)
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 okt 2020, 11:35

Pauzu takodjer iskoristiti za medijsko pojavljivanje i predstavljanje, nigdje nijednog javnog nastupa ili intervjua nove uprave.
Mi ih svi znamo i podrzavamo ali treba grad i sira zajednica da upozna ko nas vodi i kakvi su planovi i kako ide trenutno.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5215
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 17 okt 2020, 11:47

Pauzu iskoristiti za pritisak na grad, pogotovo sad pred izbore. Imamo mi veci problema od toga hoce li igraci biti na pauzi od 5 mjeseci.

1. Reprogram PUFBIH
2. Reprogran UIO
3. Poslovni prostori i odrzavnje stadiona, traziti stadion nazad u ruke kluba
4. Javna preduzeca, otpis dugova, rijesavnje problema nerealnih faktura iz vodovoda
5. Revizija i plan otplate dugova prema dobavljacima

Svima treba da bude ovo cilj da se sto prije rijesi. O igracima i utakmicama nekom drugom prilikom.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 17 okt 2020, 12:25

Opet se Čelik koristi u predizborne svrhe. Ovaj put na bilbordu smo zavrsili od strane sda mater im yebem.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 17 okt 2020, 12:38

redbull93 je napisao/la:
17 okt 2020, 12:25
Opet se Čelik koristi u predizborne svrhe. Ovaj put na bilbordu smo zavrsili od strane sda mater im yebem.
Te bilborde da je raja pametna, rušit, derat i šarat. Pas im mater onu zločinačku, kako ih nije stid više i nakon ovoliko godina potkradanja i laganja, ponovo doći i obećavati ... Ali, dosta je tu i do ljudi. Glasaj kontra pa za bilo koga, samo nemoj da ne glasaš nikako.
Kad vidim da se pozivaju na Čelik svaki jbeni dan, a oni i njihovi ljudi ga zadužili, uništili i skoro pokopali ..Ne treba dalje, pametnom dosta da skonta ko su i šta su !!
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 17 okt 2020, 12:45

Convicts1988 je napisao/la:
17 okt 2020, 12:38
redbull93 je napisao/la:
17 okt 2020, 12:25
Opet se Čelik koristi u predizborne svrhe. Ovaj put na bilbordu smo zavrsili od strane sda mater im yebem.
Te bilborde da je raja pametna, rušit, derat i šarat. Pas im mater onu zločinačku, kako ih nije stid više i nakon ovoliko godina potkradanja i laganja, ponovo doći i obećavati ... Ali, dosta je tu i do ljudi. Glasaj kontra pa za bilo koga, samo nemoj da ne glasaš nikako.
Kad vidim da se pozivaju na Čelik svaki jbeni dan, a oni i njihovi ljudi ga zadužili, uništili i skoro pokopali ..Ne treba dalje, pametnom dosta da skonta ko su i šta su !!
SDA nadam se ove godine da nece imat 4 vjecnika i da se lagano ugase. Narod ih je sit i zasluzili su raspad.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 17 okt 2020, 15:00

Al nam se ne da ovaj drugi gol da zabijemo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 17 okt 2020, 15:17

Prochepilo :D

Evo drugog, evo treceg....a evo i cetvrtog :D

pa zatim i peti, sesti

------------Jer ti se zoves Celik Zenica----------------

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 17 okt 2020, 16:20

Pa sedmi, osmi, deveti i konacno deseti :D

Slavlje moze da pocne - Sretan rodjendan SCU!!!

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 17 okt 2020, 16:29

Salcinovic glavni igrac :mrgreen:

Pa nek opet neko kaze da nece da igra u gostima.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 okt 2020, 16:34

Čestitke na dominantnoj polusezoni. Zasluzili su mini premije 🤗

Nadam se da ce odrzavati fizičku spremu tokom duge pauze.

10 komada 😝👏
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 17 okt 2020, 17:11

Prati li ko Čelik osim ovog portala, koliko vidim ni zenicki mediji nista ne pisu, sem nekad Zenicabloga koji prepise od SportSporta, sramota za sve zenicke medije koji bi ocito da se ugasi klub
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 17 okt 2020, 17:19

avenija je napisao/la:
17 okt 2020, 11:35
Pauzu takodjer iskoristiti za medijsko pojavljivanje i predstavljanje, nigdje nijednog javnog nastupa ili intervjua nove uprave.
Mi ih svi znamo i podrzavamo ali treba grad i sira zajednica da upozna ko nas vodi i kakvi su planovi i kako ide trenutno.
Slazem se. Vise od mjesec su u klubu...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 okt 2020, 17:56

Cestitke na pobjedi igracima i igri za polusezonu cijelu sa svm pobjedama.Danasnja tekma nema se sta pricat i nista vise puno o igracima igri.Njih pusit da odmore i da nastave tenirat a ljudi u klubu vidjet koje za Celik a ko nije i tako pripermat ekupu za 2ligu i odatle ne treba zurit a i realno ne moze se dalje.
Do nastavka sezone ima puno al pred ljudima je mnogo posla a i su svi reprogrami i vracanje dugove kome se moze i ogovorit se ,vracanja stadiona klubu kao sto je bilo i nastavit sa marketingom i prodajam sve sto se moze prodat a pogotovo gurat i ove maske Celikove i neke jos donacije smislit i naravno 12 igrac slat svima koji ikad spomenu Celik.
Sve u svemu prezadovljan sam i rezultatski a posebno radom UO I Robije i sviju koji su se ukljucili u sve ovo .Bio sam skeptik kantona mslio sam ohladit ce svi odustat al definitivno pravi izbor je bio kanton,al se moramo dizar i svaki dan sa se vidi napredak i bilo cemu .
CZ stream ekipi toj kapa do poda za prenose utakmica ,nemam rijeci.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.