NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 avg 2018, 17:41

Samo 8 mijesto ce me zadovoljit nista vise od 8 mijestme ne zanima uz reprogram ,trebamo se mi navikavat polahko i ovo jos ne vijerujem .....Samo da mi je trenera na klupi vidjet i odmah bi potpiso 8 mijesto ,bitniji mi je trener na klupi nego bit treci

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 17 avg 2018, 17:47

Ovo mjesto bih sad potpisao,a peti kad bi završili to bi bilo ekstra.Na godinu da večina igrača ostane i da se dodatno pojačaju e to je posao i borba..
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 17 avg 2018, 17:50

BatistutA19 je napisao/la:Samo 8 mijesto ce me zadovoljit nista vise od 8 mijestme ne zanima uz reprogram ,trebamo se mi navikavat polahko i ovo jos ne vijerujem .....Samo da mi je trenera na klupi vidjet i odmah bi potpiso 8 mijesto ,bitniji mi je trener na klupi nego bit treci
De bgti dodji na bilino svakim radnim danom od 8 do 4, pitat cemo orneka nek sjedne na klupu pa ga gledaj vazdan, a likce nek zavrsi 3.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 17 avg 2018, 17:54

prisonbreak je napisao/la:Al nije mi jasno zasto sada samo potpisuju na dvije godine, treba neko na 3-4, da nam za dvije godine ne bi bio kompletan raspad ekipe.
Pa mozda imaju iduce sezone za ideju dovoditi jos bolje igrace. Ko to moze znati? Kada budemo se stabilizovali ako je istina da se puca na visoko to odmah znaci da se i igracki kadar mora redovno poboljsavati. Kada imas sve pod ugovorom ovako na dvije sezone, iduce godine dakle dovedes samo 2-3 koja ce unaprijediti ekipu. U medjuvremenu vidis i kako su ostali igrali, sa nekima se produzi ugovor a za neke znas da ne mogu opravdati ocekivanja.
Nije to toliko lose. Ne znaci da nece produzavati ugovore na kraju sezone ako se ostvari fin rezultat, ipak ti nece niko normalan vezati se 4-5 godina na slijepo sa celikom narocito kada zna kakve je probleme imao.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Petroley
Postovi: 35
Pridružen/a: 28 jun 2018, 18:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Petroley » 17 avg 2018, 18:12

@avenija Pa neki od nas nisu "kuci" druze moj.
Zadnja izmjena: Petroley, dana/u 17 avg 2018, 18:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 avg 2018, 18:12

DeeWa je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Al nije mi jasno zasto sada samo potpisuju na dvije godine, treba neko na 3-4, da nam za dvije godine ne bi bio kompletan raspad ekipe.
Pa mozda imaju iduce sezone za ideju dovoditi jos bolje igrace. Ko to moze znati? Kada budemo se stabilizovali ako je istina da se puca na visoko to odmah znaci da se i igracki kadar mora redovno poboljsavati. Kada imas sve pod ugovorom ovako na dvije sezone, iduce godine dakle dovedes samo 2-3 koja ce unaprijediti ekipu. U medjuvremenu vidis i kako su ostali igrali, sa nekima se produzi ugovor a za neke znas da ne mogu opravdati ocekivanja.
Nije to toliko lose. Ne znaci da nece produzavati ugovore na kraju sezone ako se ostvari fin rezultat, ipak ti nece niko normalan vezati se 4-5 godina na slijepo sa celikom narocito kada zna kakve je probleme imao.
Bilo je tu dosta igraca, kojima se morao bar malo duzi ugovor dati, i ako je i ovo odlicno kako je bilo, vidjet cemo sta planiraju, i sta ce biti.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 17 avg 2018, 18:34

RZ88Adnan je napisao/la:Ovo mjesto bih sad potpisao,a peti kad bi završili to bi bilo ekstra.Na godinu da večina igrača ostane i da se dodatno pojačaju e to je posao i borba..
Znas sta je najveci problem ako imas igrace za 5-8 mjesta a hoces ganjat titulu, evropu onda opet moras doves 6-7 bolji igraca nego sto vec imas. Ali veci je uzitak dovodit 6-7 ciljani pojacanja uz 2-3 kapitalca vec biti na ovoj pocetnickoj prepreki kad dovodis 20 igraca koji ne znas. Znaci treba na kraju opet znati sta je cilj I imati dobar uvid u kvalitet ekipe. Zamisli budes 9-10 na tabeli I ostane 80% igraca opet znaci da tapkas u mjestu. Dzaba sto si uigran sto nisi mijenjao puno...KVALITET brate a to necemo znati jos za 10 kola

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1839
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 17 avg 2018, 18:37

avenija je napisao/la:
DDixon je napisao/la:Bojim se i pomisliti sta ce biti protiv Sarajeva ako dobijemo kojim slucajem obje sljedece tekme. :crazy: :crazy:
15 000 bi se natrpalo glat ma kolike god cijene ulaznica bile. :D
13 600 kapacitet :kafa:
Šalim se naravno stalo bi nas i više :salut:
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 17 avg 2018, 18:40

SVI NA STADION !
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 17 avg 2018, 19:11

KenoRob je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Ovo mjesto bih sad potpisao,a peti kad bi završili to bi bilo ekstra.Na godinu da večina igrača ostane i da se dodatno pojačaju e to je posao i borba..
Znas sta je najveci problem ako imas igrace za 5-8 mjesta a hoces ganjat titulu, evropu onda opet moras doves 6-7 bolji igraca nego sto vec imas. Ali veci je uzitak dovodit 6-7 ciljani pojacanja uz 2-3 kapitalca vec biti na ovoj pocetnickoj prepreki kad dovodis 20 igraca koji ne znas. Znaci treba na kraju opet znati sta je cilj I imati dobar uvid u kvalitet ekipe. Zamisli budes 9-10 na tabeli I ostane 80% igraca opet znaci da tapkas u mjestu. Dzaba sto si uigran sto nisi mijenjao puno...KVALITET brate a to necemo znati jos za 10 kola
Dobro rano je za bilo kakvo predviđanje tek je prošlo 5 kola.Ja sam mislio uz trenutno stanje na tabeli(kad bi završili šesti) uz par pojačanja bi primjer sljedeče godine opet bili u vrhu 4-5. Ne razmišljam ja toliko o prvaku i Evropi nego se zasitio opstanka hah.Mislim da bi uz bolju zadnju liniju i dobrog krila imali lijep sastav par godina.Valjda i u kupu pokažemo nešto.

Ustvari bitnija je stabilizacija kluba rješavanje dugova,pozitivno poslovanje,bolja organizacija kluba,marketing itd.Nadam se da će koji sponzor prepoznati oporavak.Al se ne može tražit preko fba nego mailovima promo video itd kao Željo što je radio.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 avg 2018, 19:14

Profil Orneka na instagramu, on objavljuje bakljadu Robova :D bravo momak. :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 17 avg 2018, 19:16

prisonbreak je napisao/la:Profil Orneka na instagramu, on objavljuje bakljadu Robova :D bravo momak. :D
Zna čovijek gdje je prava raja :D
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica1985 » 17 avg 2018, 19:19

Odavno nismo imali ovaj omjer vise bodova na kontu vec odigrani kola.
Vecinom je npr 7 kola -4 boda ....... :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Robijasi 1988

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 avg 2018, 19:21

prisonbreak je napisao/la:Profil Orneka na instagramu, on objavljuje bakljadu Robova :D bravo momak. :D
Daj screenshoot za nas koji se ne sluzimo dr.mrezom.

Izgleda i on se nalozio :mrgreen:

Lozaci zenica :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 17 avg 2018, 20:04

Moze li mi neko pojasniti kako covjek unese puno vrecu krompira na stadion, i naravno sada nas ljudi ismijavaju, opravdano.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 17 avg 2018, 20:18

Nasao na fb:

Gradonacelnik Zenice Fuad Kasumovic svojim gradajanima je iz sopstvenih sredstava obezbjedio 300 krata (zapad) za sutrasnju utakmicu Celik Zvijezda... na rtv zenica ce biti dodjela..
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 17 avg 2018, 20:47

redbull93 je napisao/la:Nasao na fb:

Gradonacelnik Zenice Fuad Kasumovic svojim gradajanima je iz sopstvenih sredstava obezbjedio 300 krata (zapad) za sutrasnju utakmicu Celik Zvijezda... na rtv zenica ce biti dodjela..
Kad čovjek pomisli da ne može jadnije vidi da ipak može.
Bem ti više seljakluk i primitivizam! Sve smo mi ovo zaslužili. Ljudi se kupuju za kilu šećera, ulje, lokume i eto karte. Isti recept samo druga boja! Čuj dodjela na rtvze?! Hahahah
Samo Likče...!

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 17 avg 2018, 20:51

Triii kooorte iduuu veseloooj ekipi saaa pepeloraaaa - Sinan G.

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 17 avg 2018, 20:55

Pa i Fjudo govori umjesto a-o! Isti su...ljakse i ljakse!
Samo Likče...!

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 17 avg 2018, 21:01

Ovaj likceale cim neko spomene gradonacelnika odmah se stvori u minuti da popljuje bilo sta. De bolan ohani vise lijepo je ovdje vidjet kad se pise o sastavima, ko nam fali, ko je povrijedjen kakva su nam ocekivanja za sljedecu tekmu itd itd. Lik jedva docekao da ga bilo ko spomene odmah pljuvanje mrsssss ba
moSa likCe

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.