NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

aeroms33
Kontakt:

PostPostao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 01:14

I to MOMENTALNO, tri stranca i osalo momke do dvadeset cetri godine i plus zamjenr na klupama ovi penzijoneri

aeroms33
Kontakt:

PostPostao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 01:30

Dobro malo pretjerano ali u sustini mora se moci vise sto se tice izvora igraca a prelazni rok nije jos pri kraju. Treba ma nam pocetna ekipa kao i uvjek gdje smo deficitarni i gdje druge ekipe su u ovom momentu u prednodsti. Nikad više ne dozvoliti ovakvu nemoc sa igracima bi trebao biti jljucni cilj uprave i nas navijaca

BlaBlaTron
Kontakt:

PostPostao/la BlaBlaTron » 21 jun 2018, 01:51

Ja se nadam da će odbrana biti uvozna i kudikamo bolja nego prethodnih godina, ovaj promašaj sa Pandžom treba adekvatno ispraviti.

nickiZe88
Kontakt:

PostPostao/la nickiZe88 » 21 jun 2018, 02:45

prisonbreak WroteColon
jedandevetcetripet WroteColonslika trenutno nam fale stoperi i jos jedno 6 7 dobrih igraca hahahaha

Tanko na krilima, štopere nemamo uopšte :D ostalo je tu negdje :D Ako dođe Jamak sredinu dalje ne bi ni dirao, jer mislim da je dovoljno, možda još Karića iz Borca.
Tri štopera i krila su prijeko potrebna.

Crnkic bi sjeo na lijevom krilu ko budali samar, Karic bi izbacio Sisica vjerovatno iz prvih 11. Znaci u veznom redu bi bila bas guzva kad bi svi dosli s kojima se pregovara ( Sisic, Salcinovic, Crnkic, Jamak, Dedic, Okoli, Karic) i bio bi vise nego solidan vezni red. Od napadaca imamo samo Nikolica i eventualno Jurinu koji moze uskociti kao napadac, i tu nam treba ili Okic ili neko drugi. Odbranu nemam sta spominjati jer je nemamo.

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 02:50

nickiZe88 WroteColon
prisonbreak WroteColon
jedandevetcetripet WroteColonslika trenutno nam fale stoperi i jos jedno 6 7 dobrih igraca hahahaha

Tanko na krilima, štopere nemamo uopšte :D ostalo je tu negdje :D Ako dođe Jamak sredinu dalje ne bi ni dirao, jer mislim da je dovoljno, možda još Karića iz Borca.

Crnkic bi sjeo na lijevom krilu ko budali samar, Karic bi izbacio Sisica vjerovatno iz prvih 11. Znaci u veznom redu bi bila bas guzva kad bi svi dosli s kojima se pregovara ( Sisic, Salcinovic, Crnkic, Jamak, Dedic, Okoli, Karic) i bio bi vise nego solidan vezni red. Od napadaca imamo samo Nikolica i eventualno Jurinu koji moze uskociti kao napadac, i tu nam treba ili Okic ili neko drugi. Odbranu nemam sta spominjati jer je nemamo.

To je to, sa ovim igračima naprijed izgledamo odlično, možda fali još jedan napadač, Okić bi igrao desno krilo sigurno kada bi doša, al zamjena Nikoliću bi mogao biti Jurina i još nekog bi ja. Vezni red jedan od jačih.
I nek od stranaca skuju odbranu, imaju se čemu nadati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

nickiZe88
Kontakt:

PostPostao/la nickiZe88 » 21 jun 2018, 02:56

Bas tako, vezni red bi bio bas jak i to je sigurno, Nikolicu bi lopte samo dolazile, a on je takav igrac da mu treba neko ko ce mu poslati loptu i to je gol.

Odbranu sto kazes nek nafataju dva stranca i nekog jos stopera nek nadju. Ali opet trebaju i 2 beka (lijevi i desni) ako se neko povrijedi. Kako god okrenes nama treba jos dosta igraca haha

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 02:59

nickiZe88 WroteColonBas tako, vezni red bi bio bas jak i to je sigurno, Nikolicu bi lopte samo dolazile, a on je takav igrac da mu treba neko ko ce mu poslati loptu i to je gol.

Odbranu sto kazes nek nafataju dva stranca i nekog jos stopera nek nadju. Ali opet trebaju i 2 beka (lijevi i desni) ako se neko povrijedi. Kako god okrenes nama treba jos dosta igraca haha

Najviše nam treba REPROGRAM! :)
Al nije to toliko ni puno, treba nam dva štopera, imaš lijevog beka Popovičća forsirati, ima desno Udovičić, štopera Jurković ili Duraković, bar bi ja to odradio. I nek oni dva crnje štopera i ove gore navedene i to je to.

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 21 jun 2018, 03:46

nickiZe88 WroteColon
prisonbreak WroteColon

Trenutno to nije glavni problem, ali zapade mi za oko u ovoj diskusiji, zar Hifa nije došao u klub kao defanzivac(stoper/bek)? Čini mi se da je čak na onim pripremnim(kad je i dobio nadimak) i ulazio kao stoper. :mrgreen:
#LukaModrićBallond'or2018!

PiArmenadzer
Kontakt:

PostPostao/la PiArmenadzer » 21 jun 2018, 09:07

Elvir Koljić u narednih par dana potpisuje, interes postoji dogovara se visina primanja.
Žerić iz Želje najvjerovatnije dolazi na posudbu, odličan krilni igrač, izuzetno dobro će doći jer je U21 a takvih po propozicijama mora biti u sastavu.
Tri vjere jedna nacija jedna reprezentacija!

aeroms33
Kontakt:

PostPostao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 10:30

PiArmenadzer WroteColonElvir Koljić u narednih par dana potpisuje, interes postoji dogovara se visina primanja.
Žerić iz Želje najvjerovatnije dolazi na posudbu, odličan krilni igrač, izuzetno dobro će doći jer je U21 a takvih po propozicijama mora biti u sastavu.

Hvala na info

flash84
Kontakt:

PostPostao/la flash84 » 21 jun 2018, 10:35

PiArmenadzer WroteColonElvir Koljić u narednih par dana potpisuje, interes postoji dogovara se visina primanja.

Koja je svrha imat igraca na posudbi ukoliko ne ubacis klauzulu o otkupu ugovora? Evo cist primjer s Andjusicem, digli smo mu formu, podigli cijenu i Sarajevo na kraju profitiralo na njemu.

Jel nam cilj da budemo filijala? Okay posudba al brate daj da se ima opcija i otkupa ugovora pod nekim povoljnijim uslovima.

Koljic tek treba da dokaze da nije novi Petar Jelic. I jedan i drugi su bili prvi strijelci lige s tim da je Jelic imao dvocifren broj penala koje je izveo. Ne znam koliko je Koljic zabio prosle iz penala ali cini mi se da ih je bilo masala.

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 10:53

Vole ljudi napadace, hebo odbranu. :D

JonSnow
Kontakt:

PostPostao/la JonSnow » 21 jun 2018, 11:02

prisonbreak WroteColonVole ljudi napadace, hebo odbranu. :D

Turke i Afrikance u odbranu i ovo bi moglo biti ok. :D

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 11:11

JonSnow WroteColon

Samo dvojicu veliki crnja na mjestu stopera :urnebes:

JonSnow
Kontakt:

PostPostao/la JonSnow » 21 jun 2018, 11:31

prisonbreak WroteColon
JonSnow WroteColon

Samo dvojicu veliki crnja na mjestu stopera :urnebes:

I još im ne možeš poturit loptu kroz noge...

PiArmenadzer
Kontakt:

PostPostao/la PiArmenadzer » 21 jun 2018, 11:32

flash84 WroteColon

Koja je svrha imat igraca na posudbi ukoliko ne ubacis klauzulu o otkupu ugovora? Evo cist primjer s Andjusicem, digli smo mu formu, podigli cijenu i Sarajevo na kraju profitiralo na njemu.

Jel nam cilj da budemo filijala? Okay posudba al brate daj da se ima opcija i otkupa ugovora pod nekim povoljnijim uslovima.

Koljic tek treba da dokaze da nije novi Petar Jelic. I jedan i drugi su bili prvi strijelci lige s tim da je Jelic imao dvocifren broj penala koje je izveo. Ne znam koliko je Koljic zabio prosle iz penala ali cini mi se da ih je bilo masala.

Po pitanju Koljića, smatram da posjeduje kvalitet, ali slažem se da ga tek treba potvrditi. Sigurno na Bilino Polje dolaze Koljić ili Kajkut, možda čak i obojica.
Po pitanju Žerića, potreban nam je igrač njegovih godina prvenstveno zbog ispunjavanja kriterija za takmičenje a itekako i zbog tog što može doprinijeti ekipi.
Iluzorno je da mi sad dirigujemo uslove bilo kome, nama ljudi u zapisniku treba određen broj igrača do 21 godine, bilo bi dobro da to budu igrači od kojih se može očekivati i doprinos a ne samo da popunjavaju broj.

Izvjestan je i dolazak Kenana Handžića dok je u nekim kombinacijama klubu ponuđen i Haris Handžić. Obojica su nekadasnji omladinci Sarajeva, Kenan defanzivni vezni ili desni bočni a Haris krilo ili špic.
Tri vjere jedna nacija jedna reprezentacija!

Zenicanin988
Kontakt:

PostPostao/la Zenicanin988 » 21 jun 2018, 11:42

Koljicu dati ugovor 3-4 godine, kajkuta ja nebi, ispuhao je, gledao sam ga u želji ništa nije pokazao
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

aeroms33
Kontakt:

PostPostao/la aeroms33 » 21 jun 2018, 11:47

Ni ja nisam za penzose, a ni ovi posudeni nisu po volji ali u takvoj smo situaciji dok nasi ne uspostave akademiju (boga pitaj kad ili ikad) i budemo imali svoje igrace.

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 21 jun 2018, 12:12

Kajkuta ne bi uzeo, Stevo i Jurina dostojno mogu odg špicu.
Haris Handzic, 28 godina, igrao u Zrinjskom, može puno a može ništa ne pokazati, kako god bolji je od ovog drugog Handzica ne bi njega ni pod razno uzeo :D a mislim da je taj drugi ponudjen i Slobodi, izgleda on želi ući u formu, zadnju sezonu igrao u Luksemburgu. Prije par daana znalo se za njega i pričalo se da je odbijeno, gomilanje igrača na sredini terena, nepotrebno.

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.