NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

nickiZe88
Kontakt:

PostPostao/la nickiZe88 » 22 jun 2018, 08:43

noke21 WroteColonhttps://www.nezavisne.com/sport/fudbal/Potvrdjeno-Nezavisnim-UEFA-nece-raspravljati-o-licenci-Borca/484775

Samo budale su se i mogle nadati da ce Celik ispasti i da ce vratiti Borac koji pomjera granice isplate dugova :lol:

nickiZe88
Kontakt:

PostPostao/la nickiZe88 » 22 jun 2018, 08:58

Sve je kao i prije sjednice ION/FSBiH. Uvjereni smo da će UEFA i NSBiH poštovati svoje propise, kao što smo ih i mi poštovali i ispunili tražene uslove. Žao nam je FK Borac, kao starih sportskih prijatelja, ali pravila su za sve ista. Drugostepena komisija, koja je na pet dana bila i prekinula sjednicu, potvrdila odluku Prvostepene. Mi smo dobili licencu i sigurni smo da ćemo igrati u PLBiH naredne sezone te očekujemo poziv na žrijebanje. Za nas je taj slučaj završen- kaže sekretar kluba Ismar Huskić ističe da intenzivno sklapaju tim za PLBiH.

On nije želio potvrditi nam saznanja da se, uz Nermina Jamaka iz Zrinjskog, na Bilino polje vraćaju i dvojica Zeničana, Haris Dilaver iz Mladosti DK te Vladimir Grahovac iz tuzlanske Slobode. Navodno i Saša Kajkut iz Željezničara. – Svakodnevno razgovaramo, ali dok ne završimo posao ne objavljujemo imena igrača. Mogu samo kazati da smo, nakon produžetka ugovora sa Fikretom Karajbićem, Dinom Bevapom i Stevom Nikolićem, novi ugovor potpisali i s Arminom Duvnjakom.

Novi igrači su Ivan Livaja iz Viteza, povratnici Branislav Ružić iz Radnika i Anel Dedić iz Albanije- kaže Huskić, koji dodaje da će se ekipi na pripremama na planini Avant iznad turskog grada Bolu, gdje će od nedjelje, 24. juna, nastaviti vježbati te tokom 12 dana odigrati i pet kontrolinih utakmica, priključiti i Pascual Okoli. Nije izvjesno da će ostati Germain Kouadio. – Okoli će doći, kao i još neki igrači. Kouadio još uvijek nije pristao na našu ponudu i nije sigurno da će ostati- kaže Huskić.

likceaale
Kontakt:

PostPostao/la likceaale » 22 jun 2018, 09:05

KocevskiGaleb WroteColon
BatistutA19 WroteColonKOCEVSKI GLEB IMAS OŠCIJU BLOCK znaci nemoj me citat nikog ja ne tjeram da me cita iko .Ja samo pisem realne stvari a sto se nekom ne svidja njegov problem ..Sto ti ne bi odbrusio kad ti repliciras provokatorski .
Da skratim o statutu jesil ti glup il se pravis glup za statut ,koje reko da nije valjo statut ,,JA PISEM DA NIJE IZVODNLJIV to je velika razlika imoo si taj statut godinu dana i bez REZERVNOG PLANA FINANSIRANJA mozes tim statutom k.urcu svirat ,tebi je gasenje kluba bilo mlion posto zagarantiovano bilo i sad bi te mene ubjedjivo da nije tako ..Nemas ti mene sta ubjedjivat ja ne idem glavom u zid,svu sam vidio moc za godinu dana i nmj mene svrstavat nigdje ja sam samo CELIKOV a vi ste u nekim sistemima i ak ne moze moje nek propadne sve e prijatelju ja vise volim Celik i od NGG I od Fude i od bilo koga,jer je Celik stariji od sviju ,CELIK OSTAJE A SVI NESTAJU i napravio bi stvarno 2 teme jedna za za staris statut nek komentarisu a druga tema ovaj Celik jr ovdje je samo kontriranje i zato nam je sve podijeljeno na tribinama sto saamo svi pametuju i prave se pa,etni inece druge da saslusaju i svako sebi vuce nidje nema sredine .

Sve sto razumom nisi dokucio svejedno si kritikovao.Nije ti ovo komunizam,sistem jednoumnog kanala pa da,figurativno receno,tuces necije misljenje.Posto ne znam sta znaci OŠCIJU,ne znam ni kako da shvatim tvoju prvu recenicu u pokusaju.Necu ti od sada replicirati,jer si smijesan.Polahko postajes maskota teme a da toga i nisi svjestan.Cak si i na drugim temama poznat po tome sto skrvnaris jedinu aktivnu temu o Čeliku.Ne moras imati misljenje o svemu,kao ni ja ili neko treci.Smijesan si.
Vomzdra!

On ne postaje maskota, jer maskota već jeste.
Samo Likče...i reprogram!

totalitare
Kontakt:

PostPostao/la totalitare » 22 jun 2018, 11:00

jel ovo i definitivno da uefa nece uopste da odlucuje o borcu ako je tako onda je odluka drugostepene komisije zvanicna :bih:

Zenicanin988
Kontakt:

PostPostao/la Zenicanin988 » 22 jun 2018, 11:10

Ponudite Kuadiu više para, čovjek.je pokazao da vrijedi, pa nećemo ga prepustit nekon radi par hiljada??
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

flash84
Kontakt:

PostPostao/la flash84 » 22 jun 2018, 12:41

Zvanicno smo ostali.

AlemC85
Kontakt:

PostPostao/la AlemC85 » 22 jun 2018, 12:43

Ostali ste. UEFA samo potvrdila odluku drugostepene komisije.

BlaBlaTron
Kontakt:

PostPostao/la BlaBlaTron » 22 jun 2018, 12:53

Ja sam i rekao šalju u Uefu reda radi i da kao izađu u susret Borcu a ujedno i da RSu pokažu da se na odluku drugostepene ne može utjecati kako njima paše jer red je red i zakon diktira sve. A sada dovodite što bolje mmožete igrače i ne kenjajte previše sa nekakvim limunadama tipa Duhnjak i slični.

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 22 jun 2018, 12:53

Hvala Bogu, iskreno bio sam se zabrinuo nakon sto su Borcu omogucili zalbu na komisiju na koju nema pravo zalbe.

UEFA je ipak mnogo ozbiljnija instutucija sto su pokazali u rekordnom vremenu.

jedandevetcetripet
Kontakt:

PostPostao/la jedandevetcetripet » 22 jun 2018, 12:58

Vico Zeljkovic nek te Dodik trpa sad!Aj Borac druga liga

totalitare
Kontakt:

PostPostao/la totalitare » 22 jun 2018, 14:01

ajmo sad pojacanja :clap:

BlaBlaTron
Kontakt:

PostPostao/la BlaBlaTron » 22 jun 2018, 14:06

Ja se nadam da ce se danas i sutra srediti par pojacanja prije polaska na put...

Zenicanin988
Kontakt:

PostPostao/la Zenicanin988 » 22 jun 2018, 14:36

Ako propuste Kuadia bilo bi neozbiljno
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

nickiZe88
Kontakt:

PostPostao/la nickiZe88 » 22 jun 2018, 14:47

Hoce li ti igraci i pojacanja? Za 2 dana se ide mi doveli 3-4 igraca, boze sacuvaj

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 22 jun 2018, 14:59

KocevskiGaleb WroteColon
BatistutA19 WroteColonKOCEVSKI GLEB IMAS OŠCIJU BLOCK znaci nemoj me citat nikog ja ne tjeram da me cita iko .Ja samo pisem realne stvari a sto se nekom ne svidja njegov problem ..Sto ti ne bi odbrusio kad ti repliciras provokatorski .
Da skratim o statutu jesil ti glup il se pravis glup za statut ,koje reko da nije valjo statut ,,JA PISEM DA NIJE IZVODNLJIV to je velika razlika imoo si taj statut godinu dana i bez REZERVNOG PLANA FINANSIRANJA mozes tim statutom k.urcu svirat ,tebi je gasenje kluba bilo mlion posto zagarantiovano bilo i sad bi te mene ubjedjivo da nije tako ..Nemas ti mene sta ubjedjivat ja ne idem glavom u zid,svu sam vidio moc za godinu dana i nmj mene svrstavat nigdje ja sam samo CELIKOV a vi ste u nekim sistemima i ak ne moze moje nek propadne sve e prijatelju ja vise volim Celik i od NGG I od Fude i od bilo koga,jer je Celik stariji od sviju ,CELIK OSTAJE A SVI NESTAJU i napravio bi stvarno 2 teme jedna za za staris statut nek komentarisu a druga tema ovaj Celik jr ovdje je samo kontriranje i zato nam je sve podijeljeno na tribinama sto saamo svi pametuju i prave se pa,etni inece druge da saslusaju i svako sebi vuce nidje nema sredine .

Sve sto razumom nisi dokucio svejedno si kritikovao.Nije ti ovo komunizam,sistem jednoumnog kanala pa da,figurativno receno,tuces necije misljenje.Posto ne znam sta znaci OŠCIJU,ne znam ni kako da shvatim tvoju prvu recenicu u pokusaju.Necu ti od sada replicirati,jer si smijesan.Polahko postajes maskota teme a da toga i nisi svjestan.Cak si i na drugim temama poznat po tome sto skrvnaris jedinu aktivnu temu o Čeliku.Ne moras imati misljenje o svemu,kao ni ja ili neko treci.Smijesan si.
Vomzdra!

Zdrav i ziv mi bio i gledo Celika u ligi prvaka ,to si u pravu svako ima svoje misljenje.Ovo je svakako forum nas ionako nit ko ikad sta pita nit ce nas iko pitat .Vidis vi ste meni neki smijesni sa istom pricom al nebitno .vozdra i tebi jer i vama se neke stvari ne mogu rec da ne treba samo glavom u zid udarat .Udaro si godinu i vidjeli smo rezultat.Najzalosnije sto vi sve pogresno protumacite i kazete sto ne mislim tako al nebitno ovo je samo forum ,cisto udjem iz dosade kad mogu .Ja po drugim temama skoro i da ne pisem prijatelju mozes mi na prste izbrojat postove tako ne pricaj sto nije istina al et i to imas pravo

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 22 jun 2018, 15:03

likceaale WroteColon
KocevskiGaleb WroteColon

Vomzdra!

On ne postaje maskota, jer maskota već jeste.

mozda si ti maskota ,sto me citas jel imas opciju blok ,ne mozes ti mene ubjedjivat u nesto sto ne moze ,nisam ja glup i corav .pozz i tebi,i ti da si mi zdrav i ziv i doceko celika u ligi prvaka

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 22 jun 2018, 15:16

Replike su zavrsene,daj sad da pisemo o Celiku ovom sto imamo podrzimo ovo sto imamo ,kakav god je Celik nas je Celik.Zvanicno UEFA potvrdila tj nije htjela ni razmatrat zalbu Borca i to sam reko nit sam sumnjo jasna su pravila i UEFA nije predsjednistvo BiH da se uvede veto nacionalni interes ,il si ispunio licencu il nisi,pravila su jasna nit NFSBIH ima pravo odlucivat za licencu nego se sve radi po UEFI-nim pravilima.Borac je sam sebi kriv dok god guraju Krupu i Igokeu od Borca nema nista nit ce ga bit al to je njihov problem.
Daj pocnimo se ujedinjavat a ne da se djelimo na navijace za stari statut i na navijace za novi statut i bolje da se organizuje da se napuni dobro prvo jug ko nekad i ostale tribine,da ce Zelji bit plafon bod ovdje bit osvojit.Vidjecemo jos ta pojacanja al ja ne sumnjam u opstanak i neka zlatna sredina nek bude na pocetku i super.pripreme su ozbiljne ide se na planinu u Tursku a ne ko prosle godine kad se trcalo oko zgrada Zenice i po Kamberovicu i pojacanja iz Natrona ,Krivaje i slicnih klubova.Itekako se osjeti da je bolje po svemu a kome je malo njegv problem i bice sigurno raje vise nego prosle godine kad smo na pocetku bili sprdanja od kluba i kanta za nabijanje.

Sagittarius1945
Kontakt:

PostPostao/la Sagittarius1945 » 22 jun 2018, 15:50

nickiZe88 WroteColonHoce li ti igraci i pojacanja? Za 2 dana se ide mi doveli 3-4 igraca, boze sacuvaj

Do polaska u Tursku biće dosta toga riješeno što se tiče novih igrača, a u Turskoj se priključuju "stranci" .
UEFA kako se i očekivalo pozitivno i brzo riješila koji klub nastupa u predstojećoj sezoni u PLBiH .

KocevskiGaleb
Kontakt:

PostPostao/la KocevskiGaleb » 22 jun 2018, 16:12

Da ne idem vise nikada u off,druze Bati,vidim da na koncu svega ipak volis Čelik najvise na svijetu i to je najbitnije,a dalje raspravljat necemo,osim o sastavu i sportu,sto je normalno.Nisam te trebao nazvati maskotom i izvinjavam se zbog toga i istina je sto kazes da postoji block kome se ne svidja.Čelik šampion! :salut: :bih:

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.