NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 18 sep 2018, 21:21

Zmaj88 WroteColonObrisao post :lol: pisao kako su mu se u srebreniku prvotimci zalili da nemaju plate, odnosno dobili za tri mjeseca samo pola plate i dino ga demantovao. on provjerio i kao sad im isplatili jos platu i po. Ali kao dobiju 1000 KM plate za sto se plati porez, a ostalo na ruke, tj na crno i et varaju državu, mogla bi finansijska im uletit. Otprilike, to je to

Klub djeluje bez obzira što mu je račun blokiran.
Finansijska bi mogla svaki minut uletiti i otjerati sve iz prostorija kluba uz par krivičnih prijava.
U Z A V R E L I G R A D !

RZ88Adnan
Kontakt:

PostPostao/la RZ88Adnan » 18 sep 2018, 21:40

Šta očekujete sutra?
Mogući sastav Čelika: Ružić, Livaja, Vrhovac, Karamatić, Bevab, Grahovac, Jamak, Jazvin, Mujanović, Dedić i Jurina (Dilaver)
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 18 sep 2018, 21:45

Nije mi jasno kako klub nije izasao sa cijenama ulaza za kup utakmice. Zna li itko je li ostaju kao u ligi ili su smanjili?
#SamoČelik

Zenicanin988
Kontakt:

PostPostao/la Zenicanin988 » 18 sep 2018, 21:58

Jedva čekam da mali Salko proradi
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Nane17
Kontakt:

PostPostao/la Nane17 » 18 sep 2018, 22:00

redbull93 WroteColonNije mi jasno kako klub nije izasao sa cijenama ulaza za kup utakmice. Zna li itko je li ostaju kao u ligi ili su smanjili?

Navodno imaju duzni 9000 firmi koja trenutno stampa ulaznice,tako da jos ne znaju ni ko ce stampat karte,posto kupio po to prodao,samo rekoh sto sam cuo i to od osobe koja je bas kompetentna !

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 18 sep 2018, 22:05

Nane17 WroteColonNavodno imaju duzni 9000 firmi koja trenutno stampa ulaznice,tako da jos ne znaju ni ko ce stampat karte,posto kupio po to prodao,samo rekoh sto sam cuo i to od osobe koja je bas kompetentna !

Zadnji put kada sam ja radio plakate - klub je bio dužan 700 KM. Odakle sada 9000? :clap:

tale07
Kontakt:

PostPostao/la tale07 » 18 sep 2018, 22:05

Nane17 WroteColon
redbull93 WroteColonNije mi jasno kako klub nije izasao sa cijenama ulaza za kup utakmice. Zna li itko je li ostaju kao u ligi ili su smanjili?

Navodno imaju duzni 9000 firmi koja trenutno stampa ulaznice,tako da jos ne znaju ni ko ce stampat karte,posto kupio po to prodao,samo rekoh sto sam cuo i to od osobe koja je bas kompetentna !

Nek puste dzabe, jeftinije im je nego platiu 9000 za taj dug. :urnebes:

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 18 sep 2018, 22:07

Nane17 WroteColon

Valjda nece kao mladost, od prije 3 4 sezone ulaznice davati...

I za ove slike je.bem ga ja kako ovako. Ja ovo stvarno ne mogu gledati vise, sve sam sutio, hajde bit ce bolje, ali stvarno ko god ovo vodi nema smisla za to. Dodje mi da ih otprati koliko mi pritisak dignu sa ovim paint slikama.
slika
#SamoČelik

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 18 sep 2018, 22:09

Istjerani iz Dubrovnika, duzni firmi za stampanje, posluje se 'pare na ruke', nisu isplacene sve zaostale plate, reklamiras sponzore od repke, i ubjedjuju me da je ovo dobro za klub.

Bolje je sto je bilo, al ni blizu kako treba klub funkcionisati, al bukvalno ni blizu.
I molim vas nemojte govoriti, tek je tu 'par' mjeseci, klub se urusavao 20 godina i sl, klub se i dalje vodi ka gasenju, samo nekim sporjim tempom.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

jedandevetcetripet
Kontakt:

PostPostao/la jedandevetcetripet » 18 sep 2018, 22:17

MOLIM I VAS NA FORUMU DA NE SERETE VISE SAMO PAMETUJETE DOBRO VAS JE NE VALJAJTE GLUPOSTI
SVI NA BILINO,SVI NA JUG!!!
slika
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 18 sep 2018, 22:21

Ne treba zanemariti.
slika

Vjerovatno ima i on dobre izvore.

Izdrži starČe...

hagy
Kontakt:

PostPostao/la hagy » 18 sep 2018, 22:24

jedandevetcetripet WroteColonMOLIM I VAS NA FORUMU DA NE SERETE VISE SAMO PAMETUJETE DOBRO VAS JE NE VALJAJTE GLUPOSTI
slika

Ma nista to :nene: , mi imamo provjerene info :stop:
Uh, cekaj, ako je tacno sta Sisic pise, hmmm... da vidimo sta cu naci da jedem sebi zivce :hmmmmm:
Mozda druga rata?! Gdje je , sta je, dokle je, sto nas ne obavjestavaju, jel neko koci. Gdje koci, gotovo je uprskali smo, nista od ovoga :facepalm:

jedandevetcetripet
Kontakt:

PostPostao/la jedandevetcetripet » 18 sep 2018, 22:27

TofiTofita WroteColonNe treba zanemariti.
slika

Izdrži starČe...

Sisic je demantovo ako je gubaru Husaricu vjerovat onda smo jadni ko njegova menadjersa agencija :lol: :lol: :lol:
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

nickiZe88
Kontakt:

PostPostao/la nickiZe88 » 18 sep 2018, 22:34

Sto se svim kriticarima Babala popisa u usta :lol: :lol: :rol:

Ajmo tisina, slusajte po mahali i sirite negativu ;)

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 18 sep 2018, 22:34

jedandevetcetripet WroteColonSisic je demantovo ako je gubaru Husaricu vjerovat onda smo jadni ko njegova menadjersa agencija :lol: :lol: :lol:

Lik ima svoje igrače u klubu

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 18 sep 2018, 22:35

slika

Izdrži starČe...

daj ba druze dal si realan postavljas ovdje covjeka koji je samo nakon pola sata od objave napisao u komentarima nije tri nego jos jedna plata..sad tri, sad jedna a mozda nijedna ?

samo dusmani najveci ovo podmecu a u komentarima se vidi da je prepirka SDA-FUDO..

zasto je obrisao objavu ?

jel realno da se ti koji si inteligentan momak ne kuzis sta je ubleha a sta istina ? ako se pecas na ovo onda ne znam
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zmaj88
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj88 » 18 sep 2018, 22:36

slika

Izdrži starČe...

To je ta objava, koju je brzo obrisao. Promijenio je pricu u komentarima, kada je Dino napisao da su isplacene plate , pa je pored pola, isplaceno jos plata i po. Ali zanimljivo da je u komentarima pobjegao od Celika i presao u napad na Fudu i stao u odbranu SDA (inace je clan stranke)

Zanimljivo da on uospte pise o Celiku. Ne znam da li ima neki njegov igrac kod nas.

Sto se tiče sutrašnjeg sastava:
..................Dujkovic / Karajbic
Mehic .... Durakovic / Adilovic T. ........ Miletic ...... Popovic
Jazvin ..... Duvnjak / Adilovic T. ...... Babala ...... Mujanovic
Nikolic ........... Dilaver / Alispahic
Zadnja izmjena: Zmaj88, dana/u 18 sep 2018, 22:37, ukupno mijenjano 2 puta.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 18 sep 2018, 22:36

jedandevetcetripet WroteColonMOLIM I VAS NA FORUMU DA NE SERETE VISE SAMO PAMETUJETE DOBRO VAS JE NE VALJAJTE GLUPOSTI
slika

Bravo za post ,tacno pametuju a ne pricaju kad su oni vodili klub nisu detterdjenta imali ,imali 100 navijaca na stadionu,zadnji na tabei ,nisu dresova imali ,nisu imali igraca i sad ce ti samo ec nije do nas do Fude bilo ..Ja cu samo rec nisi imo novca nisi ga mogo nikad nac i samo bi ugsili klub ,sva sreca pa je to propalo pa su ih prtisli da odustanu jer ne moze .Tacno su dosadni jbte plakata lijepa ak nema ko doc na tekmu od toliko problema zapeli za table ,za plakate i pocinju o platama ..Dj esu to redvno u kojem klubu pa nismo mi Bayern i nije ovo Njemacka ljud neki hlejena nemaju da jedu a ovi bi htjeli poslovat ko Bayen.A dobr je Babala reko i sve napiso kako jest jer on uvijek kaze kako jest cui na sve strane dugovi ovi bi sve htjrli za pola godine ..Doktorima kasni plata a da ti nekom fudbaleru ne kasni..
Koje gasenje kluba pa jesul oni budale poplacat sav dug za reprogram i da ugase klub ,,onako bi se ugasili da je ostalo a ovako nikad se nece ugasit ..Sta bi vi hrjeli dobili ste LICENCU DA IGAS LIGU,DOBIO SI REPROGRAM I PLACA SE REPROGRAM,DOBIO SI SOLIDAN IGRACKI KADAR AZ OPSTANAK,IMO SI VRHUNSKE PRIPREME.DOBIJO SI SOLIDBU OPREMU ,Sta vi hocete ja ne znam jestel vi realni ljudi il ste na top elevenu mozda 37 level ,zapaeli za table sponzora ,plakate i sto kasni plata malo .. Il podrzi ljude il ne pametujte samo il gledaj Real i slicne tamo je sve cisto i redovno i mastaj takav da je Celik ..Uredu krutikovat neki segment i ja kazem treba al ne samo rec ne valja nista i pricat o gasenju i ovom konju iz SDA treba vjerovat i sirit price ..

nickiZe88
Kontakt:

PostPostao/la nickiZe88 » 18 sep 2018, 22:37

Najjace kako su na forumu neki docekali Husarica da objavi nesto ovakvo da bi se nasladjivali, a ustvari pojma nemaju. Husaric ima pojma samo pokusava pred izbore biti pametan i nekoga staviti u nezavidan polozaj.

Ja da sam na vasem mjestu nikad vise ne bih napisao nista na forumu !

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 18 sep 2018, 22:39

avenija WroteColon
daj ba druze dal si realan postavljas ovdje covjeka koji je samo nakon pola sata od objave napisao u komentarima nije tri nego jos jedna plata..sad tri, sad jedna a mozda nijedna ?

samo dusmani najveci ovo podmecu a u komentarima se vidi da je prepirka SDA-FUDO..

zasto je obrisao objavu ?

jel realno da se ti koji si inteligentan momak ne kuzis sta je ubleha a sta istina ? ako se pecas na ovo onda ne znam

Nit pratim te hajvane, nit sam vidio komentare.
**** mi se za SDA, pogotovo za Fudu.
Ako ovdje par momaka napiše da postoji neko sranje u i oko kluba, pa menadžer nekih momaka u klubu napiše da nema plata - meni dovoljan alarm.

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.