NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Kako ste zadovoljni dosadašnjim pojačanjima-prinovama?

Anketa traje do: 22 jan 2020, 16:15.

Nisam zadovoljan
12
32%
Zadovoljan
21
57%
Prezadovoljan
4
11%

Ukupno glasova: 37

totalitare
x 1
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 25 jun 2019, 15:59

Bruka i sramota ovo je dno dna
Almire ne valja ti spisak hahahah

prisonbreak
x 11
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 25 jun 2019, 15:59

PiazzaGrande je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Andjusic 100% se nece pojaviti, ja mislim da Jusic hoce, al vicemo

U cemu je problem sa tim Andjusicem, je li mozda do sada bio bez profesionalnog ugovora, a jos nije napunio 23 godine?!
Isprika na upadu.

Ima ugovor sa Mladosti, klubovi se dogovorili i onda se jedna strana usutila, nit odgovara na pozive nit ista :D malo neozbiljno
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

totalitare
x 1
Kontakt:

Post Postao/la totalitare » 25 jun 2019, 16:02

Ma valjda ga hasan nece hahah e moj likce ne daj se starce ipak se nadam da ce jusic bit u avionu

prisonbreak
x 11
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 25 jun 2019, 16:04

Preslikan prelazni rok od prosle godine :D PRESLIKAN.
Prvi dio transfera odlicno odradjen, pretezno igraci prema naprijed, pa onda zeznu haos :D
Odbrana nam je GO KUR*AC! 3 stoper Cubaraaaaa, fuuuj.

totalitare
x 1
Kontakt:

Post Postao/la totalitare » 25 jun 2019, 16:06

prisonbreak je napisao/la:Preslikan prelazni rok od prosle godine :D PRESLIKAN.
Prvi dio transfera odlicno odradjen, pretezno igraci prema naprijed, pa onda zeznu haos :D

Lave sta sam ja danima pisao govorio ljudi ovo je borba za opstanak pucace nas opet svi po 5 kom na strani

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 25 jun 2019, 16:07

Pretjerujete i vas dvojica, ovo nije dobronali ni izbliza nije ekipa za borbu za opstanak.

nickiZe88
Kontakt:

Post Postao/la nickiZe88 » 25 jun 2019, 16:08

Umjesto sto su produzili ovom hamelju cubari, mogli su te pare usmjerit na nekog jako kvalitetnog stopera.

Odbrana katastrofalna,ne razumijem kako to oni gledaju i kako ocekuju s ovom odbrsnom nesto uraditi u ovoj sezoni. Fuj

Ponovo je ovo borba za opstansk i to je to

prisonbreak
x 11
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 25 jun 2019, 16:08

totalitare je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Preslikan prelazni rok od prosle godine :D PRESLIKAN.

Lave sta sam ja danima pisao govorio ljudi ovo je borba za opstanak pucace nas opet svi po 5 kom na strani

Definitivno.
Ja sam bio bas dosta optimistican jer Jusic bi nam znacio haos puno, al...konji iz kluba.

totalitare
x 1
Kontakt:

Post Postao/la totalitare » 25 jun 2019, 16:10

JonSnow je napisao/la:Pretjerujete i vas dvojica, ovo nije dobronali ni izbliza nije ekipa za borbu za opstanak.

Brate vrhovac i miletic su igrali malte ne citavu sezonu i primili smo najvise golova sad ocekujes da ce bit bolji cubara je no coment igrac igrac za bosne visocke odakle je dosao jedino da nas isic iznenadi ovo je dno dna odbrana

HerrEngelbert
Kontakt:

Post Postao/la HerrEngelbert » 25 jun 2019, 16:13

Dajte ljudi, kakva borba za opstanak, ne takmicimo se u bundesligi.
"U zivotu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

zenickidokosti1
Kontakt:

Post Postao/la zenickidokosti1 » 25 jun 2019, 16:14

Shvatam da je Jusić kapiten i legenda kluba, ali nije jedini igrač na toj poziciji koji valja. Strpimo se, možda se i u Turskoj priključe neki stranci pa popune ta mjesta u odbrani. Jusić bi nam dobro došao, ali ako ga trener nema u planovima, šta je tu je. Imamo Isića i Vrhovca za prve postave, Miletić će se priključit tokom sezone. Nije to toliko loše kao što predstavljate. Više me brine atmosfera u klubu poslije ove Fenine izjave...

ZEnicca45
Kontakt:

Post Postao/la ZEnicca45 » 25 jun 2019, 16:15

Situacija je Bajna, idemo prva 4 mjesta, sljedce titula aBd.. Samo ČE..

totalitare
x 1
Kontakt:

Post Postao/la totalitare » 25 jun 2019, 16:16

zenickidokosti1 je napisao/la:Shvatam da je Jusić kapiten i legenda kluba, ali nije jedini igrač na toj poziciji koji valja. Strpimo se, možda se i u Turskoj priključe neki stranci pa popune ta mjesta u odbrani. Jusić bi nam dobro došao, ali ako ga trener nema u planovima, šta je tu je. Imamo Isića i Vrhovca za prve postave, Miletić će se priključit tokom sezone. Nije to toliko loše kao što predstavljate. Više me brine atmosfera u klubu poslije ove Fenine izjave...

Hahah opet stranci amit ili mozda hasim ko zna kakvi vise hadalji brate ovo je dno dna odbrana

redbull93
x 30
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 25 jun 2019, 16:17

Mene samo strah da Feno ne zarati sa ovima :lol:

Sad kad pocnu profili pojavljivat se na ovoj temu, sve pozitiva :urnebes:
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

phillies
Kontakt:

Post Postao/la phillies » 25 jun 2019, 16:18

nickiZe88 je napisao/la:Umjesto sto su produzili ovom hamelju cubari, mogli su te pare usmjerit na nekog jako kvalitetnog stopera.

Odbrana katastrofalna,ne razumijem kako to oni gledaju i kako ocekuju s ovom odbrsnom nesto uraditi u ovoj sezoni. Fuj

Zar stvarno mislis da tim sto dadnes Cubari mozes dovesti jako kvalitetnog stopera. Koliko je to Cubara dobio svega ti?
Al zanimljivo kako danas odjednom vijesti iz Celika. Odjednom znaju novinari gdje je Bilino. i to ne oise Dino nego Skoric. Ma mrsh u pi.cku materinu.
Salcinovic opet opleo po struci.

totalitare
x 1
Kontakt:

Post Postao/la totalitare » 25 jun 2019, 16:20

Fenu treba kaznit zbog ove izjave ali nadam se da ce se sve sredit i da ce jusic ipak obuc dres

prisonbreak
x 11
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 25 jun 2019, 16:21

phillies je napisao/la:
nickiZe88 je napisao/la:Umjesto sto su produzili ovom hamelju cubari, mogli su te pare usmjerit na nekog jako kvalitetnog stopera.

Zar stvarno mislis da tim sto dadnes Cubari mozes dovesti jako kvalitetnog stopera. Koliko je to Cubara dobio svega ti?
Al zanimljivo kako danas odjednom vijesti iz Celika. Odjednom znaju novinari gdje je Bilino. i to ne oise Dino nego Skoric. Ma mrsh u pi.cku materinu.
Salcinovic opet opleo po struci.

Dao si mu milju sigurno, plus doprinosi, a NISTA VELIKO NISTA OD NJEGA. On objavljuje Zelju i slicno, nabijem ga na kur*ac njega, a i onog ko ga potpisao ;)
Odbrana samo Isic i Vrhovac valjaju, i desji bek je dobar.
Lijevi bek hamelj, rezerve stopera nemas, zadnjeg vezno slabo, Dila ak ne ostane mi smo u sranju teskom.

Opet kazem najveci problem jeeee odbranaaa i to ne malo.

nickiZe88
Kontakt:

Post Postao/la nickiZe88 » 25 jun 2019, 16:21

Nek mu je 1000 km plata, povecas platu nekom kvalitetnijem stoperu, ako si mu nudio 4000, daj mu 5 i vjeruj da ce doci. Sto ces placat nekog ko je igrao sad evo s Vrhovcem i primis 5 komada od sarajeva, primis 5 od krupe,4 od zvijezde... znaci da ti taj igrac ne moze pomoci. Ahmetovic 34 godine pretrci i Vrhovca i Cubaru koji imaju po 20 godina. Sve ti je jasno

avenija
x 10
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 25 jun 2019, 16:23

Meni nije samo jasno ovo sto pise ss.ba da je Celik potvrdio dolazak ovog igraca..

a svi znamo da bas njega nisu potvrdili jedino na zvanicnoj..jel tako ?

Steta Jusica, ali mislim da covjek koji je odgovoran za transfere iako ne znamo ko je(cak i Feno ime ne govori) radi jako los posao.

Sve mi se cini da je i on sarajlija neki jer dati ugovor Cubari a Jusicu NE to ne moze pametan strucnjak uraditi.

Ovo sto klub suti i ne daje nikakve informacije(cak ni plan pripreme i spisak igraca) kao da su Koreja bi se moglo vratiti na tribinama pa da bude 200 ljudi pa ce biti opet KMEEEEEEE.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

KocevskiGaleb
Kontakt:

Post Postao/la KocevskiGaleb » 25 jun 2019, 16:24

Ako je klub i malo ozbiljan,ima jaku PR sluzbu.To je dobro funkcionisalo dok je u klubu bio NGG,primjera radi kada je onaj seljo "Bosanski Hoffenheim" optuzio klub za nedjela,pa su ga momci fakticki natjerali da se javno izvine klubu.

Da se vratim na bitno,ja Fenana volim i po mojoj subjektivnoj procjeni je legenda kluba,ali ipak nedopustivo je da na ovaj nacin izlazi u javnost i ponizava "strucnjaka",vjerovatno trenera.Ipak cijenim hrabrost i borbu za pravdu.

Takodjer to vrijedi za Huseinspahica.Odmah po zavrsetku citanja vijesti klub treba da demantuje njegove navode i eventualno zaprijeti tuzbom.

Mi cak ne znamo ni ko nam je PR menadjer kluba.Kada se spomene PR sluzba NK Čelik,odmah treba da nam se pred ocima pojavi faca osobe koja je zaduzena za odnose s javnoscu,toliko treba da bude upecatljiva,karakteristicna i elokventna ta persona.U suprotnom spali smo na epitete seljackog kluba.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.