NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha,insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%

Ukupno glasova: 77

Ezelezel
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ezelezel » 25 jun 2019, 16:27

Dajte ljudi pa nije jusic ramos jbt a i ovog fenana treba lagano se rjesavat i pustit ovu omladinu da sutaju loptu.Ovo samo moze pokvarit atmosveru moze fenan povuci za sobom par igraca i to je odma grupica i nezdrava sredina neistomisljenika.po meni je trebao biti kaznjen i zbog one izjave na pressu vezano za Orneka jer bez obzira koliki ugled imas i postovanje to se tako ne radi pogotovo na zvanicnom pressu

brasileiro8
Kontakt:

Post Postao/la brasileiro8 » 25 jun 2019, 16:28

Jedini za koga se iskreno nadam i zelim da potpise jesete Andjusic, koji je s pravom ovdje prozvan kapitalcem. Da sam na Ajdinovom mjestu ucinio bih sve da ga dovedem i vezem dugogodisnjim ugovorom. Ponudio bih mu kule i gradove, obecao podredjivanje igre njemu i pronalazak evropskog angazmana u buducnosti. Mislim da bi procvjetao kao igrac u Celiku i da bi mogao biti stvarno zlatna koka.

Bez Jusica i Dilavera se apsolutno moze mada bi nam dobro doslo njhovo iskustvo. Iskreno govoreci gotovo svi stoperi koje imamo na spisku nisu nista losiji od Jusica u njihovim godinama. Jusic je postao igrac u 28.g. zivota tako da ne treba omalozavati ove mlade stopere koje imamo jer su vec pokazali potencijal. Dilaver je poptuna enigma sa svojim oscilacijama forme. Od igraca koji se nije mogao sastaviti s loptom do najubojitijeg napadaca u ligi u istoj godini. Vjerovatno privatni zivot ili sta vec strasno utjecu na njegovu igru tako da ne mozemo nikada znati sta ocekivati od njega u ovoj godini. Ako i ne potpise imamo alternative vec u timu od kojih svaki vrlo lako moze eksplodirati ove sezone. Nije tesko za svaki slucaj pronaci i jednog stranca napadaca da se zatvori i ta pozicija.

Ovo za Huseinspahica je naravno cirkus. Uslikao se s nekakvim wannabe managerima s dresom i sad je razocaran sto slika nije postala stvarnost. Komentar na Feninu izjavu i casnu borbu protiv ovosvjetskih zala i nepravdi je suvisan :)

U svakom slucaju Andjusic je jedini zbog kojeg ce mi iskreno biti zao ako ne potpise.

STARAC
Kontakt:

Post Postao/la STARAC » 25 jun 2019, 16:28

Za sve se pita EFE. On sve određuje. Ništa ne može bez njega.

zona072
Kontakt:

Post Postao/la zona072 » 25 jun 2019, 16:30

On se našo pričat o kvazistručnjacima, on koji dvije sezone nije gostujuće utakmice odigro. Ja bih razumio da si ti neki igrač koji u Čeliku donosi prevagu, ali ti ni zadnji 10 minuta kad uđeš na teren kao izmjena ne pokažeš ništa. Idi brate više, nek ti se vrate pare da ne slušam priču kako pravi navijači znaju šta si ti sve uradio za klub, vrati momku pare i svak svojim putem. Hvala ti za sve, nek ti se vrate pare, majstor si bio ali tvoje je prošlo.

KocevskiGaleb
Kontakt:

Post Postao/la KocevskiGaleb » 25 jun 2019, 16:31

Jos bih dodao da je vrlo bitno imati jakog psihologa u klubu. Sugestija za ove insajdere.

STARAC
Kontakt:

Post Postao/la STARAC » 25 jun 2019, 16:31

A ovaj mali smrad nije zadovoljio i nisu mu dali ugovor. Trener nije bio zadovoljan sa njim.

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 25 jun 2019, 16:32

Kakav rollercoaster od kluba. :tokralju: :tokralju:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 25 jun 2019, 16:34

KocevskiGaleb je napisao/la:Ako je klub i malo ozbiljan,ima jaku PR sluzbu.To je dobro funkcionisalo dok je u klubu bio NGG,primjera radi kada je onaj seljo "Bosanski Hoffenheim" optuzio klub za nedjela,pa su ga momci fakticki natjerali da se javno izvine klubu.

Da se vratim na bitno,ja Fenana volim i po mojoj subjektivnoj procjeni je legenda kluba,ali ipak nedopustivo je da na ovaj nacin izlazi u javnost i ponizava "strucnjaka",vjerovatno trenera.Ipak cijenim hrabrost i borbu za pravdu.

Takodjer to vrijedi za Huseinspahica.Odmah po zavrsetku citanja vijesti klub treba da demantuje njegove navode i eventualno zaprijeti tuzbom.

Mi cak ne znamo ni ko nam je PR menadjer kluba.Kada se spomene PR sluzba NK Čelik,odmah treba da nam se pred ocima pojavi faca osobe koja je zaduzena za odnose s javnoscu,toliko treba da bude upecatljiva,karakteristicna i elokventna ta persona.U suprotnom spali smo na epitete seljackog kluba.

Nemamo uprave, nemamo PR..nekome ovo stanje odgovara da se ne zna sta je cija odgovornost..
Vrijeme je da se ponovo postave ona pitanja od navijaca investitoru..nije valjda da ce samo presutiti ? Gdje je PRESS ?

Na svu srecu imamo sastavljenu solidnu ekipu pa nece biti borbe za opstanak..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 25 jun 2019, 16:34

.
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 25 jun 2019, 16:34, ukupno mijenjano 2 puta.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

anonymousHD
Kontakt:

Post Postao/la anonymousHD » 25 jun 2019, 16:34

Haos je u klubu

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 25 jun 2019, 16:34

Ko je taj efe Boga vam vise? Svi nesto efe efe, niko ga nikad vidio nije. Nas, stranac?
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 25 jun 2019, 16:36

redbull93 je napisao/la:Ko je taj efe Boga vam vise? Svi nesto efe efe, niko ga nikad vidio nije. Nas, stranac?

Samo je jedan "Der Tiger"!
slika
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

zenickidokosti1
Kontakt:

Post Postao/la zenickidokosti1 » 25 jun 2019, 16:37

I zna li iko išta za ovog Kayhan Kaya Cubuklu ? Na tranafernarktu stoji da je sportski direktor kluba...

TofiTofita
Kontakt:

Post Postao/la TofiTofita » 25 jun 2019, 16:40

Veliki press?

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 25 jun 2019, 16:41

Okej, ljudi NE ZELE JUSICA, pa momci izvolite dovedite dva mlada kvalitetnija stopera, a ne kojekakave Cubare(ovog treba nabiti nogom iz kluba) i juniore Zelje(i ako nisam protiv momka).
Hajmo STRUCNJACI dva kvalitetna stoperaaaaaa, fuj gamad jedna.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 25 jun 2019, 16:41

TofiTofita je napisao/la:Veliki press?

Bit ce dva manja :urnebes:
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

sehic96
Kontakt:

Post Postao/la sehic96 » 25 jun 2019, 16:43

redbull93 je napisao/la:Ko je taj efe Boga vam vise? Svi nesto efe efe, niko ga nikad vidio nije. Nas, stranac?

Pričao sam sa čovjekom, odnosno pisao, prema njegovom načinu pisanja mislim da je turčin ali poznaje naš jezik. Sve ovo stoji sto fenan kaze osim jedne recenice "dodju kvazistrucnjaci iz dalekih zemalja i nama govore kako da radimo" e vidite ta recenica i jest jedan veliki problem kod nas generalno. Mi bi da neko daje lovu ali da nam ni za zivu glavu ne govori kako cemo mi radit. Tako su tuzlaci Azmira otjerali. Haha ja bio u tuzli dok sam radio dostavu i kaze jedan lik jbo Azmira on hoce da radi kako on hoce. Jok eto dat ce tebi svoje pare pa ti radi kako bi ti. Eto samo se tu ne slazem sa Fenom. A to da je se Jusa trebao vratit, trebao je.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

KocevskiGaleb
Kontakt:

Post Postao/la KocevskiGaleb » 25 jun 2019, 16:44

avenija je napisao/la:
KocevskiGaleb je napisao/la:Ako je klub i malo ozbiljan,ima jaku PR sluzbu.To je dobro funkcionisalo dok je u klubu bio NGG,primjera radi kada je onaj seljo "Bosanski Hoffenheim" optuzio klub za nedjela,pa su ga momci fakticki natjerali da se javno izvine klubu.

Da se vratim na bitno,ja Fenana volim i po mojoj subjektivnoj procjeni je legenda kluba,ali ipak nedopustivo je da na ovaj nacin izlazi u javnost i ponizava "strucnjaka",vjerovatno trenera.Ipak cijenim hrabrost i borbu za pravdu.

Takodjer to vrijedi za Huseinspahica.Odmah po zavrsetku citanja vijesti klub treba da demantuje njegove navode i eventualno zaprijeti tuzbom.

Mi cak ne znamo ni ko nam je PR menadjer kluba.Kada se spomene PR sluzba NK Čelik,odmah treba da nam se pred ocima pojavi faca osobe koja je zaduzena za odnose s javnoscu,toliko treba da bude upecatljiva,karakteristicna i elokventna ta persona.U suprotnom spali smo na epitete seljackog kluba.

Nemamo uprave, nemamo PR..nekome ovo stanje odgovara da se ne zna sta je cija odgovornost..
Vrijeme je da se ponovo postave ona pitanja od navijaca investitoru..nije valjda da ce samo presutiti ? Gdje je PRESS ?

Na svu srecu imamo sastavljenu solidnu ekipu pa nece biti borbe za opstanak..

U potpunosti se slazem.Dugorocno gledano,krivi smo mi,navijaci ili ti ga sredina.Nemamo udruzenje simpatizera i navijaca izuzev Robijasa koji sami i izolovani ne mogu mnogo napraviti.

Treba nam kriticna masa koja ima i par pravno pismenih ljudi da znaju postaviti pravo pitanje "poglavicama" i prisiliti ih na odgovore.

Ne smijemo sebi dopustati ono "sta me briga ko vodi,njegove su pare...".To je ljenost i nije dopustivo.
Imali smo to sa NGG-om,ali dok se na glavu nismo nasadili dok ih nismo zatrpali u pijesak.

Hebes ti nas kada nas jedan seljo iz Vakufa moze nafurati da klub predamo kriminalcu.

Ezelezel
Kontakt:

Post Postao/la Ezelezel » 25 jun 2019, 16:48

Ma djogum jr ovo sve zakuhoo :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 25 jun 2019, 16:51

Ovako kako izlaze u javnost igrači to nije dobro na lošem smo glasu,neko treba da se oglasi iz kluba povodom ovoga i dodatno reci da ce sankcionisat igrace sto iznose sve u javnost i feno kolika god je legenda ovo se ne radi ovo je ciganluk, ne mozes sve iznosit u javnost ti si igrac a ne potparol,znamo bilo kojem poslu ima nesto se zove "poslovna tajna" ovo nema nigdje u evropi a ovi jedva docekaju ss da ovi igraci propjevaju i iznesu sve iz kluba, koliko su samo naivni feno i ostali misle da ce ss pomoci,izgledaju igraci kao jadnici da prose od ss.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.