NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Tuzla City?

Anketa traje do: 24 avg 2019, 09:49.

Pobjeda
26
81%
Neriješeno
4
13%
Poraz
2
6%

Ukupno glasova: 32

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 13 avg 2019, 16:23

Ja bih prije dao prednost Aganspahiću nego li Mahmutoviću, ali nejse. Mahmutović mi ne izgleda ubjedljivo.
Sve osim 3 boda nas neće zadovoljiti, pogotovo poslije ovog poraza. Možemo pričati šta hoćemo, ali to je tako sad.
Biti će gadno naravno, ali mi moramo pobjediti ako mislimo zadržati koliko toliko prijatnu atmosferu. Vjerujem u igrače,vjerujem da će se iskupiti za prošlo kolo i poraz !
Z e n i c a

Zmaj88
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj88 » 13 avg 2019, 16:35

Ima li Fene gdje, moze li on barem 45-60 min umjesto Dedica

romeo
Kontakt:

PostPostao/la romeo » 13 avg 2019, 16:49

Mahmut je najjaci igrac Celika. Kada vidis njegov sprint, vidis da je fudbaler ba.
A da li je spreman, zdrav, to bi trener trebao znati i odluciti gdje i kada da mu igra!?
Sada Ugljevik, neutralan teren, nema pritiska navijaca, prilika za bodove vala.
Generalno ovakve tekme ti pokazu gdje si, nema pritiska domacih navijaca, haman i njima je to kao gostovanje, samo trebas izaci i pokazati da si bolji! :D
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Zenicanin988
Kontakt:

PostPostao/la Zenicanin988 » 13 avg 2019, 16:51

Feno je zmaj ,majstor s loptom . Mahmut isto tako, ali bojim se da su to igraci koji trenutno ne mogu igrati 90min , eventualno zadnjih pola sata. Carlosa ne bih dirao ,mozda jedino na krilo umjesto okica ...
Sve u svemu ne pitamo se mi, nek Hasan radi
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 13 avg 2019, 16:59

Zenicanin988 WroteColonFeno je zmaj ,majstor s loptom . Mahmut isto tako, ali bojim se da su to igraci koji trenutno ne mogu igrati 90min , eventualno zadnjih pola sata. Carlosa ne bih dirao ,mozda jedino na krilo umjesto okica ...
Sve u svemu ne pitamo se mi, nek Hasan radi

Konačno neko :thumbup:
Pecelj i Carlos po lijevoj strani, da konačno i krilo i bek mogu centrirati kako Bog zapovijeda.
41.21.1.

#WengerIn!

flash84
Kontakt:

PostPostao/la flash84 » 13 avg 2019, 17:28

Carlos kakav god da je brzi je i prodorniji od bilo kojeg beka kojeg sad imamo. Sam Amar je rekao da mu ne po toj strani najvise problema doslo u prvom poluvremenu.

Covjeku je druga tekma i i za kratko vrijeme je pokzao da moze. Mislim da ce bit jedan od najboljih igraca u nastavku.

Sto se tice napada mislim da s Aganspahicem umjesto Dilavera necemo dobiti nista extra, mozda nam prekidi budu opasniji jer je momak bas stamen i visok.

Mahmut dok ne bude mogao trcat 30 minuta neka grije klupu. Ja bih prije probao s malim Hajdarevicem gore zajedno sa Dilaverom. Neka ga malo rastereti u napadu pa da vidimo. Ako i dalje bude krampa onda krenut s Agansphicem.

Zmaj88
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj88 » 13 avg 2019, 17:31

Jedina mana Carlosa sto izgleda desnom ne zna nikako da igra. Protiv Zelje je imao odlicnu priliku da suta desnom, ali je nekako se spetljao dodao lijevo, pogresno.

Naši obavezno na treningu vjezbati prekide (korner, slobodne udarce), da li akcije, suteve, centarsuteve, ali ono protiv zelje ni na sta nije licilo.

almir2018
Kontakt:

PostPostao/la almir2018 » 13 avg 2019, 17:50

Ma treba protiv Zvijezde poceti sa dva napadaca jer kada je Dila sam u napadu cuvaju ga maksimalno a ovako bi sa dva napadaca lakse bilo sve.

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 13 avg 2019, 17:53

almir2018 WroteColonMa treba protiv Zvijezde poceti sa dva napadaca jer kada je Dila sam u napadu cuvaju ga maksimalno a ovako bi sa dva napadaca lakse bilo sve.

Nije to do 2 napadača nego što Deda sam sebe čuva. Za ova 4 kola da je Brekalo igrao desetku, više bi tereta skinuo sa Dilavera. :mrgreen:
A za prizivanje Hajdarevića, mislim da je još gora opcija. Kontam da raja hoće sve da "isproba", ali slobodno se zapitajte zašto ni među 18 ne može da upadne.
41.21.1.

#WengerIn!

slay
Kontakt:

PostPostao/la slay » 13 avg 2019, 17:56

Ma uglavnom imamo opcija,sigurno ce i Salcinovic doci s vremenom jer ne bi beze trenirao. Biti ce to dobro. Ak pobjedimo Zvijezdu na oravom smo putu, ak remi ili nerijeseno nista od Evrope. Ovo bi trebale biti lagane teke.

dinodino2019
Kontakt:

PostPostao/la dinodino2019 » 13 avg 2019, 17:59

Resic, Hajdarevic, Salcinovic trebaju dobiti vise sanse

BlaBlaTron
Kontakt:

PostPostao/la BlaBlaTron » 13 avg 2019, 18:07

Hoce li ikada ona dvojica stranaca zaigrati? Sta je sa njima?

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 13 avg 2019, 18:08

Zelja mi je da vidim Okica, Resica, Grahovca i Huseinbasica zajedno na terenu.

Zelja mi je da vidim agresivnu igru, ovo sto igraju je balet bez ijednog starta, pa mi nismo dobili zuti karton kuci pred 12 000 protiv Zelje, jesmo ali za prigovor.

Pobjedom opet idu u visine i na nivo prije Zelje. Strahujem radi omjera koji imamo tamo i loseg terena.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

slay
Kontakt:

PostPostao/la slay » 13 avg 2019, 18:10

Ma ako u ovu tekmu udju lagano cemo, pitanje da li cemo i bod donijeti. Ako udju ozbiljno, mogu do 3 boda sigurno.

Mislim da bi ovaj novi crnjo koji je vec neko vrijeme s ekipom, hladno mogao zamjeniti Dedica. Nadam se da je dobar kako pisu Afrikanci.

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 13 avg 2019, 19:25

Amel bio upravu za Hadzica kad je pisao. Eto ode u tursku. Steta sto kod nas nije dosao kad je imao ponudu.
#SamoČelik

almir2018
Kontakt:

PostPostao/la almir2018 » 13 avg 2019, 20:53

BlaBlaTron WroteColonHoce li ikada ona dvojica stranaca zaigrati? Sta je sa njima?

Keita je tu i trenira sa ekipom,a onaj iz Skupija jos nije stigao u Zenicu.

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 13 avg 2019, 20:54

redbull93 WroteColonAmel bio upravu za Hadzica kad je pisao. Eto ode u tursku. Steta sto kod nas nije dosao kad je imao ponudu.

Joj sto se ti i Prison provaljujete oko Hadzica, pa blize je Celiku Neimar bio nego Hadzic :urnebes: . Za svakog igraca premijer lige Zrinjski je atraktivnija ekipa nego Celik, jer igra evropske utakmice, lakse ostavaruje strane angazmane, koga smo mi to prodali u inostranstvo zadnje vrijeme??
Takodje prisonova nebuloza je bio povratak Pezera u Čelik. To bi bilo isto da se Lawandoski vrati u Borusiju Dortmund, mada nije to najbolje poredjenje, npr. neko da je presao iz Stutgarda u Bayern i bude standardan u Baxernu i vrati se u Stutgart kojeg nema ni na mapi.
Nego Emir Jusic u timu kola, Mahir Karic junak pobjede protiv Tuzle Citija i nad njim je napravljen penal sad protiv Borca, Mahe postaje ponajbolji igrac Radnika. Ali hajd sta je tu je, ne provaljujte se oko Hadzica on nije bio ni blizu Celika, on je bio samo na listi zelja nekih od nasih navijaca.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

slay
Kontakt:

PostPostao/la slay » 13 avg 2019, 20:55

Crni gavran WroteColon
redbull93 WroteColonAmel bio upravu za Hadzica kad je pisao. Eto ode u tursku. Steta sto kod nas nije dosao kad je imao ponudu.

Joj sto se ti i Prison provaljujete oko Hadzica, pa blize je Celiku Neimar bio nego Hadzic :urnebes: . Za svakog igraca premijer lige Zrinjski je atraktivnija ekipa nego Celik, jer igra evropske utakmice, lakse ostavaruje strane angazmane, koga smo mi to prodali??
Takodje prisonova nebuloza je bio povratak Pezera u Čelik. To bi bilo isto da se Lawandoski vrati u Borusiju Dortmund, mada nije to najbolje poredjenje, npr. neko da je presao iz Stutgarda u Bayern i bude standardan u Baxernu i vrati se u Stutgart kojeg nema ni na mapi.
Nego Emir Jusic u timu kola, Mahir Karic junak pobjede protiv Tuzle Citija i nad njim je napravljen penal sad protiv Borca, Mahe postaje ponajbolji igrac Radnika. Ali hajd sta je tu je, ne provaljujte se oko Hadzica on nije bio ni blizu Celika, on je bio samo na listi zelja nekih od nasih navijaca.

Ne spominji Prisona :mrgreen:
Nemas pojma koliko je blizu bio Bgm.

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 13 avg 2019, 21:06

Eno Rahmanovic je navodno suspendovan kod Pitara, eto nam nove prilike :urnebes:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 13 avg 2019, 21:24

Crni gavran WroteColon

Joj sto se ti i Prison provaljujete oko Hadzica, pa blize je Celiku Neimar bio nego Hadzic :urnebes: . Za svakog igraca premijer lige Zrinjski je atraktivnija ekipa nego Celik, jer igra evropske utakmice, lakse ostavaruje strane angazmane, koga smo mi to prodali u inostranstvo zadnje vrijeme??

Yebem te ja, amel onaj to napisao nisam ja izmislio. :D
#SamoČelik

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.