NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Tuzla City?

Anketa traje do: 24 avg 2019, 09:49.

Pobjeda
26
81%
Neriješeno
4
13%
Poraz
2
6%

Ukupno glasova: 32

almir2018
Kontakt:

PostPostao/la almir2018 » 13 avg 2019, 21:36

Amel sta god je ovdje napisao 100% je tacno bilo, zato sto covjek uvijek ima informacije provjerene i iz prve ruke, a drugo covjek je vijernik i nikad ne bi lagao. I Hadžić je 100% bio dao rijec Čeliku da ce doci nama i onda je bio plan da ode u Tursku, ehh sad je druga stvar sto je pogazio rijec i otisao u Zrinjski.

macak_
Kontakt:

PostPostao/la macak_ » 13 avg 2019, 21:47

Svejedno je otisao u tursku, pa bolje da nije ni dolazio. Stvarno je igracina, vidjelo se u ovih par utakmica Zrinjskog. Da je ostao bio bi prvi strijelac lige sa 30 golova. Ovako je Zrinjski dobro oslabio.
Da je nama dosao imali bi igraca 3 kola i otisao bi. Ne bi dobili ni pare niti bi imali napadaca.

@flash pises da je aganspahic prednost mozda u prekidu, al mi da imamo dzeku, nama je svejedno kad niti jedan korner ni prekid u 4 kola nisu isla u sesnaesterac, a kamo li na napadaca. Imali smo protiv zelje 10 odlicnih prilika iz prekida, ali bukvalno su svi ili isli na tribinu ili nisu ni dosli do gola. Nikad necu shvatiti kako je tako tesko nabaciti loptu iz prekida.
Pravda za flash-a!!!

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 13 avg 2019, 23:04

A zasto ne bi igrali sa dva spica kao sto Zeljo igra sa Krpicem i Zecom ili Sarajevo sa Ahmetovicem i Tatatom, ja bi da Dilaver ostane a da mu od prve minute pomogne Aganspahic, a ne Mahmutovic, jer Mahmutovic jos nije fizicki spreman.Sta je sa Zunom jeli se oporavio od povrefe. Sta je sa onim Mahmicem koji je trebao oboriti Bolicev rekord najmladjeg startera u istoriji Čeliks
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 13 avg 2019, 23:06

Povrijeđen je Mahmić, kako sam ja čuo.
Z e n i c a

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 13 avg 2019, 23:14

Evo moj prijedlog za tim pritiv Zvijezde, Pavlovic na golu, Blazevic i Pecelj bekovi, Isic,i Vrhovac stoperi, Jamak, Huseinbasic, Grahovac i Perisic vezni red i u spica Dilaver i Aganspahic
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

HerrEngelbert
Kontakt:

PostPostao/la HerrEngelbert » 14 avg 2019, 00:14

Crni gavran WroteColonA zasto ne bi igrali sa dva spica kao sto Zeljo igra sa Krpicem i Zecom ili Sarajevo sa Ahmetovicem i Tatatom, ja bi da Dilaver ostane a da mu od prve minute pomogne Aganspahic, a ne Mahmutovic, jer Mahmutovic jos nije fizicki spreman.Sta je sa Zunom jeli se oporavio od povrefe. Sta je sa onim Mahmicem koji je trebao oboriti Bolicev rekord najmladjeg startera u istoriji Čeliks

Zec i Tatar igraju po krilima,i mi i oni igramo u istoj formaciji.
Tvrdim da nam igra sa dva klasična napadača ne bi ništa donijela.
"U zivotu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

slay
Kontakt:

PostPostao/la slay » 14 avg 2019, 00:15

Convicts1988 WroteColonPovrijeđen je Mahmić, kako sam ja čuo.

Nije, nastupa u kadetima,trenutno je na pripremam sa reprezentacijom.

rishovski
Kontakt:

PostPostao/la rishovski » 14 avg 2019, 02:09

dinodino2019 WroteColonKo je gledao sve cetiri utakmice Celika od prve do zadnje minute realno ce kazati da nismo ni u jednoj bili bolji. Siroki, Sarajevo,Velez i Zeljo od nas su imali vise udaraca u gol, van gola, kornera... Imali smo puno srece u orva tri kola, ali zato se protiv Zelje sve vratilo. Ljudi su bili bolji i zasluzeno pobijedili. Mi ako ne pobijedimo Zvijezdu upast cemo u opasne probleme, a nije ni Zvijezda naivna posebno kuci po onako grbavom terenu

Jedini čovjek koji je ovdje realno sagledao situaciju i pratio sta se desava na terenu... Al sad ce te Gavran napast da mrzis Celik i zvati nekog da te blokira...
F.Y.R. of Macedonia

flash84
Kontakt:

PostPostao/la flash84 » 14 avg 2019, 08:36

Sad nesto kontam koliko su nasi pojeli govana sto nisu vratili Mahira i Jusica. Mahir je vec do sad zabiljezio 3 asistencije u 4 kola. Iako je bio napadac covjek je uvijek imao osjecaj za asistenciju, plus znao se i rijesit jedan na jedan covjeka. Sad kad Deda igra kao preko kurca kako bi dobro dosao na to mjesto da malo poboljsa konkurenciju.

Ellocco
Kontakt:

PostPostao/la Ellocco » 14 avg 2019, 08:47

dinodino2019 WroteColon
rishovski WroteColon
dinodino2019 WroteColonKo je gledao sve cetiri utakmice Celika od prve do zadnje minute realno ce kazati da nismo ni u jednoj bili bolji. Siroki, Sarajevo,Velez i Zeljo od nas su imali vise udaraca u gol, van gola, kornera... Imali smo puno srece u orva tri kola, ali zato se protiv Zelje sve vratilo. Ljudi su bili bolji i zasluzeno pobijedili. Mi ako ne pobijedimo Zvijezdu upast cemo u opasne probleme, a nije ni Zvijezda naivna posebno kuci po onako grbavom terenu

Jedini čovjek koji je ovdje realno sagledao situaciju i pratio sta se desava na terenu... Al sad ce te Gavran napast da mrzis Celik i zvati nekog da te blokira...

Sta zna Gavran nema mozga ni sekunde, ko razumuje nogomet i ko je gledao sve cetiri utakmice isto ce napisati kao ja. Potrebne su promjene u pocetnoj postavi

A sta ti znas, zar nije Jamak trebao karton protiv Veleza dobiti da ne igra protiv Zelje?
Cuj Grahovac za prve, pa taj momak nije dao gola u zvanicnoj utakmici, a ti bi ga na mjesto 10 stavio.

sehic96
Kontakt:

PostPostao/la sehic96 » 14 avg 2019, 08:56

Grahovac je odličan DMF ali nema on taj pas za 10ke. U ugljeviku zadnjih 20-30 min volio bi vidjet Fenu i Mahmuta zajedno.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 09:02

dinodino2019 WroteColon
rishovski WroteColon

Sta zna Gavran nema mozga ni sekunde, ko razumuje nogomet i ko je gledao sve cetiri utakmice isto ce napisati kao ja. Potrebne su promjene u pocetnoj postavi

Hvala , eto neka ti imaš mozga. Neću se spuštati na tvoj nivo i vrijedjati te, ali nije poenta biti bolji i pobjediti bitno je pobjediti. Nas je Široki Brijeg dobio 6:0 prošle godine, odmorili su se 4 dana nakon medjunarodne utakmice, tim im je malte ne isti i meni je zadivoljstvo sto smo ih pobijedili. Ko je gledao utakmicu vidio je onu sansu Dedica, osim gola koji smo dali . Ne može se tim izgraditi preko noći i igrom parirati ekipi koja te je prošle godine razvalila i nerealno je biti bolji od njih ali je svakako veliko zadovoljstvo tu ekipu dobiti. Velezu je bilo biti ili ne biti must win dobili su penal nigdje veze, preokrenuli smo za minut, to tebi nije kvalitet? Od Sarajeva naravno nismo bolji, od Sarajeva niko u ovoj PL nije bolji, jesi li ti očekivao da budemo bolji od Sarajeva :urnebes: . Ali barem smo ih stisli prvih 20-25 minuta i poslije te utakmice se vidi da je mnogo manja razlika u kvalitetu uzmedju Čelika i Sarajeva u odnosu na prošlu sezonu.. Zeljo je bio za nijansu bolji, s tim da smo i mi imali svoje prilike i prečku i još sudiju protiv sebe.

Dakle kakav smo raspored imali niko nije očekivao mi najveći optimisti da ćemo imati toliko bodova i s obzirim da je ovo zajedno sa prijateljskim utakmicama možda 8. utakmica i da nam je došlo 13 novih igrača i da ih treba uigrati ja vala zadovoljan. Sad ako uzmemo budzet Sirokog Brijega, Sarajeva, pa i fiansijsju sutuaciju u Želji i Velezu u odnosu na Čelik, moje zadovoljstvo je još vece. Da moze bolje mize, ali treba buti realan.
Momčino, pripazi malo na riječnik, jer sljedeći put neću biti ovako "fin". Taj koga si citirao je za mene nebitan lik, dokazao se nebrojeno putada je glup u ranijim komentarima koji su se kasnije pokazali kao netacni i smiješni. Na kraju krajeva on je na mojoj ignore listi, znači ne vidim ga, ne čujem ga i nebitan je. Da želi da pravi ovdje svađu, ocigledno je da želi i ti si ovdje nasjeo kao skobalj. Svu mi imamo različitio mišljenje i trebamo se uvažavati i ne vrijedjati. Nisam te napao kako taj majmun tvrdi da ću te napasti, ali neću nikome dopustiti da me vrijedja pa ni tebi.
Ja sam stari navijac; po struci dipl.ing. a ko si ti ne znam i boli me cosak ko god si, ali pogledaj ako si pismen koliko sam ja postova napisao a koliko ti, ako imaš imalo kulture i poštovanje trebao bi to da uvazavas..

Bolje je pobijediti Široki Brijeg i Velež, pa makar i ne bio bolji od njih , nego dobiti Brastva iz Gracanice i Slavena iz Zivinica i biti bolji od njih.
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 14 avg 2019, 09:24, ukupno mijenjano 2 puta.

convict3583
Kontakt:

PostPostao/la convict3583 » 14 avg 2019, 09:05

rishovski WroteColon

Koji si ti panglas pa gdje ima ekipa da joj niko ne moze napravit sansi pogitovo koja igra malo visocije i pravi presing na protivnickoj polovini .
STRUCNJAK suti bolan pa ti si jos jedan nivo ispod naseg vrsnog strucnjaka g Banjca.

noke21
Kontakt:

PostPostao/la noke21 » 14 avg 2019, 09:35

Neznam cemu se svi loze, i nemogu vjerovati cime se vi zadovaljate.
**** mi se za rezultate, kada nevidim nikakvog napretka u organizacija kluba.

Klubovi na nasim prostorima nemogu opstati od ulaznica, sponzora i tv-prava, koji su inace glavni prihodi klubova petice.
Klubovi poput Dinama, Zvijezde, Hajduka, Rijeke, Osijeka, Maribora pa i Sarajeva zive od para UEFA-e i prodaje igraca.

Ja nevidim nijednog potencijalnog igraca na kojem bih mi mogli zaraditi, osim mozda Vrhovca (Ugovor mu istice 2020).
Ovaj prelazni rok su nam dosli Perisic, Brekalo, Huseinbasic, Mahmutovic, Aganspahic, Hajdarevic, Carlos, Isic.
Sumnjam na ce se i jedan od ovih igraca prodati za neke pare. Mozda ovog Huseinbasica negdje tamo u Tursku za 50-100 hiljada eura.

Rijeka je prosle godine prodala igrace za 9 miliona eura, Osijek ove godine za 11 miliona eura. Kada cemo mi prodati prvog igraca za miliona eura?

Sa Dilaverom i Dedicem smo daleko od Evrope. Zeljo, Sarajevo, Zrinjski su sigurni, tu ce se s njima boriti Tuzla, Siroki, Borac i eventualno mozda mi. Znaci i te pare mozemo zaboraviti.

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 14 avg 2019, 10:07

Neki imaju prevelika očekivanja od kluba koji se trebao ugasiti prije godinu dana. Malo realnosti,ne bi škodilo.
Z e n i c a

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 14 avg 2019, 10:24

Evo malo statistickih podataka sa prosle utakmice

Čelik je u ovom duelu pružio sasvim dobru partiju. To pokazuju i statistički podaci, prema kojima je zenički tim na terenu bio konkretniji tim, ali i mnogo neprecizniji.

Zeničani su imali 15 šuteva prema golu Željezničara. Međutim, samo su dva išla u okvir, dok je Željo od 11 pokušaja uputio pet prema golmanu Čelika i dva su završila iza njegovih leđa.

Posjed lopte je također bio na strani Čelika (59-41%). Razlika je posebno velika u drugom poluvremenu u kojem su domaći fudbaleri imali čak 62 posto posjeda lopte.

Više dodavanja je imao zenički tim. Kompletirali su ukupno 385 dodavanja od 468 pokušaja, dok je Željo imao 317 pokušaja i 253 uspješna dodavanja.

Dobio je Čelik i više duela u ovom susretu. Od ukupno 142 dobili su sedam više (75-67), a interesantno je svakako da fudbaleri Hasana Ozera nisu uspjeli da iskoriste popriličan broj izgubljenih lopti ekipe Željezničara na vlastitoj polovini.

Željo je imao 61 izgubljenu loptu od toga ih je 17 izgubio na svom dijelu terena, no to Čelik nije znao na pravi način da iskoristi.

Čelik je najmanje u ovom susretu napadao kroz sredinu terena. Samo 16 napada je išlo kroz ovaj dio terena, dok su po krilnim pozicijama bili mnogo aktivniji.

Po desnoj strani su napali 32 puta, jednom manje po lijevoj, a Željo je većinu svojih napada gradio po lijevoj strani.

Tim sa Grbavice je imao 29 napada sa lijeve strane, 21 pokušaj kroz sredinu, te 14 napada po desnoj strani. Najefikasnija je pored toga bila ta desna strana koja je imala četiri uspješna prolaza.

Igrač utakmice po InStatu je napadač Željezničara Sulejman Krpić sa 269 indeksnih bodova. Iza njega su Filip Erić (247) i Damir Sadiković (240).Kod Čelika je najkorisniji bio defanzivac Tarik Isić sa 232 indeksna boda.
#SamoČelik

dinodino2019
Kontakt:

PostPostao/la dinodino2019 » 14 avg 2019, 10:37

Pametnjakovici sta je napisano u onom famoznom Memorandumu, sta se najavljuje ove sezone, sta sljedece jeste vi glupi i slijepi. Ove godine moramo izboriti Evropu, a Olgun je rekao sljedece idemo na titulu, zivi bili pa vidjeli. Iskreno ekipa Čelika ova trenutna nema kvalitet za Evropu, ako se pojacamo na zimu mozda sta i bude protiv nas. Zrinjski, Sarajevo i Zeljo su ispred nas, jedino kroz Kup ili da se ganjamo za to 4 mjesto sa Sirokim, Tuzlom...

Ellocco
Kontakt:

PostPostao/la Ellocco » 14 avg 2019, 10:49

Neka si ti nama pametan, ocito je da si jos balav ako mislis da se za tri godine moze ispraviti sve sto se radilo prosli godina, za razliku od prosli par sezona ja ovdje kao da gledam u najmanju ruku Bayern

dinodino2019
Kontakt:

PostPostao/la dinodino2019 » 14 avg 2019, 10:51

Ellocco WroteColonNeka si ti nama pametan, ocito je da si jos balav ako mislis da se za tri godine moze ispraviti sve sto se radilo prosli godina, za razliku od prosli par sezona ja ovdje kao da gledam u najmanju ruku Bayern

Nisam ja to rekao ni obecao, to je obecao investitor, stabilizacija, pravljenje dobre ekipe, borba za Evropu, borba za prvaka, Akademija... I dalje su nam blokirani racuni, doprinosi se ne uplacuju redovno...

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 11:15

Investitor je mnogo toga uradio i hvala mu jer koja će to budala preuzeti klub sa 12 miliona prikazanih dugova i pitaj Boga koliko još ima neprikazanih dugova i slučajeva tipa Rizvanovic koji nije igrao 100 minuta efektivno a trazio 40000 KM. Šta treba , da ga otjeramo zato što nije uradio što je obećao mada čovjek nije znao gdje dolazi očigledno i da se ugasi posljednji zeničko fudbalski klub (ispravite me mozda grijesim Rudar Zenica, Željezničar Zenica , Zenica Metalnio li ZSK), šta je sa tetovskim Borcem pojma nemam)????? Koliko znam , izgradnju akademije blokira opstinska administracija vezano za dodijelu zemlista. Investitor se takodje obavezao da ga naši dugovi ne zanimaju ali ih opet vraća, daje za licencu. Ma kad ih u poredim da našim hostaplerima koji su Čelik doveli do stanja gašenja, investitor je heroj. Prošle sezone smo bili veoma blizu situacije da izborimo Evropu.

Ja ne vidim zašto nebi pokušali da je izborimo, doduse od licence za Evripu su dakeko bili). Na kraju krajeva vudjecemo koliko će timova uzeti bodove sa Pecare i Vraocica. Ko ne vidi napredak taj je glup i nema mozga ni u promilima.

VOLIM TE ČELIK
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 14 avg 2019, 12:46, ukupno mijenjano 1 put.

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.