NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

aeroms33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 07 nov 2019, 00:40

Ma turcin se pravi levat. Boga pitaj kakve su kombinacije ovde u igri. Realno gledajuci ove dvije tri zadnje sezone ce biti jos vise potrazivanja nego u predhodnim. Et ako vas sjecanje sluzi kolko je samo prodefilovalo igraca kroz tim a nisu lopte sutnuli zvanicno. Ma levat je ko popusi ovu pricu al haj tjeraj dok moze ko i uvjek sto je kod nad. Realno ovo k. nevalja

PonosniSmogovci
Kontakt:

Post Postao/la PonosniSmogovci » 07 nov 2019, 01:39

Drago mi je da su pojedini novinari konačno skupili hrabrosti pa napokon postavili neka konkretna pitanja. Svaki navijač, svaki simpatizer MORA biti svjestan da su ovo možda prelomni momenti za ovaj naš voljeni klub. Stanje se sigurno ne može promjeniti preko noći i potreban je doprinos čitavog grada.

"Africiana je drugi najstariji klub u Tunisu i jedan od najpoznatijih u Africi. No, zbog neisplaćenih plata bivšim igračima oduzeto im je šest bodova i finansijski su kažnjeni. No, kako bi pomogli klubu, koji je osnovan 1920. godine, Fudbalski savez Tunisa (FTF) osnovao je odbor za upravljanje krizom, koji će pokušati spasiti Africianu od od daljnjih sankcija.

FTF je u oktobru otvorio bankovni račun kako bi navijači donirali novac za pomoć u saniranju duga. Na tom računu do sada je sakupljeno skoro 550.000 eura, britanski mediji prenose navode tunižanskih.

Taj prikupljeni iznos, zajedno sa novcem skupljenim u utorak za svega 24 sata, znači da je klub prikupio skoro milion eura, što nije dovoljno da se sanira kompletan dug koji je FTF procijenio na oko 5,5 miliona eura.

U jednodnevnoj kampanji u utorak novac su donirala djeca iz svojih kasica, ali i jedan slijepi navijač koji je predao svu svoju ušteđevinu. Za to je od kluba kao zahvalnicu dobio potpisani dres Africiane."

Od nas se ni od kog ne očekuje da donira novac, dovoljno je samo doći na stadionu. Sad je pravo vrijeme da pokažemo da naš likČe nije izgubio svoju publiku, da nije ostao sam među hijenama. Budimo iznad svih političkih prepucavanja, dođimo na stadion, podržimo ga jer drugog nemamo. Turčin je danas obećao mnogo stvari, nemojte da dozvolimo da ostane na tome!

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 07 nov 2019, 06:04

Što se tiče ovih mlađih kategorija odnosno prevoza, ne znam da li je oko od novinara ili navijača istakao sramotni problem prevoza. Mislim da to nebi bio problem Olgunu,jer to su mizerna sredstva, ali ne znam jel mu taj problem iko istakao, jer Ako on prema svojim riječima nije znao za problem neisplaćenih premija za ibivse igrače i trenere pod prijetnjom suspenzije, onda čisto sumnjam da zna i za taj problem.

Ako je mogao dati tolke pare za igrače ,ovih prevoznika autoobuskih je pun qrac i povoljni su poprilicno , što se cijena tiče i nisu to neke pare. Evo ove pare npr. za Majdanca ja mislim da bi bile dovoljne da pokriju cijenu prevoza bar za jednu polusezonu i još bi ostalo para.
Eto ako neko može da piše Olgunu ako nista, ali najbolje bi mu bilo javno istakne problem dok je on jos tu.
I predložit mu nekoga od navijača da ga može kontaktirati kako ne bi bio neobavjesten o bilo čemu s nase strane i kako se nebi vadio na to.. A taj navijač bi obavještavati nas naravno i time bi poboljšali transparentnost.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

djbobo
Kontakt:

Post Postao/la djbobo » 07 nov 2019, 08:05

jedandevetcetripet je napisao/la:
06 nov 2019, 17:09
Šta vam sad ne odgovara eto bit ce tu 15 dana vidjet cemo sta ce se desit pametujete po forumu a ko je bio pred istokom od vas?
Bas tako drug dobro si rekao,ovdje svi nesto palamute,pametuju a nigdje nikoga.I vi se zalazete za Čelik,tesko vam doci ispres Istoka na 30min.Mrs bagro jedna ofucana 90% vas je ovdje na forumu karaktera,obraza,ko sto je Fudin i Sda..

Pavkan
Kontakt:

Post Postao/la Pavkan » 07 nov 2019, 09:41

djbobo je napisao/la:
07 nov 2019, 08:05
jedandevetcetripet je napisao/la:
06 nov 2019, 17:09
Šta vam sad ne odgovara eto bit ce tu 15 dana vidjet cemo sta ce se desit pametujete po forumu a ko je bio pred istokom od vas?
Bas tako drug dobro si rekao,ovdje svi nesto palamute,pametuju a nigdje nikoga.I vi se zalazete za Čelik,tesko vam doci ispres Istoka na 30min.Mrs bagro jedna ofucana 90% vas je ovdje na forumu karaktera,obraza,ko sto je Fudin i Sda..
:clap: :clap:

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 07 nov 2019, 10:29

Nisam mogao doći, radio sam , takav mi je posao da nema teorije da sam mogao da dodjem.

A nešto sam pričao o tom vrijedjanju, čuj stoko ofucana. Sa takvima koji opisuju ono malo navijača i simpatizera koje uopšte zanima Čelik, ja lično neću da imam ikakvog posla. Pa nebi ni okorijeli pitar nas nazivao ofucanom stokom.

Opet svaka čast za one koje su došli ja jbg nisam mogo, da sam mogo svakako da bi došo.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 07 nov 2019, 11:14

Ako si bio svaka ti cast, ali nemas pravo da pametujes onima koji nisu mogli ili su mozda umorni od svega pa nisu htjeli.

A samo vi cekajte 15 dana, pa onda cekajte mjesec, pa cekajte akademiju, pa cekajte evropu, pa cekajte mars. Svaka vam cast na cekanju.
Celik!3,2,2.

Zmaj88
Kontakt:

Post Postao/la Zmaj88 » 07 nov 2019, 12:05

Sta kaze, pare za Vitez odnijelo advokatu u Bijeljinu

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 07 nov 2019, 12:18

Valjda ako je neko tuzio Celik, kao sto je Vitez, dobijes racun na koji trebas uplatiti, advokat njih zastupao, mi vjerovatno dobili taj racun, znaci to vise nije spor izmedju Celika i Viteza,nego Vieteza i advokata, on ih je zastupao.

Nista pogubno za Celik ovdje ne bi trebalo biti
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 07 nov 2019, 12:22

Valja nam dobiti Zvijezdu u subotu, sa tri boda manje na kontu i uslucaju negativnog rezultata protiv Zvijezde mi smo kandidati za ispadanje. Opet ne mozemo racunati na Perisica i Vrhovca, valja gledati Cubare, Isice, Brekale u ekipi

TofiTofita
Kontakt:

Post Postao/la TofiTofita » 07 nov 2019, 12:23

prisonbreak je napisao/la:
07 nov 2019, 12:18
Valjda ako je neko tuzio Celik, kao sto je Vitez, dobijes racun na koji trebas uplatiti, advokat njih zastupao, mi vjerovatno dobili taj racun, znaci to vise nije spor izmedju Celika i Viteza,nego Vieteza i advokata, on ih je zastupao.

Šta ako su dali čovjeku na ruke i bez potvrde? :mrgreen:
U Z A V R E L I G R A D !

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 07 nov 2019, 12:28

TofiTofita je napisao/la:
07 nov 2019, 12:23

To nas yebe druze sudija 😂
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

Zmaj88
Kontakt:

Post Postao/la Zmaj88 » 07 nov 2019, 12:29

Kakve su onda uolatnice predali savezu :hmmmmm:

Off topic:
Čelik - Zvijezda 09 će suditi Admir Šehović iz Sarajeva sa pomoćnicima Bojanom Maksimovićem iz Modriče, te Jurom Musom iz Čitluka. Četvrti sudija je Danijel Bojo iz Kiseljaka. Delegat susreta je Mario Ćosić iz Mostara, a posmatrač suđenja Antonio Blažević iz Višića.

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 07 nov 2019, 12:34

Pa predali su UPLATNICU debilima iz saveza. Mislim da ovdje jako tesko moze doci do problema, ovaj pokusava opet izvuci neke pare od Celika, ne bi me cudilo ds je dogovor advokata i ovog iz Viteza, vidjeli Aydo merhametli :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 07 nov 2019, 12:45

Ovdje savez mora hitno da se oglasi, jucer su potvrdili da je Čelik svoje obaveze izmirio sada mediji i dalje ukopavaju Čelika.
Čelik je uplatio na racun zastupnika, advokata Viteza 30 000 KM, potvrdjeno iz saveza sta sada hoce mafija iz Viteza ?

“Dug od 94.878 KM, koji su Zeničani morali do četvrtka isplatiti i dati na uvid Nogometnom savezu BiH, izmiren je i prije roka koji su imali. Upravo gledam uplatnice i iznenađen sam da su čelnici FK Čelik, poslali i dvije viška. Provjerom smo ustanovili da je riječ o dva slučaja koji tek treba da dođu na naplatu“, kazali su iz NSBiH za ****.ba.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

convict3583
Kontakt:

Post Postao/la convict3583 » 07 nov 2019, 12:47

dinodino2019 je napisao/la:
07 nov 2019, 12:22
Valja nam dobiti Zvijezdu u subotu, sa tri boda manje na kontu i uslucaju negativnog rezultata protiv Zvijezde mi smo kandidati za ispadanje. Opet ne mozemo racunati na Perisica i Vrhovca, valja gledati Cubare, Isice, Brekale u ekipi
Kartonu su icisceni kako kaze trener u interviju kako nama tako i zelji

almir2018
Kontakt:

Post Postao/la almir2018 » 07 nov 2019, 12:55

Ovo je odnos izmedu Advokata i Viteza,mi smo uplatnice doatavili savezu a oni neka se izmedu hebu kako hoce.

Jadnimi
Kontakt:

Post Postao/la Jadnimi » 07 nov 2019, 13:04

07 nov 2019, 12:34

Pa predali su UPLATNICU debilima iz saveza. Mislim da ovdje jako tesko moze doci do problema, ovaj pokusava opet izvuci neke pare od Celika, ne bi me cudilo ds je dogovor advokata i ovog iz Viteza, vidjeli Aydo merhametli :urnebes:
Izvanjavam se na upadu, samo da napomenem da ako je novac uplačen jučer popodne, nemora proći na računu do danas popodne/sutra ujutro, ako nije ista banka za oba komitenta. :kafa:

firefirefirely
Kontakt:

Post Postao/la firefirefirely » 07 nov 2019, 13:12

Jadnimi je napisao/la:
07 nov 2019, 13:04
Izvanjavam se na upadu, samo da napomenem da ako je novac uplačen jučer popodne, nemora proći na računu do danas popodne/sutra ujutro, ako nije ista banka za oba komitenta. :kafa:
Ma ovi Vitezani nisu u zivotu tolike pare dobili, pa sjede u banci jutros od otvorenja poslovnice, da se to odmah podogne ... Koji debilo majko mila.. A SS-u jbm mater šupačku, skandal u najavi, pa de malo istrazi nesto, u sta si pokusaj od novinara nabijem te nepismena, click-bait qrcino

PonosniSmogovci
Kontakt:

Post Postao/la PonosniSmogovci » 07 nov 2019, 13:37

Sportsport kao najugledniji sportski portal u BiH ne bi trebao da dozvoljava sebi ovakve ispade.

S. Mlaćo od raka nam obolio ako Bog da

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.