NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 09 nov 2019, 18:26

slika

Cestitke igracima, jako bitna pobjeda.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 09 nov 2019, 18:28

avenija je napisao/la:
09 nov 2019, 18:26
slika

Cestitke igracima, jako bitna pobjeda.
Pare su izgleda legle svi nasmijani :D

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 09 nov 2019, 18:38

BatistutA19 je napisao/la:
09 nov 2019, 18:00
:eh:
Pasha je napisao/la:
09 nov 2019, 16:45
Moze se traziti izuzece sudije, ali to ne znaci da ce zahtjev biti usvojen.

Evo ni Sarajevu nije...
Moze al trebas imat pravi razlog ,ja samo znam da ti ne moze sudit sudija ako igras protiv nekog a da je sudija iz tog grada a drugacije ne znam i vidis da to ne ide tako kako mi mislimo ..Kad bi se to tako necu ovog necu onog pa ne bi imo ko ni sudit..Jasno je da je sve to namjerno za sudije sta radis al nemas mehanizma da ti promijeni sudiju..
Al on tebi posalje iz Banovica koji za Zelju navijai igras protiv Zelje il iz Istocnog Sarajeva il bilo koga i nista ne mozes.Kad ti je sve to mafija uvezana.
Jel me jeeebeeees Bati, vidi vidi zarezaaaa
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Celicni
Postovi: 1613
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 09 nov 2019, 18:42

Celik, Sloboda, Mladost i Zvijezda...sve je to u 5 deka...gledam sad sloboda - zeljo,ista igra ko kod nas,samo sto su oni imali dosta kvalitetnijeg protivnika danas od naseg.Definitivno moramo dovesti jos pojacanja...napadaci nam ne daju golove Dilaver van forme katastrofa ali ovo je daleko od igre, malo se jesmo probudili ali eto..isto tako vec u 70 minuti se vidilo koliko.nemamo snage da.igramo a zvati sebe profi igracem,ipak je rano bilo da fizicki padnu tako.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 09 nov 2019, 19:07

Zenicanin988 je napisao/la:
09 nov 2019, 17:22
Publika ubijala u pojam igrace prvih 20minuta, znaci igrac samo sto drzi loptu kod sebe 4-5 sekundi mora slusat psovke i to sve staronje 60+ ali eto kasaba smo,sta bi...


Publika ubijala u pojam igrace? Mislis valjda na dio publike? Tacno da je bilo neorimjerenih izjava i oko mene, ali ako je to razlog sto ne igras dobro e jbg onda Onda u gistima trebas igrati stalno lose jer te tamo stalno psuju :urnebes.
Jarane moj, igracu profesionalcu ne smetaju neprimjerenih povici sa tribina. Boli Messija qrac sto mu psuju u Madridu on njima zabija li zabija.
Vrijedjanja dimacih igrace ima i u Sarajevu i u Mostaru i u Tuzli, evo recimo Velez u 1.federalnoj ligi pobijedio Zvijezdu iz Gradačca sa 7:0 pa i pored tiga neki mladi Velezovi izlizeni vrijedjanju moatarskw publike. Bar sam to cuo na njihovoj tv na youtubeu. U Sarajevu da ne pricam, svejedno Grbavica ili Kosevo. Jarane ako si odabrao fudbal kao zanimanje, ne slusaj publiku, skoncetrisi se na igru i daj svoj maksiimum da tcoja ekipa postigne sto bolji rezultat..
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 09 nov 2019, 19:08

Zenicanin988 je napisao/la:
09 nov 2019, 17:22
Publika ubijala u pojam igrace prvih 20minuta, znaci igrac samo sto drzi loptu kod sebe 4-5 sekundi mora slusat psovke i to sve staronje 60+ ali eto kasaba smo,sta bi...


Publika ubijala u pojam igrace? Mislis valjda na dio publike? Tacno da je bilo neorimjerenih izjava i oko mene, ali ako je to razlog sto ne igras dobro e jbg onda Onda u gostima trebas igrati stalno lose jer te tamo stalno psuju :urnebes.
Jarane moj, igracu profesionalcu ne smetaju neprimjereni povici sa tribina. Boli Messija qrac sto mu psuju u Madridu on njima zabija li zabija.
Vrijedjanja dimacih igrace ima i u Sarajevu i u Mostaru i u Tuzli, evo recimo Velez u 1.federalnoj ligi pobijedio Zvijezdu iz Gradačca sa 7:0 pa i pored tiga neki mladi Velezovi izlizeni vrijedjanju moatarskw publike. Bar sam to cuo na njihovoj tv na youtubeu. U Sarajevu da ne pricam, svejedno Grbavica ili Kosevo. Jarane ako si odabrao fudbal kao zanimanje, ne slusaj publiku, skoncetrisi se na igru i daj svoj maksiimum da tcoja ekipa postigne sto bolji rezultat..
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 09 nov 2019, 19:19

Crni gavran je napisao/la:
09 nov 2019, 19:08
Zenicanin988 je napisao/la:
09 nov 2019, 17:22
Publika ubijala u pojam igrace prvih 20minuta, znaci igrac samo sto drzi loptu kod sebe 4-5 sekundi mora slusat psovke i to sve staronje 60+ ali eto kasaba smo,sta bi...


Publika ubijala u pojam igrace? Mislis valjda na dio publike? Tacno da je bilo neorimjerenih izjava i oko mene, ali ako je to razlog sto ne igras dobro e jbg onda Onda u gostima trebas igrati stalno lose jer te tamo stalno psuju :urnebes.
Jarane moj, igracu profesionalcu ne smetaju neprimjereni povici sa tribina. Boli Messija qrac sto mu psuju u Madridu on njima zabija li zabija.
Vrijedjanja dimacih igrace ima i u Sarajevu i u Mostaru i u Tuzli, evo recimo Velez u 1.federalnoj ligi pobijedio Zvijezdu iz Gradačca sa 7:0 pa i pored tiga neki mladi Velezovi izlizeni vrijedjanju moatarskw publike. Bar sam to cuo na njihovoj tv na youtubeu. U Sarajevu da ne pricam, svejedno Grbavica ili Kosevo. Jarane ako si odabrao fudbal kao zanimanje, ne slusaj publiku, skoncetrisi se na igru i daj svoj maksiimum da tcoja ekipa postigne sto bolji rezultat..
Druze tacno se vidjelo da imaju kocnicu u glavi zbog tog pritiska publike, poceli namjerno izbjegavat loptu, sreca dadosmo go na vrijeme
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 09 nov 2019, 19:21

KenoRob je napisao/la:
09 nov 2019, 17:55
Sve razumijem ali ocekivat "laganu" utakmicu u ovakvoj ligi i ovakvom Celiku ne razumijem. I to od iskusni ljudi!

Haj dobro malo da se konsolidujemo pred zadnja 3 kola da se uzme sto vise bodova. A Tuzla H Borac A MDK
Ja ne znam jesi li ti bio na utakmici? Pa Čelik je imao mnogo mrtvih sansi, mogao dosta ranije rijesiti utakmicu a ne plasiti se da Zvijezda uvali go i odnese bod, odnosno da kazni nase promasaje a to je neko fudbalsko pravilo. Ja nisam ocekivao laku utakmicu, cak sta vuse plasio sam se hice li sva,ova desavanja djelivati na nase igrace a Zvijezda igrala pruje ove utakmici vrlo dobro, ali nadigrali smo ih i zasluzeni pobijedili i trebali smo pobijediti i da vecom razlikom. Igra nije bila sjajna, ali bodovi su upisani.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 09 nov 2019, 19:24

Zenicanin988. to znam, ali ako si cuo koliko potrazuje Salcinovic ja bi za te pare pustio da mi cijeli stadion psuje :urnebes:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 09 nov 2019, 19:33

Ovo o nekakvim kocnicama u glavi je milion puta ispricana prica.

Ako ti psovke sa tribina smetaju, a ti buraz radi sta drugo. Mozes recimo zavrsiti kurs za ronioca pa roni. Pod vodom nije neka buka...

Mene sto se tice, vidimo se aBd na Tusnju sljedece kolo...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 09 nov 2019, 20:20

Paragvajski preporod. :ljepota:
Važna 3 boda.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 09 nov 2019, 20:24

ima li ko video golova od danas??

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 09 nov 2019, 23:10

OZWien7 je napisao/la:
09 nov 2019, 20:24
ima li ko video golova od danas??
Probaj u paragvajskim medijima

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 09 nov 2019, 23:24

Blazevic, Resic, Mahmutovic, Dilaver.

Blazevic se odlicno pokazao, zasto trenira strogocu na njemu?
Resic isto tako, po meni uopste nije los.

Nrma ih ni u zapisniku.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 10 nov 2019, 00:01

prisonbreak je napisao/la:
09 nov 2019, 23:24
Blazevic, Resic, Mahmutovic, Dilaver.

Blazevic se odlicno pokazao, zasto trenira strogocu na njemu?
Resic isto tako, po meni uopste nije los.

Nrma ih ni u zapisniku.
Za Blazevica se slazem svaku utakmicu se najvise trudi...Mahmutovic zasluzuje da bude prvi napadac Dilaver klupa a Resic ne zasluzuje ni klupu

almir2018
Postovi: 2229
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 10 nov 2019, 00:13

Za Blazevica ne znam zasto ne igra a sto se tice Mahumutovica i Dile zasto su danas bili na klupi to je takticki, bas sam pitao trenera o njima cudno i meni bilo.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 10 nov 2019, 00:14

Sad vidim Blazevicu 31.12 istice ugovor mozda ne zeli produzit pa ga nema ni u zapisniku

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 10 nov 2019, 13:06



Ono sto sam primjetio jucer je da nisu unutrasnji dio ove nadogradnje izjednacili crvenom bojom sa ostatkom istoka, s tim da naravno odmah je narusen izgled istoka, dok su sa vanjske strane fino uklopili.

Ako Ismar cita ili bilo ko iz Čelika neka kaze savezu ili ko vec sredjuje stadion da okrece i tih 20 kvadrata prema unutrasnjosti stadiona jednako kao ostatak istoka u crveno jer bas odudara.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 nov 2019, 14:37

Nesto mi se Horic ne moze skoncentrisati na fudbal u ovoj Mladosti.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 10 nov 2019, 14:38

redbull93 je napisao/la:
10 nov 2019, 14:37
Nesto mi se Horic ne moze skoncentrisati na fudbal u ovoj Mladosti.
:urnebes: jeb*o se haos sto otisao tamo, bolje da je u likCe :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.