Utakmice koje pamtim

Moderatori/ce: insider,Pasha

tale07
Kontakt:

Re: Utakmice koje pamtim

Post Postao/la tale07 » 14 nov 2018, 15:36

jagamu
Kontakt:

Post Postao/la jagamu » 14 nov 2018, 15:55

moSa likCe

KenoRob
Kontakt:

Post Postao/la KenoRob » 14 nov 2018, 18:44

Feno zna/o osutat a znao je nekad i Bajraktarevic i Barac i mozda jos 1-2...generalno slabo

flash84
Kontakt:

Post Postao/la flash84 » 14 nov 2018, 21:12

Jedan od najboljih suteva po meni je imao Admir Ljevakovic. Sve sto je bilo blizu sesnaesterca on je odma tukao ka golu.

Jos sto mi je ostalo u sjecanju je trojac Hasancic, Brkic i Kavazovic. Ova dvojica gore a Kavaz iza njih ako sta ostane. Mozda i najubojitiji trojac koji je igrao skupa.

jagamu
Kontakt:

Post Postao/la jagamu » 14 nov 2018, 22:17

flash84 je napisao/la:Jedan od najboljih suteva po meni je imao Admir Ljevakovic. Sve sto je bilo blizu sesnaesterca on je odma tukao ka golu.

Jos sto mi je ostalo u sjecanju je trojac Hasancic, Brkic i Kavazovic. Ova dvojica gore a Kavaz iza njih ako sta ostane. Mozda i najubojitiji trojac koji je igrao skupa.

Pa dobro bilo je tu igraca koji su znali raspalit po lopti bez razmisljanja, recimo Ikanovic kad ga zabi dva kola uzastopno prvo Sarajevu, Alaim je nije ni vidio sa 60 metara zapetljo se u mrezu pokusavajuci da je skine :lol: , pa onda odmah sljedece kolo Olimpiku sa jedno 40 metara.

Po meni ovo je uz Skorin gol Slaviji najbolji gol od kako se igra Pl.majstor Saba, sjecam se ovog gola kao da je jucer bilo

https://youtu.be/b7OubbVSHLI
moSa likCe

macak_
Kontakt:

Post Postao/la macak_ » 15 nov 2018, 10:56

jagamu je napisao/la:
flash84 je napisao/la:Jedan od najboljih suteva po meni je imao Admir Ljevakovic. Sve sto je bilo blizu sesnaesterca on je odma tukao ka golu.

Pa dobro bilo je tu igraca koji su znali raspalit po lopti bez razmisljanja, recimo Ikanovic kad ga zabi dva kola uzastopno prvo Sarajevu, Alaim je nije ni vidio sa 60 metara zapetljo se u mrezu pokusavajuci da je skine :lol: , pa onda odmah sljedece kolo Olimpiku sa jedno 40 metara.

Po meni ovo je uz Skorin gol Slaviji najbolji gol od kako se igra Pl.majstor Saba, sjecam se ovog gola kao da je jucer bilo

Još iz zdenke kad se gleda, već pri šutu se vidjelo da ide u go..

Nemojte zaboraviti babalu hahaha
Pravda za flash-a!!!

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 16 nov 2018, 16:29

"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 24 nov 2018, 20:45

Neko ismijava uspjehe koje je Celik ostario u Mitropa kupu, evo objavljujem sve pobjednike i finaliste :

slika
slika
slika
slika

Dakle mnoge veoma kvalitetne ekipe su ucestovale u ovom takmicenju, slavna imena, vidimo da je C.Zvezda osvojila 2 puta ovaj profej, takodje i Partizan. Od nasih bh klubova, vidimo da je i bugojanska Iskra osvojila taj kup kao pobjednik grupe, a koliko ja znam u toj grupi je igrala i Atalanta i Bergama, koja je nedavno demolirala Sarajevo. Pred sami rat i Borac Banja Luka je osvojio ovaj KUP, Veleu iz Mostara je bio jednom u finalu, dok ostali bh timovi nisu ostvarili neki uspjeh , iako su ucestovali u njemu. Dakle, Celik je jedan od rijetkih klubova sa ovih prostora koji je nekada osvajao neke medjunarodne trofeje.

Dakle kada govorimo o Celiku, nije to samo ovaj tim "kojeg danas suta svako ziv " :oops: , vec klub sa bogatom tradicijom.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

MrHc
Kontakt:

Post Postao/la MrHc » 25 nov 2018, 18:21

Celik - Mladost 0:3 na 30ti rodjendan. Bas za sjecanje.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 26 nov 2018, 08:46

MrHc je napisao/la:Celik - Mladost 0:3 na 30ti rodjendan. Bas za sjecanje.

Sibaju nas redovno i prosle godine je bilo 0:3. Ma da si normalna vremena, cistku napraviti odmah, ali sta je tu je. Tuzno i ruzno

Robijas007
Kontakt:

Post Postao/la Robijas007 » 30 apr 2019, 11:59

jagamu je napisao/la:

Nije bilo sljedece kolo protiv Olimpika ;) Zabio je na Kosevu, u slijedecoj utakmici imao kartone i nije igrao protiv Zrinjskog koju smo dobili 5-2. Sarajevske novine pisale da je na Kosevu pogodio uz pomoc vjetra, protiv Olimpika zabio da dokaze da vjetar nema nista s tim :njanjanja: :njanjanja:
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 30 apr 2019, 13:21

Puno nam igraca fali jbt, nek zaigra ovaj amit i selim, yebi ih, stas sad.
░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.