Tschimburland

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la prisonbreak » 05 feb 2018, 13:58

tale07 je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Ja davno prosao vojnu obuku. Ne treba mi nova, a i prestario sam za rata. :mrgreen:

Isao sam ja ranije na paintball i bila je uvijek dobra zeza. Ok, nije isto, al ima dosta slicnosti. A druzenje je najvaznije...
Boli tebe cosak, ti sad gore ides gledat bundes ligu, cvajtu, zoloski vrtovi, izlozbe i slicno. Mi ovdje moramo naci neku zanimaciju inace cemo podivljati :D
Plus nisam sluzio vojsku tako da... :D
Tvrdjava dobar airsoft klub.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la flash84 » 05 feb 2018, 14:03

Pasha je napisao/la:U krugu manjem od 100 kilometara imam obje Borusije i Schalke, plus Bochum, Fortunu Düsseldorf i Duisburg, al vise furam hokej, a u svom gradu sam isprobao curling. Ima da pravim reprezentaciju BiH u carlingu :lolno: :lolno: :lolno: . Jbg, svi znamo mesti :urnebes:
Boli tebe briga, ti mozes gledati vrhunske klubove, a ja gdje god odem uvijek me doceka klub kao Celik. Navijaci, stadion, budzet sve vrhunsko ali i debili u klubu vrhunski :mrgreen:

A mislim da nije los taj curling, sport bas za zajebanciju i prcanje. Ustimas sve i onda te neko izbije, taman da se za vratove uhvatite.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la tale07 » 05 feb 2018, 14:07

Pasha je napisao/la:U krugu manjem od 100 kilometara imam obje Borusije i Schalke, plus Bochum, Fortunu Düsseldorf i Duisburg, al vise furam hokej, a u svom gradu sam isprobao curling. Ima da pravim reprezentaciju BiH u carlingu :lolno: :lolno: :lolno: . Jbg, svi znamo mesti :urnebes:
Imamo i mi svoj curling u babinoj rijeci(ljetnu verziju), samo ne znam jesu li oni tereni vise u funkcji.
prisonbreak je napisao/la: Tvrdjava dobar airsoft klub.
upratio sam taj klub, al nisam jos upratio kako generalno funkcionisu i to, vise mi djeluje kao neka ekipa koja se privatno zna, pa kontam reko da nema ovdje ko s foruma slucajno :)

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la prisonbreak » 05 feb 2018, 14:17

tale07 je napisao/la:
Pasha je napisao/la:U krugu manjem od 100 kilometara imam obje Borusije i Schalke, plus Bochum, Fortunu Düsseldorf i Duisburg, al vise furam hokej, a u svom gradu sam isprobao curling. Ima da pravim reprezentaciju BiH u carlingu :lolno: :lolno: :lolno: . Jbg, svi znamo mesti :urnebes:
Imamo i mi svoj curling u babinoj rijeci(ljetnu verziju), samo ne znam jesu li oni tereni vise u funkcji.
prisonbreak je napisao/la: Tvrdjava dobar airsoft klub.
upratio sam taj klub, al nisam jos upratio kako generalno funkcionisu i to, vise mi djeluje kao neka ekipa koja se privatno zna, pa kontam reko da nema ovdje ko s foruma slucajno :)
Ja znam par momaka iz Tvrdjave i oni ovisni o tome. Zaista kada pocnu da pricaju mislis u sebi jesu normalni, imaju neke planove akcije i stvano presobro izgleda. Svaki x kad se sastaju imaju novi scenarijo, kaze mi kolega po 2 sata je znao puzati da dodje do cilja i na kraju ga ubiju, adrenalin 100 na sat, mislim da u tvrdjavu moze bilo ko da se prijavi, al moras kupiti opremu sebi i mislim da ni malo nije jeftina. Znam da sam pitao da li ce raditi iznajmljivanje slicno kao paintball, kazu da imaju u planu. Bilo bi extra da to pocnu raditi.

Da li u Zenici ima igdje paintball, ja sam trazio ne mogu naci. To je velika steta ako nema, ja mislim da bi to bilo top da neko napravi.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 05 feb 2018, 14:21

Bio kratko paintball gore na Prasnicama, al odavno ga nema. I mislim da vise nista nije pravljeno. Bio paintball u Kiseljaku, ne znam ima li vise.

@tale07 boćanje je isto dobra zeza. Steta sto oba terena u Zenici vise niko ne koristi. Il bar ja ne znam. A jedno vrijeme je bas bilo aktivno....
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la tale07 » 05 feb 2018, 14:32

Pasha je napisao/la:Bio kratko paintball gore na Prasnicama, al odavno ga nema. I mislim da vise nista nije pravljeno. Bio paintball u Kiseljaku, ne znam ima li vise.

@tale07 boćanje je isto dobra zeza. Steta sto oba terena u Zenici vise niko ne koristi. Il bar ja ne znam. A jedno vrijeme je bas bilo aktivno....
Je.bo te, pa u zenici jos malo i kladionice ce poceti propadati xD

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la tale07 » 05 feb 2018, 14:34

prisonbreak je napisao/la:
tale07 je napisao/la:
Pasha je napisao/la:U krugu manjem od 100 kilometara imam obje Borusije i Schalke, plus Bochum, Fortunu Düsseldorf i Duisburg, al vise furam hokej, a u svom gradu sam isprobao curling. Ima da pravim reprezentaciju BiH u carlingu :lolno: :lolno: :lolno: . Jbg, svi znamo mesti :urnebes:
Imamo i mi svoj curling u babinoj rijeci(ljetnu verziju), samo ne znam jesu li oni tereni vise u funkcji.
prisonbreak je napisao/la: Tvrdjava dobar airsoft klub.
upratio sam taj klub, al nisam jos upratio kako generalno funkcionisu i to, vise mi djeluje kao neka ekipa koja se privatno zna, pa kontam reko da nema ovdje ko s foruma slucajno :)
Ja znam par momaka iz Tvrdjave i oni ovisni o tome. Zaista kada pocnu da pricaju mislis u sebi jesu normalni, imaju neke planove akcije i stvano presobro izgleda. Svaki x kad se sastaju imaju novi scenarijo, kaze mi kolega po 2 sata je znao puzati da dodje do cilja i na kraju ga ubiju, adrenalin 100 na sat, mislim da u tvrdjavu moze bilo ko da se prijavi, al moras kupiti opremu sebi i mislim da ni malo nije jeftina. Znam da sam pitao da li ce raditi iznajmljivanje slicno kao paintball, kazu da imaju u planu. Bilo bi extra da to pocnu raditi.

Da li u Zenici ima igdje paintball, ja sam trazio ne mogu naci. To je velika steta ako nema, ja mislim da bi to bilo top da neko napravi.
Ma ja se zagrijao opasno, samo najvise bi volio da ima ta opcija da odem s rajom, rentam opremu i deri, al ako ne bude od tog nista, i ako ne ohladim, vidjet ce da zaganjam tu ekip pa da se pokusam prikljuciti :)

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la UltrasZenica » 05 feb 2018, 14:42

Marsal je napisao/la: Ima li kod Robijaša kakvih majica? :mrgreen:
Mozda imaju one cammo jer su one zadnje radjene,al opet moras pitat na oficijelnoj,ako mane onda cekaj proljece. :D

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la avenija » 05 feb 2018, 14:48

Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Marsal » 05 feb 2018, 15:43

avenija je napisao/la:
Imas kod Seje na Kamenom mostu..
Radije bih bacio pare sa mosta u Kočevu nego kod njega pazario :lol:
flash84 je napisao/la:
Bilo je u dzungli, ne znam sad da li jos uvijek rade.
Baš, al' baš su skupi. :)

UltrasZenica je napisao/la: Mozda imaju one cammo jer su one zadnje radjene,al opet moras pitat na oficijelnoj,ako mane onda cekaj proljece. :D
Dobra ideja, možda ima šta da im je zaostalo :)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la UltrasZenica » 05 feb 2018, 15:55

Marsal je napisao/la: Dobra ideja, možda ima šta da im je zaostalo :)
Samo pitaj,ne ujedaju. :D Ako ti se ne zuri pricekaj malo. ;)

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 05 feb 2018, 18:08

@tale07 pa nije bas da ih nije propalo. kod nas na Jaliji u onoj lameli gdje bio Lincner kafic, a sad recimo ŠNEL trgovina. vise puta su se otvarale i zatvarale kladionice :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la samoposteno » 05 feb 2018, 18:33

Pasha je napisao/la:@tale07 pa nije bas da ih nije propalo. kod nas na Jaliji u onoj lameli gdje bio Lincner kafic, a sad recimo ŠNEL trgovina. vise puta su se otvarale i zatvarale kladionice :mrgreen:
Kad spomenu Lincnera sta se love kod njega ostavilo :x tebe onda znam drug ako si sa jalije :D ja sam sa odmuta

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la FliX » 07 feb 2018, 12:02

tale07 je napisao/la:...Imamo i mi svoj curling u babinoj rijeci(ljetnu verziju), samo ne znam jesu li oni tereni vise u funkcji...
Kad se ovog sjetim, raja hoda uz rijeku, a njih tamo kamara igraju to pomalo uz cugu. Samo se deru "uzeeela", oni drugi govore "nije nije". Onda ide premjeravanje, koje se odvija svako malo-malo. Uglavnom "uzela" valjda podrazumjevaju da je kugla uzela prednost nad ostalim kuglama koje su na terenu. U daljem tekstu samo "uzela", a raja koja hoda samo se okrece da vidi ko je sta uzeo :urnebes:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la RZ88Adnan » 07 feb 2018, 21:10

Pasha je napisao/la:Drago mi je da su radnici Željezare, uspjeli da se izbore za svoja prava. Mada zaista ne podrzavam blokiranje saobracajnica. A stvarno je zalosno da oni vicu "pobjeda, pojbeda", a samo im je dato ono sto i zasluzuju.

Jbt. jest nam narod politika ujebala...
RZ88Adnan je napisao/la:Po meni Pasha pitanje je jesul dobili,da ih neće sjebat opet pa će opet blokirat.Morali su nekako doći do pažnje i da ih sklone s puta.Oni su zaradili i trebaju dobiti svoje..
Vidi,nestprljivi željezarci,još ih nisu ispoštovali,baš kao što sam i pisao

Željezarci sve nestrpljiviji: Čekat ćemo do kraja sedmice – – Nema više popuštanja, u ponedjeljak ćemo dovesti žene i djecu na autoput ako federalna Vlada ne uplati obećana sredstva do petka u 16 sati, jednoglasna je poruka oko 250 bivših radnika Željezare Zenica u stečaju sa jednočasovnog “kontrolnog” protestnog okupljanja ispred zgrade Direkcije Željezare.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 10 feb 2018, 12:55

U komsiluku mi zivi starija gospodja koja ima Shar Pei psa(valjda sam pravilno napisao ime pasmine). Onako na prvu djeluje pomalo opasan cuko. Al vec mu je 12 godina i slijep je i naravno teze se krece. Al ime mu he najinteresantnije FUDO! :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la FliX » 10 feb 2018, 13:05

Eto inspiracije, kakvoj kuji nadit ime Angela :-D

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la flash84 » 11 feb 2018, 18:04

Pasha je napisao/la:U komsiluku mi zivi starija gospodja koja ima Shar Pei psa(valjda sam pravilno napisao ime pasmine). Onako na prvu djeluje pomalo opasan cuko. Al vec mu je 12 godina i slijep je i naravno teze se krece. Al ime mu he najinteresantnije FUDO! :mrgreen:
Koliko starija? Plaho si mi nesto informisan :mrgreen:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la RZ88Adnan » 11 feb 2018, 18:59

flash84 je napisao/la:
Pasha je napisao/la:U komsiluku mi zivi starija gospodja koja ima Shar Pei psa(valjda sam pravilno napisao ime pasmine). Onako na prvu djeluje pomalo opasan cuko. Al vec mu je 12 godina i slijep je i naravno teze se krece. Al ime mu he najinteresantnije FUDO! :mrgreen:
Koliko starija? Plaho si mi nesto informisan :mrgreen:
Uočio je dok je izvodila psa u šetnju..
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 11 feb 2018, 20:11

Dobro starija.

Obratila se cuki sa Fudo :urnebes: . I meni naravno bilo smjesno i pito sta i kako.


Ccccc ima ih dovoljno mladjih, da ne moram babe ganjat :D
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.