Tschimburland

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Gazija88ze » 16 feb 2018, 19:12

prisonbreak je napisao/la: Pokusat cu da provjeim, pa javim. Znam sa je prije bilo 400 KM. i takodjer cuo sam da je Fudo rekao, gdje god izaberu za predsjednika SDA da nece nista ulagati
Cisto sumnjam da bi se igrao sa takvom izjavom jer to je barem formalno volja naroda. Masovno su to liste sa nazivom "grupa gradjana" tako da se tu gledaju ljudi u glavu, a ne preko stranki

Sa druge strane me ne bi iznenadilo da je na taj nacin vrsio pritisak. Bas se vidjelo da mu je stalo svoje ljude ubaciti u mjesne zajednice. Sve u svemu, za mene je kao poloticar umro jos dok je bio predsjednik Celika, pa prvo jutro nakon izbora ga nestade, a najavljivao evropski celik. Sad pomno pratim i cekam gdje ce nas bas izlevatiti. Ni reprogramom me nije kupio. Mislim da je reprogtam neminovnost ko god da je bio izabran.

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la tareizo » 16 feb 2018, 20:44

mozel mi neko dati info kako da dodzem u kontakt s nekim u vezi kucne njege tj posjete doktora starijim osobama na kucni prag hitno mi je

unaprijed zahvalan
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

MrSpok
Postovi: 49
Pridružen/a: 26 nov 2017, 22:20
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la MrSpok » 16 feb 2018, 23:58

Kad smo kod problematike parking mjesta koja se naplacuju,prije desetak dana na kafu mi se najavi koleginica sa fakulteta i dobra drugarica iz Tuzle.Bila u okolini poslom,pa da se vidimo.Posto Zenicu slabije poznaje,zna gdje su neke institucije,Vlada Kantona i najpopularnija gradska mehana,parkirala se na parking pored Muzicke,ali aparat za naplatu nije radio.Ona nazove navedeni dezurni broj na aparatu,ali niko se ne javlja.Petnaest minuta nakon sto je otisla sa parking da se nadje sa mnom,blokirali su tocak.U povratku sa rucka,nazovemo mi broj sa sluzbene obavijesti,dolaze oni za dvije minute nepune...

Avatar
samocelik
Postovi: 5948
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la samocelik » 18 feb 2018, 15:10

tareizo je napisao/la:mozel mi neko dati info kako da dodzem u kontakt s nekim u vezi kucne njege tj posjete doktora starijim osobama na kucni prag hitno mi je

unaprijed zahvalan
Mislim da to regulišeš u porodičnoj ambulanti.Ako se pacijent lječi a nije u stanju više doalziti na samu loakciju ambulante da su dužni slati patronažnu sestru.Eh sad ako ti treba stalni nadzor ili slično tu bukvalno tražiš nekoga koga ćeš morati plačati.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la tareizo » 18 feb 2018, 15:30

samocelik je napisao/la:
tareizo je napisao/la:mozel mi neko dati info kako da dodzem u kontakt s nekim u vezi kucne njege tj posjete doktora starijim osobama na kucni prag hitno mi je

unaprijed zahvalan
Mislim da to regulišeš u porodičnoj ambulanti.Ako se pacijent lječi a nije u stanju više doalziti na samu loakciju ambulante da su dužni slati patronažnu sestru.Eh sad ako ti treba stalni nadzor ili slično tu bukvalno tražiš nekoga koga ćeš morati plačati.
hvala drug na odgovoru -a meni bi trebao neko ko bi nekoliko puta na dan (ako je moguce) obilazio osobu 78 godina starosti naravno uz honorar
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la FliX » 18 feb 2018, 16:47

tareizo je napisao/la:
samocelik je napisao/la:
tareizo je napisao/la:mozel mi neko dati info kako da dodzem u kontakt s nekim u vezi kucne njege tj posjete doktora starijim osobama na kucni prag hitno mi je

unaprijed zahvalan
Mislim da to regulišeš u porodičnoj ambulanti.Ako se pacijent lječi a nije u stanju više doalziti na samu loakciju ambulante da su dužni slati patronažnu sestru.Eh sad ako ti treba stalni nadzor ili slično tu bukvalno tražiš nekoga koga ćeš morati plačati.
hvala drug na odgovoru -a meni bi trebao neko ko bi nekoliko puta na dan (ako je moguce) obilazio osobu 78 godina starosti naravno uz honorar
Tesko ces to naci, ali pokusaj. Neko ko mora dolazit par puta na dan, to je kao da mora cijeli dan titrat oko pacijenta. Znam isto da su jednom covjeku trazili i bilo horror naci.

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Zmaj88 » 18 feb 2018, 16:56

FliX je napisao/la:
tareizo je napisao/la:mozel mi neko dati info kako da dodzem u kontakt s nekim u vezi kucne njege tj posjete doktora starijim osobama na kucni prag hitno mi je

unaprijed zahvalan
Mislim da to regulišeš u porodičnoj ambulanti.Ako se pacijent lječi a nije u stanju više doalziti na samu loakciju ambulante da su dužni slati patronažnu sestru.Eh sad ako ti treba stalni nadzor ili slično tu bukvalno tražiš nekoga koga ćeš morati plačati.
hvala drug na odgovoru -a meni bi trebao neko ko bi nekoliko puta na dan (ako je moguce) obilazio osobu 78 godina starosti naravno uz honorar[/quote]

Tesko ces to naci, ali pokusaj. Neko ko mora dolazit par puta na dan, to je kao da mora cijeli dan titrat oko pacijenta. Znam isto da su jednom covjeku trazili i bilo horror naci.[/quote]

Muslim da bi bolje bilo ponuditi da neko boravi određeni period dana s tom osobom, ali opet zavisi u kakvom stanju je ta osoba.

Podijeli na facebooku po zenickim grupama, vidjet ces kako se zene/djevojke javljaju.


Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la prisonbreak » 06 mar 2018, 19:46

Zasto se Fudo uopste kandidovao za mjesto gradonacelnika, para mu ne treba, nije zar jedini razlog rusenje zelenih?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 06 mar 2018, 20:29

"Vise vrijedi gram vlasti, nego tovar zlata".

Hoce covjek da je on glavni i to je to. Nije jedini. A kad nije mogao da bude neko "mudo" vise u SDA otisao i onda se okrenuo protiv njih. Mada je ova njegova nova stranka, tek tragi-komedija. Senad Šepić koji se u ratu obogatio od talova u kupovini oruzja za Armiju i on koji je isto nenormlano hajrovo od SDA na celu te nove stranke. Pa gdje to moze biti nova inicijativa i da donosi promjene. Al nejse. Dobit ce oni fino glasova.

A koja je tek uzivancija pratiti uvrede izmedju njih i SDA po fb. :lolno: :kafa:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Bronson » 06 mar 2018, 20:32

prisonbreak je napisao/la:Zasto se Fudo uopste kandidovao za mjesto gradonacelnika, para mu ne treba, nije zar jedini razlog rusenje zelenih?
Druze to se zove prokletstvo, pojedinim sortama ljudi je malo da im das ogromno bogatstvo, oni bi trazili jos

Bogatsvo je nalik na morsku vodu, sto je vise piju to bivaju zedniji.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 09 mar 2018, 11:42

Na sjednici Gradskog vijeća, koja nas očekuje u utorak, 13. marta, jedna od tačaka će biti i Nacrt Odluke o mogućnosti obavljanja poslovnih djelatnosti u pojedinim ulicama u Zenici.

Tako je prijedlog da se u ulicama Dr. Safvet bega Bašagića, Huseina Kulenovića, Jevrejska, Masarykova, Mehmedalije Tarabara, Maršala Tita, Muhameda Seida Serdarevića, Mejdandžik, Školska, Srpska mahala i Talića brdo, mogu obavljati sve poslovne djelatnosti dozvoljene zakonskim i drugim propisima, osim djelatnosti prerada i konzerviranje mesa i proizvodnja mesnih proizvoda, trgovine na malo mesom i mesnim prerađevinama, kockanja i klađenja i trgovine na malo rabljenom robom.

Ova Odluka se neće primjenjivati na poslovne prostore locirane u trgovačkim centrima i tržnicama.
Da se zabrani rad mesnica u centru grada, mislim da nigdje u svijetu nema. Uz tolike probleme opet se bave besmislicama. Kontam da onda treba zabraniti i rad restorana i fast-foodova koji se bave prodajom jela sa mesom. Jer i oni stvaraju miris. A i miris mesa je problematican u prijedlogu zakona...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Gazija88ze » 13 mar 2018, 18:07

Gledam ovaj cirkuz sa sjednice vijeca danas. Fudo ne prestaje sa ublehama, onaj ga gadja a najsmjesnije mi je kako Zuban odmah bjezi, mislim da je moro gace promijeniti :)

Salu na stranu, ali ovakvim radom, medjusobnim prepucavanjima koja ne vode ni cemu, ne samo da ce se unistit Čelik, nego sve u gradu. Mislim da je saucesnik svako ko se postavi na bilo koju stranu. Izbor ovih poltrona je najveca greska Zenice u historiji

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la prisonbreak » 13 mar 2018, 18:37

Gazija88ze je napisao/la:Gledam ovaj cirkuz sa sjednice vijeca danas. Fudo ne prestaje sa ublehama, onaj ga gadja a najsmjesnije mi je kako Zuban odmah bjezi, mislim da je moro gace promijeniti :)

Salu na stranu, ali ovakvim radom, medjusobnim prepucavanjima koja ne vode ni cemu, ne samo da ce se unistit Čelik, nego sve u gradu. Mislim da je saucesnik svako ko se postavi na bilo koju stranu. Izbor ovih poltrona je najveca greska Zenice u historiji
Fudo je najveca greska, smijesno je kako covjek provocira i na koji nivo pada. Grad nam je donekle funkcionisa dok je bio Smajlovic al ovaj ce ga unistiti skroz. Promjenio je stranku al postao je jos gori. Koji karakter je Fudo govori to kako zove Kelesturu da se 'pomarisu'. Sramota!!!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 13 mar 2018, 21:38

prisonbreak je napisao/la:De malo razmisli, mnogi su prestali citat forum radi tebe. Pa glavna si tema gdje se god okrenes i sl..
Nemoj zajebavati da je dotle doslo :urnebes: :urnebes: :urnebes:

A cuj da razlmisli :lolno: :lolno: :lolno:

A sto se tice "krOlja". Nevjerovatno kako nas je covjek izradio. Ispali smo naivni ko francuska sobarica :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Gazija88ze » 13 mar 2018, 21:46

Pasha je napisao/la: A sto se tice "krOlja". Nevjerovatno kako nas je covjek izradio. Ispali smo naivni ko francuska sobarica :mrgreen:
Ja sam to govorio sve u jeku predizborne kampanje, naravno u krugu raje koju poznajem pa sam bio crna ovca. Mada mislim da on nije dobio izbore sto je narod njega htio, nego vise sto nije imao ozbiljnog protukandidata, a najvise zbog raznih marifetluka kojima se sluzio. Mislim da po regularnom glasanju nikad on ne bi prosao za gradonacelnika

A pasha, ja sam nekad prije 7-8 godina bio na ovom forumu samo se ne mogu sjetiti nicka, ti si i tad bio moderator ili admin. Hoce li brzo penzija :D

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 13 mar 2018, 21:51

Cuj penzija, sad sam u najboljoj snazi...

Šalu na stranu. Jbg. svakako pratim Čelik i usput malo ispratim sta ko radi na forumu. Laganini. Vjerovatno cu ovako jos 10 godina...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Lawer_88 » 14 mar 2018, 12:22

Pasha je napisao/la:Cuj penzija, sad sam u najboljoj snazi...

Šalu na stranu. Jbg. svakako pratim Čelik i usput malo ispratim sta ko radi na forumu. Laganini. Vjerovatno cu ovako jos 10 godina...
Kakva penzija? Ne može se u "nezasluženu" penziju. Lik nam "hladno" obrisao temu :damn: :D
#samoČelik

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 14 mar 2018, 13:16

Ccccc

Et sad. Kad ispadnemo iz lige, ode cijeli podforum u penziju. A ja necu htjeti moderirati pdf Prve lige. :mrgreen:

Vidjet cete komedije :urnebes:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la jagamu » 14 mar 2018, 14:40

Pasha je napisao/la:Ccccc

Et sad. Kad ispadnemo iz lige, ode cijeli podforum u penziju. A ja necu htjeti moderirati pdf Prve lige. :mrgreen:

Vidjet cete komedije :urnebes:

Bilo bi casno i posteno da sve to prepustis Batiju :kralj:
moSa likCe

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.